Fortnite Winterfest 2022 Prezentace: Co je uvnitř každého dárku a kde jsou bezplatné kůže? Dexerto, všechny Fortnite Winterfest dárky pro 2022 | Gamesradar

Všechny Fortnite Winterfest představuje pro 2022

Epické hry

Fortnite Winterfest 2022 Prezentace: Co je uvnitř každého dárku a kde jsou bezplatné kůže?

Fortnite Winterfest 2022 dárky

Epické hry

Oslavy Winterfest 2022 jsou ve Fortnite dobře probíhají, se spoustou dárků, které se otevře v útulné chatě obsahující bezplatné kůže a kosmetiku. Tady je to, co je uvnitř každého přítomnosti.

Nejasnější doba roku dorazila, s Winterfest 2022 odstartoval ve Fortnite. Tentokrát najdete Snowdancer, Sled Ready Guff a útulný pletený Jonesy, který na vás čeká v Cozy Lodge.

Stejně jako tyto známé tváře najdete také spoustu dárků, které na vás čekají. Můžete si vybrat pouze jeden den, takže je důležité vědět, co je uvnitř každého – a kde jsou volné kůže!

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Níže najdete vše, co potřebujete vědět o dárcích Winterfest 2022, včetně toho, jak k nim přistupovat a kde jsou skryty nejlepší bezplatné odměny.

Obsah

Dárek ve Fortnite Winterfest 2022

 • Jak otevřít dárky
 • Co je uvnitř každého přítomnosti?
 • Jak získat zdarma kůži Winterfest

Jak otevřít dárky ve Fortnite Winterfest 2022

Pokud jste připraveni rozbalit nějaké dárky ve Fortnite, musíte být na hlavní hale a poté přejděte na Karta Snowflake. Vyberte „Navštivte Lodge“ a rozhodněte se, který přítomnost chcete otevřít.

Nový dárek bude k dispozici pro rozbalení každý den na příštích 14 dní, ale nebojte se, pokud vám chybí den nebo dva, protože dokáže dohnat jakékoli neotevřené dárky, dokud událost neukončí 3. ledna 2022.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Budete moci otevřít nový dárek každý den v 6:00 PT / 9:00 ET / 2PM GMT.

Co je uvnitř každého přítomnosti Fortnite Winterfest 2022?

Níže najdete všechny bezplatné odměny, které jsou nabízeny v Winterfestu 2022, a také dárky, které musíte otevřít, abyste je získali:

Co Co

Poslední dárek drží sáňky Ready Guff, který leží někde na podlaze Cozy Lodge.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Nezapomeňte, že nakonec budete moci otevřít všechny tyto odměny, takže pokud dnes nedostanete ten, který chcete, stačí se zítra vrátit, abyste to zkusil znovu.

Článek pokračuje po reklamě

Kredit Hypexu za jejich pomoc při zjištění těchto umístění.

Jak získat zdarma Arctic Adeline & Saked Ready Guff Skins ve Fortnite

V letošním roce jsou v The Winterfest v letošním roce skryty dvě volné kůže: Arktická adeline a saně připravené Guff. Jak jste možná uhodli, jsou to také nejtěžší odměny.

Článek pokračuje po reklamě

Skiny zdarma v Winterfestu 2022 představují

Polární Adeline Skin můžete odemknout otevřením všech ostatních dárků blokujících její cestu na levé straně útulné chaty. To znamená, že nebudete moci získat tuto pokožku až do 8. dne Winterfest 2022.

Pokud chcete, aby se sakra připravil, budete muset počkat, až se pustí z dárek, který drží – což se nyní stalo! Všichni hráči si mohou tuto kůži nárokovat a neexistují žádné zvláštní požadavky, jako je Arctic Adeline.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jakmile se rozbalíte dnešní dárek, podívejte se na některé další průvodce Fortnite níže:

Všechny Fortnite Winterfest představuje pro 2022

Fortnite Winterfest představuje

Fortnite Winterfest dárky pro rok 2022 najdete uvnitř vracející se Cozy Lodge a budete moci otevřít jeden ze 14 dárků denně, abyste získali nějaké exkluzivní, slavnostní předměty zdarma. Pokud jste po konkrétní položce ve Fortnite, máme úplný seznam toho, co je obsaženo v každé zabalené krabici, od kluzáků po hudební balení. Rozbalte 13 hlavních dárků a budete moci otevřít 14. krabici, která je kolébná spícím Guffovým. Tady je to, co je uvnitř všech dárků Fortnite Winterfest.

Co je uvnitř všech představení Fortnite Winterfest v roce 2022:

Stejně jako outfit SLED PŘIPRAVENÍ GUFF OUTFITU, můžete také získat Fortnite Guff Gringle přihlášením do Fortnite s Epic Games Launcher

Díky Fortnite Leaker a Datahacker Hypex nyní víme, co je každý dárek Cozy Lodge pro Fortnite Winterfest 2022. Použijte níže uvedený seznam a obrázky, které vám pomohou rozhodnout, které bezplatné dárky chcete nejprve odemknout. Pamatujte, že můžete otevřít pouze jeden přítomnost ve Fortnite Cozy Lodge denně, ale to neznamená, že musíte hrát Fortnite 14 dní v řadě, abyste vše odemkli. Naštěstí událost Winterfest probíhá do 3. ledna 2023, takže máte spoustu šancí na zmeškání den.

Uvědomte si, že dva dostupné oblečení – Arctic Abeline a Sáňky Ready Guff – lze otevřít až poté, co byly také rozbaleny některé další dárky. Arktická box Abeline může být otevřen pouze poté, co otevřete sedm dalších krabic, které jej obklopují, a přítomnost vedle Guff může být otevřena až poté, co bylo otevřeno dalších 13 dárků Winterfest, což z něj učiní poslední položku, kterou můžete odemknout. Zde je obsah všech 14 dárků:

 1. Červená krabice se zeleným lukem: Slushy Sneak Wrap
 2. Plochý, čtvercový přítomný se zlatým lukem: RIP & TAR (2016) Doom Music Pack
 3. Obdélníková, zelená krabice s modrým lukem: Boom Camble Emoticon
 4. Malá, stříbrná krabice s červeným lukem: Sezónní guffings sprej
 5. Zlato, obdélníkový box s červeným lukem: SLEDGecracker Pickaxe
 6. Fialová krabice se žlutým lukem: Lil ‘prancer emote
 7. Vysoká, zlatá krabice se zeleným lukem: Har-har-har! Kluzák
 8. Vysoká, zelená krabice s červeným lukem: Arctic Adeline outfit
 1. Vysoká, fialová krabice za Jonesy: Zimní víření kluzák
 2. Vysoká, stříbrná krabice s modrým lukem: FA-La-La-Llama Back Bling
 3. Červená krabice se zeleným lukem: Gringle dárkový obal
 4. Fialová krabice s bílým lukem: Když vítr fouká a zlomená hudba balíčků
 5. Modrá, obdélníková krabice se žlutým lukem: Ribbon Trail Contrail
 1. Malá, zlatá krabička s červeným lukem vedle Guffa: Sled Ready Guff