Fortnite ‘Season 7 Start Time, úniky a „Rick a Morty“ crossover, podrobné, oficiální fortnite sezóna 7 datum začátku oznámené Epic Games – Fortnite Intel

Oficiální datum začátku sezóny Fortnite Season 7 oznámené Epic Games

Pro sezónu 7 byly tři teasery, přičemž každá z nich zobrazovala klíčové prvky nadcházející sezóny. Zde je krátká rekapitulace toho, co víme dosud.

Zde je přesně kdy můžete začít hrát Fortnite Sezóna 7

Máslový robot z přichází.

Screenshot Fortnite UFO

Fortnite . Ale co bude zahrnuto do nadcházejícího bitevního průsmy? může přispět k šílenství.

Ale nejprve: Jaké jsou vaše oblíbené hry a platformy z roku 2021 a jaké budoucí vydání jste nejvíce nadšeni? Vezměte si hlasování!

Kdy je Období 7. sezóny?

V pondělí odpoledne Fortnite Status Twitter účet oznámil, že stejně jako přívěsy Story Cinematic a Battle Pass se očekává, že prostoje serveru pro sezónu 7 začnou kolem 2 a.m. Východní 8. června.

Je těžké to přesně vědět, když prostoje 7. sezóny skončí na základě individuálních potřeb tohoto konkrétního bitevního průsmyku, ale očekáváme, že většina hráčů bude schopna četa o 6 a.m. Východní 8. června nejpozději.

Co dělá Fortnite Teasery sezóny 7 nám řeknou?

Pro sezónu 7 byly tři teasery, přičemž každá z nich zobrazovala klíčové prvky nadcházející sezóny. .

Teaser 1: První upoutávka má mléčný karton, objekt, který vypadá jako kouzlo zbraně z rybího masa a nějakou gravitační zbraň. Mléko může být spotřební, zatímco druhá položka naznačuje futuristické zbraně, která se vydává na boj s Royale.

.

Teaser 2: Tato upoutávka obsahuje brýle Clarke Kent, kytaru a zbraň Pulsar 9000 od společnosti Save the World. .

Druhá upoutávka obsahuje brýle, které mohou patřit Clarke Kentu.

Teaser 3. Je tu také helma a možná nejvíce kritičtější máslový robot z Rick a Morty. Stejně jako Škádlení, tento nabízí zjevný nápověda Crossover horečka bude přetrvávat ve zítřejší velké aktualizaci.

Třetí upoutávka Fortnite Season 7 obsahuje Butler Bot od Ricka a Mortyho.

Co nám říkají úniky sezóny 7?

Vzhledem k tomu, že Epic byl velmi otevřený ohledně hlavního tématu a vlastností dalšího bitevního průsmyku, jsou úniky z dat, jako jsou Shiinabr, Ifiiremonkey, Forttory a Hypex, o něco ohromující než obvykle obvyklé. Ale existuje několik tidbitů, které jsme byli schopni získat.

 • . Bude údajně existovat nový řemeslný materiál, díky kterému bude systém přístupnější než předtím.
 • Llamy budou přepracovány: Nejsme si jisti, jak, ale Hypex navrhuje, aby Llamy podstoupily změnu při aktualizaci 17.00 je živý.
 • Shakedown Cancel? Po nové aktualizaci budete údajně schopni tuto animaci zrušit, abyste se dostali z cesty.
 • Loki: Načítání obrazovek naznačují, že Loki může debutovat v příštím bitevním průchodu. Hypotetická kůže zní jako něco, co by bylo pro svazek a odpovídající turnaj velké krmivo.
 • Star Trek: Při řešení hádanek ARG souvisejících s příští sezónou hráči odhalili frázi „Universal Translation porucha. Star Trek Discovery, což znamená, že ikonická série sci-fi by mohla najít cestu do sezóny 7 v určitém okamžiku. Star Trek by bylo víc než trochu vhodné.

Oficiální datum začátku sezóny Fortnite Season 7 oznámené Epic Games

Epické hry to oficiálně potvrdily, že sezóna 7 Fortnite: Battle Royale začne ve čtvrtek 6. prosince.

.

Oficiální oznámení si můžete prohlédnout níže.

Se slognem „Stay Frosty“ se mnozí domnívají, že zvěsti o „Snow Map“ se konečně splní v sezóně 7.

Předchozí teasery také poukázaly na theme Snow, spolu s možností, že lze zavést nové letadlové vozidlo.

 • VÍCE: „Fortnite Creative“ oficiálně oznámená epickými hrami – úplné informace

Na obzoru by mohla být na obzoru s vydáním sezóny 7 řada nových položek, zbraní, zájmových bodů a dalších forem obsahu, ale budeme muset jen počkat a uvidíme se.

.

Všechny platformy

Jak získat torpédoborec pickaxe v Fortnite sezóně 3

. .

Ničitel jídla Pickaxe je další kosmetická zdarma, kterou můžete získat v kapitole 3 sezóny 3, pokud jste tak již neučinili. Zde je návod, jak dostat Pickaxe přímo do skříňky.

. Od bezplatné kůže od referenčního přívěti po kazotou zpětný bling, který můžete získat po dokončení úkolů, hráči věrně dokončili každý úkol, který je Epic požádal, aby si nárokovali bezplatnou odměnu.

V průběhu několika sezón však nyní, když se tyto freebies pro některé hráče cítí příliš mnoho práce. EPIC pokračuje v přidávání obsahu zdarma, ale hráči jsou žádáni, aby vložili práci, aby si mohli nárokovat tyto odměny.

. Zde je návod, jak to můžete získat v sezóně 3.

Získejte ničitel misky na pickaxe ve Fortnite

Cloudová herní platforma Nvidia Geforce byla nyní spuštěna začátkem tohoto roku, kdy hráči byli schopni streamovat Fortnite na jakémkoli zařízení, pokud byli členem služby. To také umožnilo uživatelům iOS streamovat hru na jejich telefonech navzdory Apple vs. Epický soud.

 • Přečtěte si více:Fortnite představuje nový hlavní brokovnici v aktualizaci v21.30

V nedávném tweetu NVIDIA oznámila, že hráči Fortnite budou moci uplatnit bezplatný ničitel misky Pickaxe, pokud streamují Fortnite na svých zařízeních GeForce, která nyní umožňuje do 4. srpna 2022. Hráči, kteří jsou členy exkluzivní služby.

V dalším oznámení však Epic řekl své hráčské základně, že Pickaxe není pro Geforce výlučný, ale bude také k dispozici v obchodě s položkami později. To znamená, že ti, kteří nedokážou uplatnit bezplatný Pickaxe pomocí jejich členství Geforce, budou mít šanci jej koupit pomocí V-Bucks v obchodě s položkami.

 • Fortnite přináší zpět port-a-fort do hry ve V21.20

Náklady na Pickaxe dosud nebyly odhaleny, protože hráči se domnívají, že bude vydáno, jakmile bude vypršeno omezené okno ze 4. srpna. Jakmile dostaneme jakékoli zprávy o vydání svého obchodu s položkou, určitě tento článek aktualizujeme.

GEFORCE nyní hráči mají výhody bezplatných odměn od té doby, co služba umožnila hráčům zažít vzrušení z Fortnite kdekoli na svých zařízeních. Falling ve frontě je herní služba Xcloud, která se stala mimořádně populární mezi hráči Xbox.

Protože nejnovější aktualizace Fortnite Season 3 přinesla hráčům bez potu léto, zanechala ve hře podivnou chybu, kde hráči dostávají prázdné kořistské truhly. .

. Nejnovější závadou ve hře je teleportovat hrudní kořist na jiné místo a pro hráče je to docela nepříjemné.

Zpětná vazba hráče je jednou z mnoha věcí, které Epic vyžaduje velmi vážně, že si klade za cíl opravit v každé hlavní týdenní aktualizaci nebo menších hotfixech čas od času. Často jsou chvíle, kdy se tyto chyby mohou být docela nepříjemné, protože pro hráče ovlivňují celkový zážitek ze hry.

Hráči Fortnite viděli chyby od toho, aby se uvízli na mapě nebo poškodili podzim po skoku ze startu. Od profesionálů po tvůrce obsahu se každý z nich vzal na sociální média, aby vývojáře „opravil hru“.

Nedávná aktualizace, V21.30, zanechal chybu, která testovala trpělivost každého hráče Fortnite v této sezoně – potenciálně nejotravnější Fortnite chyba všech dob. Zde je vše, co o tom zatím víme.

Fortnite Bug Teleports Truds Loots na jiná místa

Podivná chyba Fortnite, která se právě teď na sociálních médiích stává virovou chybou. Všechno to začalo, když Epic přidal aktualizaci v21.30 a představil hráče na letošní letní akci, bez potu Summer.

 • Přečtěte si více:

Tato aktualizace také viděla přidání hlavní brokovnice, která je považována za nejlepší brokovnici v kapitole 3. Zatímco všechny přírůstky jsou pro hráče fascinující a vzrušující, chyba, kterou aktualizace zbyla ve hře.

Chyba, jak je znázorněno ve výše uvedeném klipu, teleportuje kořist hrudníku na nedaleké místo venku, pokud hráč otevře hrudní krabici uvnitř budovy. To je docela otravné, protože to nedovolí, aby hráč farma rychle kořila tak, jak obvykle přistávají na horké kapce.

Hráči již začali nahrávat své klipy chyby kořistí a volají hru, aby vyšli a vyřešili tento problém. Tato chyba také vytváří dvojnásobnou práci pro ty hráče, kteří rádi hrají rychle se rozvíjející zápas Battle Royale.

Připojení se k rozhovoru je několik hráčů FNCS, kteří mají pocit, že tato chyba by je mohla stát několik her, kde by nakonec prohráli na hlavní konkurenční úrovni. Celá komunita se spojila do rukou, aby požádala vývojáře, aby hru napravili nejdříve.

 • Přečtěte si více:Netěsnosti Fortnite Potvrzují pierus, goku a vegeta skiny pro Dragon Ball Z crossover v kapitole 3

. Základna hráče však stále udržuje své naděje, aby se tyto problémy opravily co nejdříve.

Vzhledem k tomu, že chyby a závady se nadále zvyšují k několika problémům, které Fortnite je naplněno, události, jako je bez potu Summer, udržují komunitu nadšenou pro další obsah ve hře a zdarma, které mohou získat. Výzvy pro bez potu Summer jsou nyní živé ve hře a hráči mohou po dokončení uplatnit svůj podíl na odměnách.

Všechny platformy

Fortnite představuje nový hlavní brokovnici v aktualizaci v21.30

Prime Shotgun je nejnovější zbraň pro lámání hry, která byla přidána do Fortnite ve V21.30. Tady je všechno o nové brokovnici.

Fortnite Kapitola 2 Datum vydání sezóny 7 – vše, co víme

Toto je stříkající obrázek pro Fortnite Kapitola 2 Sezóna 6. Sezóna 7 nebyla oficiálně odhalena

Chcete vědět, kdy je datum vydání 7. sezóny Fortnite kapitoly 2? . Je to výběr nárazníku, ale co další?

Včasné indikace nejsou úplně jasné, ale na internetu a ve herních aktivech jsou rozptýleny některé stopy. I když bylo obtížné vyloučit nepravděpodobné detaily od těch, kteří k nim mají skutečnou podstatu, jsme si mysleli.

Tato příručka projde datum vydání sezóny 7 Fortnite Kapitoly 2, vše, co se v současné době stalo, pokud jde o děj Zero Point, včetně komiksu Batman Crossover, a některé úniky kůže Fortnite, o nichž se říká, že dorazí v sezóně 7, včetně Dwayne „The Rock“ The Rock “ “Johnson a Lady Gaga.

Fortnite Kapitola 2 Datum vydání sezóny 7

Epic Games potvrdila, že Fortnite Kapitola 2 sezóna 7 začíná 8. června 2021.

Fortnite kapitola 2 sezóna 7 Aliens Téma

.50 Aktualizace Dropnutí do Fortnite, dataminery odkryly několik aktiv, která naznačují možnou mimozemskou invazi. Plodiny na kolosálních plodinách zmizely, zatímco animace ukazující mimozemské únosy a několik plakátů, které se objevují kolem zpocených písků, naznačují, že mimozemský příchod je bezprostřední.

Byl by to drastický odklon od prvotního tématu sezóny Kapitoly 2, ale mohl by být spojen více s dějem Zero Point. Hypex tweetoval, že UFO se náhodně vynoří kolem mapy, unese hráče a deformuje je jinde. Abychom nás byli nadšeni, bude zde také sada úkolů „předstírání“, u nichž se očekává, že budou žít od nynějška do konce sezóny 6.

Thumbnail YouTube

Fortnite Kapitola 2 sezóna 7 nula bod

Jedna konstanta v průběhu ročních období byla spiknutím zápletky zahrnující nulový bod, který se uzavíral s první misí pro jednoho hráče Fortnite, která se začne poprvé, když začnete hru v sezóně 6, která viděla hráče zavřít slzy ve skutečnosti. Od té doby hlídaly Strusové strážci Spire a Assassin Spire – odmaskovaný jako NPC Raz v nedávné linii hledání – tyto kolosální věže postavené po celé mapě postavené po celé mapě.

Nedávný průzkum, který Epic distribuoval, požádal o reakci komunity týkající se mise pro jednoho hráče, a je velmi pravděpodobné, že bude pokračovat v příběhu, možná zahrnující tyto věže a strážce věže. Nulový bod je také předmětem nedávné sady komiksů Batman/Fortnite, přičemž s každým problémem rozdávají Batmanovy kůže. Možná se konečně seznámíme s tím, co je uvnitř bunkru v omezené oblasti poblíž Catty Corner?

Fortnite Kapitola 2 sezóna 7 Úniky kůže

Vzhledem k absolutnímu množství spolupráce se zavedenými značkami a celebritami v posledních letech není divu, že v sezóně 7 kapitoly 2 přichází další. Zde je jen několik potenciálních kůží Fortnite, které by mohly přijet:

 • Ariana Grande
 • Dwayne „The Rock“ Johnson
 • Lady Gaga
 • Naruto Uzumaki (Naruto)
 • LeBron James
 • Zion Williamson
 • Zázračná žena
 • Katniss Everdeen (Hunger Games)

Zatímco výše uvedené se zdá být informacemi ze soudních dokumentů z Epic Vs. Apple Trial, koláž Naruto Skin měl být v kapitole 2. sezóny 5, ale zatím se to ještě nestalo. Není to také tak daleko, že přinesl myšlenku, že se LeBron James mohl objevit ve Fortnite, vzhledem k tomu, jak sezóna 2 kapitoly 2 tak silně propagovala kůži Neymar Jr.

Co je zajímavé, je myšlenka, že jak Arianna Grande, tak Lady Gaga, dva z nejpopulárnějších umělců posledního desetiletí, by mohli pořádat virtuální koncerty ve Fortnite. Hra není cizí virtuální koncerty, s Marshmello a Travis Scott již pořádají velmi úspěšné koncerty ve hře. Vzhledem k tomu, že pandemie má obrovský dopad na hudební průmysl, je jen logické, že umělci chtějí prozkoumat alternativní způsoby, jak oslovit své publikum. Koncert Lady Gaga byl původně nastaven tak brzy v září 2020, podle úniků Shiinabra na Twitteru, takže i když je to vnější možnost, může to být stále na kartách.

Upřímně řečeno, jen doufáme, že pokud Epic přidá skálu, přidá také funkci, která doručí loket lidí sestřelenému soupeři nebo zasáhne aktivního soupeře emotickou verzí finišeru Rocku, okamžitě je eliminuje, protože by to bylo veselé, protože by to bylo veselé, protože by to bylo veselé, protože to bylo veselé, protože to bylo veselé.

Plakát Fortnite Party Royale představující Zion a LeBron James

Jako součást Epic Vs. Apple Trial, dokument byl zveřejněn v rámci slyšení, které zdůraznily plánovaný režim „Party Royale“, představoval Zion Williamson a LeBron James. Tato událost se bude skládat z mini -tematických her s tematikou a dává hráčům přestávku od tradiční bitvy Royale a místo toho střílí obruče.

A to je všechno, co v současné době víme o Fortnite kapitole 2 sezóna 7. S několika týdny je pravděpodobné, že jste se dostali k dokončení těchto výzev sezóny 6! Můžeme vám pomoci tím, že vám řekneme, kde najít knihy Fortnite Research Books, jak získat přestrojení rekvizity a umístění pro oba vzorky literatury, umístění zlatých artefaktů a umístění anomálie.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.