Genshin Impact 3.1 Aktualizujte datum a čas spuštění Sumeru, Genshin Impact 3.1 datum / čas vydání – vše přichází v nové aktualizaci! | VG247

Genshin Impact 3.1 datum / čas vydání – vše přichází v nové aktualizaci

Tato aktualizace bude žít po aktualizaci ve hře, takže si budete muset stáhnout nový obsah před výše uvedenými časy. Doba údržby obvykle trvá několik hodin, ale občas se aktualizace stane mírně před stanovenou dobou uvolnění, takže se na něj podívejte předem, pokud chcete být hráčem na špičkové úrovni.

Genshin Impact 3.1 Aktualizujte datum a čas spuštění Sumeru

Dopad Genshin je jedním z největších RPG ve stylu anime na světě a je snadné pochopit, proč se svým prostředím s otevřeným světem, podrobnými úkoly, milovanými postavami a skutečností, že je to zdarma, ani neubližuje. Již brzy Dopad Genshin bude slavit spuštění verze 3.1, který bude zahrnovat nové postavy, oblasti, úkoly a další. Toto je snadno nejzajímavější událost sezóny pro umírající Dopad Genshin Fanoušci a v průvodci níže se rozkládáme vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít hrát Genshin Impact 3.1 co nejdříve.

Kdy má Genshin dopad 3.1 Spuštění aktualizace?

Valve škádlí dopad Genshin na Steam and Steam Deck: Red-Haired Anime Girl provádí tanec na zlaté scéně

Genshin Impact 3.1 bude nastaveno na spuštění 27. září ve všech regionech, i když přesný čas, který můžete očekávat, že údržba serveru začne a končí, závisí na oblasti vašeho serveru. Níže máme časy zahájení pro západní regiony.

 • U.S. Údržba začíná: 18:00 EST, 27. září.
 • U.S. Konec údržby: 11-11: 59pm EST přibližně, 27. září.
 • E.U. Údržba začíná: 12:00 CEST, 28. září.
 • E.U. Údržba končí: 5-6:00 CEST přibližně, 28. září.
 • U.K. Údržba začíná: 23:00 BST, 27. září.
 • U.K. Konec údržby: přibližně 4-5 hodin BST, 28. září.

Jak dlouho má genshin dopad 3.1 Poslední údržba?

The Dopad Genshin Očekává se, že údržba bude trvat čtyři až pět hodin, i když v minulosti došlo k zpoždění při uvolnění plné verze. Neočekáváme žádné zpoždění, ale může se to stát a může trvat déle než obvykle, aby se aktualizace objevila ve všech regionech.

Můžete předinstalovat dopad Genshin 3.1 Aktualizace?

Ano, můžete předinstalovat Genshin Impact 3.1 Aktualizujte nyní, abyste se mohli vyhnout stahování několika GBS souborů, když chcete přehrát.

Jen se přihlaste do hry hned teď. Verze PC bude mít možnost stáhnout aktualizaci ve spouštěči a mobilní verze bude mít možnost v nabídce ve hře. Konzoly PlayStation nelze v současné době předinstalovat aktualizaci.

Napsal Dave Aubrey jménem GLHF .

Seznam

Genshin Impact Character: Ages, Heights, Narozeniny a BIOS

Zobrazit 56 položek

Genshin Impact 3.1 datum / čas vydání – vše přichází v nové aktualizaci!

Zvědavé, když dopad Genshin dopad na verzi 3.1 vychází? Máme vše, co potřebujete vědět!

Oříznutá genshin dopad verze 3.1 umění

Průvodce od Connor Makar Staff Writer
Publikováno v září. 26, 2022
Sledujte dopad Genshin

Dopad Genshin verze 3.1 je první velká aktualizace obsahu od Gigantic 3.0 Expanze, která nás všechny přivedla do Sumeru a svěžích lesů nalezených v nejzápadnějším bodě mapy světa. Pro ty, kteří touží skočit do pouště a dostat ruce na nové postavy, máme verze 3.1 Datum vydání a čas uvolnění pro USA, EU a UK (EDT, PDT, BST a CEST)

Níže najdete přesné rozdělení, kdy verze 3.1 uvolňuje a také to, co můžete od aktualizace očekávat.

 • Genshin Impact verze 3.1 datum vydání
 • Genshin Impact verze 3.1 čas uvolnění
 • Genshin Impact verze 3.1 Obsah

Genshin Impact verze 3.1 datum vydání

Genshin Impact verze 3.1 se nastaví na uvolnění Úterý 27. září nebo ve středu 28. září v závislosti na vašem časovém pásmu. Ať tak či onak, bude to buď vyjde večer nebo brzy ráno, takže by to stálo za to rezervovat den volna, pokud chcete rozbít nový obsah ASAP.

Genshin Impact verze 3.1 čas uvolnění

Pro přesné doby uvolnění pro Genshin Impact verze 3.1, najdete je pro každé západní časové pásmo níže:

 • Pdt (West Coast Us) – 20pm 27. září
 • EDT (East Coast Us) – 27. září 27. září
 • Bst (Velká Británie) – 4. září 28. září
 • Cest (Evropa) – 5. září 28. září

Tato aktualizace bude žít po aktualizaci ve hře, takže si budete muset stáhnout nový obsah před výše uvedenými časy. Doba údržby obvykle trvá několik hodin, ale občas se aktualizace stane mírně před stanovenou dobou uvolnění, takže se na něj podívejte předem, pokud chcete být hráčem na špičkové úrovni.

Genshin Impact verze 3.1 Obsah

S verzí 3 přichází řada nových funkcí a obsahu.1. Nejdůležitější z nich je nový Sumeru poušť, Pokrok v hlavním příběhu vyprávění prostřednictvím zbrusu nového úkolu a dvě nové postavy: Cyno a Candace.

V průběhu aktualizace se také budete moci účastnit různých omezených časových událostí, v rozmezí mezi bojovými výzvami PVE, hádanky a sociálními příležitostmi postavami. To vše je dobrým zdrojem primo drahokamů, mora a upgrade materiálů.

Konečně, v rámci dvouletého výročí dopadu Genshin, existuje probíhající oslava, která umožní všem hráčům požadovat různé odměny jen za přihlášení. Existují obvyklé ceny, jako jsou Primo Gems, ale také některé exkluzivní dobroty, jako je Gadget Pet Gadget.

Jste nadšeni, že si můžete prohlédnout novou aktualizaci? Níže nám dejte vědět, co chcete vyzkoušet! Pokud se stále chcete načerpat některé postavy představené poslední aktualizaci, podívejte se na naše průvodce pro Dori, Tighnari a Collei.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Anime následovat
 • Sledujte zdarma
 • Následuje dopad Genshin
 • Hoyoverse následovat
 • iOS následujte
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 6

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Connor je spisovatel živé služby VG247. Právě teď píše články o některých z největších her. Je to také vášnivý fanoušek bojových her, přilepený na žánr a jeho komunitu. Je tragicky hráčem drapáků.

Genshin Impact verze 3.1 Poznámky k opravě: Nilou & Cyno Release, New Sumeru Desert Area, Nepřátelé

Genshin Impact Sumeru znaky

Hoyoverse

Genshin Impact verze 3.1 je nyní naživo: Aktualizace zahrnuje tři nové postavy Sumeru v Candace, Nilou a Cyno, nové pouštní oblasti, stejně jako nové nepřátele. Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně opravných poznámek.

Je čas se přesunout do pouští Sumeru s Genshin Impact verze 3.1 živě. Poté, co prosadili chtíč deštnými pralesy, se hráči po 28. září uvidí jinou stranu národa Dendro.

Cestovníkům budou k dispozici tři nové postavy, kteří zkoumají nové oblasti v Cyno, Nilou a Candace – všichni pocházejí ze západní strany Sumeru. Kromě toho bude mít hojnost nových nepřátel k boji a doménám, aby se vyčistili.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde je to, co potřebujete vědět o Genshin Impact verze 3.1.

Candace stojící za štít v Genshin Impact

Genshin Impact verze 3.1 představuje další tři znaky, včetně Candace.

Obsah

 • Datum vydání
 • Speciální program a přívěs
 • Nové postavy: Cyno, Nilou, Candace
 • Aktualizovaná mapa Sumeru
 • Noví nepřátelé
 • Genshin Impact verze 3.1 poznámky k opravě

Genshin Impact verze 3.1 datum vydání

Genshin Impact verze 3.1 je nyní žije od 28. září 2022.

Genshin Impact verze 3.1 speciální program a přívěsy

Zvláštní program pro novou verzi 3 Genshin Impact.1 Aktualizace měla premiéru na oficiálním kanálu Twitch 16. září 2022. Jako vždy, speciální program představoval podrobnosti o novém herním obsahu a vývoji. Pro cestovatele byly k dispozici také kódy a další dobroty a další dobroty.

Můžete sledovat přehrávání speciálního programu a přívěsy pro Genshin Impact verze 3.1, níže.

Článek pokračuje po reklamě

Oficiální obraz Nilou v dopadu Genshin

Nilou bude perfektním doplňkem jakéhokoli týmu Dendro ve druhé fázi verze 3.1.

Genshin Impact verze 3.1 bannery

Hoyoverse oficiálně odhalil Genshin Impact verze 3.1 bannery, s Cyno, Candace a Venti se objevují ve fázi 1, zatímco Nilou a Albedo se objeví později ve fázi 2.

Přidána nová pouštní oblast Sumeru

Hráči dostali šanci ponořit prsty do Sumeru a svěžích lesů poprvé ve verzi 3.0. Nyní uvidíme další stranu národa s jeho drsnými pouštěmi ve verzi 3.1 s pouštěm hypostyle, zemí Lower Seth a Land of Upper Setekh.

Článek pokračuje po reklamě

Je to poměrně velká oblast na západní straně národa s ruinami a širokou rozlohou… oranžové nicoty. Kolem se však číhají spousta nových nepřátel, takže pozor.

Článek pokračuje po reklamě

Genshin Impact Sumeru poušť

Genshin Impact verze 3.1 ukazuje Sumeruovu poušť.

Noví nepřátelé číhají v Sumeru

Když už mluvíme o řečených nepřátelích, v Genshin Impact verze 3 jsou nové prvotní konstrukty a davy Eremite na farmě.1, s nimiž se setkáte po celé pouště.

Šéfe však jsou v Impact Genshin Verze 3 dva noví nepřátelé.1. Aeonblight Drake je bojový stroj ve tvaru draka, který upustí materiál věčného kalibru vzestupu. Nezapomeňte zacílit na její jádra, aby ji imobilizovala a také přinesla různé typy elementárních, protože získává odpory na hlavní prvek, se kterým jej poškodíte.

Článek pokračuje po reklamě

Druhým je algoritmus polo-otřesné matice sítě dozorčího dozorčího-ústa s názvem a velká hmota strojů na dobytí. Stejně jako věčné mechanické pole musíte zničit jeho končetiny a odhalit jádro. Přineste také nějaké elektrárny, protože budete potřebovat ke zrušení jeho stavu neviditelnosti.

Článek pokračuje po reklamě

Najdete celou verzi 3 Genshin Impact.1 poznámky k náplastům níže, se svolením Hoyoverse. Aktualizace je živá od 28. září 2022.

Článek pokračuje po reklamě

Genshin Impact verze 3.1 poznámky k opravě

Nová oblast

 • Ve verzi 3.1, oblasti, poušť Hypostyle, země dolního Setekh a země horního Setkh v regionu Sumeru budou k dispozici.
 • Do Sumeru budou přidány nové denní provize.
 • Kromě toho budou v nových oblastech existovat nové rybářské body a zářivé spincrystaly.

Nové postavy

5hvězdičkový charakter „Judikátor tajemství“ Cyno (Electro)

 • Vize: Electro
 • Zbraň: Polearm
 • Generál Mahamatra odpovědný za dohled nad vědci Akademiya. Říká se, že když se dostane do práce, je generál Mahamatra ještě efektivnější než „Velká vayuvyastra“, kterou vytvořil Kshahrewar.

5hvězdičková postava „Dance of Lotuslight“ Nilou (Hydro)

 • Vize: Hydro
 • Zbraň: Sword
 • Hvězda divadla Zubayr. Je plná tepla a nevinnosti a její tance jsou živé a elegantní.

4hvězdičkový charakter „Golden Vow“ Candace (Hydro)

 • Vize: Hydro
 • Zbraň: Polearm
 • Potomek krále Deshreta s jantarovým levým okem. Obránce vesnice Aaru.

Nové domény

Doména: Zahrada nekonečných sloupů

 • V tomto palácovém místě kdysi dominovalo mnoho tisíc obřích pilířů a kněží a mocní stejně pod jejich baželou neomezenou. Ale vše, co zbývá z mocného a hrdého města Sapphire, je Wrack and Ruin.
 • Odemknout kritéria: Reach Adventure Rank 24 nebo vyšší a splňte určitá kritéria.
 • Vyzvěte doménu k získání odměn, jako jsou Primogems a Dendro Sigils.

Doména: oltář Mirages

 • Jinn kdysi použila toto místo jako bezplatné divadlo a ráj bez smutku nebo péče. Lidé z pouštních odpadů také kdysi použili toto místo jako rituální místo, aby si pamatovali věky dlouhé minulosti … ale všechny tyto radosti a zármutky, jako falešný zázrak, by zmizely uprostřed toku linií Ley Line.
 • Odemknout kritéria: Reach Adventure Rank 28 nebo vyšší a splňte určitá kritéria.
 • Vyzvěte doménu k získání odměn, jako jsou Primogems a Dendro Sigils.

Doména: Red pouštní prahová hodnota

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

 • Legenda má to, že kdysi byl princ, který byl jeho otcem vyhnán a uvězněn v tomto vězení. Bronzové zjevení se zde poprvé objevilo na tomto osamělém místě, zapomenuté místo, kde není ani den, ani noc.
 • Odemknout kritéria: Reach Adventure Rank 32 nebo vyšší a splňte určitá kritéria.
 • Vyzvěte doménu k získání odměn, jako jsou Primogems a Dendro Sigils.

Nové vybavení

 • Zaměstnanci Scarlet Sands (5hvězdičkový Polearm)
  • Vybavení postavy získá 52% jejich elementárního mistrovství jako bonus ATK. Když dovednosti elementární dovednost zasáhne soupeře, bude sen o efektu Scarlet Sands získán po dobu 10 s: Vybavení znaku získá 28% jejich elementárního mistrovství jako bonus ATK. Max 3 Stacks.
  • Následující efekt bude spustit každých 10s: Vybavení znaku získá 24% jejich elementárního mistrovství jako bonus ATK pro 12s, přičemž nedaleké členové strany získají 30% tohoto buff po stejnou dobu trvání. Více instancí této zbraně může umožnit tomuto buffu. Tento efekt bude stále spustit, i když postava není na poli.
  • HP se zvýšil o 20%. Když elementární dovednosti zasáhne soupeře, získáte efekt Grand Hymn na 20s. Tento efekt zvyšuje elementární mistrovství postavy vybavení o 0.12% jejich maximálního HP. Tento efekt může spustit jednou každých 0.3s. Max 3 Stacks. Když tento efekt získá 3 stohy, nebo když je doba trvání třetího zásobníku obnovena, bude elementární zvládnutí všech blízkých členů strany zvýšeno o 0.2% maximálního HP postavy pro 20s.
  • Následující účinek bude spustit každých 10s: Vybavení znaku získá 0.036% Energetické dobití pro každý bod elementárního mistrovství, které mají pro 12s, přičemž členové blízké strany získají 30% tohoto buffu na stejnou dobu. Více instancí této zbraně může umožnit tomuto buffu. Tento efekt bude stále spustit, i když postava není na poli.
  • Následující efekt bude spustit každých 10s: Vybavení znaku získá 24% jejich elementárního mistrovství jako bonus ATK pro 12s, přičemž nedaleké členové strany získají 30% tohoto buff po stejnou dobu trvání. Více instancí této zbraně může umožnit tomuto buffu. Tento efekt bude stále spustit, i když postava není na poli.
  • Do 10s po spuštění elementární reakce se ATK zvýší o 12% a elementární mistrovství se zvýší o 48.

  Nové úkoly

  Nové questy Archon

  • Archon Quest Kapitola III: Akt III sny, prázdnota, podvod
   • Kritéria pro odemknutí Quest: Reach Adventure Rank 35 nebo vyšší a kompletní Archon Quest Kapitola III: Act II Morna, které tisíc růží přináší: Denouement
   • Kritéria pro odemknutí Quest: Reach Adventure Rank 35 nebo vyšší a Kompletní archon Quest Kapitola III: Act III Dreams, Emptiness, Deception

   Nové příběhové úkoly

   • Cyno’s Story Quest „Lupus aureus Kapitola: Act I – Sands of Solitude“
    • Trvale k dispozici po verzi 3.1 Aktualizace
    • Kritéria pro odemknutí Quest: Reach Adventure Rank 40 nebo vyšší a Kompletní archon Quest Kapitola III: Akt IV King Deshret a Three Magi
    • Trvale k dispozici po 2022/10/14 18:00
    • Kritéria pro odemknutí Quest: Reach Adventure Rank 40 nebo vyšší a Kompletní archon Quest Kapitola III: Act II „Morn A Thousa a Tisíce růží přináší: Denouement“

    Questy z nového světa

    • Řetězec Quest Golden Slumber
    • Old Notes and New Friends Quest Chain
    • Afratuho dilema
    • Řetězec pátrání v exilu
    • Nadaný řetězec pátrání Rose
    • Připojte se k Eremity a přijměte úžasný nový život!
    • Kvetoucí písky

    Noví nepřátelé

    Aeonblight Drake

    • Tento bojový stroj ve tvaru draka je bytostí, která inspiruje strach, podobně jako Pán, který kdysi vládl tyto obrovské země.
    • Tento stroj má ještě větší schopnosti než zřícenina Drake, je schopen zaútočit ze vzduchu a na zemi. Může pravidelně uvolňovat nebezpečný proud energie během boje a zvýšit svůj vlastní elementární res proti předchozímu hlavnímu typu elementárního DMG, který utrpěl. Využijte této příležitosti k útoku na jejich jádra a můžete toto stvoření znehybnit ..
    • Nachází se v údolí Adravi.

    Algoritmus polovinské matice sítě dozorčího

    • Tato starověká agregace strojů pochází z pouště a má vtípky, které moderní civilizace nemohou pochopit.
    • V bitvě bude algoritmus polopojené matice sítě dozorce vystřelit své komponenty, zatímco jeho jádro vstupuje do „neviditelného“ stavu, který jej skrývá a zvyšuje jeho res. K dosažení tohoto jádra použijte katalyzání reakcí nebo použijte na něj elektrické útoky v době, kdy byly vypálené komponenty zničeny, a je třeba se zotavit, aby se tuto neviditelnost zrušilo.
    • Nachází se v poušti Hypostyle.

    Primal Construct: Prospector, Primal Construct: Reshaper a Primal Construct: Repulsor

    • Tyto starověké stroje, které pocházejí z pouště, jsou zcela odlišné od ruin strojů.
    • V boji tyto prvotní konstrukty vystřelí své komponenty, zatímco jejich jádra vstupují do „neviditelného“ stavu, který je skrývá a zvyšuje jejich res. Použijte katalyzující reakce k zasážení těchto jádra nebo použijte na ně elektroty v době, kdy byly vypálené komponenty zničeny, a je třeba se zotavit, aby se tuto neviditelnost zrušilo.

    Eremite Stone Enchanter a Eremite Galehunter

    • Válečníci, kteří najdete v jedné z mnoha rozptýlených žoldnéřských skupin, které pocházejí z pouště.
    • Upustí zlověstného ducha obsaženého v jejich těle, aby bojoval po nich po určitém poškození. To způsobí, že vstoupí do infuzovaného formuláře. Porazit tyto duchy a poté vstoupí do oslabeného stavu po dobu pevného času.

    Kromě toho bude přidána plovoucí houba anemo, vířivka pyro houba, natahová elektrická houba a uzemněná geoshorom.

    Článek pokračuje po reklamě
    Článek pokračuje po reklamě

    Další doplňky

    Nové recepty

    • SUMEU LAMBADOVÁ TAVERN: Kokosové uhlíkové dorty
    • Sumeru’s Puspa Café: Baklava, Candied Ajilenakh Nut a Padisarah Pudding
    • Sumeru NPC Azalai: Aaru smíšená rýže
    • Získáno z akce: ovoce festivalu
    • Cyno’s Speciality: Duel Soul
    • Nilou’s Speciality: Swireling Steps
    • Specialita Candace: maximální péče
    • Nová událost „Sparkling Berry Juice“: Během události „Ballads and Brews“ si budete moci zakoupit šumivý bobule šťávy z místa události v Springvale, Mondstadt. Toto jídlo bude k dispozici na Angel’s Share v Mondstadtu od další verze.

    Nové kategorie úspěchů

    • Elementární specialista: Série II
    • Challenger: Série VI
    • Sumeru: Zlacená poušť – série I
    • Nové úspěchy přidané do kategorie „Wonders of the World“

    Nové názvy

    • Cyno: Ticho: Odměna za dosažení přátelství LV. 10 s Cyno
    • Nilou: Lotus Dance: Odměna za dosažení přátelství LV. 10 s Nilou
    • Candace: Gray Heron: Odměna za dosažení přátelství LV. 10 s Candace
    • Cestovní poznámky: Vrácení větru: Odměna získaná prostřednictvím systému BP
    • Úspěch: Sedm světla: Odměna za dokončení všech úspěchů pod Elemental Specialist: Série II
    • Sumeru: Sandtreader: Odměna za dokončení všech úspěchů pod Sumeru: Zlacená poušť – série I
    • Úspěch: Zrcadlové sny: Odměna za dokončení všech úspěchů pod Challenger: Série VI

    Smíšený

    • Přidává některé výzvy k načítání obrazovek.
    • Nová trvalá událost „Curtain of List“: Clear Spiral Abyss 4-3, aby pozvala postavu „Sprout of Rebirth“ Collei (Dendro)
    • Nové gadgety: DAMASKED DAMASKED PŘIPOJENÍ DUMPTY PARTY DUMPTY
    • Úpravy hvězdného shledání
     • UI Optimizations: Přidává kartu „Journey Returner’s Journey“, kterou lze použít k rychlému prohlížení stránek, jako například „Teyvat položky zájmu“, „Příručka Adventure: Průvodce“, „Příručka dobrodružství: Emmtem“, „Realm uvnitř“.
     • Úpravy událostí: Upravuje některé odměny „Stellar Reunion“. Pro cestovatele, kteří aktivují „Stellar Reunion“ po verzi 3.1 Aktualizace, odměna za získání 400 bodů bude upravena na „Northlander Billet Trove.“
     • Funkce je nyní testována na serveru Irminsul. Testování funkcí začne na serveru Celestia ve verzi 3.2.

     Spirálová propast

     • Poruchy linky podlahy 11 se změnily na: Všechny postavy na večírku získají 75% bonus za elektro DMG.
     • Aktualizovala sestava monster na podlahách 11 – 12 spirálových propasti.

     Počínaje poprvé, kdy se lunární fáze obnoví po aktualizaci na verzi 3.1, tři lunární fáze budou následující.

     • Fáze 1: Prořezávání Měsíce: Poté, co postava spustí květ, hyperbloom nebo Burgeon, budou všichni členové strany mít své elementární mistrovství zvýšené o 40 pro 10s. Tento efekt může být spuštěn jednou za každých 0.1s. Max 5 hromádek. Doba trvání každého zásobníku se počítá nezávisle.
     • Fáze 2: Vzestupný Měsíc: Poté, co soupeři vezmou DMG z jádra Dendro (to zahrnuje Burgeon a Hyperbloom DMG), jejich všechny elementární a fyzické res se sníží o 8% pro 6s. Max 4 hromádky.
     • Fáze 3: Rupturing Moon: Když Denddro Core Attacks (to zahrnuje útoky burgeonu a hyperbloom) zasáhnout soupeře, bude na pozici soupeře uvolněna rázová vlna. Shockwave může být uvolněna tímto způsobem každé 2s.

     Úpravy a optimalizace

     Nepřátelé

     • Snižuje DMG způsobený útokem omrzliny odlita šéfem „Cryo Regisvine“, když zasáhne postavu po zotavení z ochrnutí.
     • Upravuje metodu výpočtu poškození nepřátelských dovedností (někteří nepřátelé zaznamenají mírný pokles poškození specifických dovedností, poškození dovedností jiných nepřátel zůstává nezměněno).
     • Optimalizuje účinek některých speciálních efektů rozptylu písku „Eremites.“

     Systém

     • Kdykoli přepínání mezi první a druhou polovinou v každé komoře spirálové propasti, konstrukty vytvořené nepřáteli a postavami v první polovině budou vyčištěny (zbývající elementární koule, elementární částice a krystaly produkované krystalizační reakcí nebudou vyčištěny).
     • Upravuje a optimalizuje pravidla třídění některých položek v inventáři.
     • Snižuje omezení umístění nějakého nábytku v potu serenitea.
     • Po Genshin Impact verze 3.1 Aktualizace, každá doplňková úroveň krystalů Genesis na stránce s doplňováním krystalu bude resetována, aby poskytla dvojitý bonus pro první doplnění.
      • Po resetu bude každá doplňková úroveň resetována, aby poskytla dvojitý bonus při prvním doplňování.
      • Bonusy, které nebyly použity před resetem, nebudou nahromaděny. Po resetování nebude možné získat dva dvojité bonusy za každou úroveň doplňování.

      Zvuk

      • Optimalizuje zvukový výkon některých objektů puzzle, když je vyřešen.
      • Optimalizuje zvukový výkon gadgetu „Vintage Lyre.“
      • Optimalizuje zvukový výkon knock dolů protivníky a kritických hitů.
      • Optimalizuje japonský a korejský hlas pro určité úkoly a optimalizuje korejský hlas pro určité NPCS.
      • Optimalizuje anglický hlas týkající se určitých položek.
      • Přidává funkci, při které, když jsou určité znaky v pouštním prostředí, bude spuštěn související dialog.

      jiný

      • Provedl drobné úpravy pozic NPCS Halva a Shahbandar.
      • Upravuje zobrazení speciálních efektů Truesense Pulse.
      • Upravuje rychlost, při které v poušti zmizí stopy.
      • Název „Story Quests/Hangout Events“ na stránce události postavy Hangout byl změněn na „Hangout Event.“
      • Upraveno typy rudy na určitých místech v oblasti Sumeru: Některá magická křišťálová ruda bude upravena na křišťálovou rudu.
      • Upravuje velikost kolize některých částí scenérie.
      • Upravuje zobrazení speciálních efektů slabostů zřícenina Drake, když je ochrnutý a neabsorbuje energii.

      Oprava chyb

      Úkoly

      • Opravuje problém, při kterém při provádění denní komise „Král Invokations“, barva prvků na outfitu cestovatele se zobrazuje abnormálně.
      • Opravuje chyby v popisu denního questů komise „1 001 šálků kávy.“
      • Opravuje problém s Quest Archon „Silent Seeker of Knowledge“, přičemž úkol nemohl být normálně dokončen kvůli změně vzdálenosti kamery.
      • Opravuje problém s World Quest „Battle of Revenge“, při kterém dialogy zmizí abnormálně.
      • Opravuje problém, který způsobil, že došlo k chybám při přijetí World Quest „Gourmet Supremos: v našich povinnostech“ za určitých okolností.
       • Po aktualizaci verze, pokud splníte níže uvedená kritéria pro odemknutí úkolu a promluvíte si s NPC Xudong v Port Ormos, budete moci přijmout tento světový úkol. Jakmile budou splněna série „Gourmet Supremos“ Daily Commission série.
       • Kritéria pro odemknutí úkolu
        • Úspěchy získané po dokončení denní série „Gourmet Supremos“: „Jídlo pro dva“, „Otázka stravy“ a „Samurice.“
        • Po aktualizaci verze dokončete Daily Commission „The Gourmet Supremos: Kam se ingredience jdou?“
        • Kompletní Archon Quest Kapitola III: Act II „The Morn A Thousand Roses přináší: Denouement.“

        Nepřátelé

        • Opravuje problém, přičemž uzemněný hydroshorom má pravděpodobnost, že neobvykle opustí boj.
        • Opravuje problém s rockovými rockovými pliváními a nabíjecími schopnostmi RockFond Rifthound a schopnosti Thunderbond’s Thunderbolt a schopnosti nabíjení, přičemž by korozní efekt neobvykle hromadil.
        • Opravuje problém, při kterém byly abnormálně zobrazeny letové pohyby některých nepřátel.
        • Opravuje problém, při kterém jsou geo konstrukty vytvořené pod ruinou Drake od geo postavy okamžitě zničeny.
        • Opravuje problém, přičemž existuje nízká pravděpodobnost, že kritický zásah nebude spuštěn, když postavy zasáhnou slabosti zříceniny Drake.

        Postavy

        • Opravuje problém, kdy poté, co cestující rezonuje se sochou sedmi, nebudou schopni interagovat se čtyřmi listy Sigils při klouzání.
        • Opravuje problém, přičemž existuje nízká pravděpodobnost, že postavy polearmu způsobují elementární účinky vícekrát stejnému soupeři zasažením jediným nabitým útokem.
        • Opravuje problém za určitých okolností, kdy poté, co postava Dori vrhá své elementární dovednosti několikrát rychle v krátkém časovém období, existuje šance, že počet generových částic a účinek jejího pasivního talentu „složený zájem“ může být abnormální.
        • Opravuje problém s Kaedeharou Kazuha, kdy by tvar jeho úst byl neobvyklý při pořizování snímků za určitých okolností.
        • Opravuje nesprávné umístění vizuálního efektu plamene, zatímco Yoimiya provádí zaměřený výstřel.
        • Opravuje problém, při kterém při přechodu z Collei na jinou postavu poté, co Collei hodí květinový prsten ve své elementární dovednosti, existuje nízká pravděpodobnost, že se květinový prsten nevrátí.
        • Opravuje problém, při kterém ledové tlapy vystřelené Dionovou elementární dovedností nemusí zacílit normálně.
        • Opravuje problém, kterým v rámci „nízké“ nebo „nejnižší“ grafické nastavení, některé speciální efekty by chyběly abnormálně, když DiDuc používá jeho elementární dovednost ve svém oblečení „Red Dead of Night.“
        • Opravuje problém, kdy postavy mohou klouzat bez konzumace výdrže a za určitých okolností nebudou sestoupit.
        • Opravuje problém, při kterém jádra Dendro vytvořená reakcemi kvetoucí mohou způsobit abnormálně účinky dovedností určitých postav.

        Systém

        • Při přepínání nastavení „kvality grafiky“ z „nejnižší“ nebo „nízké“ na „střední“ nebo „vysoká“ na PCS opravuje neobvyklou snímkovou frekvenci.
        • Opravuje problém s městem Sumeru, při kterém se ikona obchodu s všeobecným zbožím neobjevuje na minimapu.
        • Opravuje problém, kterým při hraní v režimu Co-op, Yelan by za určitých okolností způsobil, že hra BGM bude hrát abnormálně.
        • Opravuje problém, při kterém by se za určitých okolností zobrazovaly neobvyklé známky červených vykřičník v rozhraní „znak> atributy“.
        • Opravuje problém chybné generování elementárních částic, když postavy používají elementární dovednosti na soromboátech v Pot Serenitea.
        • Opravuje problém chybné produkce jádra Dendro, když postavy provádějí vodní útoky na keře v Pot Serenitea.
        • Opravuje problém, přičemž vzácnost některých plánů vybavení neodpovídá jejich vybavení.
        • Opravuje problém, kterým za určitých okolností nemohou cestovatelé posílat zprávy ve hře na mobilní zařízení.
        • Opravuje problém, při kterém nastavení „svislá citlivost na kameru“ a „svislá citlivost na kameru (režim zaměřeného na výstřel)“ neprobíhají správně.
        • Opravuje problém v protokolu cestování, při kterém se určité hlasové linky v The Story Quest „osudové zvolené lupické“ zdají nesprávné.
        • Opravuje textovou chybu se zdrojovým popisem materiálu „Rukkhashava houby.“
        • Opraví chybu textu se zdrojovým popisem složky „Glabrous Beans.“
        • Opravuje problém, při kterém by barva květů kryo boomu by byla zobrazena abnormálně pod elementárním dohledem.

        Zvuk

        • Opravuje chyby s korejským hlasem některých postav.
        • Opravuje problém, kdy po postavách opustí určité jeskyně, odpovídající zvukové efekty na pozadí a životní prostředí mohou i nadále hrát abnormálně.
        • Opravuje abnormální zvukové účinky útoků postav postav Polearm.
        • Opravuje chybná kritéria pro odemknutí hlasového hlasování pro „o Fischl“ na stránce „Profil/Voice-Over“ Collei. Podmínka je nyní „odemkne se na přátelství LV. 4.“

        jiný

        • Opravuje problém, kdy květy Dendro Boom mohou být abnormálně sraženy dozadu útoky a dovednostmi postav.
        • Opravuje problém, při kterém rozlehlý výstřel transformovaný hyperbloomovou reakcí má malou pravděpodobnost, že nebude správně zasáhnout cíl.
        • Opravuje problém, kdy postavy mohou abnormálně vstoupit do určitých oblastí v Ashavanské říši, zatímco hladina vody dosud nebyla snížena.
        • Opravuje problém, přičemž hlava NPC Yavanani neodpovídá jejímu přidruženému darshanu.
        • Opravuje problém se zbraní „The Alley Flash“, při kterém byla část jeho vzhledu zobrazena neobvykle.
        • Opravuje problém chybné velikosti kolize „Stoneworks Crane: Mountain Movers.“
        • Opravuje problém, kterým získané účinky na základě atributu postavy byly nesprávně zvýšeny (s výjimkou, kdy účinek udělí jeden atribut jako určité procento jiného atributu).
         • Před opravou zahrnuje ovlivněné účinky:
          • Účinek zbraně „Hunterova cesta“
          • Pasivní talent Denddro Traveler „Poledlý luxus“
          • Tighnariho pasivní talent „Scholarly Blade“
          • Opravuje některé textové chyby ve 13 jazycích a optimalizuje text. „Poznámka: Související funkce ve hře se nezměnily.“(Cestovatelé si mohou prohlédnout změny v různých jazycích tím, že jde do nabídky Paimon> Nastavení> Jazyk a změnou jazyka hry.)
           • Opravy a optimalizace související s textem v angličtině zahrnují:
            • Optimalizoval popisy a hlasové linie cestovatele.
            • Optimalizované instance názvu položky od „Lunar Lotus“ po „Nilotpala Lotus.“
            • Optimalizoval některé řádky v úkolech a světových úkolech.
            • Optimalizoval některé řádky v popisech materiálu.