Ganki Temtem: Evoluce, jak to získat, nejlepší vlastnost, pozice – Millenium, Ganki – Temtem Wiki

Temtem Ganki

Evoluce na Temtem lze provést různými způsoby; První je velmi jednoduchý, protože vše, co musíte udělat, je vyrovnat svůj temmeno, aby se vyvinul. Druhou metodou je interagovat se svatyni tak, aby se typ a jeho forma mohla změnit; Tato praxe je však ovlivněna pouze určitým temtem.

Ganki Temtem: Evoluce, jak to získat, nejlepší vlastnost, pozice

Vítejte v seznamu Ganki’s Temtem. Zde jsou uvedeny všechny informace týkající se tohoto temtemu: rysy, vývoj, techniky, místo zachycení, silné a slabé stránky, LUMA Form.

. Zde se zaměříme na Ganki , běžný temper dostupný z raného přístupu, který lze nalézt ve volné přírodě.

Mnoho Cipanki Legends odkazuje na mocné, ale jemné ganki jako na horské duchy, mytologicky spojené s bleskem a tornádami. Ačkoli už nejsou ctění jako Kami, Cipanki je stále cení a chová je dnes.

Jak vyvinout ganki?

Evoluce na Temtem lze provést různými způsoby; První je velmi jednoduchý, protože vše, co musíte udělat, je vyrovnat svůj temmeno, aby se vyvinul. Druhou metodou je interagovat se svatyni tak, aby se typ a jeho forma mohla změnit; Tato praxe je však ovlivněna pouze určitým temtem.

Gazuma: Úroveň 27

Jak vypadá Ganki Luma?

V Temtem jsou všechna stvoření (nebo budou) dostupná ve svých Luma nebo lesklých formách pro sledující pokémony. Pokud nevíte, jak získat Temtem Luma, neváhejte se poradit s naším průvodcem, který může vrhnout nějaké světlo na vaše lucerny.

Normální forma Ganki - Temtem

Ganki Form Luma - Temtem

Ganki je obyčejný Temtem, takže ho najdete po celém vzdušném souostroví. Existuje však mnoho míst, kde to najdete mnohem častěji.

 • Thalassian Cliffs – Deniz
 • Fort Leeward – Deniz → Najděte jeho polohu díky interaktivní mapě Temtem France .

95%

Základní statistiky

Níže najdete vše Gankiho základní statistiky; to znamená, jakmile dosáhne úrovně 100 . Toto jsou největší statistiky, které může získat tím, že nezahrnuje kumulativní AC.

Statistiky

Body

Jaké jsou silné a slabé stránky Ganki?

S jeho Elektrický a Vítr Typ, Ganki má následující silné a slabé stránky:

 • Odpor : velmi odolný vůči větru Temtem
 • : Je zranitelný vůči krystalickému typu Temtem

Co jsou Gankiho vlastnosti?

Všichni Temtem zdědí vlastnost; Některé lze považovat za pokuty, zatímco jiné jsou viděny spíše jako bonusy. V závislosti na vaší hře bude zajímavé mít vlastnost, která vám vyhovuje. Většina hráčů věří, že Napětí vlastnost je stále nejdůležitější.

 • Pružný – Když je v negativním stavu, jeho trvání se zkrátí o 1 kolo.
 • Napětí – Obnovuje 8% maximálního HP, když temper na bojišti vrhá techniku ​​elektřiny.

Jaké techniky se mohou ganki naučit?

Temtem se může učit techniky prostřednictvím tréninku (FT) nebo chovem s jiným temtem. Níže najdete Úplný seznam dovedností, které se Ganki může naučit, které nepocházejí z jeho základních útoků.

Vězení Tesla
Reprodukce
Ganki, Gazuma, Nessla,
Molzy, Sparzy, Golzy,
0B1, 0B10, Amphtyr,
Gharunder, Inki,
Galvanid, Raignet

Turbína
Reprodukce
Ganki, Gazuma, Saku,
Pigepic, galvanid, raignet,
Owlhe, Turoc

Turbo-choreografie
FT003


FT005

Kněžice
FT007

Jaké jsou nejlepší útoky Ganki?

Ať už v PvP nebo PVE, existují techniky, které vynikají z davu. Pozorováním všech Gankiho dovedností je pravda, že některé útoky jsou mnohem lepší než jiné, zejména pokud jde o prioritu, ale také za škodu způsobené soupeři. Nejste si jisti, které útoky si vybrat? Nejlepší kombo Ganki je:

Jiskry
Úroveň 1

Elektro-ray
Úroveň 7

Vrtačka
Úroveň 22

Vězení Tesla
Reprodukce

Zatímco divoká aktualizace očekávala hráči Minecraft, zdá se, že komunita je obtěžována postojem vývojářů v Mojang Studios. Zdá se však, že posledně jmenovaný poznal své chyby a chce začít znovu na dobrém základě.

Ganki

Lumaganki

(#113) je elektrický / větrný temmeno.
Vyvíjí se do Gazumy po 27 úrovních.

Obsah

 • 1 Popis
  • 1.1 Fyzický vzhled
  • 1.2 Tempedia
  • 5.1 Vyrovnáváním
  • 5.2 Pohon technik
  • 5.3 Chováním
  • 7.1 statistiky
  • 7.2 Název původ
  • 8.1 vykreslování

  Popis []

  Fyzický vzhled [ ]

  Ganki je velký, létající temptem. Je to primárně žluté a černé a nese mnoho rysů nalezených v hmyzu i v býčích skotech. Má jemné rysy a zdá se, že se téměř po celou dobu usmívá a veselá. Má dva obrovské zakřivené rohy, které končí v jemném bodě, s modrým prstencem poblíž špičky každého z nich. Jeho tvář je žlutá, ale má na každé tváři malý zelený kruh, téměř jako malý důklad. .

  Tempedia []

  Mnoho legend Cipanki zmiňuje laskavý, ale mocný ganki jako horské duchy, mytologicky související s blesky a víry. Ačkoli už nejsou ctění jako Kami, Cipanki je stále oceňují a chovají je.