Fortnite x Mezi námi: Jak získat emoce distrakčního tance v kapitole 3 sezóny 3, mezi námi oficiálně přechází s Fortnite | PC hráč

Mezi námi oficiálně přechází s Fortnite

Taková zábavná spolupráce dává Fortnite výhodu nad ostatními hrami v kategorii. Epic má v minulosti velmi zajímavou spolupráci s některými z nejúspěšnějších franšíz na světě. Hráči jsou z takové spolupráce vždy nadšeni a Epic nikdy nedokáže překvapit své fanoušky.

Fortnite x mezi námi: Jak získat emoce rozptylovacího tance v kapitole 3 sezóna 3

Spolupráce Fortnite jsou vždy vzrušující a to samé je případ nejnovějších Fortnite X mezi americkými spolupráce. Collab je pod spekulací od té doby, co Fortnite představil podvodníky, hra, která mezi námi úzce napodobuje. Hráči trpělivě čekali, až nová spolupráce klesne, a teď je to konečně tady.

Nová spolupráce přichází s přizpůsobitelným kolegou posádky zpět bling a distrakční tanec emote. V roce 2018 je mezi námi představena hra pro sociální dedukci pro více hráčů, která popadla reflektor během pandemie Covid-19, která přinutila téměř celý svět zůstat v interiéru.

Mezi námi se koná v prostředí s tématem kosmické lodi, kde většina hráčů jsou spoluhráči, a cílem je dokončit stanovenou úkol na palubě kosmické lodi. Někteří z hráčů jsou podvodníci, jejichž konečným cílem je skrytá sabotovat misi buď zabitím kolegy posádky, než dokončí svůj úkol, nebo vytvořením rozptýlení, které nejsou vyřešeny včas.

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Jak získat mezi USA kosmetiku ve Fortnite

Slavný tanec „jste byli rozptýleni“ pocházejí ze hry Henry Stickmin, což je další sbírka her od vývojářů mezi námi. Emoce rozptylovacího tance je součástí svazku, který mezi námi nabízí.

Balíček obsahuje posádku zpět Bling, který je přizpůsobitelný, a emota. Crewmate Back Bling je reaktivní kosmetika, která reaguje jinak v různých scénářích ve hře. Například, když hráč vybavil kolega posádky zpět Blinga a běží, posádka zpět Bling také napodobuje běh.

Stránka FAQ na webových stránkách EPIC uvádí, že po zakoupení mezi námi nebo jakýmkoli mezi námi Star Pack mezi 9. červnem 2022 a 9. červnem 2023 získají kupující zpětného koleje zpět bling a distrakční tanec ve Fortnite. Z tohoto důvodu by však měl být nákup hry proveden pouze z účtu Epic Games.

#Fortnite x mezi námi zpět bling ve hře!

Hráči, kteří si hru zakoupili z jakéhokoli jiného zdroje. Pokud se hráči pokusí koupit pouze hvězdný balíček, protože je to nejlevnější možnost, transakce neprojde. Kupující musí splnit předpoklad, který má mít mezi námi v knihovně her.

Hráči by si měli poznamenat, že položku nelze získat přímo z obchodu s položkami přímo. Aby se získal emoce tance Distraction Dance ve Fortnite, hráči budou muset buď koupit hru mezi USA z Epic Store, nebo pokud již mají hru, budou muset koupit doplněk Star Pack z Epic Store. Hra mezi USA je k dispozici v Epic Store pro 5 USD a není to vůbec špatný obchod, protože kupující také dostanou hru plus tento svazek za cenu. Pro ty, kteří již mají hru, nejlevnější doplněk Star Pack sestávající z 20 hvězdiček stojí méně než dolar.

Taková zábavná spolupráce dává Fortnite výhodu nad ostatními hrami v kategorii. Epic má v minulosti velmi zajímavou spolupráci s některými z nejúspěšnějších franšíz na světě. Hráči jsou z takové spolupráce vždy nadšeni a Epic nikdy nedokáže překvapit své fanoušky.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!

Mezi námi oficiálně přechází s Fortnite

Mezi námi ve Fortnite

Rozhodnutí Epic přidat zjevně mezi americkým režimem Fortnite v loňském roce vytvořilo trochu tření s Innerslothem, vývojářem skutečného mezi námi. Studio uznalo, že mechanika hry není nová a „neměla by být brána“, ale vyvolala EPIC, aby se mezi námi výrazně naklonil s „tématy a terminologií“, včetně názvu režimu: impostoři: Impostors.

Celá věc byla více tepelně než skutečné hovězí maso. Innersloth také řekl, že „bylo by to opravdu, opravdu cool“ pracovat s Epicem na crossoveru a pak o pár měsíců později tato dvě studia škádlila skutečnou spolupráci nějakého druhu. A dnes to máme: Bohužel není nový herní režim, ale další věci, které si můžete koupit.

Je to heresquad up s ur posádky (nebo podvodníky?) a připravte se na odjezd v bitevním autobusu – napadneme @fortnitegame! ��Buy mezi námi nebo hvězdami v The Epic Games Launcher Now, aby se posádka vrátila zpět Bling & Distraction Dance Emote in FortniteHttps: // t.co/rjsgko3evx pic.cvrlikání.com/lmjhzj2s6sjune 9, 2022

Od nynějška do 9. června 2023 – takže za rok – kdokoli, kdo mezi námi kupuje z obchodu Epic Games, získá mezi námi zpět bling a emoce pro Fortnite zdarma. Pokud již vlastníte Fortnite v Epic Store, můžete získat vybavení zakoupením balíčku hvězd.