Fortnite přináší zpět budovu – The Verge, kdy Will Building se vrátí do Fortnite Kapitola 3, sezóna 2? Dot eSports

Epické hry se nikdy neměly bát přidat novou mechaniku nebo změnit základní prvky Fortnite V aktualizaci hry v průběhu let a se spuštěním třetí kapitoly, sezóna druhá, byla budova zcela odstraněna.

Fortnite přináší zpět budovu

Andrew Webster, editor zábavy pokrývající streamování, virtuální světy a každou videohra Pokémon. Andrew se připojil k Verge v roce 2012 a psal přes 4 000 příběhů.

2. dubna 2022, 14:23 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Pokud si něco koupíte z odkazu Vox, může Vox Media vydělat provizi. Viz naše prohlášení o etice.

Budova se vrátila. Dnes ráno, Fortnite znovu povolil fronty pro svou funkci sestavení podpisu; Bylo dočasně odstraněno jako součást poslední sezóny hry, která byla spuštěna 20. března.

Přestože je budova zpět, duch zaměřený na boj žije v dříve zavedeném režimu nulové sestavy. Prozatím dvě verze hry žijí bok po boku s fronty pro pravidelné i nulové sestavení k dispozici pro sólové, duos, tria nebo bojový boj s royale royale.

Schopnost sklízet materiály a budování obranných struktur je již dlouho určujícím rysem Fortnite – a část toho, co to pomohlo odlišit od ostatních her Battle Royale jako PUBG a Apex legendy – což způsobilo jeho dočasné odstranění ještě překvapivější.

Absence budovy byla poněkud vyvážena přidáním mechaniky určené k tomu, aby byla hra mobilnější, včetně lezení a rychlejšího sprintu. Tyto změny byly součástí řady upgradů souvisejících s mobilitou, které se datují o několik let.

Kdy se budova vrátí ve Fortnite Kapitola 3, sezóna 2?

Epické hry se nikdy neměly bát přidat novou mechaniku nebo změnit základní prvky Fortnite V aktualizaci hry v průběhu let a se spuštěním třetí kapitoly, sezóna druhá, byla budova zcela odstraněna.

Vzhledem k tomu, že budova je jedním z Fortnite’s Definování mechaniky hry a pomáhá ji oddělit od ostatních titulů v žánru Battle Royale, zdá se, že se jedná o dočasnou změnu. Dokud se však nevrátí, budou hráči nuceni hrát Fortnite způsobem, který dříve nikdy nebyl vidět.

Epic předvídal, jak moc to změní jádro FortniteHraní hry, přidávání outshield do hry, která poskytuje dalších 50 štítů, který se zotaví zpět do plného plného poškození po krátkou dobu. To způsobí poškození před vaším zdravím a štítem, což částečně nahradí nyní nepřítomnou schopnost stavět zdi a další struktury pro obranné účely.

Kromě toho byly přidány nové upgrady pohybu, jako je zvýšení obecné rychlosti pohybu, což pomůže usnadnit tento drastický posun hry.

Ačkoli Epic dal hráčům nějaké alternativy k budování ve hře, společnost zanechala podrobnosti o návratu mechanika vágní. Fortnite.

Zatím je shoda, že budova se příští týden vrátí po skončení první části nové sezóny. . Dataminer iFiremonkey unikl zvukový soubor pro hráče Quest Line, aby obnovili budovu v Fortnite, který by měl dodržovat odhadovaný rozvrh.

Ačkoli informace o datovém těle mohou být spolehlivé, není oficiální a odráží pouze stav herních souborů. .

Tento článek zahrnuje přidružené odkazy, které mohou poskytnout malou kompenzaci dot eSports.

Vedoucí štáb pro Dota 2, FGC, Pokémon, Yu-Gi-Oh!, A další, kdo píše pro dot eSports od roku 2018. Absolvoval titul žurnalistiky na Oklahoma Christian University a také dříve pokryl NBA. Obvykle ho najdete psaní, čtení nebo sledování turnaje FGC.