Genshin Impact 3.0 Úniky banneru: Odhalené 5hvězdičkové znaky a zbraně, úniky naznačují Genshin Impact verze 3.0 nebude mít dva, ale tři omezené bannery

Úniky navrhují genshin dopad verze 3.0 nemohlo mít dva, ale tři omezené bannery

[Shrnutí časové osy vydání (nespekulativní)]

Genshin Impact 3.0 Úniky banneru: odhalené 5hvězdičkové znaky a zbraně

S pouhým počtem nedávných úniků se zdá, že Genshin Impact 3.0 Verze je jednou z nejočekávanějších aktualizací pro komunitu. Kromě toho mají fanoušci všechny důvody být nadšeni, protože zdroje odhalují spoustu vzrušujícího obsahu a odhaluje nová postava.

Jsou to jen dva týdny do globálního vydání záplaty 3.0 Aktualizace, ale již došlo k zabití úniků o nadcházejících bannerech. Jako vždy jsou hlavními atrakcemi jakékoli aktualizace patch jako vždy znaky a zbraně. Na základě úniků se zdá, že bannery jsou strategicky připraveny pro novější hráče, kteří stále postrádají meta-definující postavy a zbraně. Zde je vše, co hráči potřebují vědět o dopadu Genshin Impact 3.0 Úniky banneru.

Patch 3.0 Úniky banneru odhalují 5hvězdičkové znaky a zbraně v dopadu Genshin

Saveyourprimos ���� (هيثم čekárna)

[Shrnutí časové osy vydání (nespekulativní)]

Tato časová osa je založena na dataminách a extrémně spolehlivých zdrojích. Zdroje pro všechny úniky jsou podrobně uvedeny na adrese: saveyourprimos.Cardd.Co/#nadcházející “Target =” _ Blank “Title =” Tweet-Url “rel =” Noopener Noreferrer “> saveyourprimos.Cardd.Co/#nadcházející

本 仅 采用 解包 内容 和 极 可靠 的 爆料 所有 情报 来源 陈列 在: Saveyourprimos.Cardd.Co/#nadcházející “Target =” _ Blank “Title =” Tweet-Url “rel =” Noopener Noreferrer “> saveyourprimos.Cardd.Co/#nadcházející

S datem vydání verze 3.0 Aktualizace v dopadu Genshin se blíží, došlo k více únikům a zvěsti o 3.0 bannerů. S některými z oficiálních kapelných marketingu bylo potvrzeno, že Tighnari se objeví na nadcházejících bannerech. Nedávné úniky však odhalily, že se v záplatě 3 opakovaly tři znaky.0.

Patch 3.0 – Fáze I

Zde je rychlý přehled o únicích banneru odhalené pro fázi I patch 3.0 Aktualizace:

Na základě úniků bude debutovat nový 5-hvězdičkový Tighnari v Sumeru a bude mít svůj banner po dobu 20 dnů po dobu 20 dnů. Úniky také zmiňují, že uživatel Dendro Bow bude sdílet lítost fáze I s nikým jiným než samotným Geo Archonem. Zhongli je 5hvězdičková geo postava se schopností skartovat nepřátelský odpor a poskytovat silné štíty všem členům strany. Pokud jde o 4hvězdičkové postavy, potvrdil se, že se na bannerech postavy objeví pouze Collei, nový uživatel Dendro Bow.

S Tighnari a Zhongli na bannerech je bezpečné předpokládat, že jejich podpisové zbraně se mohou také objevit na bannerech zbraní. Proto budou bannery zbraní pravděpodobně představovat cestu Hunterova cesta (5hvězdičkový podpisový luk) a Vortex Vanquisher (5hvězdičkový Polearm).

Patch 3.0 – Fáze II

Genshin prosakuje nové bannery! 3.0 Phase1 ZhonglixCollei;
Fáze 2 Ganyuxkokomi;
Thignari bude na standardním banneru

Zde je rychlý přehled postav, které jsou uvedeny ve druhé fázi Patch 3.0 Aktualizace, podle úniků:

Je poměrně zajímavé vidět dva opětovné opětovny silných špičkových pětihvězdičkových postav, které mají jedinečné schopnosti a provedly významné změny v meta. Ganyu je slavná pro své skladby týmu Freeze, je 5-hvězdičkou uživatelů kryo Bow a je považována za jeden z nejlepších DPS ve hře. Sangonomiya Kokomi je 5hvězdičkovým uživatelem hydro katalyzátoru a stal se jedním z nejlepších léčitelů a hydro aktivátorů pro týmy Genshin Impact Teams. Když už mluvíme o 4-hvězdičkách, bylo potvrzeno, že se na bannerech objevuje pouze Dori, nová čtyřhvězdičková postava ze Sumeru. Dori je uživatelem Electro Claymore s potenciálem provést obrovské změny v budování týmu s jedinečnými schopnostmi.

Obě 5hvězdičkové postavy mají podpisové zbraně a fanoušci mohou očekávat, že se budou objevovat v bannerech zbraní. Očekává se tedy, že banner zbraně bude obsahovat Amos Bow (5hvězdičkový luk) a věčný Moonglow (5hvězdičkový katalyzátor) v Genshin Impact 3.0.

Úniky navrhují genshin dopad verze 3.0 nemohlo mít dva, ale tři omezené bannery

Úniky naznačují, že Genshin Impact verze 3.0 nebude mít dva, ale tři omezené bannery

Dopad Genshin zavedl druhý banner ve verzi 2.3, který vyšel v listopadu 2021. Stíny uprostřed sněhových bouří viděly přidání znakové události Wish-2, což byl jednoduše druhový banner s omezeným časem, který sdílel škodu s prvním praporem.

Vzhledem k tomu, že seznam různých postav Genshin Impact se s každou aktualizací zvětšuje a zvětšuje, bylo nutné dát hráčům možnost vytáhnout dva různé omezené postavy v každé aktualizaci.

Nyní, jak se nový národ Sumeru spolu s přidáním sedmého prvku Dendro dostane do hry ve verzi 3.0, zdá se, že vývojář Hoyoverse má v plánu přidat třetí omezený banner.

Jeden z nejspolehlivějších úniků dopadu Genshin, Lumie, zveřejnil tweety o nadcházejících bannerech ve verzi 3.0.

“[Bird] mi řekl, že Tighnari a Collei by měli být v prvním praporu, následovaný Dori ve druhém,” a “také mi řekli, že by mohl být třetí [odkazující na banner].“

Tyto úniky byly zpočátku považovány za spolehlivé, když se dostaly na kanál Genshin Leaks kanálu Wangsheng Funeral Parlor Discord Server, což je rozbočovač pro úniky dopadu Genshin, který vede další spolehlivý únik, Ubatcha.

Krátce nato však Lumie odstranila své tweety a úniky byly poté přesunuty na kanál Sussy Nepairs na serveru Discord. Ubatcha poskytla následující vysvětlení:

“Objednávka banneru by měla být nastavena.”. Částka banneru/doba trvání náplasti je však sussy. Z tohoto důvodu se zde přesunul a zároveň udržoval pouze první tweet v hlavním kanálu úniku, aby to odrážel (jakmile se Scarlet probudí). Samotné tweety byly odstraněny kvůli tomu, že Hoyo byl na zádech Lumie, než aby došlo k jakýmkoli změnám v tom, co bylo tweetováno pro případ, že by někdo přemýšlel, proč byly smazány.“

Vypadá to, že Hoyoverse plánoval třetí banner jako velké překvapení a nejsou šťastní, že již byl unikán. Vážně, když všechny úniky Sumeru přicházejí téměř každý druhý den, mohli bychom také být v regionu, který se řídí Denddro Archon. Prozatím považujte úniky za podezřelé.

Údajný dopad Genshin 3.0 a úniky Dendro jsou tak dicey ani úniky se jich nedotknou

Dopad Genshin

Nejnovější úniky dopadu Genshin by mohly vrhnout nějaké světlo na to, co má přijít v aktualizaci 3.0, včetně dlouho očekávaného vydání prvku Dendro, ale komunita hry je rozdělena na to, jak přesné jsou a jak byly získány.

Dopad Genshin uniká od svého globálního spuštění, ale zpožděné uvolnění aktualizace 2.7 posunula časovou osu obvyklých úniků před přípravou. Stále máme několik týdnů před spuštěním aktualizace 2.8, což je na základě rad na opravě chyb ve hře, poslední oprava očekávaná před 3.0, přesto více znaků a dokonce artefakty údajně přicházejí ve 3.0 již bylo uniklo.

Únik hlavy je nový mužský postava údajně stylizovaná po postavě Su z Honkai Impact 3., další hlavní hra Gacha Developer Hoyoverse (nebo spíše jedna z nich, se Zenless Zone Zero a Honkai: Star Rail brzy přijde). Údajně koncepční umění Pro tuto postavu neoficiálně daboval al-Haitham podle renomovaného úniku Ubatcha, dokonce se vynořil minulý týden.

Postavy Impact Impact Genshin jsou pravidelně unikány před jejich vydáním, ale často je nevidíme, než je Hoyoverse oficiálně ukáže. Společnost již dříve provedla právní kroky proti únikům, zejména tam, kde byla zapojena identifikovatelná aktiva, a to vyvolalo opatrnost a pochybnosti mezi netěsnými Genshin, nemluvě o kavaléře zjevně falešného (a často často ukradený) umění předáno jako úniky.

To není ani jediný radioaktivní únik. Právě včera v noci, schopnosti pro tři údajné postavy, všechny vázané na region Sumeru, které se očekávaly, že dorazí do aktualizace 3.0, byly Sdíleného jiným zdrojem jednoduše známým jako prázdný. Ty dorazily spolu s popisy pro nové artefakt Sady také údajně přicházejí ve 3.0.

Není jasné, jak přesné jsou tyto informace nebo jak byly získány, ale je naprosto jasné, že i známé netěsné jsou ostražité, do té míry, že notoricky známý neschopnost Wangsheng Funeral Discord vydal oznámení o úniku a obával se DMCA z Hoyoverse. Jiné pozoruhodné agregáty úniku, jako jsou Saveyourprimos přísahal to.

Revert Stream for Update 2.8 by mělo dorazit v příštích několika týdnech, a pokud je pro následující aktualizaci naplánován další region Impact Genshin Impact, mohou být jeho stopy sdíleny v 2.8 Stream – Za předpokladu, že Hoyoverse sleduje stejný vzorec, jakou to udělala s Inazumovým rozloženým odhalením. S výjimkou toho nebo nějakého překvapivého charakteru „kapání marketingu“ – který byl také vyhozen z rána po Zpožděné uvolnění Yelana a Kuki následuje odhalení pro Heizou – Tyto úniky pravděpodobně nebudou oficiálně potvrzeny nebo odhaleny na nějakou dobu.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.