Genshin Impact 2.0 Přidat zahradničení v Serenitea Pot: Podrobnosti o hře, průvodce zahradnickým systémem | Jak zasadit semena | Genshin Impact | Game8

Průvodce zahradnickým systémem | Jak zasadit semena

Chcete -li odemknout zahradnický systém, musíte dosáhnout reputace úrovně 3 v regionu Inazuma a dokončit ” Art of Horticulture ” quest od Madame Ping. To lze provést až po aktualizaci 2.0!
Průvodce mapou Inazuma

Genshin Impact 2.0 Přidat zahradničení v Serenitea Pot: odhaleno podrobnosti o hře

Dopad Genshin bude brzy mít zahradnický systém, který může posílit zemědělství zdrojů.

Genshin Impact uvolní 2.0 verze 21. července a mnoho funkcí s ní přichází. Spolu s novou oblastí Inazuma a novými postavami budou hráči představeni také do zahradnického systému v oblasti Teapot Realm.

Upgradování znaků v dopadu Genshin vyžaduje spoustu zdrojů, jako jsou květiny a obecné potraviny. Jejich zemědělství může být pro hráče trochu úkolem, protože většina z nich se diskrétně vynoří na místech, která jsou těžko dosažitelná. Zahradnický systém umožňuje hráčům pravidelně chopit místní speciality na jednom místě v oblasti Teapot Realm.

Hraní zahradnický systém podrobnosti o hraní v dopadu Genshin

Zahradnický systém bude přidán do Pot Serenitea po dokončení World Quest s názvem „The Art of Horticulture.„Hráči budou také muset získat„ Naku Weed “od Madarame Hyakubei v Inazumě. Alespoň reputace úrovně 3 v Inazumě je vyžadována k získání World Quest.

Vážení cestovatelé ~ verze 2.0 představí nové zahradnické hry. Podívejme se, jak to funguje ~ Podívejte se na úplné podrobnosti >>> https: // t.CO/OGQI57UXMD#Genshinimpact Pic.cvrlikání.com/qa8ul2a6db

– Genshin Impact (@genshinimpact) 14. července 2021

Dokončení úkolu odmění hráče gadgetem s názvem „Seed Dispensary.„Seed Dispensary umožní hráčům shromažďovat semena, kdykoli shromažďují rostlinu v dopadu Genshin. Semena bude nastavovacím kamenem pro každou rostlinu v zahradnickém systému. Lze je také zakoupit ze sekce „Creatures of the Realm“ v Realm Depot.

K zahájení zahradnictví budou hráči potřebovat „pole“, které lze zakoupit ze sekce „Riches of the Realm“ v Depot Realm. Tři typy polí budou k dispozici od 2.0 Aktualizace, která může pěstovat různé rostliny.

Hráči nyní mohou pole umístit do své říše na jejich preferované místo. Po umístění polí mohou hráči s nimi komunikovat, aby spravovali zahradnictví. Každé pole bude mít čtyři části a každá část může pěstovat jednu rostlinu. Interakce s polem umožní hráčům zasadit semena.

Růstový průběh rostlin bude zobrazen v blízkosti pole. Hráči mohou sklízet odpovídající rostliny po skončení období růstu. Mohou také přerušit růst rostlin tím, že je vyčistí a setí nová semena, ale ztratí bývalou rostlinu spolu se svými semeny.

Systém zahradnictví je vítanou aktualizací pro hráče Genshin Impact, kteří chtějí rychle znásobit své zdroje. Některé rostliny, jako je fialová tráva, jsou vzácné a patří mezi nejnáročnější materiály na farmě v dopadu Genshin. Zavedením zahradnického systému mohou hráči nyní snadno upgradovat své postavy v dopadu Genshin.

Průvodce zahradnickým systémem | Jak zasadit semena

Genshin Impact - Guidening System Housing Guide

Zahradnictví hraní je nejnovější funkcí systému bydlení v Genshin Impact 2.0. Naučte se, jak odemknout zahradnický systém, jak zasadit semena a v této příručce hraje další informace!

Seznam obsahu

  • Jaký je zahradnický systém?
  • Datum vydání zahradnictví
  • Jak odemknout zahradnictví
  • Gardening Gameplay Guide
  • Jak pěstovat rostliny
  • Související průvodce

Jaký je zahradnický systém?

Geshin - zahradnický systém hraní

Datum uvolnění zahradnického systému

Zahradnická hratelnost vám umožní zasadit semena a sklizeň předměty v potu serenitea systému bydlení. Zahradnický systém bude uvolněn na 21. července 2021, Spolu s dopadem 2 Genshin verze 2.0!
Systém bydlení a průvodce potu serenetie

Jak odemknout zahradnictví

Genshin - Seed DispenSary Gadget

Jak odemknout Reach Inazuma Reputation LVL. 3 Dokončete umění zahradnictví

Chcete -li odemknout zahradnický systém, musíte dosáhnout reputace úrovně 3 v regionu Inazuma a dokončit ” Art of Horticulture ” quest od Madame Ping. To lze provést až po aktualizaci 2.0!
Průvodce mapou Inazuma

Funkce ve snech o události Bloom

Genshin Impact - Dreams of Bloom Průvodce událostí

Akce Dreams of Bloom je nadcházející Květinová zahradnictví Událost ve verzi 2.2, kde dokončíte výzvy k získání květinových semen pro zasazení ve vašem hrnci Serenitea!
Sny o průvodci událostí Bloom

Gardening Gameplay Guide

Jak pěstovat zeleninu, květiny a místní speciality

Průvodce zahradnickým systémem
1 Získejte různé druhy semen
2 Umístěte pole do hrnce Serenitea
3 Semena rostlin na polních pozemcích
4 Počkejte, až se vaše semena poroste
5 Sklizejte cenné položky z polí

Získejte různé typy semen

Geshin - Získejte semena v Teyvat

Genshin - Jak koupit semena

Semena získáte vybavením výdejnice semen a shromažďováním předmětů v otevřeném světě: Shromážděná 1 položka = 1 osivo položky shromážděno! Můžete si také zakoupit typy semen, které jste odemkli přímo z Tubby, v Depot Realm.
Seznam všech zahradnických semen

Umístěte pole do hrnce Serenitea

Genshin - Jak koupit pole

Genshin - Jak umístit pole

Zahradnická pole mohou být pouze Koupeno z depa Realm. Existují 3 typy polí a v příslušných polích můžete zasadit pouze některá semena.

Semena:

Semena:

Semena:

Semena rostlin na polích

Genshin - Jak zasadit semena

Jakmile jste získali semena a umístili pole v hrnci Serenitea, přejděte na místa pole a začněte výsadbu! Obrazovka výsadby semen vám ukáže, která polní grafy jsou nečinné a která semena můžete v nich zasadit.

Zasadit až 4 semena do pole!

Každé pole má 4 pozemky pro výsadbu a do spiknutí lze vysadit pouze 1 semeno. To znamená, že můžete mít pouze maximálně 4 semena v jednom poli současně!
Gardening Field Guide

Počkejte, až semena poroste

Genshin - Jak vidět postupu semen

Po výsadbě semen musíte počkat reálný čas aby růst! Každé semeno má specifickou požadovanou dobu růstu a tuto položku můžete sklízet pouze poté, co jsou plně dospělé. Zbývající čas se zobrazí, když se přiblížíte k polnímu spiknutí.

Můžete vyčistit pole pro nová semena!

Genshin - Jak vyčistit pole

Pokud změníte názor nebo zasadíte nesprávné semeno, můžete vyčistit polní pozemek a zasadit nový na svém místě! Všimněte si však, že se zasazená semena nedostanete zpět, pokud vyčistíte pole.

Sklizeň plně pěstované rostliny

Jakmile jsou rostliny plně pěstovány, můžete je nyní sklízet a použít ve svůj prospěch! Místo můžete také začít pěstovat nová semena!

Příručky související s dopadem Genshin

Dopad Genshin - průvodce bydlení

Systém bydlení a průvodce potu serenetie

Průvodce systémem bydlení

Průvodce systémem bydlení
Genshin - Trust RankZvýšit Rank Trust Genshin - adeptální energieZískejte adeptální energii
Genshin - měna říšeZískejte měnu říše Genshin - obchod s bydlenímSeznam obchodů s bydlením
Genshin Jak získat nábytekZpůsoby, jak získat nábytek Genshin - adeptální zrcadloAdeptální zrcadlové mise
Genshin - Jak pozvat postavyPozvěte znaky Genshin Impact - Jak získat odměnuZískejte odměnu
Impact Genshin - průvodce systémem replikaceZkopírujte konstrukční konvice

Průvodce vybavení čajové konvice

Průvodce Genshin -

Seznam veškerého čajového nábytku

Průvodce materiálem pro bydlení
Genshin Impact - Wood Farming LocationsPrůvodce zemědělstvím dřeva Genshin Impact - Průvodce bydlenímVšechny bytové materiály
Genshin Impact - Radiant Spindrystals Slim BannerSpincrystal Music Guide Genshin - Pozoruhodné truhly pro nábytky hrudníku štíhléPozoruhodné truhly

Guides zahradnický systém

Genshin Impact - Guidening System Guide

Průvodce zahradnickým systémem

Všechny průvodce zahradnickým systémem

Guides zahradnický systém
Genshin Impact - Gardening Seeds GuideJak získat semena Jak získat pole

Průvodce rozložením oblasti

Genshin - průvodce rozložením

Seznam průvodců rozvrženích sféry