Genshin Impact 2.8: Místa Phantasmal Conches, všechna ozvěna lokality Conch ve 2.8 | Genshin Impact | Game8

Všechna místa pro ozvěna ve 2.8

Střední ostrov souostroví zlatého jablek nabízí jednu zobrazovací lasturu v den 1.

Genshin Impact 2.8: Umístění Phantasmal Conches

Ti, kteří již hráli Dopad Genshin Ve verzi 1.6 bude mít dobré vzpomínky na první dobrodružství v tropickém Souostroví Golden Apple – a možná panický útok při pomyšlení na to, že bude muset znovu hledat lavičky. Tehdy musely být ozvěny ozvěny Conches, abyste během akce Echoing Tales odemkli kůži Barbara zdarma a zažili více historie ostrovního řetězce ostrovního řetězce. Ve verzi 2.8, máte za úkol shromažďovat Phantasmal Conches znovu odhalit skryté příběhy o souostroví zlatých jablek a získat kůži zdarma pro Fischl. Ukážeme vám, jak shromažďovat potřebné fantasmální řeči Dopad Genshin vedením vás na všechna jejich místa.

Ozvěny se počítají jako Phantasmal Conches?

Oba Ozvěny Conches a Zobrazovací sponky Počítejte se jako Phantasmal Conches ve verzi 2.8, což znamená, že budete muset dávat pozor na oba druhy.

Kolik je tam ftantasm?

Denně se po celé Fischlu vynořují více fantasálních konches Rezonovaná událost Visions Ve verzi 2.8, který začal 15. července 2022. Den 1 přinesl do souostroví zlatých jablek 14 Phantasmal Comches, přičemž den 2 přidal jeden jeden a dny 3 a 4. Konečně, 5. den otevřel cestu k závěrečnému lavici.

Genshin Impact Phantasmal Conches Locations

Broken Isle – 5 Phantasmal Conches

V den 1. dne najdete tři ozvěny a jeden zobrazovací lastura na Broken Isle. Den 3 přidal další ozvěnou lasturu, ke kterému máte přístup po dokončení Xinyanovy události. Poté, co je to hotovo, vydejte se k zarostlému nástroji a změňte velikost zlomeného ostrova na malou. Jakmile se velikost změní, najdete vstup do jeskyně na severní straně západní hory. Uvnitř musíte aktivovat pyro mechanismy, abyste snížili množství vody v jeskyni. To vám umožní přístup k ozvěnou lavici na konci jeskyně. Nezapomeňte změnit velikost ostrova poté a použít portál, který jste odemkli na místě, kde jste našli poznámku Albedo, abyste se vrátili do jeskyně. Kořen, který vás blokuje v odemknutí hudební bariéry, zmizí, což vám umožní přístup ke třem luxusním truhly.

Pudding Island – 3 Phantasmal Conches

Pudding Island obsahuje dva ozvěny a jeden zobrazovací lastura 1. den.

Twinning Isle – 4 Phantasmal Conches

Den 1 vytvořil dva ozvěny a jeden zobrazovací lastura na Twinning Isle. Den 4 přinesl na tento ostrov další ozvěnu. Twinning Isle se po dosažení toho drasticky změní. Malý ostrov na severu bude obsahovat novou ozvěnu.

Ministeonal Isle – 3 Phantasmal Conches

Ministeonal Isle má jednu ozvěnou lasturu a dva zobrazovací lastury 1. den.

Střední ostrov – 1 Phantasmal Conch

Střední ostrov souostroví zlatého jablek nabízí jednu zobrazovací lasturu v den 1.

Den 2, Kazuha’s Domain – 1 Phantasmal Conch

Kazuha doména, která se otevřela 2. den během hlavního příběhu letní akce, skrývá jednu ozvěnu ve třetině ze tří sfér. Najdete to ve sklepě plovoucího domu, přičemž umístění je přidáno do vašeho minimapu, jakmile vstoupíte do areálu.

Den 3, Xinyanova doména – 1 Phantasmal Conch

Doména Xinyana, která je k dispozici od 3. dne, obsahuje také jednu ozvěnou lasturu, i když je o něco těžší najít. Zahrajte si děj a vraťte se do domény. Tam vystupujete vchodem, který vás přivedl k zamrzlé duši (velký modrý květ) a jděte doleva. Najdete tam další portál, který vám umožní postupovat dále do domény. Čeká na vás také spousta hrudníků. Najdete ozvěnou lasturu v sféře na obrázku výše, vysoko na věži skály. Můžete to buď vylézt nebo použít hudební zařízení na dvorku níže, abyste vytvořili větrné pole, které vás tam nese.

Fischl’s Domain – 1 Phantasmal Conch

Najdete jednu ozvěnou lasturu krátce poté, co jste vstoupili do sféry druhé svaté knihy. Vyřešte první hádanku a vytvořte schody, jak se očekávalo v protokolu úkolu, poté se vydejte na to, jak vám bylo řečeno. Ozvěna lastuka je umístěna přímo na stole vedle některých květin, které můžete sbírat.

Mona’s Domain – 1 Phantasmal Conch

Ozvěna lastuka v doméně Mony je k dispozici, když ji zadáte podruhé. Projděte dveřmi, které jste otevřeli poprvé. Vydejte se po schodech, kde byly odemčeny dveře, což vás vede k další souhvězdí. To vyžaduje, abyste napodobili souhvězdí na zdi. Pokud to uděláte několikrát, objeví se hrudník a souhvězdí se změní na šipku. Jděte ke zdi, na kterou šipka ukazuje, a komunikujte s ní, abyste otevřeli skryté dveře. Sledujte cestu, která se otevírá do místnosti s jinou hádankou, tentokrát na základě tlakových desek. Ozvěna lastuka se nachází na levé straně místnosti. Řešení hádanky vám udělí přístup k luxusní hrudi v místnosti, takže na tom také pracujete také.

Získání kůže FISCHL v Genshin Impact 2.8

S nimi budete muset komunikovat nejméně 16 fantasálních lano Během této akce odemkněte FISCHL’s Free Skin. Použití této příručky ke sběru všech lasturů od 1. dne vás téměř dostane. Určitě aktualizujeme tuto příručku denně se všemi novými místy pro Ptantasmal Conches, proto se zítra podívejte na další. Napsal Marco Wutz jménem GLHF.

Seznam

Genshin Impact Heizou Guide: Nejlepší zbraně, artefakty, týmy

Zobrazit 4 položky

Všechna místa pro ozvěna ve 2.8

Impact Genshin - ozvěna míst Conch

Ozvěna z radby jsou typem fantasálního lastura v souostroví zlatých jablek 2.8. Zde jsou všechny ozvěny míst Conch ve verzi 2.8 a jak je získat!

Seznam obsahu

Ozvěna míst Conch ve 2.8

Genshin - ozvěna míst Conch ve 2.8

Jediné ozvěny, které můžete sbírat v Overworld, jsou tajné protokoly misí. Cojourners ‘Song Conches lze získat pouze v doménách Odyssey Odyssey.

Rezonující průvodce vizí
Phantasmal Conches Zlomený ostrova
Ozvěny Conches Zobrazovací sponky
Sojourners ‘píseň Slova fotografa

Jak získat všechny ozvěny do 2.8

Tajné log mise Conches

Genshin - Rezonující vize - ozvěna Conch - Tajná mise Log I Location

Genshin - Rezonující vize - ozvěna Conch - Tajná mise Log II Umístění

Genshin - Rezonující vize - ozvěna Conch - Tajná log mise III Umístění

Genshin - Rezonující vize - ozvěna Conch - Tajná mise Log IV Umístění

Genshin - Rezonující vize - ozvěna Conch - Tajná mise log v

Genshin - Rezonující vize - ozvěna Conch - Tajná poloha logu VI VI

Genshin - rezonující vize - ozvěna Conch - Tajná poloha Mission VII Umístění

Genshin - Rezonující vize - ozvěna Conch - Tajná mise log VIII Umístění

Sojourner’s Song Conches

Genshin - ozvěna lastuka - jako básník vrhá části etheru a Země - v Kazuha

Genshin - Echoing Conch - jako virtuoso vachy pro Verity and Valor - v Xinyan

Domain ostrova ostrovních ostrovů – uvnitř Xinyanova domény pro Phantasmal Tales I, které lze odemknout po letním úkolu Odyssey III.

Genshin - ozvěna lastury v Moně

Temple of the Star Latitudes Domain – Inside Mona’s Domain for the Phantasmal Tales I, které lze odemknout po léto Odyssey V Quest.

Genshin - rezonující vize - ozvěna lastury ve fischl

Jak používat ozvěny Conches ve 2.8

Sbírejte, abyste získali Fischlovu kůži

Genshin - rezonující vize

Ozvěny se shromažďují s Ozvěny Conches Pro rezonující vizi. Získáte odměny, když sbíráte 8, 12, 16 a 20 lasturů. Mezi odměny patří svobodná fischl kůže, primogemy, mora a další!

Příručky související s dopadem Genshin

Dopad Genshin - Rezonující vize

Rezonující průvodce událostí vizí

Rezonující průvodce vizí
Genshin Impact - Všechna místa Phantasmal Conch a jak je získat průvodceMísta Phantasmal Conch Impact Genshin - Ein Imlernachtstraum Fischl Outfit GuideZDARMA FISCHL Outfit Reward
Impact Genshin - zobrazovací místa pro lanoZobrazování míst Conch Impact Genshin - ozvěna míst ConchOzvěna míst Conch
Genshin Impact - FotografSlova fotografa Genshin Impact - The SojournersPíseň Sojourners

Pohonné průvodce sběr

Průvodci při sběru konkrétních lastu
Genshin Impact - Jak získat Boken Isle ConchZlomený ostrova Genshin Impact - Jak získat ozvěnu v XinyanuXinyan Domain Conch
Impact Genshin - Jak získat 20. Phantasmal Conch v MoněMona Domain Conch Genshin Impact - Jak získat ozvěnou lasturu v KazuhaKazuha doména Conch
Genshin Impact - Jak získat ozvěnou lasturu ve FischluFischl doména Conch

Souostroví zlatého jablek 2.8 Průvodce

Genshin Impact - Golden Apple Archipelago Slim Banner

Souostroví zlatého jablek 2.8 Průvodce

Komentář

Autor

Genshin Impact Walkhrough Team
Tento článek byl vytvořen elitním týmem spisovatelů a hráčů Game8.
Názory na článek nebo příspěvek jděte sem.
Názory na článek nebo příspěvek

My na game8 děkuji za vaši podporu.

Abychom mohli udělat co nejlepší články, podělte se o své opravy, názory a myšlenky 「Všechna ozvěna míst Conch ve 2.8 | Genshin dopad 」 s námi!

Při hlášení problému buďte co nejkonkrétnější při poskytování podrobností, jako například v jakých podmínkách se problém objevil a jaké účinky to mělo.

Chcete tyto informace poslat?

Poukazujte na chyby a odešlete zpětnou vazbu

Upravit odeslání

  • Genshin Impact Walkhrough & Guides wiki
  • Události
  • Rezonující vize
  • Všechna místa pro ozvěna ve 2.8