Fortnite the Nindo výzvy (2022): Jak vykoupit bezplatný kluzák, zábal, emotikon a další, jak dokončit Fortnite Nindo Challenges & Earn Free Naruto Kurama Glider – Dexerto

Jak dokončit výzvy Fortnite Nindo a vydělat zdarma Naruto Kurama Glider

Dorazil první anime crossover Fortnite a přinesl kůži a kosmetiku založený na kultovní Ninja Naruto a jeho spoluhráči, nové zbraně Kunai a Kakashi NPC rozdával tematické úkoly na mapě.

Fortnite the Nindo výzvy (2022): Jak vykoupit bezplatný kluzák, zábal, emotikon a další

Druhá Naruto spolupráce s Fortniteem začala žít. Vzhledem k tomu, jak populární byl první, byl zpět v kapitole 2. sezóny 8, neměl by mít další ztráta. Také více postav znamená více peněz na epické hry a více možností outfitů hráčů.

I když je musí být zakoupeny z obchodu s položkami s V-Bucks, existuje několik, které mohou hráči vydělat zdarma. Nebude to však tak jednoduché jako kliknutí na ikonu a jejich získání. Bude třeba implementovat trochu legií a trochu maziva loket. S tím bylo řečeno, tady je návod, jak získat bonusové odměny.

Hrajte událost Nindo – Fortnite Naruto Shippuden

Zahrajte si akci Fortnite a Naruto Shippuden The Nindo, aby získal odměny ve hře. Dokončete všechny čtyři cesty pro konečnou odměnu! Přečtěte si další podrobnosti.

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Výzvy Fortnite Nindo vysvětlily

Stejně jako naposledy se musí hráči zaregistrovat na web, aby se míč rozběhl. Jakmile to udělá, budou muset dokončit řadu úkolů/výzev, aby získali odměny. Zde jsou kroky potřebné k zahájení:

 • Přejděte na https: // theindo.Fortnite.com/ en-us/ a přihlaste se (ujistěte se, že je povoleno 2FA, jinak to nebude fungovat).
 • Jakmile se přihlásíte, podívejte se na čtyři různé cesty a poznamenejte si je.
 • Jděte do Battle Royale (Squads) a Zero Build (Squads) a začněte hrát odznak.
 • Jakmile bylo za příslušnou cestu získáno dost odznaků, může být odměnu vykoupena.

Se základy z cesty je čas mluvit o potenciálních odměnách. I když nejsou tak skvělí jako kosmetika obchodu s položkami, bude zábavné je získat.

 • Odměny Itachi: šokované kosmetické emotikony Itachi ve hře (1 odznak) a XP (5 odznaků).
 • Odměny Gaara: Zaměřený kosmetický emotikon Gaara (1 odznak) a XP (5 odznaků).
 • Hinata Rewards: Byakugan Hinata ve hře kosmetický emotikon (1 odznak) a XP (5 odznaků).
 • Orochimaru Rewards: Orochimaruův úsměv ve hře kosmetický emotikon (1 odznak) a XP (5 odznaků).
 • The Nindo Rewards: Akatsuki ve hře kosmetický zábal (dokončit libovolný záplata) a Manda ve hře kosmetický kluzák (dokončete všechny čtyři cesty).

Poznámka: Množství daného XP není v tuto chvíli známo.

Můžete si vydělat bezplatný kluzák a zábal, některé emotikony a XP!

S odměnami z cesty je čas diskutovat o čtyřech cestách a jak získat odznaky. Nezapomeňte, že budou muset být dokončeny v režimu týmu, aby bylo možné postupovat. S tím bylo řečeno, tady je o každé cestě vše, co je třeba vědět:

 • Path of Itachi: Každých 5 top -6 končí – jeden odznak.
 • Path of Gaara: Každých 24 bouřkových kruhů přežilo – jeden odznak.
 • Cesta Hinata: Každých 20 ulovených ryb – jeden odznak.
 • Cesta Orochimaru: Každých 18 eliminací – jeden odznak.

Každá cesta bude mít osm fází odemknout, což znamená. Dokončení to může trvat velmi dlouho a ještě předtím, než se výzvy objeví, komunita již na Epic Games vyrazí.

Jak dokončit výzvy Fortnite Nindo a vydělat zdarma Naruto Kurama Glider

Zdarma emotikony Naruto a Kurama kluzák ve Fortnite

Epické hry

V rámci hlavní spolupráce hry Naruto došlo k nové sadě questů Fortnite známé jako Nindo výzvy a hráči si mohou za jejich dokončení vydělat zdarma odměny.

Dorazil první anime crossover Fortnite a přinesl kůži a kosmetiku založený na kultovní Ninja Naruto a jeho spoluhráči, nové zbraně Kunai a Kakashi NPC rozdával tematické úkoly na mapě.

Zatímco tyto kůže mohou stát docela hodně, Epic Games nyní představily způsob, jak vydělat nějakou kosmetiku Naruto zcela zdarma, včetně Kurama kluzáku, který by vás normálně vrátil 1 200 V-bucks.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Níže najdete všechny informace, které potřebujete k odemknutí některých exkluzivních emotikonů Naruto, stejně jako podrobnosti o tom, jak dokončit denní milník a získat kluzák Kurama zdarma.

Naruto a přátelé se objevují ve Fortnite pro výzvy Nindo

Naruto a zbytek týmu 7 dorazili do sezóny Fortnite 8.

Jak dokončit výzvy Naruta Nindo ve Fortnite

Chcete -li se zúčastnit výzvách Nindo, musíte nejprve navštívit oficiální web Fortnite a přihlásit se s jedním z vašich účtů. To umožňuje Epic sledovat vaše body ve hře a poskytovat vaše odměny.

Výzvy Nindo se budou konat po dobu pěti dnů, počínaje Středa 17. listopadu ve 12:00 a končící Neděle 21. listopadu v 23:59 ET, s novou odměnou k dispozici každý den.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jakmile se přihlásíte, budete si moci vydělat následující bezplatné odměny Naruto:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

„>

Odměna Jak odemknout
Naruto emotikon ve Fortnite Šťastný naruto emotikon Získejte alespoň jeden bod 1. den.
Emotikon Sakura ve Fortnite SAD Sakura emotikon Získejte alespoň jeden bod ve 2. den.
Emotikon Sasuke ve Fortnite Rozzlobený Sasuke emotikon Získejte alespoň jeden bod 3. den.
Kakashi emotikon ve Fortnite Šokoval Kakashi emotikon Získejte alespoň jeden bod 4. den.
Kurama kluzák ve forntite Kurama kluzák Dokončete denní milník (získejte nejméně 35 bodů za jeden den).
Obrazovka načítání Naruto ve Fortnite Obrazovka načítání týmové práce Shinobi
Dokončete denní milník (získejte nejméně 35 bodů za jeden den).

Pokud vám chybí některá z odměn Naruto, můžete je všechny odemknout tím, že získáte alespoň dva body v den 5 Nindo výzvy. Vysvětlíme, jak získat kluzák Kurama a načítání níže.

Jak vydělat bezplatný kluzák Naruto Kurama ve Fortnite

Stejně jako kůži Naruto, kluzák Kurama založený na silné devíti ocasně z anime je k dispozici v obchodě s položkami-ale můžete jej také zdarma vydělat dokončením speciální výzvy Nindo Challenge.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li odemknout kluzák Kurama, budete muset dosáhnout denního milníku, Což podle webových stránek Fortnite znamená, že musíte Získejte 35 bodů (to je obrovské 35 eliminace) za jeden den.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Kdy přichází Spider-Man do Fortnite?

Může to chvíli trvat, ale naštěstí můžete sledovat svůj pokrok zde. Jako odměnu za dokončení tohoto denního milníku získáte také obrazovku načítání týmu Shinobi.

Jakmile dokončíte tyto výzvy Naruto Nindo, proč se podívat na náš průvodce všemi punčskými kartami, abyste vydělali nějaký na poslední chvíli XP, než se sezóna 8 skončí?

Jak dokončit všechny výzvy Nindo ve Fortnite

Úkol o den odemkne skvělou kosmetiku pro vaši sbírku.

ScreenGrab prostřednictvím epických her

Epické hry mají mnoho vlastních chladných kůží, ale dohody o spolupráci jsou to, co přináší některé z nejpamátnějších kůží Fortnite. Tyto obchody umožňují Epic zavést kůži založené na postavách z jiných franšíz.

Fortnite Fanoušci v minulosti viděli jako mnoho postav od Marvel a DC vesmír a nyní je čas na Naruto debutovat. Nejenže fanoušci budou moci odemknout kůže z Naruto franšíza, ale existuje také událost na oslavu této příležitosti.

Akce Nindo přidá hru každý den další výzvu. Na rozdíl od jiných událostí budou mít hráči jeden den na dokončení každé výzvy, což znamená, že budete muset držet krok s vydání.

Chcete -li dokončit výzvy Nindo, budete muset navštívit webovou stránku události Nindo a přihlásit se s účtem Epic Games. Po přihlášení do svých údajů vás obdržíte svou první výzvu a Naruto, Sasuke, Sakura a Kakashi vás budou i nadále zpochybňovat po celou dobu akce.

Dokončení všech výzev umožní hráčům získat odměny. Každý den budete muset zkontrolovat nové výzvy na webových stránkách události Nindo a měli byste je být schopni je dokončit v několika zápasech, protože se nezdá být tak tvrdé.

 • První den – skóre 35 eliminací v sólovém, duosu, trio nebo squad herních režimech.
  • Získání alespoň jediného bodu první den odmění hráče šťastným emotikonem Naruto.

  Tento článek bude aktualizován, jakmile budou zveřejněny další výzvy.

  Spisovatel strategického obsahu a vedení Fortnite pro dot eSports. Gökhan Çakır absolvoval v roce 2020 jako průmyslový inženýr a od té doby aplikoval své analytické a strategické myšlení na mnoho snah. Jako přirozený hráč honil své dovednosti na profesionální úrovni v Dota 2. Když se v roce 2019 vzdal Aegis of Champions, Gökhan zahájil svou kariéru v psaní a pokrýval všechny věci, zatímco jeho srdce zůstává celoživotním obráncem starověku.