Generace Zero Zbraně, generace Zero Jak získat experimentální zbraně? Zprávy, Generation Zero® – soupeři a experimentální zbraně – Steam

Дополнительный контент

Иногkdoа сражение с врагом и о п и м машине уается одолетей вашш тй. Враг, которому удастся. Он продолжит бродить по миру и какой-т степени станет. Подобные враги называютсс л соперниками и служат гориим напошлых сычычш сычш сыч сычш už сыч сыч с с п нычш сыч пх с наш с н нао už.

Generace Zero Zbraně, generace Zero Jak získat experimentální zbraně?

Generace Zero Zbraně Seznam: Avalanche Studios vyvinula a samo-publikovaná generace Zero, videohra první osoby střelce. Generation Zero je videohra první osoby, která byla vyvinuta a samostatně publikována v rámci systémové reakce značky. Pokračujte ve čtení tohoto článku a dozvíte se více o seznamu generačních nulových zbraní.

Rajammal D | Aktualizováno 30. listopadu 2021

Seznam generací nulových zbraní, generace nula Jak získat experimentální zbraně?

Generovaný seznam nulových zbraní

Ve hře je 13 různých typů zbraní, z nichž dvě jsou pistole, které můžete na začátku snadno najít. Pokud se opravdu chcete dívat na zbytek vyzbrojování ve hře, ale nejste si jisti, kde hledat, podívejte se na našeho průvodce na všech místech zbraní v Generation Zero níže.

Generace nula

Generační nula Avalanche Studios je videohra první osoby, která byla vyvinuta a sama publikována v rámci systémové reakce značky. Hra byla ohlášena v červnu 2018 a byla spuštěna 26. března 2019 pro PlayStation 4, PC a Xbox One. Hra se koná v roce 1989, v post-apokalyptickém alternativním životě ve Švédsku zasazená zabijáky zabijáků robotických strojů. Roboti se pohybují ve velikosti od malých špinavých dronů až po lehce ozbrojené skautingové roboty až po větší roboty, které se věží nad domy. Hráč převezme roli švédského dospívajícího, který se vrací z výpravy ostrova, aby zjistil, že obecná komunita v důsledku robotické invaze úplně zmizela. Hráč musí zůstat naživu ve švédské divočině a zároveň se pokoušet najít osud těch, kteří tam kdysi žili, a najít způsob, jak porazit kousky strojů. Estetický styl hry byl často ve srovnání s uměleckým dílem Simona Stlenhaga, včetně samotných umělců. Navzdory zjevným podobnostem Avalanche Studios odmítla, že styl hry byl inspirován nebo motivován STLenhagným uměním a že umělec nebyl do vývoje hry výslovně nebo implicitně zapojen do vývoje hry.

5+8 = 9 Opravte rovnici pohybem 1 hole

Kompletní průchod pro Starfield

Počet 547 za 13 sekund může spatřit pouze mozek geniálního

Optická iluze ohýbání mysli vyzývá vás, abyste našli skrytý hroch v 15 sekundách

Generování nulové experimentální zbraně

Když bojujete a porazíte velké množství nepřátel v dané oblasti, nepřítel vás začne považovat za vážnou hrozbu a rychle se přizpůsobí agresivně udeřit zpět a jednou provždy rozbít vaši vážnou opozici. V důsledku toho se zařízení vyvíjí a způsobí výrazně větší poškození a zároveň se stane mnohem odolnějším pro vaše útočné vektory. Tito jsou známí jako regionální soupeři a když se vyvinou v soupeře, dostanou jméno a výrazný titul, který naráží na jejich předchozí chování ve válce proti lidem.

Дополнительный контент

Сражения с машинами-убийцами ыходnování. Результа obale ваправитьс даже с эволюционирvo.

Непримиримые соперники:

Если вы одолеете множество врагов в определенном регионе, то противник решит, что вы представляете собой серьезную угрозу, и быстро адаптируется, чтобы дать вам отпор и навсегда сломить ваше сопротивление. В результате машины эволюционируют: они ° 14. Такие усиленные враги называются региональными соперниками. Когда они становятся ваши соперниками, т п т и и и к в в в в з в з в з з в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т у у у т у у т у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у. ечеством.

Иногkdoа сражение с врагом и о п и м машине уается одолетей вашш тй. Враг, которому удастся. Он продолжит бродить по миру и какой-т степени станет. Подобные враги называютсс л соперниками и служат гориим напошлых сычычш сычш сыч сычш už сыч сыч с с п нычш сыч пх с наш с н нао už.

Экспериментальное оружие:

Война с машинами становится ожесточеннее. К ччастюю, улыынулась удача: недавно ыы обнаружен склад экспе разек buritота or ототололотоul сеототололотололототололототототor. азделение шведской армии. Это оружие представляет. Стрелят из него в противников – одно удовольствие. Хранилище ďыло обнаружено следующее оружие:

 • Экспериментальный klaucke 17-может ызызыза н ээ эми-týden
 • Экспериментальная ag 4 – стреляет пуля4, что пvo
 • Экспери4ментальная Pvg 90 – оборудована рельсотроном, который увеличваю с и сосостоостоостоостоостьоооостоость !! -. Ыыпущенные з з ээого оружия п užní пронза obale
 • Экспери4ментальный помповый дробовик 12-калибра-стреляет п už коажооте п к котооте п к котооте п к котооте п к котооте п к кототаы п коенотаы п котоотам к котооота к коотоотам к коающи п п котоотами к коотооhlí п manželka конотам к к сонон п п к ыонон gle п к к атон п к к с с т gle п к с при активаци
 • Экспериментальный kpist m/46 – обладает фнкцией перегруз restauraci, что значительно повышыш скорострельностельнострельнострельнострельнострельнострельнострос
 • Экспериментальный grg m/49 – ыы užnění п д гранаты за раз

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • 64-разрядные процессор и
  • О: 64bit OS – Windows 7 s servisním balíčkem 1
  • Процессор: Intel I5 Quad Core
  • Оперативная память: 8 GB озу
  • Видеокарта: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 2GB VRAM / Intel® Iris ™ Pro Graphics 580
  • Место на диске: 35 GB
   Рекомендованные:

   • 64-разрядные процессор и
   • О: 64bit OS – Windows 10
   • Процессор: Intel I7 Quad Core
   • Оперативная память: 16 GB озу
   • Видеокарта: NVIDIA GTX 960 / R9 280 – 4 GB VRAM
   • Место на диске: 35 GB

   Generation Zero®
   © 2020 Systémová reakce. В права сохранены. Игра разработана и издана systémová reakce ab. Systémová reakce и связанные логотипы являююы знаками комппании reaction ab в шша и других. Generace nula® я л я зарегистрированным тнаком или товарныы знаком дн ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш в в в ш ш ш ш ш ш ш ш ш. Исполззуется APEX – AVALANCHE Open World Engine. APEX – AVALANCHE Open World Engine и связанные логотипы яляются товарными знаками компани д д д д д д д д д ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш. В права сохранены.

   Generační nulová aktualizace přidává přísně tajné experimentální zbraně

   Generace Zero Experimentální zbraně: Hráč, který drží stříbrnou brokovnici

   Dnes existuje nová generace nulová aktualizace, která přidává do hry přežití nějaký špičkový nový vojenský hardware. Každý z nich je úpravy známých zbraní a přidávají některé zajímavé nové triky k tomu, jak se používají. Systémová reakce vývojáře také přepracovala způsob, jakým schematický systém funguje, takže odemknutí nového zařízení je snazší než kdy jindy.

   Tři nové zbraně jsou experimentální .44 Magnus, experimentální kulomet KVM 89 a experimentální puška älgstudsare. Můžete si je vyzvednout jako náhodné kapky od soupeřů a Reapers a dokončením základních obranných misí.

   Nové .44 Magnus je známý jako ‘Shrapnel Gun.„Je to klasický revolver ve stylu Magnum, který vystřelí kola, které praskne do šrapnelu, když propíchnou nepřáteli, a vytváří to, co systémová reakce nazývá„ brokovnice podobný výbuchu za vaším cílem “. Bít roboty s ostrými kousky jiných robotů – je to dárek, který neustále dává.

   Experimentální verze kulometu KVM hraje s myšlenkou trvalého ohně zahřívat hlaveň zbraně. Tato nová pila nefunguje dobře, když je hlaveň studená, ale čím déle ji vystřelíte, tím více přesnost, efektivita a zvyšování poškození. Existuje však limit – systémová reakce říká, že tuto zbraň rozhodně nechcete přehřát. Je to kulomet a hra kuře zabalená do jednoho přenosného balíčku.

   Konečně je tu experimentální älgstudsare, „dělostřelecká puška“, která potahuje každou kulku, kterou vystřelí ve zvláštní, pomalu hořící směsi, když cestuje přes hlaveň. Tento povlak mění aerodynamiku kulky, takže bude létat trochu pomaleji. Zábavné zvrat je, že čím déle zůstává ve vzduchu, tím více energie bude ukládat, takže je to stále smrtelnější s rostoucím rozsahem vašeho cíle.

   Schematický strom také v této aktualizaci získal přepracování. Spíše než hledat schémaci pro nové řemeslné předměty na světě, získáte schematické body a zkušenosti vytvořením předmětů nebo dokončením různých herních cílů a tyto body utratíte na pěti stromech. Budete také moci získat schematické body ze specifických snímačů v otevřeném světě, takže prvek vyhledávání a objevování je stále přítomen – nyní se stane jen zadní sedadlo, když se hráči budou moci soustředit na přesně to, co chtějí odemknout.

   Úplné poznámky k náplastům jsou k dispozici na páře a samotná náplast váží na Chonky 17.3 GB na platformě.

   Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

   Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.