Fortnite VR se neděje, říká Epic CEO Tim Sweeney – The Verge, je tam VR Fortnite? N4G

Existuje VR Fortnite

Někteří hráči našli způsob, jak hrát Fortnite ve VR, ale není to oficiální režim a může vést k pohybové nemoci a není to autentický zážitek VR.

Fortnite VR se neděje, říká generální ředitel Epic Tim Sweeney

Nemyslí si, že by hnutí hry fungovalo dobře v náhlavní soupravě.

9. prosince 2022, 1:26 AM UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Pokud si něco koupíte z odkazu Vox, může Vox Media vydělat provizi. Viz naše prohlášení o etice.

Pokud čekáte Fortnite Ve VR, Nedržte dech: Epic Games „nemá žádné plány“ na jeho postavení, říká generální ředitel Tim Sweeney Verge V našem novém rozhovoru. Důvod? Sweeney si prostě nemyslí, že by to fungovalo dobře. “Věc, kterou děláme ve Fortnite každý den, když hráči procházejí prostředím rychle, a je to druh zážitku, který zahrnuje intenzivní pohyb a ve VR také nefunguje,” říká.

Sweeney také říká, že Epic by rád spolupracoval se společností jako Meta na jiných projektech Metaverse, i když se zdá pravděpodobné, že by Mark Zuckerberg nesouhlasil s Fortnite-jako hra není vhodná pro virtuální realitu. V loňském roce získala Meta vývojáře Obyvatelstvo: Jeden, Hra pro Oculus, která zahrnuje spoustu běhu, střelby, stavebních struktur a General Parkour. A i když určitě existují recenze hry, které si všimnou potřeby silného žaludku (spolu s jeho podobností s Fortnite), zdá se, že si to lidé celkově užívají. Hra dokonce získává kreativní režim, takže je ještě více jako Fortnite, a které by také mohlo skončit a přidat se k dezorientaci.

Není snazší dostat se do VR.

Přesto je pochopitelné, proč by sám Epic nechtěl vystoupit na tuto končetinu, buďme upřímní, relativně malý prospěch. VR ještě není úplně široce přijato a nezdá se, že by náklady brzy snížily – Meta právě narazila na cenu svého úkolu 2, nejoblíbenější náhlavní soupravy, o 100 $ (krátce před vydáním 1 500 $ Quest Pro). Sony’s PlayStation VR2 pro PS5 bude stát více než samotná konzole.

Nezapomeňte se podívat na celý rozhovor mého kolegy Alexa Heatha se Sweeneyem, který zahrnuje boje Epic s Apple a Google, legislativou kolem obchodů s aplikacemi a další.

Existuje VR Fortnite?

Postava Fortnite, která se chystá střílet další postavu Fortnite s brokovnicí

Fortnite, vyvinutý společností Epic Games, se stal jednou z nejslavnějších her Battle Royale od svého vydání v roce 2017. Získal masivní sledování, s hráči z celého světa. Otázkou však na mysli mnoha hráčů je, zda Fortnite podporuje VR.

Existuje tedy způsob, jak hrát VR Fortnite?

Můžete hrát Fortnite ve VR?

Ne, nemůžete hrát Fortnite ve VR. Epic Games nemá v plánu přidat podporu VR Fortnite v tomto aktuálním čase. Vývojáři uvedli, že se zaměřují spíše na zlepšení herní zkušenosti pro všechny hráče než na investování do technologie VR. Prozatím si hráči budou muset užívat Fortnite ve své současné podobě bez podpory VR.

Někteří hráči našli způsob, jak hrát Fortnite ve VR, ale není to oficiální režim a může vést k pohybové nemoci a není to autentický zážitek VR.

I když se říká, že přichází podle Hypexu.

Tweet od známého Fortnite Leaker Hypex, tvrzení, že podpora VR přichází

Můžete hrát Fortnite na Oculus Quest 2?

Ano, je možné hrát Fortnite na Oculus Quest 2, ale vyžaduje to určité úsilí. Nejprve budete muset nainstalovat program s názvem Virtual Desktop. Tento program odráží obrazovku vašeho počítače na náhlavní soupravu VR, což vám umožní zažít všechny stejné funkce, jaké byste tradičně na monitoru a na klávesnici. Ale teď si můžete užít stejný zážitek bezdrátově.

Zvěstilo se, že Fortnite bude brzy podporovat Meta (Oculus) Quest 2, samostatnou náhlavní soupravu VR vyvinuté společností Meta. Cesta do VR oznámila, že našli soubory ve Fortnite, které naznačují, že se hra vyvíjí pro Oculus Quest 2. Epické hry to však nepotvrdily a stále není jasné, zda Fortnite někdy oficiálně podporuje VR.

Jak hrát Fortnite na Oculus Quest 2

Různé metody závisí na zařízení pro přehrávání Fortnite na vaší náhlavní soupravě VR. U chytrých telefonů je pro lepší herní zážitek nezbytné boční nakládání hry a ovladače Bluetooth. To vám umožní užít si hru na obrazovce telefonu, podobně jako oficiálně podporované hry VR.

  • Stáhněte si Virtuální plocha Aplikace na aplikaci herního PC a Oculus Quest 2.
  • Připojte Oculus nebo Meta Quest 2 Náhlavní souprava do vašeho počítače.
  • Začněte streamovat počítač do svého Oculus (Meta) Quest 2 sluchátka.
  • Zahájení Fortnite na vašem počítači začít hrát hru.

Vezměte na vědomí. Toto není skutečný zážitek VR. Hra hrajete pravidelně, ale na vašem Oculus Quest 2. Pokud hledáte zprávy, průvodce, kódy a originály, zůstaňte na N4G odemčeni, protože jsme vás zakryli!