Fortnite x Dragon Ball Creative Island: Mapový kód, jak se připojit, výzvy a další, Fortnite: Dragon Ball Adventure Island Map Code & Details | Brzká hra

Fortnite: Dragon Ball Adventure Island Map Code & Details

Mapa Adventure Island Dragon Ball je nyní živá ve Fortnite a nabízí spoustu skvělých mini-her. Máme pro vás mapový kód a přehled ostrova.

Fortnite x Dragon Ball Creative Island: Mapový kód, jak se připojit, výzvy a další

Fortnite Kapitola 3 Sezóna 3 je připravena získat jednu z největších spolupráce. Od kapslí Corp. Proup byla uniká, celá komunita očekávala crossover dračí míče. S nejnovější aktualizací, V21.40, franšíza je připravena debutovat ve hře.

Crossover Fortnite X Dragon Ball také představí kreativní ostrov, kde se hráči mohou objevit a užívat si vybrané epizody Dragon Ball Super Episodes. Hráči mohou používat ostrovní kód 3137-9391-7999 Přístup k mapě. Každý screening však bude vyžadovat, aby byl dosud uvolněn konkrétní ostrovní kód.

Ostrovní kód je 3137-9391-7999 Twitter.com/ifiremonkey/st…

Od 16. srpna do 17. září 2022 mohou fanoušci super série Dragon Ball, stejně jako ti, kteří ji objevují poprvé, nastoupit na výletní loď vytvořenou týmem ve Vysena Studios, aby zchladily sledování Select Dragon Ball Super Episodes!

Tento přechod se již stal jednou z největších spolupráce, ještě před jeho vydáním. Vzhledem k popularitě Dragon Ball vývojáři vynaložili ohromné ​​úsilí, aby tento koláž o to za to za to, aby to propracovalo koláž. Je to jeden z nejambicióznějších projektů z epických her.

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Fortnite má nyní ostrov inspirovaný drakem

Na základě webových stránek Epic budou hráči moci zadat ad-hoc Fortnite Creative Map, kde mohou nastoupit na výletní loď vytvořenou společností Vysena Studios. Na palubě mohou hráči chill a sledovat následující epizody Dragon Ball Super Episodes:

 1. Dragon Ball Super Episode 09 – děkuji za čekání, Lord Beerus! Super Saiyan Bůh se konečně narodil.
 2. Dragon Ball Super Episode 10 – Ukažte nám Goku, sílu super saiyanského boha.
 3. Dragon Ball Super Episode 11 – Dejte nám Pokračujte, lord pierus! Bitva bohů!
 4. Dragon Ball Super Episode 13 – Goku, překonává super saiyanský bůh!
 5. Dragon Ball Super Episode 81 – Bergamo drtič vs. Goku! Jehož síla dosáhne divoké modré yonder?!
 6. Dragon Ball Super Episode 98 – Ah, nejistota! Vesmír zoufalství!!

Tento kurátorský seznam skladeb epizod poskytuje vzrušující příležitost pro hráče, kteří si nejsou vědomi franšízy a chtějí vpád do vesmíru Dragon Ball vesmír. Všechny tyto různé epizody budou vysílány na různých ostrovech. Vývojáři brzy zveřejní ostrovní kódy.

Kromě sledování epizod ve hře budou hráči také moci navštívit ostrov inspirovaný Dragon Ball. Od 19. srpna mohou hráči navštívit ostrov Dragon Ball Adventure Island. Hráči budou moci prozkoumat ikonická umístění Dragon Ball a výzvy, jako jsou:

 • Navigace na prstencovém kurzu na Kintoun na Kamiho palác.
 • Připravte jídlo na Gokuův dům.
 • Dokončit překážkovou dráhu na Místnost ducha a času.

V průběhu času budou do mapy přidány nové výzvy. Hráči mohou také označit své dovednosti v otevřené bitevní aréně PVP s názvem Tenkaichi Budokai. Kromě toho bude také nazývána konkurenční série Battle Royale Duos Tournament of Power. Hráči se mohou účastnit a vyhrát exkluzivní kosmetické předměty.

Konkurenční výzva bude následovat standardní pravidla konkurence. Zainteresovaní hráči mohou navštívit web Epic Games pro více informací. Komunita Fortnite je určitě nadšená pro nadcházející koláž. Vzhledem k brobdingnagianskému část crossoveru lze odvodit, že jeho popularita již překonala vrcholy bitevního průchodu této sezóny.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!

Fortnite: Dragon Ball Adventure Island Map Code & Details

Mapa Adventure Island Dragon Ball je nyní živá ve Fortnite a nabízí spoustu skvělých mini-her. Máme pro vás mapový kód a přehled ostrova.

Dragon Ball Abenteuerinsel Map kód

Spolupráce Fortnite a Dragon Ball je jednou z nejočekávanějších událostí roku a nezklame to. Hráči mohou hrát jako jejich oblíbené postavy ve Fortnite a dokonce Odemkněte další kosmetiku zdarma. A pokud chcete, můžete také sledovat některé epizody Dragon Ball Super Ingame.

A pokud jste ještě neměli dost, epické ups ante. Od 08/19 můžete navštívit exkluzivní Dragon Ball Adventure Island, který obsahuje spoustu mini-her a další. Máme všechny podrobnosti.

Jak se připojit k ostrově Dragon Ball Adventure Island

Chcete -li se připojit k Dragon Ball Adventure Island, vše, co musíte udělat, je přístup k obrazovce Discover ve své hale a vyberte Adventure Island z sekce Fortnite X Dragon Ball. Takto to funguje:

 • Začněte Fortnite
 • Vyberte tlačítko „Změnit herní režim“ nad „přehráváním“
 • Přejděte na objevování a hledejte sekci Fortnite X Dragon Ball
 • Vyberte ostrov Dragon Ball Adventure Island
 • Klikněte na „Play“ v hale

Alternativně se můžete připojit k ostrově pomocí ostrovního kódu 1778-3092-2541.

Na ostrově Dragon Ball Adventure je toho hodně co vidět

The Adventure Island má nejslavnější místa od Dragon Ball. V Kamiho paláci můžete létat kurzem s plovoucími prsteny na cloudu Nimbus (Kintoun), v domě Goku můžete připravit jídlo a v místnosti ducha a času můžete absolvovat překážkovou dráhu.

Musíte také čelit dalším výzvám, abyste shromáždili drakové koule. Až budete připraveni, můžete prokázat svou sílu v PvP Open Battle Arena Tenkaichi Budokai, Nebo jen prozkoumávejte ve svém volném čase!

A to bylo všechno. Přejeme vám hodně zábavy!

Pro více Fortnite:

 • Celý týdenní questy Fortnite | Kapitola 3 | Sezóna 3 | 11. týden
 • Fortnite Kamehameha: Kde je najít a jak jej používat

Fortnite x Dragon Ball Z Island kód: Jak se připojit k ostrově DBZ

Užijte si některá z nejlepších míst z vesmíru DBZ.

Obrázek prostřednictvím epických her

Fortnite se osvědčil jako mistr založení obchodů se značkou, které vidí některé z nejpopulárnějších postav a franšíz zábavy ve hře. Epic Games pro vývojáře v posledním roce jasně měl oči na anime crossovery Naruto, moje hrdinská akademie, a DAGAN BALL Z Super Všichni získávají své vlastní. Aktuální Dragon Ball z Crossover přichází s kreativním ostrovem dobrodružství.

Na tomto ostrově budou hráči moci sbírat dračí koule a navštívit některá ze svých oblíbených míst z show. Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět o kódu Adventure Island v Dragon Ball z a Fortnite Crossover.

K čemu je ostrovní kód Fortnite’s DBZ Adventure Island?

Stejně jako u jiných kreativních map budete muset znát ostrovní kód nebo doufat, že ho najdete na stránce Discover Game. Je zřejmé, že se připojení k ostrovnímu kódu je snazší a hráči to mohou udělat zadáním „5642-8525-5429“ do obrazovky ostrovního kódu. To by mělo okamžitě vytvořit vyskakovací okno Adventure Island, což umožňuje hráčům zasáhnout „hru“, aby se začali připojit k lobby.

Na ostrově Adventure Island mohou hráči svobodně žít svá vlastní dobrodružství uvnitř dračí koule Vesmír navštěvováním některých ikonických míst, jen pár z nich je Kamiho místo, Goku’s House, Room of Spirit & Time a Capsule Corp.

Kolem mapy Adventure Island by se měly ujistit, že se dívají v každém rohu, existují překážkové kurzy a sběratelské předměty. Na mapě se rozprostírají dračí koule, které mohou hráči hledat, aby si své přání udělily Shenron.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak se dostat na Adventure Island z dračí koule crossover in Fortnite.

Christian je spisovatel na volné noze pěti let, který byl s Dot Esports více než 15 měsíců, pokrývající Fortnite, General Gaming a News. Mezi jeho oblíbené hry patří Yakuza 0, The Witcher III, Kingdom Hearts 2 a Inscryption.