Fortnite tajná poloha dveří a jak najít tajné dveře kolem hlavní komory v zamíchaných svatyních |, Fortnite: kde najít tajné dveře v zamíchané svatyně

Fortnite: Kde najít tajné dveře v zamíchaných svatyních

Najděte tajné dveře kolem hlavní komory v zamíchaných svatyních je výzva, kterou musíte dokončit, abyste získali emoce „Indy’s Dustoff“ v rámci problémů Indiana Jones v Fortnite kapitola 3 sezóna 3.

Fortnite tajná poloha dveří a jak najít tajné dveře kolem hlavní komory v zamíchaných svatyních

Jak vyřešit Rune Puzzle v Shuffled Svatyně a vyčistit tuto výzvu Indiana Jones.

Průvodce Jessica Orr Senior Guides Writer
Publikováno 6. července 2022

Najděte tajné dveře kolem hlavní komory v zamíchaných svatyních je výzva, kterou musíte dokončit, abyste získali emoce „Indy’s Dustoff“ v rámci problémů Indiana Jones v Fortnite kapitola 3 sezóna 3.

Abyste získali přístup na druhou stránku, budete muset dokončit první stránku výzev Indiana Jones, která zahrnuje tento konkrétní úkol.

Nalezení vstupu do Tajné umístění dveří Ve Fortnite je však v tomto úkolu jen jeden krok, protože budete muset navštívit několik dalších oblastí v zamíchaných svatyních, abyste vypracovali hádanku, která otevírá dveře kolem hlavní komory a tajné dveře uvnitř ní.

Všimněte si této konkrétní výzvy již není možné dokončit. Co je nového? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! Mezi nové přírůstky patří The Grind Rails a Kinetic Blades, spolu s novou bitevním průsmykem, sběrnou postavou a Eren Jaeger Skin. Je dobrý nápad vědět, jak rychle získat XP ve Fortnite.

 • Vysvětleno tajné dveře svatyně Fortnite zamíchané
 • Fortnite Shuffled svatyně Rune Symbol Umístění
 • Jak najít tajné dveře kolem hlavní komory ve zamíchaných svatyních ve Fortnite

Navíc, stejně jako Logjam Lotus, se struktury kolem zamíchaných svatyní mohou změnit mezi zápasy. To se změní, jak se dostat na místo Stone Rune, ale nezmění se tam, kde jsou umístěny. Při zkoumání zamíchaných svatyní jsme měli dvě změny struktury, ale mohlo by to být více.

Fortnite Shuffled svatyně Rune Symbol Umístění

Chcete -li otevřít hlavní dveře komory a najít tajné dveře, musíte Najděte čtyři symboly runy kolem zamíchaných svatyní a porovnejte jejich symboly s runou puzzle mimo hlavní dveře komory.

Jak je zmíněno výše, Správné symboly změní každý zápas, Takže si musíte vzít na vědomí správné řešení puzzle pokaždé, když chcete otevřít hlavní dveře komory a najít tajné dveře.

Níže najdete umístění mapy a jak vypadá obecná oblast kolem čtyř kamenných run, ale pamatujte, že naše symboly nebudou stejné jako vaše.

Umístění symbolu runy 1

První symbol runy, který si musíte vzít na vědomí, je umístěn v Jihozápadní oblast zamíchaných svatyní, ve spodní oblasti zříceniny chrámu. Při pohledu na vaši mapu je to mezi levým a středním okvětním lístkem pod symbolem fialového stromu.

Narazili jsme na dva vchody nad tímto místem, v závislosti na tom, jaké struktury se vynořily v zamíchaných svatyních. Jedním z nich byla malá díra v zemi s Ascenderem vedoucím dolů a druhý byl skrz kamenné dveře.

Nicméně se dostanete dolů, runa bude na zemi ve svém vlastním výklenku. Vezměte na vědomí symbol a poté se vydejte z této podzemní struktury.

Umístění symbolu runy 2

Z prvního umístění symbolu runy se na sever na malém kopci. Pokud se podíváte na vaši mapu, druhým umístěním symbolu runy je na severozápadě zamíchaných svatyní, poblíž vnitřní křivky symbolu fialového stromu.

V závislosti na tom, jaké rozložení získáte, bude symbol runy buď na zemi v rohu kamenné budovy nebo na otevřeném poblíž poškozené zdi. Budete vědět, že jste blízko, pokud můžete vidět na dálku restartovací dodávku.

Vezměte na vědomí svůj symbol runy a poté zamířte do severní oblasti zamíchaných svatyní.

Umístění symbolu runy 3

Třetí symbol runy se nachází v severní oblasti zamíchaných svatyní, na vrcholu kopce. Je to těsně za druhou runou a restartovací dodávkou.

Naše runa byla umístěna v zemi poblíž červeného útulku v obou zamíchaných svatých rozložení, na které jsme narazili. Až se tam dostanete, vezměte si na vědomí svůj symbol a poté skočte dolů na dřevěná pera níže.

Umístění symbolu runy 4

Čtvrtá a poslední runa se nachází na severovýchod od zamíchaných svatyní, na zemi uvnitř jednoho z dřevěných pera na spodní části.

Obecná oblast pera by měla vypadat stejně, ale struktury kolem runy by se mohly změnit. Vezměte na vědomí svůj konečný symbol a nyní, když znáte všechny čtyři, je čas vstoupit do správného logického řešení a získat přístup k hlavní komoře a tajné poloze dveří!

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 je zde! Abychom vám pomohli začít s touto sezónou s tématem loupeže, máme průvodce, jak upozornit kameru sekuritu, zabezpečit data z předpovědí věží a zničit oslabené zdi nebo bezpečnostní brány. Je tu také nový deštník vítězství! Mezitím se dozvíte, jaké jsou nejlepší zbraně, aktuální rozšíření, jak získat XP rychle, použít nejlepší nastavení PC a získat korunu vítězství.

Jak najít tajné dveře kolem hlavní komory ve zamíchaných svatyních ve Fortnite

Jakmile znáte všechny správné symboly runy, můžete otočit runy mimo hlavní komoru chrámu v zamíchaných svatyních, abyste vyřešili hádanku.

Nachází se hlavní komora, kde je třeba vstoupit do puzzle Uprostřed zamíchaných svatyní na nižší úrovni mapy. Při pohledu na mapu je to těsně nad kmenem symbolu fialového stromu.

Měli byste otočit runy a Zadejte symboly, které jste našli ve stejném pořadí, jako výše uvedená místa. Takže levá runa v hlavní komoře bude prvním místem symbolu Runy, který jste našli výše, v jihozápadní oblasti mapy. Rune vedle toho bude druhým symbolem, který jste našli na sever od zamíchaných svatyní, na vrcholu kopce atd. S dalšími dvěma symboly.

Pokud jste otočili runy na jejich správný symbol, hlavní dveře komory se otevře před vámi. Projděte se do zadní části této chodby a vyzvedněte Zlaté relikvie pro některé zlaté tyče, ale Dávejte pozor na dlaždice tmavě zbarvených pod vámi – Ty aktivují pasti v chodbě a mohly by vás zabít, pokud máte málo zdraví.

Jděte napravo od Zlaté relikvie a skrz malý vchod do zdi a pak jděte k zeleným rostlinám poškozenou zdí v této malé oblasti. Zničte zeď zakrytou rostlinami a lokalizujte tajné dveře kolem hlavní komory v zamíchaných svatyních. Po této zdi budou za touto zdí pokaždé, když ji zničíte.

Zničte zeď umístěnou napravo od Zlaté relilikty, abyste dokončili tento úkol Indiana Jones.

Získáte emoce Indy’s Dustoff za to poprvé, ale můžete tento proces opakovat, pokud chcete během zápasu znovu otevřít dvě vzácné truhly.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o Fortnite Kapitole 3 Sezóna 3, podívejte se na naše stránky na Battle Pass, Vibin ‘Quests, umístění postav, jak jezdit na zvířatech, umístění semen reality a jak rychle získat XP.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Battle Royale následovat
 • Následují epické hry
 • Fortnite následovat
 • Sledujte zdarma
 • iOS následujte
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit více dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Senior Guides Writer

Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.

Fortnite: Kde najít tajné dveře v zamíchaných svatyních

Fortnite-Where-to-Find-the-tajk-in-inf-shrines

Chcete najít tajné dveře v zamíchaných svatyních Fortnite A zjistěte, co je za tím? Indiana Jones se vloupá do světa Fortnite Kapitola 3, sezóna 3, přináší s sebou mnoho záhad, úkolů a odměn. Hra má mimo jiné nové místo zamíchané svatyně, což stojí za návštěvu. Zamíchané svatyně drží mnoho záhad a jednou z nejzajímavějších jsou tajné dveře skryté v hlubinách chrámu. Chcete -li najít tajné dveře v zamíchaných svatyních, musíte vyřešit kamennou hádanku, vstoupit do chrámu a najít Zlaté relikvie. Může se vám to zdát problematické, ale není to. Sledujte našeho průvodce a snadno najdete tajné dveře v zamíchaných svatyních.

Kde najít tajné dveře ve zamíchaných svatyních ve Fortnite

Nejprve musíte jít do zamíchaných svatyní. Toto místo se nachází v jihovýchodní části mapy a je nebezpečnější, než se zdá na první pohled. Najít toto místo a dostat se k němu není obtížné, ale existuje další problém. Protože mnoho hráčů chce prozkoumat tuto oblast, zamíchané svatyně mohou být příliš nebezpečné. Desítky hráčů budou všude a budete se muset těžce pokusit přežít. Nalezení tajných dveří nebude obtížné, pokud zůstanete naživu.

První věc, kterou musíte udělat, je dostat se do chrámu. K tomu musíte zadat správnou kombinaci symbolů. Může se to zdát problematické, ale vše, co musíte udělat, je najít stejné kameny kolem zamíchaných svatyní. Dále si pamatujte symboly na každém z kamenů a vstupte do kombinace poblíž vchodu. Chtěli bychom navrhnout správnou kombinaci, ale bohužel nemůžeme. Kombinované změny během každé hry a vše, co pro vás můžeme udělat, je označit umístění kamenů kolem zamíchaných svatyní.

Příbuzný:

Fortnite: Jak cestovat 500 metrů v SlipStream

Jednou uvnitř chrámu, nalezení tajných dveří v zamíchaných svatyních Fortnite je lehké:

 • Při vstupu do chrámu jděte rovnou do Zlaté relikvie.
 • Vždy se dívejte pod nohama, aby nedocházelo k pasti na podlaze. Pokud víte o pasti předem, snadno si je všimnete.
 • V blízkosti Zlaté relikvie zahněte doprava. Uvidíte malou trhlinu ve zdi pokryté listy. Jsou to tajné dveře!
 • Rozbijte část zdi pokryté listy k dokončení úkolu. Kromě toho v tajné místnosti najdete dva truhly naplněné municí, vzácnými zbraněmi a dalšími cennými hodnotami.

Tímto způsobem obdržíte emotu Indy’s Dustoff a budete o krok blíže k získání Skin Indiana Jones.

Fortnite je k dispozici pro PC v Epic Store, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Nintendo Switch a Xbox Series X | S.

Jak najít a otevřít tajné dveře na zamíchaných svatyních ve Fortnite

Epické hry

Přemýšlel, kde najít tajné dveře ve Shuffled Svatyně ve Fortnite? Nebo možná se snažíte to otevřít? Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste tento úkol dokončili.

Fortnite Kapitola 3 Sezóna 3 byla právě poskytnuta obrovská aktualizace s tématem Indiana Jones, s ikonickou kůží Temple Explorer, která je nyní k dispozici pro odemknutí.

Abyste získali všechny tyto kosmetiky Indiana Jones, budete muset najít tajné dveře v zamíchaných svatyních, ale otevření je docela složité, protože existuje hádanka, která má vyřešit, které zahrnuje otočení čtyř kamenů s kresbami na ně.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Níže najdete vše, co potřebujete vědět o těchto tajných dveřích, včetně toho, kde je najít, jak je otevřít, a poklady, které čekají uvnitř.

Obsah

 • Kde najít tajné dveře
 • Jak otevřít tajné dveře
 • Co je uvnitř tajných dveří?

Tajná hádanka dveří ve Fortnite

Kde najít tajné dveře na zamíchaných svatyních ve Fortnite

Tajné dveře ve Fortnite najdete Ve středu hlavní budovy v zamíchaných svatyních, což je zbrusu nový Poi, který se nachází jižně od svatyně a západně od Joneses na mapě.

Nemělo by být příliš těžké najít, ale uvědomte si, že pravděpodobně bude spousta dalších hráčů, kteří se budou snažit najít a otevřít tyto tajné dveře, takže byste mohli mít nějakou tvrdou konkurenci, když zde přistáte.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jak otevřít tajné dveře u zamíchaných svatyní ve Fortnite

Jak jste možná uhodli, klíčem k otevření tajných dveří v zamíchaných svatyních je Čtyři kameny které se objevují před tím – ale budete muset hledat stopy, abyste zjistili správné pořadí obrátit je.

Kolem okrajů zamíchaných svatyní jsou ukryty čtyři kameny, které každý z barevně označených kreseb zobrazuje. Jejich umístění zhruba odpovídá pozicím kamenů před tajnými dveřmi.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Na mapě Fortnite jsme označili všechna místa skrytého kamene:

Místa Fortnite Stone Clue odemkněte zamíchané svatyně tajné dveře

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Jako barevně označené kresby na těchto kamenech Náhodně se změní v každé shodě, Jakmile je najdete, budete je muset sledovat. Doporučujeme pořídit snímky obrazovky nebo je zapisovat v pořádku.

Článek pokračuje po reklamě

Vraťte se k tajným dveřím a otočte kameny v pořadí, které odpovídá jejich poloze na mapě. Pokud to uděláte správně, dveře se otevřou a budete se moci vydat dovnitř ..

Článek pokračuje po reklamě

Co je za tajnými dveřmi ve Shuffled Svatyně ve Fortnite?

Jakmile se dostanete dovnitř tajných dveří, budete muset Dejte si pozor na pasti podél zdí, protože na vás budou střílet šipky. Vždy je můžete zničit zbraní, abyste se zachránili před poškozením.

Pokud to uděláte kolem těchto pastí, aniž byste byli vyloučeni, najdete na pódiu vzácný artefakt – vyzvedněte jej a dostanete 250 zlatých tyčí. Jsou zde také mýtické truhly, které vám poskytnou zbraně vysoké úrovně.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Hráč Fortnite, který shromažďuje poklad uvnitř tajných dveří v zamíchaných svatyních

Chrám začne rachot, když vyzvednete vzácný artefakt, ale nevšimli jsme si toho, že se něco stane, když jsme to vyzkoušeli, takže se nebojte o pasti nebo něco podobného; Jednoduše opustit místnost.

Pokud jste dokončili první čtyři questy Indiana Jones a odemkli další sadu, měli byste také dokončit úkol „Najít tajné dveře kolem hlavní komory“ a odemknout Indy’s Dustoff Emote.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní víte, jak najít a otevřít tajné dveře v Shuffled Svatyně, podívejte se na některé další průvodce Fortnite níže: