Fortnite odkazuje přítele – jak získat Xander Skin | PCGamesn, Fortnite odkazuje na přítele | Jak odkazovat a získat zdarma Xander Skin | Rozhlasové časy

Jak odkazovat přítele ve Fortnite a získat zdarma Xander Skin

Contents

Je důležité si uvědomit, že výzva není dokončena, když vyřešíte hádanku a vstoupíte do hlavní komory. Uvnitř je artefakt, který poskytuje 250 zlatých tyčí, ale co je důležitější, jsou tu tajné dveře napravo od tohoto artefaktu. Vchod je skrytý zelenými keři.

Fortnite odkazujte na přítele – jak získat Xander Skin

Fortnite odkazuje na přítele: Xander Skin s maskou a maskuje varianty, vedle řečové bubliny s ikonou člověka a na ní plus

Chcete vědět, jak funguje Fortnite kampaň? Zdarma Xander Skin můžete získat hraním s přáteli, kteří se za chvíli nedotkli hry Battle Royale, jak je vysvětleno v sekci zpravodajství v hlavní nabídce. Samozřejmě, vzhledem k věku hry, by to mohl být tvrdý prodej, ale každý má rád, jak si Fortnite skiny dostává zdarma, aniž by platili skutečné peníze.

Naštěstí máte docela nějakou dobu, abyste je přesvědčili, jako Fortnite odkazuje přítele Kampaň probíhá do 11:59 PST 10. ledna 2023 nebo 02:59 EST / 07:59 GMT / 08:59 CET 11. ledna 2023. Dokud se zaregistrujete do tohoto data, vy a kamarádi, které pozvete, máte do 11:59 PST 19. února 2023 nebo 02:59 EST / 07:59 GMT / 08:59 CET 20. února 2023, abyste dokončili výzvy. Samozřejmě si musíte uvědomit několik komplikací s touto propagační kampaní, takže projdeme všechny relevantní podrobnosti níže.

Fortnite Ponořuje se s přítelem: Ponořte se s přítelem, který ukazuje pokrok směrem k odměnám za kampaň a tlačítko a přidejte přátele pod ní

Jak odkazovat přítele ve Fortnite

Chcete -li začít odkazovat přátele ve Fortnite, musíte povolit svůj účet Epic Games Store na oficiálním Fortniteovi najdete webovou stránku přítele. Dále musíte připojit přátele přidáním až pěti z nich pomocí přidat příteli nebo sdílet tlačítka Pozvěte na další stránce po přihlášení. Tito přátelé museli za posledních 30 dní hrát méně než dvě hodiny „základního seznamu herních her Fortnite Battle Royale nebo Zero Build Game.

Co je rozhodčí ve Fortnite, označte přítele?

Web odkazuje na „rozhodčího“ jako součást popisů výzvy. V tomto případě je rozhodčí osobou, kterou pozvete k účasti na této propagační kampani. Odrazovatelé mohou v těchto výzvách dosáhnout pokroku při hraní se svými rozhodčími. Rozhodčí se může také spojit se stejnými výzvami, aby získal stejné odměny.

Fortnite Ponořujete s odměnou přítele

Zde jsou všechny z Fortnite odkazovat na odměny přítele a jak je získat:

 • Xander Spray – Vytvořte připojení přidáním přítele Fortnite
 • Xander Wrap – Hrajte jednu hru ve Fortnite se svým rozhodčím
 • Xander Back Bling – Umístěte do top 10 šestkrát se svým rozhodčím
 • Xander Pickaxe – Eliminujte 45 soupeřů s vaším rozhodčím
 • Xander outfit – Vy i váš rozhodčí musíte získat 60 úrovní v jakémkoli bitevním průchodu

Všechny tyto výzvy vyžadují, abyste si hráli se svým přítelem v Battle Royale nebo Režimech sestavení nuly, jako jsou duos, tria nebo jednotky. Žádný jiný herní režim Fortnite, jako jsou sóla nebo jakýkoli aktuálně aktivní LTM, se do vašeho pokroku v těchto výzvách nepočítá.

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer 179 $.99 View Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Jakmile se zaregistrujete na Fortnite, ověřte web přítele a přidejte několik nových přátel, proč se nepokusit dokončit některé stávající úkoly pro tuto sezónu? Několik výzev vás žádá o zasazení semen Fortnite Reality, zatímco jiné vyžadují zvládnutí rukavic Fortnite Grapple. Pokud váš přítel chce ještě nějaké skiny zdarma, možná jim můžete pomoci dokončit všechny úkoly Fortnite Indiana Jones, včetně těch, které otevřelo tajné dveře Fortnite v zamíchaných svatyních.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak odkazovat přítele ve Fortnite a získat zdarma Xander Skin

Položky Fortnite Xander lze získat odkazem na přítele

Možná jste si již všimli, že v tuto chvíli probíhá velká kampaň Fortnite, že se v tuto chvíli děje kampaň přátel, žádá hráče, aby přivedli své kamarády a představili je do hry.

Vaše odměna, pokud se rozhodnete odkazovat přítele a hrát si s nimi přidružené úkoly, je řada položek zaměřených na postavu s názvem Xander. Je tu dokonce i bezplatná kůže Xander!

Pokud to všechno zní jako vaše představa o zábavě, pokračujte ve čtení a vysvětlíme, jak odkazovat přítele ve Fortnite a jak si vydělat Xander Skin, jakmile je dostanete

Jak odkážete přítele ve Fortnite?

Pokud vás zajímá, jak odkazovat na přítele ve Fortnite, to jsou kroky, které musíte dodržovat:

 • Zamiřte na Fortnite, ověřte si webovou stránku přítele a přihlaste se s vaším účtem Fortnite
 • Na tomto webu použijte funkci „Přidat přítele“ nebo tlačítko „Pozvat sdílení“, abyste se spojili s způsobilým přítelem
 • Nyní jste odkazovali na přítele a můžete společně dokončit aktivity ve hře, abyste získali odměny

Co je rozhodčí ve Fortnite?

V samotném Fortnite byste měli nyní vidět odkazovat na kampaň s kampaními – můžete je dokončit v duosech, triosech nebo čepech, pokud hrajete s osobou, kterou jste odkazovali.

POZNÁMKA: Fortnite Lingo popisuje osobu, kterou jste označovali jako svého „rozhodčího“, pokud vás zajímá, co to slovo znamená. Nechoďte hledat Mika Deana ve hře! Znamená to jen osobu, kterou jste odkazovali.

Přečtěte si více o Fortnite:

 • Je Fortnite dolů?Jak zkontrolovat stav serveru
 • Fortnite Battle Pass – Všechny skiny sezóny 4
 • Nová mapa Fortnite – Naučte se zájmové body
 • Co je dnes v obchodě Fortnite Item Shop?
 • Fortnite postavy – kde najít všechny NPC
 • Pack Fortnite Anime Legends Pack – Všechny podrobnosti
 • Jak sklouznout ve Fortnite – Jaké je to tlačítko?
 • Herní židle Fortnite – cena a kde koupit
 • Fortnite Live Event – Kdy je další?

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Jak získat Xander Skin ve Fortnite

Zde je přehled všech různých odměn Fortnite, které můžete vydělat prostřednictvím schématu odkazujícího přítele, spolu s úkoly, které musíte dokončit, abyste je získali:

 • Xander Spray – Pomocí výše uvedeného webu se podívejte na přítele
 • Xander Wrap – S vaším rozhodčím hrajte jednu hru Fortnite
 • Xander Back Bling – S vaším rozhodčím, umístěte do 10 nejlepších šestkrát
 • Xander Pickaxe – S vaším rozhodčím eliminujte 45 soupeřů
 • Xander outfit – Získejte 60 úrovní v jakémkoli bitevním průsmyku (vy i váš rozhodčí musíte to udělat)

Pokud chcete všechny ty Xander Goodies, pak vy a váš rozhodčí musíte udělat hodně hraní! Xander Skin/Outfit bude trvat poměrně velké množství přehrávání.

Sledujte Radio Times Gaming na Twitteru pro všechny nejnovější informace. Nebo pokud hledáte něco, co byste se mohli dívat, podívejte se na našeho průvodce.

Navštivte náš plán vydání videoher pro všechny nadcházející hry na konzolech. Swing po našich rozbočovačích pro více herních a technologických zpráv.

Nejnovější vydání časopisu Radio Times je nyní v prodeji – přihlaste se k odběru a získejte dalších 12 čísel za pouhých 1 £. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times s Jane Garvey.

Jak odemknout zdarma Xander Skin in Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

Po letech očekávání se Xander outfit konečně přichází do Fortnite. Zde je návod, jak můžete odemknout pokožku zdarma v sezóně 3.

Xander Skin in Fortnite

Vypadalo to, že Fortnite zapomněl na Xander po přidání kůže do souborů v kapitole 2. sezóna 5. Oblečení je součástí nejnovějších 21.20 Aktualizace a hráči to budou moci zdarma odemknout dokončením některých výzev od referenčního přátel.

Spolu s Madcapem je Xander snadno jednou z nejočekávanějších kůží v historii Fortnite. Bylo to v souborech po celá léta a Epic Games je vydává v kapitole 3 sezóny 3 jako bezplatná odměna.

Fortnite Xander Skin

Prozatím netěsné nezveřejnily konkrétní výzvy. V říjnu 2021 vydaly Epic Games Rainbow Racer jako bezplatnou odměnu za program Reference-Friend, ale konečná výzva se ukázala jako velmi náročná. Natolik, že se hráči vzdali odemknutí kůže.

AKTUALIZACE: Výzvy referenčních přátel byly unikny:

 • Hrajte 1 hru se svým doporučeným přítelem (podporována BR & Zero Build) –
 • Umístěte 10 top 10krát 3krát se svým doporučeným přítelem (BR & Zero Build je podporována)
 • Eliminujte 10 soupeřů s vaším doporučeným přítelem (Br & Zero Build byl podporován)
 • Mít oba účty získat nejméně 60 úrovní účtu od zahájení programu.
 • Přečtěte si více:Bug Fortnite Tournament Grants 2000 a 1000 V-Bucks každému účastníkovi

Je zřejmé, že odemknutí bezplatných odměn ve Fortnite byl v poslední době docela únavný proces. Zatímco hraní 100 podzimních kol pro major Mancake bylo zvládnutelné pro některé hráče, Nindo výzvy pro bezplatný obal a kluzák spustil komunitu zdarma k hře.

Battle Royale

Netěsnosti Fortnite Potvrzují pierus, goku a vegeta skiny pro Dragon Ball Z crossover v kapitole 3

Anime fanoušci v komunitě Fortnite čekají na crossover Dragon Ball Z a úniky potvrdily, že přinese Beerus.

Fortnite Goku a Beerus Skins

Fortnite v21.30 Aktualizace představila tunu nového obsahu a soubory mají nyní více prvků Dragon Ball Z. Od kůží pro Beerus, Goku a Vegetu až po odkaz na Bulmu, tady je vše, co víme zatím.

Hráči Fortnite byli určitě šokováni, když narazili na úniky týkající se crossoveru Dragon Ball Z. Obě vlny kosmetiky Naruto byly obrovským hitem v obchodě s položkami a je zřejmé, že vývojáři si nyní přejí vydělávat na jiných populárních anime sériích.

Netěsnost dříve odhalila, že do prvního Dragon Ball Z X Fortnite crossover dorazí čtyři kůže a jedním z nich bude Beerus.

Beerus Goku

Fortnite pracuje na kůži piva pro Crossover Dragon Ball Z

Podle prominentního úniku Hypex, Epic Games pracuje na fialovém kožešinu „kočka“. Pro každého, kdo sledoval Dragon Ball Z, to není těžké prasknout. Beerus, Bůh ničení vesmíru 7, dokonale vyhovuje tomuto popisu.

Díky tomu byly pro nadcházející crossover DBZ potvrzeny tři kůže:

Čtvrtá kůže bude podle úniků ženskou postavou a lze ji s jistotou předpokládat, že to bude Bulma.

Po V21.30 Aktualizace, Hypex zjistil, že jeden z úkolů Fortnite X DBZ bude mít plážový deštník nastavení. To by mohl být odkaz na mnoho věcí, jako je Kame House, Bulma nebo Beerus.

 • Přečtěte si více:Fortnite Update V21.30 poznámek o záplatě: Žádná letní událost potu, hlavní brokovnice, více

Na mapě bude k dispozici také kreativní položka Stamina, která začala všechny zvěsti o přechodu. Může to být součást některých úkolů nebo vývojáři by mohli jen dráždit křížení.

V neposlední řadě útok z Dragonball dorazí jako kluzáky ve Fortnite. 21.30 Patch přidala texturu kluzáku s nápadní podobností s těmito lusky a dokonce i jeho kódové jméno Staminavigor naznačuje, že souvisí s DBZ.

Fortnite x Dragon Ball Z Crossover, aby měl speciální obrazovku, úkoly a odměny

Vypadá to, že crossover DBZ bude docela podobný Naruto. Hráči se mohou těšit na účast na výzvách, které jim poskytne bezplatné kůže s tématem DBZ. Je zřejmé, že to bude doprovázet Goku, Vegeta a Beerus oblečení v obchodě s položkami.

Oficiální web pro crossover DBZ je v dílech. Měl by se stát funkční do srpna, což je také, když epické hry oficiálně oznámí spolupráci.

 • Přečtěte si více:Jak odemknout zdarma Xander Skin in Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

Od nynějška je to všechno, co víme o nadcházejícím crossoveru DBZ X Fortnite. Další aktualizace pro kapitolu 3 sezóny 3 bude venku po čtyřech týdnech a do té doby si hráči mohou užít nový obsah s tématem letního tématu.

Battle Royale

Fortnite Update V21.30 poznámek o záplatě: Žádná letní událost potu, hlavní brokovnice, více

Fortnite v21.30 je konečně tady. Od akce bez potu po nových poisu až po zbraně, tady je všechno, co s tím dorazilo.

Před letní přestávkou vývojářů vydal Fortnite V21.30 Aktualizace. Dorazila s událostí bez potu, změny mapy, jako je Daily Bloomgle, New Prime Shotgun a další.

Humbuk pro Fortnite v21.30 bylo rozřezávání oblohy, protože epické hry brzy přestávají do druhého srpna. To znamená, že titul Battle Royale nezažije žádné živé změny za nadcházející týdny a nejnovější aktualizace by se měla zajistit, aby se komunita nenudila.

Fortnite v21.30 přináší NPC bez pojištění bez potu, letní s tématem Poi a nové questy bez potu letní akce

Hráči Fortnite tentokrát zoufale chtěli oslavit léto v bitvě Royale. Naštěstí je tu akce bez potu s V21.30 Aktualizace.

 • Přečtěte si více:Fortnite Indiana Jones Quests: Jak najít tajné dveře v zamíchaných svatyních

Žádné úkoly pojištění potu nenahrazují questy Vibin na další čtyři týdny, protože výzkum vědce týkajícího se stromu reality bude dočasně zastaven.

Žádné pocení letní questy

Nejnovější letní questy bez potu ve Fortnite jsou:

 • Přistát po skákání z bitevního autobusu během bezpokového letního akce
 • Vezměte značku bez potu a umístěte jej na místo sponzorství
 • Po zahájení odpočítávání dokončete kolo kolem závodu lodního závodu
 • Vytvořte postavu tančit na boogie
 • Emoce na různých místech propagačního tanečního parketu
 • Zazvonivé zvonky, dokud se nerozbijí
 • Chyťte 3 sekundy vzduchu při řízení motorového člunu
 • Odstraňte žádné značky potu z stažených produktů
 • Umístěte znaky bez potu do oficiálního koše
 • Pop bez potu letní nafukovací předměty
 • Skočte na deštníky podél pláže
 • Nakopněte plážový míč a nakopněte obří plážovou míč
 • Vypálíte ohňostrojovou zbraň na Mighty Monument nebo nakloněné věže
 • Porazit dveře v různých čtvrtích
 • Zničte velké mořské bóje raketami motorového člunu

Tyto úkoly udělí každý 15k XP a nový kluzák Spedy Paint Sailer bude bezplatnou odměnou za jejich dokončení. Úkoly také naznačují, že bomby Boogie se brzy vrátí. Plošená položka byla pro věky oblíbeným fanouškem a dává to dokonalý smysl, aby se vrátil během sezóny Vibin ‘Tématicky.

Nové NPC s tématem letních s tématem se nyní potulují po ostrově. Tyto zahrnují:

 • Neopatrně
 • Plážový bombardér
 • Letní drift
 • Upisovatel
 • Boardwalk Ruby

Upisovatel je nejnovější NPC ve Fortnite a zastupuje novou budovu pojištění potu od nakloněných věží. Naproti tomu neopaly, plážový bombardér a Boardwalk Ruby jsou slavné postavy, které se v létě vždy vracejí.

Komunita Fortnite, která má hlasovat pro budovy nakloněných věží prostřednictvím přestavby blokových úkolů

Obnovení nakloněných věží začalo v kapitole 3 sezóny 3. Fortnite požádal stavitele mapy, aby přišli s jejich nejlepšími návrhy budov a devět budov provedla řez.

 • Přečtěte si více:Jak odemknout zdarma Xander Skin in Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

V nadcházejících týdnech hráči darují bary na stavební projekty v nakloněných věžích. Design budovy s nejvíce hlasů se oficiálně stane součástí POI. To také pomůže hráčům při dokončení přestavby blokových úkolů:

 • Darujte bary hlasování pro stavební projekty na bloku
 • Přežijte bouřkové fáze během přestavby blokové události
 • Eliminujte nepřátelské hráče během přestavby blokové události
 • Kompletní přestavba fází blokových úkolů (3/7/12).

Je zřejmé, že budeme svědky nových přestavby blokových úkolů každý týden a vývojáři musí ještě odhalit následující fáze.

Abychom byli spravedliví, krize XP v kapitole 3 Sezóna 3 by se mohla skončit, protože každá přestavba blokovacího úkolu odmění hráče 14 000 XP.

Nové návrhy budov nakloněné věže Fortnite

Nová hlavní brokovnice a spotřební položka zmrzliny zadejte kořist s Fortnite V21.30

Zcela nová hlavní brokovnice bude k dispozici v hrudnících, kapkách a podlahové kořisti s V21.30. Statistiky této zbraně ve vzácné vzácnosti jsou:

Úniky odhalily, že hlavní brokovnice je výbušná zbraň s překvapivě dlouhým doletem pro brokovnici. Jeho výstup poškození je skvělý a pomalá rychlost požáru se zdá být jedinou nevýhodou.

 • Přečtěte si více:Vzácný klip Fortnite ukazuje, že šéf Darth Vader zabíjí kořist lamu

Ve formě ledových kuželů byly přidány nové spotřební předměty. Tyto zahrnují:

 • Zvláštní služba Lil Whip Pro zdraví a štít
 • GuzzlingZmrzlinaKužel který pomalu uzdravuje zdraví
 • Zmrazený kužel Iceream pro zdraví a dělá věci kluzké
 • Zmrzlinový kornout pro zdraví
 • Pikantní kužel zmrzliny Pro zdraví a štít

Zajímavé je, že soubory burst SMG byly také aktualizovány a mohly by se brzy vrátit.

Denní změny bugle na denní květy ve Fortnite V21.30 a další změny mapy

Epic Games pokračovalo v úžasných změnách mapy v kapitole 3 sezóny 3 s nejnovější aktualizací. Daily Bugle, pod účinkem stromu reality, se nyní nazývá Daily Bloomgle. Jako obvykle se nyní přepíná mezi tématy založenými na Neo nakloněném, korálovém hradu, kolosálním koloseu a dalším.

Strom reality bude i nadále růst a po každodenní bugle se dostane do bytového kaňonu.

V neposlední řadě bude na ostrově zřízena letní scéna na léto bez potu. To je místo, kde hráči mohou očekávat, že dokončí své úkoly založené na událostech a vydělat tunu XP.

Aktualizace HotFix budou vydány každý týden, ale žádné hlavní aktualizace Fortnite dorazí téměř za měsíc. Vývojáři již přidali týdenní úkoly do 10. týdne a po přestávce bude vydán crossover Dragon Ball Z.

Battle Royale

Fortnite Indiana Jones Quests: Jak najít tajné dveře v zamíchaných svatyních

Hráči Fortnite mohou konečně odemknout Indianu Jones s V21.20. Musí najít tajné dveře v zamíchaných svatyních a tady je průvodce.

Úkoly Indiana Jones jsou konečně tady ve Fortnite Kapitole 3 sezóna 3. Takto najdete tajné dveře kolem hlavní komory v zamíchaných svatyních.

Zatímco hráči očekávali Fortnite v21.20 To se točí kolem bez potu v létě, ukázalo se, že jde o Indianu Jones. Tajná kůže pro bitevní průkaz této sezóny je nyní odemknutelná prostřednictvím výzev a do mapy byla přidána zbrusu nová Poi s názvem Shuffled Svatyně.

Zamíchané svatyně ve Fortnite umožňuje hráčům vstoupit do tajných dveří

V první řadě musíte navštívit zbrusu nové zamíchané svatyně Poi na ostrově Fortnite Chapter 3 Season 3. Nachází se jižně od svatyně a byl označen na obrázku níže:

Zamíchané svatyně ve Fortnite

Po přistání musíte hledat místo pro stopy a najít čtyři runy na každém okraji zamíchaných svatyní. Zobrazují jeden z těchto červených, modrých a žlutých symbolů:

Runy (stopy) budou rozptýleny přes zamíchané svatyně a jejich symbol resetuje každou hru. Proto byste se neměli snažit zkopírovat vzory, které fungovaly pro ostatní.

Je důležité najít runy Fure a poté zamířit do středu zamíchaných svatyní, kde najdete před dveřmi čtyři interaktivní runy.

 • Přečtěte si více:Fortnite x Dragon Ball z Collab přichází v kapitole 3 sezóna 3 podle úniků

Řešení hádanky je v podstatě hra hit-and-miss. Musíte otočit runy podle stop. Pro otevření dveří by symboly na runách před dveřmi měly být totožné s těmi, které jsou rozptýleny kolem zamíchaných svatyní.

Symbol run vlevo by zřejmě měl shodovat s runou umístěnou v jihozápadním rohu zamíchané svatyně. Podobně, ten, který se umístil na druhém místě zleva, by se měl shodovat s runou umístěnou v pravém horním rohu (severozápad).

Po správném řešení hádanky by se měla otevřít hlavní komora. Buďte však opatrní, protože cesta je plná pastí.

Kde jsou tajné dveře kolem hlavní komory v zamíchané svatyni

Je důležité si uvědomit, že výzva není dokončena, když vyřešíte hádanku a vstoupíte do hlavní komory. Uvnitř je artefakt, který poskytuje 250 zlatých tyčí, ale co je důležitější, jsou tu tajné dveře napravo od tohoto artefaktu. Vchod je skrytý zelenými keři.

 • Přečtěte si více:Jak odemknout zdarma Xander Skin in Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

Hráči mohou vstoupit do této oblasti a najít dvě truhly, které by měly dokončit Indiana Jones Challenge. Tento úkol poskytne nejen XP, ale pomůže při odemknutí oblečení postavy a volitelnému stylu.

Nalezení tajných dveří kolem hlavní komory je zjevně složitější než kterákoli z výzev, které jsme kdy viděli ve Fortnite. Hádanky a pasti jsou již příliš drsné, ale předtím musí hráči bojovat s tunou soupeřů, kteří přistanou, aby dokončili stejný úkol.