Genshin Impact 3.0 – Datum vydání, znaky, události a artefakty, Genshin Impact 3.0 znaků, datum vydání a bannery | PCGamesn

Genshin Impact 3.0 znaků, datum vydání a bannery

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Genshin Impact 3.0 – Datum vydání, znaky, události a artefakty

Genshin Impact 3.0

8. září 2022: Sumeru je tady! Ganyu a Kokomiho opakované bannery začínají zítra také s Dori.

The Genshin Impact 3.0 Datum vydání je po ruce. Snow úniků a dataminů nám dejte vědět většinu toho, co je připraveno dorazit předem, ale s tím, že se nyní odehrává záplata, nyní víme s jistotou, k čemu se dostaneme a kdy se dostaneme a kdy.

Verze 3.0 bude velkou aktualizací pro Genshin Impact, ohlašování v nové oblasti Sumeru pro cestovatele, aby prozkoumali, a vydání Dendro Elementu. Bude zde obrovská nová aktualizace příběhu, včetně ARCHON QUESTS a HANGOUT ANDIEL. Shromáždili jsme všechny informace, které zde najdeme, včetně bannerů, nových postav a dalších.

Chcete získat opravu dopadu Genshin? Zde je náš průvodce budováním pro relativní nováček Yelan a náš centrum o všech věcech Genshin Impact 2.8 Pokud tam stále máte nějaké nedokončené podnikání. K dispozici je také plán banneru a některé kódy dopadu Genshin zbývají vykoupit, pokud chcete nějaké věci zdarma.

Kdy je Genshin Impact 3.0 Datum vydání?
Znaky v Genshin Impact 3.0 a dále
Bude region Sumeru přicházet ve 3.0?
Události v Genshin Impact 3.0
Jaké nové zbraně a artefakty jsou ve verzi 3.0?

Kdy je Genshin Impact 3.0 Datum vydání?

Genshin Impact 3.0 je nyní k dispozici!

Oznámení bylo učiněno během odpovídajícího Patch LiveStream, který také oznámil data vydání pro tři velké aktualizace nastavené na jeho úspěch.

Znaky v Genshin Impact 3.0 a dále

 • Tighnari
  • Tighnari je uživatel Dendro a Bow, který bude pravděpodobně další novou pětihvězdičkovou postavou. Jsou strážcem pro les Avidya a jejich souhvězdí je Vulpes Zerda.
  • Společnost Cyno, Collei, není pro Genshin novou tváří. Bude to čtyřhvězdičkový, Dendro, Bow Uživatel. Colleiho charakter umění bylo potvrzeno, stejně jako její souhvězdí: Leptailurus Cervarius.
  • Další čtyřhvězdičkový je uživatel Electro Claymore, Dori. Sumeru Merchand má souhvězdí Magicae Lucerna a může na bojišti svolat kulatý růžový džin.

  Tighnari bude mít svůj první banner vedle Zhongliho opakování v první polovině verze 3.0, s Collei jako Boosted 4-Star. Poté budou Ganyu a Sangonomiya Kokomi mít opakování bannerů, s Dori jako novou 4-hvězdičkou.

  Jaké jsou 3.0 bannerů?

  Nyní máme potvrzení plánu banneru pro verzi 3.0, a jde to takto:

  • První polovina
   • Nový 5hvězdičkový: Tighnari
   • Rerun 5-Star: Zhongli
   • Posílené 4 hvězdičky: Collei, Diona, Fischl
   • Rerun 5-Stars: Kokomi, Ganyu
   • Posílené 4 hvězdičky: Dori

   Pokud jde o další čtyřhvězdičkové znaky s zvýšenými sazbami, musíme na informace počkat trochu déle.

   Bude region Sumeru přicházet ve 3.0?

   Nakonec fanoušci viděli oficiální pohled na region Sumeru. Na konci verze 2.8 Speciální program, hlasový over je slyšet. Předpokládá se, že to je Kusanali, nadcházející Dendro Archon. Obrazovka rozjasňuje a ukazuje některé zametací záběry různých míst v Sumeru, včetně dešťových oblastí, tržního města a sochy sedmi.

   Sumeru je další region Teyvat, který objevíme – číslo čtyři z celkových sedmi, s Fontaine, Snezhnaya a Natlan, které mají být stále odhaleny.

   Prvkem regionu je Dendro a má menší lord Kusanali jako Archon. Lidé Sumeru uctívají Boha moudrosti, který je v souladu s postavami, o kterých jsme již slyšeli, že studovali v oblasti nebo AR Sumerian Scholars. Archon Quest Kapitola III: Pravda mezi stránkami Purany se bude konat v tomto regionu.

   Tento region je údajně pokryt deštným pralesem i pouštěm a je považován za založen na kulturách a zemích Středního asijského a jihoasijského a zemí. Můžeme to vidět v názvech postav a návrhů, jako je Dori s jejím džinem a oblečením.

   Uniklé mapy naznačují, že region je na západ od Mondstadtu a má mnoho přístavních oblastí. Zůstaňte naladěni pro více informací, které jsou přidány do našeho turistického průvodce Sumeru, protože úniky a zvěsti jsou potvrzeny nebo zamítnuty.

   Události v Genshin Impact 3.0

   Verze 3.0 Speciální program odhalil události, které se odehrávají v nové aktualizaci. Ještě si nejsme jistí, ale tady je to, co jde dolů a co můžete získat.

   Toto je klíčový úkol, který by hráči měli upřednostnit, protože vám to dostane bezplatné kolej! Navštivte Acara Crafts v Port Ormos, protože pro vás mají práci. Toymakers potřebují inspiraci a budou za úkol s následujícím úkolem: Fotografovali divoká zvířata, zúčastnili se načasovaných výzev ke sběru mincí a také bojovali proti příšerami regionů, jako je Electo Regisvine.

   Nadějný alchymista Hajanad dělá experimenty s jejich přemístěnými tabletami. Budete požádáni o použití tabletu během boje a získáte odměny včetně XP Materials a Primogems.

   Najděte Ulmana hluboko v lese Sumeru a pomozte mu. Budete spřátelit seelie lovící poklady a zúčastníte se bojových zkoušek na účtování Selie Vitality. Z této akce můžete získat plovoucí společníka Selie!

   Zkoušky Fayz jsou novým bojovým soudem, kde můžete použít lektvar Fayz, což vám umožní zastavit čas a pozorovat nepřátele jako fotografie. Jejich slabosti se objevují a mohou a měly by být vysvětleny. Vyplňte je, abyste pomohli founlingového výzkumného pracovníka.

   Linie ley znovu přetéká – a právě včas. Každý výchoz linky Ley upustí dvojí odměny z materiálů Mora a XP. Můžete to udělat třikrát denně, zatímco je událost zapnutá.

   Jaké nové zbraně a artefakty jsou ve verzi 3.0?

   Verze 3.0 nám dává nejen nový příběh, ale nový region, a nový prvek. To také znamená, že dostáváme několik nových squippovatelných položek, které využívají prvek Dendro.

   Nové sady artefaktů zahrnují vzpomínky na Deepwood, aby se oblékla dovednost Dendro a neuvěřitelně mocná sada pro vaše nejlepší postavy: zlacené sny. Zde jsou jejich statistiky:

   Genshin Impact 3.0 znaků, datum vydání a bannery

   Genshin Impact 3.0 Datum vydání: 2d Anime styl umění cestovatele, kteří se dívají na velký strom

   Kdy je Genshin Impact 3.0 Datum vydání? Podobně jako obrovské 2.0 Aktualizace, která vydala oblast Inazuma, spolu s Electro Vision a řadou nových postav – 3.Ukázalo se, že 0 je stejně velký.

   Dopad Genshin 3.0 Aktualizace konečně představila prvek Dendro, spolu s novými archenty Archon, událostmi Hangout, nové postavy dopadu Genshin a další nový region, Sumeru. Je tu nový oblouk příběhu a setkání s epickým šéfem. Zde je kolo všeho, co potřebujete vědět.

   Genshin Impact 3.0 Datum vydání

   Genshin Impact 3.0 vydáno 24. srpna 2022. Na rozdíl od obvyklého šestidenního cyklu záplaty pro předchozí aktualizace dopadu Genshin bylo oznámeno během živého proudu, že verze 3.0 až 3.2 místo toho bude pracovat na pětitýdenním rozvrhu.

   To znamená, že jsme připraveni vidět Genshin Impact 3.1 Příjezd 28. září, s 3.2 a 3.3 se také očekávalo, že dorazí do konce roku 2022.

   Genshin Impact 3.0 Livestream

   Dopad Genshin 3.0 Livestream se konal 13. srpna 2022, v 8:00 (UTC – 4), což nám poskytlo poprvé správný pohled na nový region Sumeru, Dendroa prvky a také 3.0 bannerů a událostí.

   Thumbnail YouTube

   Genshin Impact 3.0 bannerů

   Genshin Impact 3.0 bude běžet pět týdnů do konce září, i když bude mít stále dvě odlišné fáze pro nové bannery dopadu Genshin. Ve fázi 1 debutoval banner Tighnari spolu s opakováním banneru Zhongli. Collei je k dispozici jako jedna ze čtyřhvězdičkových možností na obou bannerech, spolu s Dionou a Fischl. Collei můžete také získat zdarma během nových událostí Genshin Impact.

   Ve fázi 2 se znovu objeví banner kokomi a opakování banneru Ganyu.0 k jeho závěru. Dori se představí jako jedna ze čtyřhvězdičkových postav na obou bannerech, ale opět nevíme, kdo další dva budou zatím.

   Nadcházející Genshin Impact Characters Tighnari, Dori a Collei

   Genshin Impact 3.0 znaků

   Hoyoverse vyhlásila tři nové hratelné postavy jako přicházející do 3.0. Kromě toho bylo pro 3 propuštěno několik upoutávek.0 Aktualizace a region Sumeru, představující nás do některých nových tváří. Tyto postavy, které byly všechny oficiálně pojmenovány, budou zapojeny do centrálního příběhu pro 3.0.

   Takže i když si můžeme být jisti, že tyto postavy budou ve hře, pokud a kdy budou hratelné, je další otázka, i když existují úniky pro téměř všechny z nich, které naznačují, když budou propuštěny.

   Thumbnail YouTube

   Dopad Genshin 3.0 znaků jsou:

   Razer Iskur X - Genshin Impact Edition

   Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer 499 $.00 Koupit nyní Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

   To je vše, co potřebujete vědět o Genshin Impact 3.0. Mezitím je náš seznam úrovně dopadu Genshin. Nezapomeňte také na naši příručku Genshin Impact Codes i pro tyto bezplatné primogemy.

   Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

   Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.