Fortnite the Baller Joy Ride vozidlo s rajčatovou akční postavou: Target, kde najít Fortnite Ballers | Gamesradar

Kde najít Fortnite Ballers

Vytvořit nebo spravovat registr

Fortnite the Baller Joy Ride vozidlo s rajčatovou akční postavou

VAROVÁNÍ: Nebezpečí udušení – malé části. Ne pro děti do 3 let.

Vytvořit nebo spravovat registr

O této položce

Podrobnosti

Nejdůležitější

  • Joy Rider: Roztrhněte terén ve vozidle Baller Joy Ride
  • Freewheels: 4palcové vozidlo obsahuje freewheels k pohybu kolem mapy
  • Tomoatohead: Zahrnuje 4-palcovou postavu rajčata, která jede jezdí uvnitř vozidla
  • Příslušenství: Zahrnuje také příslušenství nástrojů pro sklizeň Axeroni
  • Oficiální produkt: Oficiálně licencovaný produkt Fortnite z jazwares

Popis

Roztrhněte terén ve vozidle Baller Joy Ride. Představující freewheels a kokpit, který se hodí k jakékoli 4-palcové postavě Fortnite, může toto 4palcové vozidlo mimo silnici kdekoli na mapě. Je také nabitý 4palcovou postavou rajčata a příslušenstvím pro sběr nástrojů Axeroni, takže můžete zasáhnout a spustit všechny nákladní automobily Durrr Burger. Sbírejte vozidlo baliče Joyride a proměňte šéfa hovězího masa na roadkill. Oficiálně licencovaný produkt Fortnite z jazwares. Věk 8+

Zahrnuje:
• (1) 4palcové vozidlo pro balič
• (1) 4palcová postava rajčata
• (1) Příslušenství nástroje pro sklizeň Axeroni

Kde najít Fortnite Ballers

Fortnite Ballers

Fortnite Ballers strávil dlouho zapečetěn v trezoru, než se triumfální návrat na ostrov pro aktuální sezónu. Nejsou však tak rozšířené jako jiná vozidla a lze je najít pouze kolem jednoho konkrétního POI na mapě. Projeďte se v jednom z těchto obřích kuliček křečka a budete umístěni do ochranné bubliny, abyste vám zabránili v příchozím poškození, i když jedinou skutečnou útočnou schopností, kterou mají. Zatahovací píst vám umožní otočit jakékoli kotevní body, ke kterým připojíte čáru, které lze kombinovat s jejich silnou podporou, aby se vrhli vzduchem ve Fortnite nebo přetáhli koule po strmých sklonech, které by jinak byly neprůchodné.

Dříve byly Fortnite Ballers povoleny pro několik týdenních úkolů, jako je uvolnění útěků Fortnite a vstupující do větrného tunelu Fortnite v šroubovacím balleru. Byli také zahrnuti do úkolu používat baler, Fortnite Zipline a Fortnite Geyser v jediném zápase, takže byste měli soustředit své úsilí v oblasti mezi Rave Cave a Reality Falls for This This. Kromě toho budete muset nashromáždit svou cestovní vzdálenost pomocí je a zničit struktury, takže máme všechna místa Fortnite Ballers, která vám pomohou pokračovat v každé z těchto pracovních míst.

Místa Fortnite Ballers

V současné době lze Fortnite Ballers nalézt v jeskyni a kolem něj směrem k severozápadní straně ostrova. V této oblasti běží dlouhá a klikatá dráha na horské dráze a vedle ní najdete stanice a lusky obsahující baliče na následujících místech:

  1. Uvnitř vůdce týmu Giant Pink Cudch Head na vrcholu nadšené jeskyně
  2. Na barevné platformě East Side na půli cesty po horské hoře Cave
  3. Těsně uvnitř vchodu do jižní úrovně do Rave Cave
  4. Pod dráhou horské dráhy na západ od Rave Cave
  5. Pod dráhou horské dráhy na sever od Rave Cave

Jak cestovat vzdálenost ve Fortnite Baller

Jakmile zadáte baler Fortnite, můžete použít levou tyčinku, abyste ji nasměrovali kolem a tlačítko Boost si vystřelily rychlost. Všimněte si, že nemůžete provést skok baleru, takže se chcete vyrazit vzduchem nebo vylézt na strmý svah, který musíte použít kombinaci natáčení/zasunutí a rozšiřovat spouštěče – Vystřelte píst na laně na a Pevný předmět, který se má zadržet, se otočte, než se uvolníte, aby nechal svou věc a gravitace dělat svou věc.

Fortnite Wolf se vynoří

Kde najít vlky Fortnite a jak je jezdit.

Pro vstup nulového týdne i pro probíhající milníky ve Fortnite quests budete muset nahradit vzdálenost ujetá v balenku, ale to může být složité, protože toto vozidlo běží na elektrické energii, což znamená na rozdíl od jiného přenosu v bitvě Royale, může to, může to „. Pokud však naskočíte Fortnite Baller na kolejnice na horských kolejích, které běží kolem jeskyně, budete se automaticky přeneseni a zároveň nevytváříte žádné nabití baterie, takže si můžete šťastně sednout a sledovat, jak se cestovní vzdálenost v balíku neustále zvedá.

Jak zničit struktury balerem ve Fortnite

Chcete -li zničit struktury s balerem ve Fortnite, musíte se zaměřit na chabé konstrukce vyrobené ze dřeva, protože toto vozidlo není schopno způsobit velké poškození. Jakmile najdete vhodný cíl, použijte svou podporu nebo otočte z drapáku, abyste jej zasáhli rychlostí a měl by být zničen po nárazu. Můžete si dokonce postavit své vlastní dřevěné struktury a poté je použít k ničením balenku, což může být snazší než je najít v životním prostředí.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.