Genshin Impact 2.7 Datum vydání, bannery, události, zbraně, zprávy a úniky, Genshin Impact 2.7 Podrobnosti banneru a události |

Genshin Impact 2.7 Detaily banneru a události

Spolu s trvalým novým příběhem v Archon Quest Interlude Chapter, Během Genshin Impact 2 se objevují čtyři časově omezené události.7.

Vše, o čem potřebujete vědět Dopad Genshin 2.7

Dopad Genshin 2.6 je mrtvý. Po nejhorším z krize v Šanghaji Covid-19 (která se stále děje) a nekonečným bannerem Ayaka, Hoyoverse je zpět v podnikání. The Dopad Genshin Komunita je medializována pro vodního uživatele Yelan a Electro Sword Healer Kuki Shinobu spolu s novým obsahem potvrzeným v Dopad Genshin 2.7 Livestream. Jako vždy, Hoyoverse má statnou sestavu aktualizací a událostí připravených k pobavení své hráčské základny a dávat svým postavám nějakou lásku.

Zde je vše, co potřebujete vědět o datu vydání, postavách a potenciálním obsahu Dopad Genshin verze 2.7.

Kdy je Dopad Genshin verze 2.7 Aktualizace?

The Dopad Genshin 2.7 Aktualizace bude spuštěna dál 31. května 2022. Hoyoverse očekává, že to trvá standardní 5 hodin, takže by měl začít asi 6 p.m. Est a končí kolem 11 p.m est. Hráči by měli očekávat standardní 300 Primohemů poté, co se aktualizace objeví.

Dopad Genshin Verze 2.7 se původně očekávalo, že klesne 11. května 2022. Poprvé však Dopad Genshin historie, byla to zpožděné. Hoyoverse potvrdil zpoždění den předtím, než se očekávalo, že bude vysílána živá proud, a včera pouze aktualizovala základnu Player Base. Obecně se předpokládá, že nedávné ohnisko Covid v Šanghaji, kde sídlí společnost, vedlo ke zpoždění.

Jaké jsou Dopad Genshin verze 2.7 znakových bannerů?

Netěsné byli přímo na cíl. Yelan je první pětihvězdičkou pro první polovinu verze 2.7. Náš oblíbený Genshin Krátký král, Xiao, s ní znovu opěraje. Mezitím bude Kuki Shinobu debutovat jako jeden ze tří čtyřhvězdiček na banneru Arataki Itto ve druhé polovině.

 • Fáze 1: Yelan/Xiao (5-Star)
 • Fáze 2: Arataki Itto (5-Star) s Kuki Shinobu (4-Star)

Kazuha je nyní spekulován, aby se znovu objevil ve verzi 2.8. Dříve se věřilo, že Kazuha by se znovu opěrala vedle jednoho ze sourozenců Kamisato ve verzi 2.6. To však nakonec bylo nepravdivé. Netěsnost také pochybovala, že se objeví ve verzi 2.7, což je nyní potvrzeno. Nyní si myslí, že Kazuha byl tlačen na 2.8 spolu se Shikanoin Heizou.

Jaké jsou Dopad Genshin verze 2.7 úkolů?

Poslední Archon Quest Interlude Chapter pokračuje v hlavním příběhu v propasti. Cestovatel a Paimon tvoří nepravděpodobný tým s Yelanem, Arataki Itto, Kuki Shinobu a Yanfei pro hluboký ponor související s propastí do historie Liyue. Nakonec gang narazí na Xiao, zatímco v dolech provádí svůj vlastní výzkum. Očekávejte, že odhalíte více tajemství souvisejících s Yakushou mezi více světskými záležitostmi hluboko v propasti. Yelan hraje hlavní roli v Interlude, ale má také svou vlastní Využití příběhu přichází Dopad Genshin 2.7.

Na menší poznámku si Kuki Shinobu také získá vlastní Hangout akce tuto sezónu. Tam můžete poznat dobře vzdělaného zástupce gangu Arataki a možná vidět její talenty v akci.

Jaké jsou nové Dopad Genshin verze 2.7 zbraní?

Mnoho pětihvězdičkových postav debutuje s jedinečnou pětihvězdičkovou zbraní, která doplňuje jejich soupravu. V tomto případě bude Yelan debutovat s pětihvězdičkovým lukem, Aqua Simulacra (a.k.a dříve uniklý „Kirin Bow“). Hráči si mohou také nárokovat bezplatný luk s názvem Fading Twilight z události „nebezpečné stezky“.

Aqua simulacra

Podle nejnovějších informací o Honey Hunterovi se Aqua Simulacra může pochlubit kritickým DMG, který překonaje 88 procent, když je plně vyrovnán. Jeho pasivní schopnost zvyšuje HP o 16 procent, což doplňuje Yelanův již vysoký HP pro uživatele luku. Aqua Simulacra také zvyšuje poškození svého uživatele o 20 procent, i když je mimo pole.

Mizící soumrak

Včasné úniky barvy zmizely soumraku jako čtyřhvězdičková zbraň se skromnou energií dobíjecí náhradou a poškozením do jeho pasivní schopnosti. Přepíná mezi třemi fázemi s různými bonusy poškození každých sedm sekund, pokud uživatel neustále zasáhne nepřítele.

Jaké jsou Dopad Genshin verze 2.7 událostí?

Jako mnoho minulých aktualizací, Dopad Genshin 2.7 představuje událost těžká headliner spolu s menšími událostmi, které pomáhají rozvíjet postavy nebo házet cenné zdroje na účastníky:

 • Nebezpečná stezka
 • Almighty Arataki Great and Glorious Drumalong Festival
 • Blátivé bizarní dobrodružství
 • Jádro přístroje

Nebezpečná stezka

„Perilous Trail“, která se spojuje s novou kapitolou Archon Quest, je největší událostí pro Dopad Genshin 2.7. Zahrnuje dungeony podobné nastavení ve spirálové propasti, kde se postavy rozdělí do týmů, aby dokončily bojové výzvy. Očekává se, že hráči se přizpůsobí na základě buffů a debuffů spojených s každou fází.

Almighty Arataki Great and Glorious Drumalong Festival

K dispozici je také festival pořádaný samotným rezidentem Inazumy, Arataki Itto. Organizátor festivalu tvrdí, že „Všemohoucí Arataki Great and Glorious Drumalong Festival“ je větší než festival Irodori a oslavy lucerny obřadů. Je vybaven kmenovými rytmickými hrami, kde si hráči mohou bubnovat jako odměnu, podobně jako lyre z festivalu Windblume Festival.

Menší události

Byly také zmíněny dvě menší události spolu s dalšími dvěma. Tasky „Core of the Apparatus“ s shromažďováním materiálů pro stavbu robotů. Odměny zahrnují plány exkluzivních událostí pro Pot Serenitea. Mezitím je „Muddy Bizarre Adventure“ výzvou pro průzkum, podobně jako událost Bokuso Box, kde hráči vyšetřují „nebezpečné bláto.„Rovněž to naznačuje podrobnosti o nevydané zemi Sumeru, jako je událost„ Koření Západu “.

Jakmile je k dispozici více informací o verzi 2.7, tento článek budeme aktualizovat.

Genshin Impact 2.7 Detaily banneru a události

Debut Yelan a Kuki Shinobu v nejnovější aktualizaci obsahu Genshin Impact.

Průvodce Jessica Orr Senior Guides Writer
Aktualizováno 27. června 2022
Sledujte dopad Genshin

The Dopad Genshin 2.7 prapor a událost Podrobnosti byly oznámeny pro zpožděnou opravu.

Jako vždy, budou v poslední aktualizaci existovat dvě bannerové fáze a nové časově omezené události s Genshin Impact 2.7 Bannerových přání včetně dvou nových postav a některých vracejících se favoritů.

Níže můžete zjistit, kdy Genshin Impact 2.7 uvolňuje, kdo nový postavy jsou a jaké nové události a zbraně se přidávají s nadcházející záplatou.

Nezapomeňte se podívat na naši stránku Genshin Impact Codes a získat bezplatné primogemy, které lze použít k odemknutí nových postav a zbraní.

 • Genshin Impact 2.7 bannerových postav a zbraní
 • Genshin Impact 2.7 Seznam událostí
 • Genshin Impact 2.7 Doba uvolnění

Všechny uvedené bannerové postavy, na které můžete utratit přání během 2.7 Aktualizace zahrnuje:

 • Yelan (Discorder of Enigmas Banner – fáze 1): Nová Hydro 5-Star Archer Character s vysokým sub DPS (poškození za sekundu) a rychlou rychlostí pohybu, které lze také použít v čisté roli DPS.
 • Xiao (Pozvánka na světský život – fáze 1): Vracející se anemo 5-hvězdičkový polearm wielder s vysokým DPS, který je také dobrý při zkoumání.
 • Arataki Itto (Oni’s Royale Banner – fáze 2): Vrácení geo 5hvězdičkového charakteru Claymore s velmi vysokými DPS a schopnostmi kritických poškození.
 • Kuki Shinobu (Oni’s Royale Banner – fáze 2): Nový uživatel Electro 4-Star Sword, který se nejlépe používá v podpůrné roli, ale také způsobuje dobré poškození elektro aoe (oblast efektu).

Jediná nová zbraň ve 2.7 Vlastnosti v Epitome Invocation Banner je Aqua Simulacra, 5hvězdičkový luk, na který můžete utratit přání pouze během první fáze. Tento banner zbraně také obsahuje nejlepší zbraň Xiao, prvotní nefritová okřídle.

Fáze 1 bude probíhat tři týdny do 21. června, poté se změní na fázi 2 po dobu tří týdnů, dokud 2.7 bannerových akcí zakončí 12. července v rámci přípravy na 2.8 Aktualizace.

Verze 4.1 přichází! S tím přichází debut Nevillette a Wriothesley, ale mezitím ve verzi 4.0 Náš průvodce Fontaine může pomoci s pověstí Fontaine a fontánou Lucine a můžete také uplatnit nové kódy pro Primogems, pokud chcete Lyney – a podívat se na něj na našem seznamu úrovní. Pro zlepšení Lyney budete potřebovat spoustu duhové růže a Lynette vyžaduje Lumidouce Bell. Budete také potřebovat štěstí od Sity a 50/50 Systems, abyste si přáli s osudem a budoucími bannery, a vždy potřebujete správnou hodnost pro události. Jinde máme tipy a triky pro začátečníky, umístění Dendroculus, umístění rybolovu a umístění karty TCG.

Genshin Impact 2.7 Seznam událostí

Spolu s trvalým novým příběhem v Archon Quest Interlude Chapter, Během Genshin Impact 2 se objevují čtyři časově omezené události.7.

Nebezpečná stezka (říše viny a války)

Začíná po 2.7 Aktualizace a končí 20. června.

Tyto bojové výzvy se odemknou jako součást kapitoly Archon Quest Interlude. Po každém kole domény musíte svou stranu znovu uspořádat podle pravidel domény. Akce zahrnuje zkušební znaky, které se mají použít v každé doméně, aby pomohly podváděným cestujícím, nebo ty, kteří nevlastní mnoho postav.

Mlázdní luk a jeho vzestupné materiály jsou hlavní odměnou z nebezpečné události stezky.

Blátivé bizarní dobrodružství

Začíná 22. června a končí 4. července.

V propasti se koná blátivé bizarní dobrodružství. Musíte se vyhnout záhadnému temnému bahně při porážce příšer, doprovodu balónů na horkovzdušném vzduchu a pokusu o dosažení vysokého skóre, abyste dokončili rotující fond výzev.

Všemohoucí arataki skvělý a slavný festival Drumalong

Začíná 13. června a končí 4. července.

Jako součást Almighty Arataki Drumalong Festivalu obdržíte buben k použití. Vyberte si z normálních, tvrdých a profesionálních obtíží, abyste získali více odměn s těžšími výzvami. Kromě toho budou v nabídce Nastavení k dispozici nové možnosti kalibrace a hudební rychlosti a hudby. Na festivalu najdete také speciální dárky a zprávy, které zbývají někteří známí přátelé.

Jádro přístroje

Začíná 29. června a končí 11. července.

V této sběrné události si můžete postavit vlastní robot! Shromažďujte a zpracovávají materiály pomocí nového „sběratele materiálu“, poté je vložte do hrnce Serenitea a vytvořte řadu různých robotických kosmetických návrhů. Každý typ modelu a animace je určován materiály, které používáte, a jak je během akce zpracováváte.

Museli jste udělat tři věci, abyste se mohli zúčastnit jádra události přístroje:

 • Reach Adventure Rank 30
 • Dokončete část „Ritou Escape Plan“, část kapitoly 2, Act 1 Archon Quest ‘nemovitý bůh a věčná euthymie’
 • Vyplňte světový úkol „Chisato’s Letter“

Dokončením výzev v rámci jádra události aparátu si můžete vydělat Primogems, hrdinský vtip, materiály vzestupu zbraně, mora, mystickou vylepšení rudy a další odměňování odměnných odměn.

Každá událost trvá omezené množství času, takže se ujistěte, že se pravidelně přihlásíte, abyste získali všechny odměny, které můžete během dopadu Genshin Impact 2.7 Plán událostí.

Genshin Impact 2.7 Doba uvolnění

Vývojář Mihoyo, oznámen před obsahem, odhalil, že to prozradil Genshin Impact 2.7 vydá v úterý 31. května 2022, Po přibližně pěti hodinách prostojů serveru od 6:00 (UTC +8)

Protože je to jen přibližná doba, jak dlouho jsou servery dole, možná budete moci hrát 2.7 oprava trochu před nebo po ní níže.

S ohledem na to, Times Genshin Impact 2.7 je naplánováno na uvolnění pro jiné časové pásmy jsou následující:

 • Spojené království: Úterý 31. května, 4:00 (BST)
 • Evropa: Úterý 31. května, 5:00 (CEST)
 • Východní pobřeží nás: Pondělí 30. května, 23:00 (EST)
 • Centrální nás: Pondělí 30. května, 22:00 (CST)
 • Západní pobřeží nás: Pondělí 30. května, 20:00 (PDT)
 • Austrálie: Úterý 31. května 13:00 (AEST)
 • Nový Zéland: Úterý 31. května 15:00 (NZST)
 • Japonsko: Úterý 31. května 12:00 (JST)

Můžete předinstalovat asi 2.7 obsah nyní na PC a mobilních zařízeních předem, aby se ušetřil čas, když skutečné 2.7 oprava je k dispozici v úterý.

Pokud hrajete na mobilu, stiskněte buď ikonu „PŘED instalační prostředky“ v levém dolním rohu přihlašovací obrazovky, nebo přejděte do nabídky Paimon a vyberte „Nastavení“, „Other“ a konečně „PŘEDINÁLNÍHO nainstalovat Balíček zdrojů ‘.

Po dokončení instalace musí zařízení na zařízeních iOS vstoupit do obchodu s aplikacemi a klepnout na „Aktualizovat“. Uživatelé Androidu mohou hru otevřít a postupovat podle pokynů na obrazovce nebo otevřít Google Play a klepnout na ‘Update’.

Pokud hrajete dopad Genshin na PC, můžete předem nainstalovat některé z 2.7 Aktualizace aktualizace Genshin Impact Launcher. Po aktualizaci spouštěče se tlačítko „Preinstalace hry“ objeví vlevo od tlačítka „spuštění“. Kliknutím na „předinstalaci hry“ stáhněte 2.7 zdrojů.

Ačkoli byla tato oprava zpožděna na několik týdnů, očekává se, že pravidelný plán aktualizace obsahu bude pokračovat jako obvykle. To znamená Aktivní 2.7 bannerů a událostí skončí úterý 12. července 2022, pak 2.Aktualizace 8 bude spuštěna po některých krátkých prostojích serveru.

Dokud Genshin Impact 2.7 je uvolněno, nezapomeňte zkontrolovat svou doručenou poštu ve hře a shromažďovat odměny od kompenzačních odměn za zpoždění aktualizace!

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Anime následovat
 • Sledujte zdarma
 • Následuje dopad Genshin
 • iOS následujte
 • Mihoyo Limited Follow
 • Otevřený svět následuje
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat

Sledujte všechna témata vidět 7 dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Senior Guides Writer

Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.

Genshin Impact 2.7 Datum vydání, předběžné zatížení a bannery

Genshin Impact 2.7 Datum vydání: Yelan se dívá mrtvý s úšklebkem na tváři

Chcete vědět o dopadu Genshin Impact 2.7 Datum vydání? Poté, co jsme byli zpožděni několik týdnů, nyní víme, kdy dorazí další oprava a máme dostatek informací, abychom vám poskytli přehled o tom, co se blíží další. Devs v Hoyoverse nedávno oznámili některé nové postavy Genshin Impact, z nichž dvě se na konci května připojí k hře otevřeného světa.

Dataminované beta informace pro Genshin Impact 2.7 Aktualizace Už nějakou dobu byl online a nahlédl nám na schopnosti pro Yelan a Kuki Shinobu. Víme také, jaké jsou Yelanovy materiály vzestupu.

Většina úniků pro Genshin Impact 2.7 Zaměřte se na nové postavy, ale nyní, když se vysílala Livestream Officia, víme více o nových událostech a vylepšení kvality života. Sestavili jsme průvodce o všem, co víme o Genshin Impact 2.7 Aktualizace.

Genshin Impact 2.7 Datum vydání

Impact Genshin Impact 2.7 Datum vydání je 31. května 2022. Impact Genshin Impact 2.7 Údržba je splatná v 6:00 UTC +8, což v jiných časových pásech znamená, že začne 30. května ve 15:00 PST / 18:00 EST / 23:00 BST.

Od 27. května můžete předběžné části 2.7 Aktualizace na počítači, abyste si mohli celou aktualizaci stáhnout rychleji, až bude k dispozici. Úplné pokyny, jak to udělat, jsou k dispozici na webových stránkách Hoyoverse.

Doba údržby má trvat asi pět hodin a Hoyoverse dokonce zašel tak daleko, aby prohlásil, že 2.7 patch má běžet po dobu obvyklých šest týdnů, s dopadem Genshin 2.8 Datum vydání se nyní očekává 13. července.

Nezapomeňte, až do 30. května si můžete nárokovat své bezplatné primogemy jako součást 2.7 Schéma kompenzace zpoždění aktualizace oznámené společností Hoyoverse na začátku května po zprávách.

Genshin Impact 2.7 bannerů a postav

Impact Genshin Impact 2.7 Livestream potvrdil bannery pro další opravu, z nichž první klesne ve stejnou dobu jako 2.7 Datum vydání.

2.7 První bannery jsou:

 • Yelan – Discerner of Enigmas
 • Xiao – Pozvánka do světského života (toto je opakovaný banner)

Banner druhé fáze je Arataki Itto Rerun Banner s názvem Oni’s Royale. Toto bude také obsahovat novou postavu Kuki Shinobu jako jednu ze čtyřhvězdičkových charakterových možností. K dispozici bude také nový banner zbraní, kde alespoň jednou z hlavních položek bude nový pětihvězdičkový luk s názvem Aqua Simulacra.

Genshin Impact 2.7 Livestream

Impact Genshin Impact 2.7 Livestream vysílaný 20. května v 8:00 (UTC – 4) prostřednictvím oficiálního kanálu Genshin Impact Twitch.

Thumbnail YouTube

Genshin Impact 2.7 Primogems zdarma

5. května Hoyoverse oznámil, že to bude kompenzovat hráče kvůli zpoždění 2.7 Aktualizace. Od 11. května, 400 Primogems zdarma bude posláno hráčům v 04:00 čas serveru každou středu. Hráči budou také zasláni jednu křehkou pryskyřici, vtip sedmi hrdinů, 16 mystická vylepšení rudy a 120 000 mora.

Tato kompenzace bude pokračovat až do 2.7 je uvolněna aktualizace. V době, kdy vyjde první vlna kompenzace, musíte zasáhnout Adventure Rank 5, abyste byli eligovaní, a bezplatné dobroty budou odeslány prostřednictvím systému ve hře Mail System. Každá pošta vyprší po 30 dnech a odměny lze požadovat pouze před 2.7 Aktualizace pozemků.

Genshin Impact Events 2.7 - Ayato spočívá na příspěvku a dívá se na jiné postavy Genshin Impact

Genshin Impact 2.7 událostí

Zde je shrnutí všech oznámených událostí v Genshin Impact 2.7:

 • Nebezpečná stezka: Archon úkol založený na doméně
 • Všemohoucí arataki skvělý a slavný festival Drumalong: Rytmická herní akce, kde cestovatelé hrají buben do rytmu a sdílejí mapy Beat s ostatními cestovateli
 • Jádro přístroje: Událost Serenitea Pot, kde cestující staví robotické nábytek
 • Blátivé bizarní dobrodružství: Dungeon událost v propasti, kde hráči bojují v temném bahně proti nepřátelům
 • Denní skutky gangu: Kukiho hangout akce

Razer Iskur X - Genshin Impact Edition

Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer 499 $.00 Koupit nyní Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

To je všechno, co víme o Genshin Impact 2.7 Zatím. Další tipy do nárazu Genshin se podívejte na naše průvodce na 2.Nová oblast 6, propasti, včetně všech umístění archaického kamene a jak odemknout podzemní propast. 2.7 Livestream nám také dal více kódů dopadu Genshin, takže se ujistěte, že je chytíte.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.