Fortnite vozidla Timed Trial Místa: Video, mapa a průvodce pro 10. týden, všechna umístění načasovaných vozidel Fortnite vozidla: kde dokončit tři závody proti hodinám | PCGamesn

Všechna umístění načasovaných pokusů Fortnite vozidla: kde dokončit tři závody proti hodinám

Tyto nové časované pokusy vypadají podobně jako ostatní dávky, ale symbolem jsou menší hodiny na pneumatice. Hráči musí udělat tři z pěti dostupných, aby dokončili výzvu.

„Fortnite ‘vozidlo načasované zkušební umístění: Video, mapa a průvodce pro 10. týden

Načasované pokusy v Fortnite: Battle Royale jsou dost tvrdé, jak je, ale s zcela novým typem výzvy musí hráči dokončit různé sady při jízdě ve vozidle v sezóně 6. týdne 10.

Poslední týden v sezóně 6 se aktivovaly Fortnite Čtvrtek ráno se začátkem 10. týdne. Všechny kromě dvou výzev jsou opravdu jednoduché. Již máme průvodce pro výzvu „Navštivte vikingskou loď, velbloud a havarovaný bitevní autobus“, ale možná nejobtížnější výzvou k ukončení sezóny přichází s „kompletními časovými zkouškami vozidla.“

Tyto nové časované pokusy vypadají podobně jako ostatní dávky, ale symbolem jsou menší hodiny na pneumatice. Hráči musí udělat tři z pěti dostupných, aby dokončili výzvu.

Abychom aktivovali časovou zkoušku, musí hráči interagovat s výchozím bodem na nohou, takže prvním napevněním vozidla je první obtížný aspekt. V každém případě kurz postupuje víceméně v přímé linii, ale v určitých krocích je nezbytné posílit pomocí quadcrasher.

Hráči musí dokončit pouze 3 z těchto 5 časovaných pokusů.

  • V dalekém severozápadním rohu mapy poblíž Junk Junction A hned vedle obrovské kovové lamy
  • Severozápadní roh hlavního Líné odkazy oblast, přímo na hlíně
  • Severovýchodně od Dusty Divot Hned vedle rozhlasové věže
  • Přímo na východ od Maloobchodní řada na křižovatce na silnici, která vede na sever do přívěsového parku
  • Přímo na sever od Flush Factory Uprostřed tří velkých stromů na útesu

Některé načasované pokusy končí epickým skokem.

Téměř v každém případě lze nalézt vozidla velmi V blízkosti těchto časovaných pokusů. Doporučujeme získat quadcrasher, která je vystavena v severozápadní budově závodní dráhy a jízdu na sever k tomuto časovanému pokusu. Odtud je velmi snadné dosáhnout druhého poblíž Dusty Divot.

Doporučuje se také soud poblíž Junk Junction, ale nejlepší sázka na nalezení quadcrasher je přímo na východ, jižně od menší továrny východně od Junk Junction. Doporučujeme také odkazovat na tuto mapu quadcrasher z Pro herní průvodce.

Zde je místo, kde najít quadcrashers po celé mapě.

Nejobtížnější součástí této výzvy jsou nepřátelští hráči zasahování. Zejména kvůli tomu, jak hlasitá je podpora na quadcrasheru, nepřátelé budou moci rychle vystopovat kohokoli, kdo se pokusí o načasované zkoušky vozidla. Ve skutečnosti se rychle dostat na vozidlo může také bránit pokroku. Náhodně se dostat na zadní stranu quadcrasher zničí celý pokus. Je zde také přidané obtížné vědět, kdy použít podporu, protože některé části časových zkoušek vyžadují těsné manévrování.

Hráči musí spěchat, pokud chtějí tuto výzvu dokončit. Sezóna 6 oficiálně končí někdy v polovině příštího týdne, 5. prosince nebo kolem 5. prosince, s Fortnite Sezóna 7 přijde jen o několik dní později.

Podívejte se na poslední epizodu Squad Up, The Inverzní talk show, která se odehrává zcela uvnitř Fortnite. Sledujte nás na Twitch!

Všechna umístění načasovaných pokusů Fortnite vozidla: kde dokončit tři závody proti hodinám

Umístění načasovaných zkoušek vozidla Fortnite

Kde jsou vozidlo načasované zkoušky ve Fortnite? A když se tam dostanete, jak dokončíte časové zkoušky vozidla? To samozřejmě není naše první sada časově citlivých výzev v úžasně návykové bitevní hře Epic, ani to není první, která vyžaduje, abyste to udělali na čtyřech kolech.

Ano, pokud chcete absolvovat načasované zkoušky vozidla ve Fortnite, budete samozřejmě potřebovat některá kola. Ve hře již existují tři: Agilní, ale relativně slabý nákupní vozík, rychlý, odrazový podložka, která se vyskytuje veškerý terén a výkonný a posilovaný kvadrasher, což je zdaleka vaše nejlepší sázka. Jakmile se dostanete za volant – nebo jakkoli vlastně provozujete nákupní košík – můžete se začít dostat na počáteční linii tohoto týdne 10 Výzva.

Jo, a budete muset mít také bitevní průkaz. Tento úkol, který vás postaví proti hodinám, je jednou ze čtyř prémiových výzev, které získáte každý týden. Získání stojí 950 Fortnite V-Bucks, ale protože Fortnite Season 7 je téměř tady, možná budete lépe čekat, než dostanete peněženku. Pro hráče, kteří dokážou řešit pouze bezplatné výzvy, zde je místo, kde navštívit loď Viking, velblouda a havarovaný bitevní autobus ve hře. Prozatím je zde, kde dokončit nastavené zkoušky vozidla.

Všechna umístění zkoušek vozidla Fortnite

Připravte se na pedál do kovu: Zde jsou načasované pokusy, o kterých víme, dosud:

Mapa umístění vozidla Fortnite

Všechna terénní umístění vozidla Fortnite vozidla Caravan ParkVšechna místa Fortnite vozidla Timed Trials Místa Dusty DivotVšechna Fortnite vozidla Timed Trials Locations Junk JunctionVšechna Fortnite vozidla Timed Trials Místa líné odkazy

  • Jižní strana karavanového parku mezi Lonely Lodge a Maloobchodní řada
  • Severozápadně od Líné odkazy
  • Severovýchodně od Dusty Divot
  • Od šrotu kovového lama severozápadně od Junk Junction

První místo, které jsme zkontrolovali, byla závodní dráha v Paradise Palms, přirozeně. Ale jakmile jsme se pokusili udělat kolo na silnicích na klikaté asfaltu trati, můžeme to potvrdit ne řešením této výzvy. Pokud jde o zkoušky Fortnite na nohou Fortnite a výzvy Fortnite Radar z této současné sezóny, každý se odehrál daleko od tohoto velmi zřejmého umístění. Ať tak či onak, máte tři k dokončení pro deset bitevních hvězd.

Takže to je místo, kde dokončit zkoušky na časované vozidle Fortnite. Až budete hotovi – protože se blížíme ke konci sezóny 6 – zvažte dohnání s výzvami, které jste zmeškali, ať už jde o balóny na deskách Fortnite Carnival Clown nebo Fortnite Fish Trophies. Mezitím hodně štěstí za volantem.

Harry Shepherd Bývalý spisovatel PCGN a dodavatel hříček. Protože ten druhý může být samostatně jmenovanou rolí, stojí za to dodat, že má také rád RPG hry, Red Dead Redemption 2 a Indie Games.

Kde najít časové zkoušky založené na vozidlech Fortnite

S jedním týdnem (myslíme) do Fortnite Season 7, stále máme jednu sadu výzev k dokončení pro bitevní hvězdy, extra XP a A.I.M. kůže. Jedna z náročnějších výzev pro hráče z úkolů 10. týdne s dokončením časových zkoušek vozidla. Malé závody samy o sobě nejsou příliš náročné, ale najít je se správným vozidlem v závěsu bez umírání není strašně snadné. Přineste quadcrasher, pokud můžete. Na mapě níže jsme označili všechny časové zkoušky vozidla, ale sledujte praktické video Gamesradar, pokud potřebujete trochu více směru.

Chtějí více Fortnite? Máme vás zakryté.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

James Davenport

James uvízl v nekonečné smyčce a opakoval hry The Dark Souls, dokud ho Elden Ring a Silksong neosvobodili. Je to lanýžové prase pro indie horor a divné hry FPS a hledá hry, které aktivně bolí hrát. Jinak putuje Austin, identifikuje houby a čmáranice.