Genshin | 2.9 Aktualizovat souhrn a nové znaky | Genshin Impact – Gamewith, bude Genshin Impact 2.9? | PCGamesn

Bude dopad na genshin 2.9

Po 1.6 Aktualizace spuštěna v červnu 2021, všichni logicky předpokládali, že další aktualizace bude verze 1.7. Vzhledem k množství nového obsahu přítomného v 1.6, Hoyoverse se rozhodl přeskočit několik verzí a jít celou cestu k opravě 2.0. Toto je stejná záplata, která představila Teyvatův třetí hlavní region, Inazuma. To stanoví precedens pro čísla verzí Studio Skipping, když to cítí, že situace zaručuje.

2.9 Banner Genshin

2.9 Aktualizace pro verzi 2.9 dopadu Genshin! Průvodce zahrnuje datum vydání, kódy, nové události, bannery znaků, nový obsah a datum živého proudu 2.9.

Obsah

2.9 Aktualizovat poznámky k opravě – datum vydání

Verze Naplánovat podrobnosti
2.9 Mohlo by být propuštěno do konce srpna 2022

Mihoyo poskytuje nové aktualizace každých 6 týdnů

Mihoyo oznámil, že plánují uvolnit nový obsah pro hru každých 6 týdnů.

2.9 Datum živého proudu

2.9 Aktualizace může být přeskočena

Tato část obsahuje zvěsti a spekulace o nadcházející verzi.

Genshin Impact Oficiální účet YouTube vydal 2 video upoutávky na Sumeru a ukazuje tolik obsahu, takže existuje možnost, že vývojáři přeskočí 2.9 a skočte na 3.0 Aktualizace, jako když vydali Inazuma, kde přeskočili 1.7-1.9 Aktualizace a šel rovnou na 2.0 Aktualizace.

2.9 Aktualizovat souhrn obsahu

Tato část bude aktualizována, jakmile bude potvrzena a oficiálně vydána.

2.9 Aktualizovat poznámky k opravám – Nadcházející události

Tato část bude aktualizována, jakmile bude potvrzena a oficiálně vydána.

Genshin Impact – související články

Verze 4.0 související průvodce
4.04.0 Aktualizace
Nové a opakování postav
LyneyLyney LynetteLynette FreminetFreminet
YelanYelan ChildeChilde ZhongliZhongli
Užitečné nástroje
Kalendář událostí a seznam
Nejlepší dívkaNejlepší nástroj pro hodnocení dívek Nejlepší klukNejlepší nástroj pro hodnocení chlapce
Umístění položek a databáze
Interaktivní mapaInteraktivní průvodce mapy všech položek a hrudníků
Anemoculus OrbAnemoculus Geoculus OrbGeoculus
AchátElektrokul DendroculusDendroculus
AchátCrimson Agate Klíčový sigilKlíčový sigil
Další populární průvodci
Seznam úrovníNejlepší seznam úrovně postav RerollReroll Tier List
TEAM COMPNejlepší tým comp Nejlepší gachaNejlepší průvodce gacha (přání)
Další průvodci
Průvodce vyrovnáním Adventure Rank Farming
Seznam artefaktů + nastavení bonusů Průvodce artefakty
Průvodce elementární komba Průvodce elementárním mistrovstvím
Jak rychle opě Nejlepší jídlo a recepty
Seznam všech znaků Seznam všech zbraní
Jak velký je Genshin? Jak stáhnout Genshin?

Bude dopad na genshin 2.9?

Genshin Impact 2.9 Datum vydání: Kazuha a Xinyan vznášejí v mracích v letních uměleckých dílech Fantasia

Chcete vědět o Genshin Impact 2.9 Aktualizace? Díky nedávnému dopadu Genshin 3.0 Livestream, nyní máme oficiální potvrzení, že ve skutečnosti nebude aktualizace 2.9. Je to podobné tomu, co se stalo před Genshin Impact 2.0 je vydání, kde studio skočilo z 1.6 přímo na 2.0 se zavedením Inazumy.

Dopad Genshin 3.0 Datum vydání je nyní stanoveno na 24. srpna a konečné události dopadu Genshin Impact a Genshin Impact Banners z důvodu vypršení den předtím. Níže je zbytek původního textu článku, který stanovil naše zdůvodnění, proč jsme teoretizovali Hoyoverse, přeskočili Genshin Impact 2.9.

Genshin Impact 2.9

Po 1.6 Aktualizace spuštěna v červnu 2021, všichni logicky předpokládali, že další aktualizace bude verze 1.7. Vzhledem k množství nového obsahu přítomného v 1.6, Hoyoverse se rozhodl přeskočit několik verzí a jít celou cestu k opravě 2.0. Toto je stejná záplata, která představila Teyvatův třetí hlavní region, Inazuma. To stanoví precedens pro čísla verzí Studio Skipping, když to cítí, že situace zaručuje.

Pojďme se chvilku podívat na Genshin Impact Rumour-Mill. V době psaní se informace o nových postavách dopadu Genshin, úniky na nadcházející nový region, Sumeru a také sedmý prvek hry RPG, Dendro, objevily online, údajně z 3.0 Beta.

To zahrnuje datované informace o Tighnari, Dori a Collei; Nové postavy, které oficiálně oznámili Hoyoverse prostřednictvím účtu na Twitteru hry. V posledních měsících mají všechny postavy, které studio oficiálně odhalily. Společným vláknem spojujícím všechny tyto úniky a zvěsti je, že se jedná o veškerý obsah, který se očekává, že klesne ve 3.0. Dále k tomu neexistují žádné známé zvěsti s verzí 2.9.

Vezmeme -li to všechno v úvahu, hádáme, že nebude dopad na Genshin 2.9 Aktualizace a místo toho Hoyoverse přeskočí přímo na 3.0 Přijde na konci srpna. Hoyoverse již sdílel náhled na Sumeru a prvek Dendro, a měli bychom očekávat živý proud dva týdny před očekávaným datem vydání pro další aktualizaci.

Razer Iskur X - Genshin Impact Edition

Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer 499 $.00 Koupit nyní Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

To je všechno, co víme o Genshin Impact 2.9 Datum vydání. Pokud hledáte méně spekulací a více chladných tvrdých faktů, podívejte se na náš seznam úrovně dopadu Genshin pro nejlepší postavy ve hře. Máme také příručku Genshin Impact Codes, takže můžete sbírat některé bezplatné primogemy, zatímco čekáme na více informací.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.