Genshin Impact 3.5 Podrobnosti: Datum vydání, bannery znaků, více – Dexerto, Genshin Impact 3.5 Podrobnosti banneru a události |

Genshin Impact 3.5 Podrobnosti banneru a události

Dopad Genshin 3.Konečně je zde 5 aktualizace, což znamená, že se cestovatelé mohou ponořit do veškerého nového obsahu. SO, tady je všechno ve 3.5 Aktualizace včetně všech nových bannerů a událostí.

Genshin Impact 3.5 podrobností: Datum vydání, bannery znaků, další

Genshin Impact 3.5 Screenshot

Hoyoverse

Dopad Genshin 3.Konečně je zde 5 aktualizace, což znamená, že se cestovatelé mohou ponořit do veškerého nového obsahu. SO, tady je všechno ve 3.5 Aktualizace včetně všech nových bannerů a událostí.

Dopad Genshin 3.5 Aktualizace byla konečně propuštěna a hráči mohou utratit své primogemy na aktuálních bannerových postavách a účastnit se nových akcí. Hlavním přírůstkem v této aktualizaci je Dehya-5hvězdičkový pyro Claymore charakter.

Pokud to nestačilo, Mika bude také hratelná ve fázi 2 3.5 Aktualizace verze. To je zjevně skvělá zpráva pro cestující, kteří hledají další kryo postavu, která by přidala do jejich seznamu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Kromě těchto doplňků přidala aktualizace také nový Archon Quest a specializovaný Claymore pro Dehya. Pokud tedy chcete vědět vše, co je k dispozici ve hře ve verzi 3.5, pak jsme zde sestavili všechny podrobnosti na jednom místě.

Obsah

 • Genshin Impact 3.5 Datum vydání
 • Genshin Impact 3.5 Livestream
 • Genshin Impact 3.5 bannerů
 • Genshin Impact 3.5 událostí
 • Nový dopad Genshin 3.5 karet TCG

Genshin Impact 3.5 Datum vydání

Dopad Genshin 3.5 byla vydána aktualizace 1. března 2023 a končí 21. března. To znamená, že hráči mají dostatek času na to, aby během jejich vydání ušetřili své primogemy pro Dehya Cyno.

Článek pokračuje po reklamě

Genshin Impact 3.5 Livestream

17. února 2023 držel Hoyoverse Genshin Impact Livestream přes Twitch. Pokud jste zmeškali všechna oficiální oznámení, můžete sledovat živý proud v celém rozsahu prostřednictvím výše uvedeného videa YouTube propojené. Nezapomeňte také podívat na naši stránku Genshin Impact Codes a zajistit všechny 3.5 Primohemů Livestream.

Článek pokračuje po reklamě

Genshin Impact 3.5 bannerů

Deehya a Cyno Banner

Dehya a Cyno budou k dispozici ve fázi 1 Genshin Impact 3.5 Aktualizace.

Dopad Genshin 3.5 bannerů vidí vydání Dehya, pyrostavy, která patří do frakce Eremites – skupina žoldáků, kteří plní úkoly pro nejvyššího uchazeče. Schopnosti Dehya jsou přizpůsobeny při zvyšování odporu jejích spojenců vůči přerušení a mohou dokonce uvolnit koordinované útoky, když není na bojišti. Její elementární výbuch také způsobuje významné poškození Pyro AOE.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

K Dehya se také připojil Cyno ve fázi 1 3.5 Aktualizace, zatímco fáze 2 uvidí návrat Mika, Shenhe a Ayaka. To je skvělá zpráva pro všechny cestovatele, kteří na těchto bannerech vynechali, nebo si jednoduše chtějí získat přístup k jejich silným souhvězdí.

Článek pokračuje po reklamě

K dehya i Cyno se připojí následující 4-hvězdičky:

Genshin Impact 3.5 událostí

Genshin Impact 3,5 události

Festival Windblume se vrátí ve 3.5.

Kromě přidávání nového příběhu se přidává do 3.5, Hlavní událost je festival Windblume – událost, která slaví tisíc větrů. Existuje spousta bezplatných primigemů, mystických vylepšení rudy a Mora v nabídce.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Mini-hry, včetně rytmické hry „Ballads of Breeze“, hra Maze Chase „Floral Pursuit“ a
Režim s foto-turingem „Breezy Snapshots“ bude k dispozici po omezenou dobu. Festival bude
Také vítejte zahraniční hosty z dalekého sumeru. Jak Collei reviduje Mondstadt s Tighnari a
Cyno, dobrodružství obklopující tajemné proroctví začne.

Článek pokračuje po reklamě

Následující události také provedou:

Fungus Mechanicus

Houba mechanicus genshin dopad

Fungus Mechanicus přináší minihru zvířete na Genshin Impact.

Během akce musí hráči nasměrovat své houby Lil, aby porazili všechny mechaniky. Lil ‘Fungi si automaticky vybere nejbližší mechanicus a zaútočí na něj. Současně se napínací mechaniky zaměří na hubne nejblíže k tomu nejblíže.

Článek pokračuje po reklamě

Vibro-Krystal ověření

Snímek o ověřovací události Vibro-Crystal

Ověření vibro-krystalu bude zahrnovat spoustu bezplatných odměn.

Během akce pomozte výzkumnému pracovníkovi Fontaine, který přišel do Liyue studovat harmonický pohyb mezi drahokamy známými jako vibro-krystaly. Vyplňte výzvy k získání odměn, jako jsou Primogems, hrdinský vtip, materiály vzestupu zbraní, mystická vylepšení rudy a mora.

Koření ze Západu: Severní hledání

Koření z západního severního hledání

Cestovatelé budou muset v této události provést koření, aby si nárokovali odměny.

Pomozte výzkumnému pracovníkovi testováním mnoha místních jídel. Cestovatelé budou muset vytvořit koření s ingrediencemi pocházejícími z Overworld, než je přidají do hrnce ve správném pořadí. Jednoduše stiskněte tlačítko, které odpovídá správné složce pro dokončení minihry.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Genshin Impact 3.5 Aktualizace TCG

Genshin Impact TCG Screenshot

Genshin Impact TCG získává další režim s omezeným časem.

Stejně jako u předchozího dopadu Genshin 3.4 Aktualizace, 3.5 Aktualizace také zahrnuje řadu nových mechaniků geniálního invokačního. Vyhřívaný bitevní režim snižuje elementární kostky potřebné pro hrací karty a dovednosti charakteru obsazení.

Ve skutečnosti bude počet elementárních kostkami potřebný k přehrávání první karty z vaší ruky, každé kolo, snížen o dva. Počet elementárních kostkami potřebných k použití první znakové dovednosti bude také snížen o každé kolo o jedno kolo. Tato drasticky zrychluje hru a vede k mnohem agresivnějším hrám.

Článek pokračuje po reklamě

Nové znakové karty představující Eula, Sangonomiya, Kokomi a Kujou Sara také debutují ve 3.5 Aktualizace.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, to je všechno, co víme o Genshin Impact 3.5 Aktualizace. Mezitím se podívejte na naši stránku Genshin Impact, kde najdete všechny nejnovější zprávy a průvodce.

Genshin Impact 3.5 Podrobnosti banneru a události

The Genshin Impact 3.5 Podrobnosti banneru a události byly oficiálně vyhlášeny pro nejnovější záplatu s názvem dech Windblume.

Jako vždy, v poslední aktualizaci jsou dvě bannerové fáze a nové časově omezené události s Genshin Impact 3.5 bannerů s dvěma novými postavami a tři 5-hvězdičkové opakování.

Níže můžete zjistit 3.5 doba uvolnění, kdo jsou nové a vracející se postavy a co 3.Plán 5 bannerů a událostí je pro poslední opravu.

Nezapomeňte také zkontrolovat naše kódy dopadů Genshin a Prime Gaming Pages, abyste získali Primogemy zdarma, které lze použít k odemknutí nových postav a zbraní.

Aktualizace: Nyní máme 3.Připraveno 6 bannerů a událostí, včetně 3.6 Datum a čas vydání!

 • Genshin Impact 3.5 bannerů
 • Genshin Impact 3.5 událostí
 • Genshin Impact 3.5 doba uvolnění

Ve fázi 2 3.5 Plán banneru, který se vracíme Cryo 5-Star AyakaMoment Bloom Banner a Fellow se vrací Cryo 5-Star ShenheTranscendentní vrátí banner. Navíc, nové Cryo 4-Star Mika bude jedním z posílených 4 hvězdiček v Bannerech Deyha i Cyno.

Očekává se, že tyto bannery fáze 2 budou probíhat do úterý 11. dubna.

Stručně řečeno, všechny nové a vracející se 5hvězdičkové a nové čtyřhvězdičkové postavy, na které si můžete přát během 3.5 Aktualizace jsou:

 • Deyha (Auric Blaze Banner – fáze 1): Nová pětihvězdičková pyro postava, která používá Claymore.
 • Cyno (Twilight Arbiter Banner – fáze 1): Vracející se 5-hvězdičkový elektrový charakter, který používá Polearm.
 • Ayaka (volavý soudní banner – fáze 2): Vrácení 5hvězdičkového kryo postavy, která používá meč.
 • Shenhe (Transcendentní vrací banner – fáze 2): Vrácení 5hvězdičkového kryo postavy, která používá polearm.
 • Mika (volavý soud a transcendentní Banners – fáze 2): Nová čtyřhvězdičková kryo postava, která používá Polearm.

Chcete-li udržovat krok s tím, kdo bude na jiných posílených 4-hvězdičkových postavách a zbraních, a všechny ostatní změny banneru, podívejte se na naši další a aktuální stránku bannerů!

Pokud jde o zbraně, ve fázi 1 přichází jeden nový 5hvězdičkový maják Reed Sea Claymore, Deyhova podpisová zbraň.

Připomínáme, že všechny bannery fáze 1 budou k dispozici od středy 1. března, pak by měly být přepnuty pro bannery fáze 2 od středu 22. března. Fáze 2 je pak naplánována na ukončení v úterý 11. dubna, kdy přijde čas poté, co se připraví na novou aktualizaci s novou sadou bannerů ve verzi 3.6.

Verze 4.1 přichází! S tím přichází debut Nevillette a Wriothesley, ale mezitím ve verzi 4.0 Náš průvodce Fontaine může pomoci s pověstí Fontaine a fontánou Lucine a můžete také uplatnit nové kódy pro Primogems, pokud chcete Lyney – a podívat se na něj na našem seznamu úrovní. Pro zlepšení Lyney budete potřebovat spoustu duhové růže a Lynette vyžaduje Lumidouce Bell. Budete také potřebovat štěstí od Sity a 50/50 Systems, abyste si přáli s osudem a budoucími bannery, a vždy potřebujete správnou hodnost pro události. Jinde máme tipy a triky pro začátečníky, umístění Dendroculus, umístění rybolovu a umístění karty TCG.

Genshin Impact 3.5 událostí

Kromě nového Archon Quest, Deyha Story Quest, Faruzan Hangout Event, Leyline Overflow Event, vyhřívaný bitvu v invokaci Genius TCG a aktualizovaný (retroaktivní) odměny za armádu Archon, dostáváme Čtyři události s omezeným časem během 3.5 Aktualizace dopadu Genshin.

Tady je vše, co víme o každé události v Genshin Impact 3.5:

Genshin Impact Windblume’s Dech Event

Pro více informací můžete navštívit dechové odměny a výzvy našeho větrného dechu a výzvy.

Dech Windblume začíná v pátek 3. března a končí v pondělí 20. března. Musíte být alespoň Adventure Rank 18 a dokončili Prolog, Act 3 ‘Song of the Dragon and Freedom’ ARCHON Quest, aby se zúčastnil.

Dech Windblume bude hlavní událostí probíhající po celé fázi 1 verze 3.5, které se skládají z mnoha mini-událostí v rámci tohoto romantického festivalu Mondstadt.

Collei, Tighnari a Cyno cestují do Mondstadtu ze Sumeru, přičemž Collei je nejvíce vystupující postavou v příběhu.

Pokud jde o aktivity na festivalu Windblume, budou existovat tři minihry:

 • Květinové pronásledování
 • Balady vánku
 • Breezy snímky

Květinové pronásledování je minihrou časové zkoušky, ve které musíte sbírat balónky, abyste si vytvořili skóre a zároveň se vyhnuli překážkám. Každá výzva má několik oblastí a postupujete do každé nové oblasti cestováním slavnostním květinovým prstenem. Můžete hrát sólo květinového pronásledování nebo v kooperaci.

Balady vánku je standardní Rhythm Minigame, kde skóre bodujete přesným přehráváním každé písně. Tentokrát si vyberete mezi třemi nástroji a změníte zvuk každé výzvy pro skladbu, když ji hrajete.

Breezy snímky je další fotografická výzva. Jako obvykle musíte cestovat na správné místo a splnit požadavky na úkol, poté vyfotit s kamerou, abyste získali odměny.

Všechny odměny, které můžete vydělat z události dechu Windblume, zahrnují:

 • Zdarma čtyřhvězdičkový Claymore (poštovní květina)
 • Zbraňové vzestupné materiály pro zasílanou květinu (Nepřirozená hedvábná milost)
 • Primogems
 • Mora
 • Koruna vhledu
 • Materiály vzestupu zbraní
 • Materiály exp
 • Materiály na úrovni talentů
 • Mystická vylepšení ruda

Genshin Impact Vibro-Crystal ověření

Vibro-Crystal ověření začíná v úterý 14. března a končí v pondělí 27. března. Musíte být alespoň Adventure Rank 28 a dokončili Kapitola 1, Akt 3 ‘obřad rozdělení’ sekce „The Fond Farewell“ Archon Quest za účelem účasti.

Vrátíme se zpět do propasti v liyue pro ověření vibro-krystalu, kde budeme muset kombinovat krystaly, abychom získali buffy pro dvě sestavy strany, aby se vzrostly proti bojovým výzvám. Nebojte se, pokud nemáte dva týmy s vysokou levelkou, protože si budou vybrat také zkušební postavy.

Odměny, které můžete vydělat z události Vibro-Crystal ověření, zahrnují:

 • Primogems
 • Mora
 • Mystická vylepšení ruda
 • Materiály vzestupu zbraní
 • Materiály exp

Událost genshin dopadu houby mechanicus

Fungus Mechanicus začíná ve čtvrtek 23. března a končí v pondělí 3. dubna. Musíte být alespoň Adventure Rank 30 a dokončili Kapitola 1, Akt 3 „Nová hvězda se blíží“ ARCHON Quest, aby se zúčastnil.

Událost Fungus Mechanicus pokračuje v příběhu hub, který představil Laylu v Sumeru, ale tentokrát je mechanika zcela jiná.

Místo toho, abyste trénovali své houby a berou je pravidelně bojovat v arénách, musíte se o ně místo toho starat o vydání útoků z ptačího pohledu oka, jako strategická hra v reálném čase. Stále budete moci využít speciální schopnosti každého houby, ale bude to jen z jiné perspektivy.

Bongo-head a the Twirly také triumfální návrat, ale budeme muset počkat a uvidíme, jestli se Layla vrátí také na akci.

Odměny, které můžete vydělat z události Fungus Mechanicus, zahrnují:

 • Primogems
 • Mora
 • Mystická vylepšení ruda
 • Materiály vzestupu zbraní
 • Materiály exp
 • Posvěcení Unction

Genshin Impact Spices ze Západu: Northerly Search Event

Koření ze Západu: Severní vyhledávání začíná v pátek 31. března a končí v pondělí 10. dubna. Musíte být alespoň Adventure Rank 20 vytvářet koření a Adventure Rank 28 spolu s dokončením Světový úkol „Idle Teapot Talk“ Aby se vařila odpovídající jídla a pozvala postavu, aby je testovala.

Tato návratová událost podniká výlet do Sumeru!

U koření ze Západu: Severní vyhledávání se musíte zúčastnit minihry, ve které přidáte správné ingredience ve správném pořadí, abyste vyčistili výzvy. Před selháním získáte omezené množství pokusů, takže to vyžaduje, abyste byli rychlí a věnovali zvýšenou pozornost pokynům.

Jakmile uděláte koření, můžete jej přidat do svých vlastních jídel, vytvořit „voňavá“ jídla a vylepšit je. Tato jídla můžete dát postavám v Pot Serenitea místo toho, abyste zvýšili jejich společnost EXP. Získáte jinou odpověď od různých postav, v závislosti na tom, jaké jídlo jim dáte.

Odměny, které můžete vydělat z tohoto koření z akce West, zahrnují:

 • Primogems
 • Mora
 • Mystická vylepšení ruda
 • Materiály exp
 • Materiály úrovně talentu

Genshin Impact 3.5 doba uvolnění ve Velké Británii, GMT, CET, EST a PST

Genshin Impact 3.5 uvolní Středa, 1. března. Měl by se řídit obvyklým plánem údržby pro nové aktualizace, s 3.5 Vydání přibližně pět hodin po prostojích serveru od 6:00 (UTC +8), takže bude k dispozici od 11:00 (UTC +8).

Pro jiné časové pásmy Genshin Impact 3.5 časů uvolnění jsou:

 • Spojené království: Středa, 1. března, 3:00 (GMT)
 • Evropa: Středa, 1. března, 4:00 (CET)
 • Východní pobřeží nás: Úterý 28. února, 22:00 (EST)
 • Centrální nás: Úterý 28. února, 21:00 (CST)
 • Západní pobřeží nás: Úterý 28. února, 19:00 (PST)
 • Austrálie: Středa, 1. března, 14:00 (AET)
 • Nový Zéland: Středa, 1. března, 16:00 (NZST)
 • Japonsko: Středa, 1. března, 12:00 (JST)

Protože je to jen přibližná doba na to, jak dlouho jsou servery dole, možná budete moci hrát 3.5 oprava trochu před nebo po časech výše – i když předchozí odhady aktualizace byly poměrně přesné.

Můžete předinstalovat asi 3.5 obsah nyní na PC a mobilních zařízeních předem, aby se ušetřil čas, když je k dispozici skutečná oprava.

Pokud hrajete na mobilu, stiskněte buď ikonu „PŘED instalační prostředky“ v levém dolním rohu přihlašovací obrazovky, nebo přejděte do nabídky Paimon a vyberte „Nastavení“, „Other“ a konečně „PŘEDINÁLNÍHO nainstalovat Balíček zdrojů ‘.

Až dorazí úplná aktualizace, musí ti na zařízeních iOS vstoupit do App Store a klepnout na „Update“. Uživatelé Androidu mohou hru otevřít a postupovat podle pokynů na obrazovce nebo otevřít Google Play a klepnout na ‘Update’.

Pokud hrajete dopad Genshin na PC, můžete předinstalovat některé z 3.5 Aktualizace aktualizací launcher dopadu Genshin. Po aktualizaci spouštěče se tlačítko „Preinstalace hry“ objeví vlevo od tlačítka „spuštění“. Kliknutím na „předinstalaci hry“ stáhněte 3.5 zdrojů.

Doufám, že se bavíte během verze 3.5!

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Anime následovat
 • Sledujte zdarma
 • Následuje dopad Genshin
 • iOS následujte
 • Mihoyo Limited Follow
 • Otevřený svět následuje
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat

Sledujte všechna témata vidět 7 dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Senior Guides Writer

Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.

Verze 3.5

Někteří říkají, že osud skrývá ve větru, jako je vůně květin, jako je déšť a rosa.
Takový je zákon přírody, absolutní a nepřekonatelný.
Jiní, na druhé straně, se snaží hledat vlastní osudy, nebo dokonce jít až do toho, aby přehodnotili vlákna osudu.
Ale na konci toho všeho není to orchestrace osudu?

Dech Windblume

Splashcreen Windblume

Splashcreen The Heron

Datum vydání: 1. března 2023

Někteří říkají, že osud skrývá ve větru, jako je vůně květin, jako je déšť a rosa.
Takový je zákon přírody, absolutní a nepřekonatelný.
Jiní, na druhé straně, se snaží hledat vlastní osudy, nebo dokonce jít až do toho, aby přehodnotili vlákna osudu.
Ale na konci toho všeho není to orchestrace osudu?

Obsah

 • 1 nový obsah
 • 2 Úpravy a optimalizace
 • 3 opravy chyb
 • 4 známé problémy
 • 5 Optimalizace a opravy po přípravě
 • 6 Náhled hudby
 • 7 Galerie
 • 8 Viz také
 • 9 dalších jazyků
 • 10 odkazů
 • 11 Navigace

Nový obsah []

Nové postavy

 • “Flame-Mane” Dehya (5-Star Pyro Claymore)
 • “Souřadnice čistého mrazu” Mika (4-Star Kryo Polearm)

Událost si přeje Verze 3Verze 3

 • Fáze I
  • Auric Blaze (dehya)
  • Twilight Arbiter (Cyno)
 • Fáze II
  • Heronův soud (Kamisato Ayaka & Mika)
  • Transcendentní se vrací (Shenhe & Mika)

Nové zbraně Verze 3

 • Maják Reed Sea (5hvězdičková Claymore)
 • Mail Flower (4-Star Claymore)

Nové úkoly

 • Archon Questchapter III: Act VI – CARIbert
 • Story QuestMantichora Kapitola: Act I – Lionsblood
 • Hangout události: Série VIII
  • Faruzan: Act I – matoucí hlavolam

Nové události

 • Dech Windblume
 • Koření ze Západu: Severní hledání
 • Fungus Mechanicus
 • Vibro-Krystal ověření
 • Přetečení linie ley

Nové příšery

 • Abyss Herald: Frost Fall
 • Black Serpent Knight: Rockbreaker Ax

Nový génius invokation tcg karty

 • Sangonomiya Kokomi
  • Bake-Kurage
  • Tamanooyova rakev
 • Eula
  • Lightfall Sword
  • Wellspring of War-Lust
 • Kujou Sara
  • Tengu juurai: přepadení
  • Tengu Juurai: Stormcluster
  • Hřích hrdosti
 • Starověké kormidlo generála
 • Ozdobný Kabuto

Recepty

 • Tulumba
 • Zlacená Tajine
 • Goldflame Tajine
 • Snídaně inspektora sendviče
 • Super nádherná pizza
 • Mátový ovocný čaj

Složka na vaření

 • Kávová zrna

Úspěchy

 • Doplnění zázraků světa a vzpomínky na kategorie srdce

Názvy

 • Dehya: čištění plamene
 • Mika: Index
 • Poznámky k cestování: úmyslný záměr

Vybavení

 • Zařízení pro volný čas: skákací tubby
 • Zařízení pro volný čas: Bouncy Chubby
 • Čajová vůně u klidného soudu
 • Rozdělení město moudrosti
 • Lehký štít města moudrosti
 • Pilaster města moudrosti
 • Květinová houpačka
 • Běžné dřevěné schody
 • Texturované schodky Whitestone
 • Šíření větví oblohy
 • Zastavil spoondrift
 • Záblesk ohňostroje
 • Zlomený mechův kámen
 • Rozpadající se mechův kámen

Další doplňky

 • Přidává některé výzvy k načítání obrazovek.
 • Přidána sada 21 z „Paimonových obrazů“ chat emojis.
 • Gadget „Slavnostní buben“ lze nyní zakoupit od Mikoshi Genichirou, majitele Netsuma No Gen Crafts.
 • Pomocí mapy můžete přímo teleportovat na polohu sídla v potu serenitea.
 • Na stránku „Příručka Adventurer Handbook: Guide“ bude přidán průvodce po questy Archon. Za každý dokončený zákon o Quest Archon si mohou cestovatelé nárokovat odpovídající odměny na této stránce.
 • Nový vyhřívaný bitevní režim v Genius Invokation TCG: Počet elementárních kostek potřebných k přehrávání první karty z vaší ruky každé kolo bude snížen o dva a počet elementárních kostek potřebných k použití první znakové dovednosti každé kolo bude snížen o jeden o jeden o jeden.

Spirálová propast

 • Poruchy linky podlahy 11 se změnily na:
  • Všichni členové strany obdrží bonus za Pyro DMG 75%.
 • Aktualizovala sestava monster na podlaze 11 spirály propasti.
 • Aktualizovala sestava monster na podlaze 12 spirály propasti.
 • Počínaje poprvé, kdy se lunární fáze obnoví po aktualizaci na verzi 3.5, dvě lunární fáze budou následující:
  • Fáze I: Odhodlaný měsíc
   • Po snižování HP postavy se všichni členové strany získají hromadu nesmiřitelného: DMG Dealt se zvýší o 8% pro 8s. Tento efekt může být spuštěn jednou za každých 0.3s. Max 4 hromádky. Doba trvání každého zásobníku se počítá nezávisle.
  • Fáze II: Dřídý měsíc
   • Když se HP postavy snižuje, uvolněte rázovou vlnu na pozici současné aktivní postavy a zabývejte skutečným DMG k blízkým soupeřům. Tento efekt může být spuštěn jednou za 3s.

Recenze expertů GameSpot

13. října 2020

Úpravy a optimalizace []

 • Na rozhraní pro vylepšení zbraně a artefaktů můžete nyní držet a posouvat/přejetím a vybrat více artefaktů a zbraní, které chcete konzumovat.
 • Na rozhraní zničení můžete nyní držet a posouvat/přejetím a vybrat více artefaktů a zbraní, které chcete zničit.
 • Na mobilu, když není k dispozici klíč interakce v některých režimech hry, je nyní možné dotknout odpovídající oblasti pro upravení úhlu pozorování.
 • Optimalizuje operace a interakce na rozhraní zbraní a artefaktů a opravuje některé problémy:
  • V režimu řadiče, jakmile byly zbraně a artefakty vylepšeny na jejich maximální úroveň, nebo když byly zbraně zdokonaleny na jejich maximální úroveň, můžete se nyní vrátit na předchozí stránku pomocí tlačítka „Zpět“.
  • V režimu řadiče lze atributy zbraně/artefaktů na pravé straně stránky pro vylepšení zbraně/artefaktu nyní přepínat nahoru a dolů pravým joystickem.
  • V režimu řadiče lze při otevírání porovnávacího okna v rozhraní artefaktů znovu stisknuté tlačítko, aby se okno zavřelo.
  • Optimalizuje efekty zvuku ozvěny pro určitá nastavení vnitřního.
  • Optimalizuje zvukový výkon některých rozhraní.
  • Optimalizuje korejské, anglické a japonské hlasové linie některých postav a opravuje některé chyby textu hlasové.
  • Optimalizuje korejské, anglické a japonské hlasové linie pro některé úkoly.
  • Upravuje výkon rozhraní pro kostní fázi válcování geniálních invokací TCG.
  • Optimalizuje logiku obnovy pro počet předvolání a bojových stavů týmu lze použít v geniálním vyvolání TCG. Počet použití bude mít nejvyšší hodnotu.
   • Příklad: Předpokládejme, že výchozí počáteční počet využití pro předvolání je 2 a že předvolání je již na poli a jeho aktuální dostupné využití je na 4. Před optimalizací, pokud je toto předvolání znovu vytvořeno, bude počet jeho dostupných * aktualizován na 2. Po uvedené optimalizaci bude maximální počet dostupných využití 4.
   • Optimalizuje vizuální výkon některých scén.
   • Optimalizuje zdrojový popis aktivačního materiálu Travellera Constelation.
   • Přidá cestu na mapě do vchodu do jeskyně v oblasti Qusayr al-Inkhida v poušti Hadramaveth (přidává pouze ikonu na mapě, terén zůstává nezměněn.)
   • Ve věčné oáze již není možné použít gadget „Treasure Compass“.
   • Upraví pořadí zobrazení úspěchu „Dirge of Bilqis“ v kategorii „Sumeru: The Gilded Desert – Series II“.
   • Upravuje název názvu z „Achievement: Sandstorm“ na „Sumeru: Sandstorm.”
   • Upravuje názvy kategorií některých položek.
   • Upravuje kategorii některých nepřátelských kapek na „Materiál pro vylepšení postavy a zbraní.”
   • Upravuje „materiál na úrovni talentu“ na „materiál charakteru talentu.”
   • Po porážce šéfů jsou názvy některých znakových materiálů získaných pomocí pryskyřice upraveny z „materiálu úrovně hladiny znaků“ na „materiál vzestupné znaky.”
   • Upravuje „gadgety“ získané prostřednictvím řemeslné lavice na „spotřební materiál.”

   Oprava chyb [ ]

   • Opravuje problém, kdy byl korejský hlas v příběhu „Kaeya’s Gain“ neobvykle přerušen.
   • Opravuje problém, přičemž vnitřní monologní zvukový efekt v příběhu quest „The Ramerore Alchymista“ by nehrál.
   • Opravuje problém, při kterém nelze určité truhly odemknout v doméně World Quest „Rytmus, který odhaluje bestii“ za určitých okolností.
   • Opravuje problém s šéfem „Perpetual Mechanical Array“, přičemž při rozdělení bylo malé pravděpodobnosti, že by to neobvykle vedlo DMG.
   • Opravuje problém, kdy po Xingqiu, Thoma nebo Yelan používá elementární výbuch, pokud se aktuálně aktivní znak přepne na cestující kvůli cutscenes nebo dialogu, účinky uvedeného uvolněného elementárního výbuchu by byly spuštěny abnormálně.
   • Opravuje problém, kterým po odpojení od serveru bude frekvence elementární aplikace dešťových mečů Xingqiu abnormální.
   • Opravuje problém, kdy došlo k nesprávné době přechodu na hnutí sprinting, kde Yaoyao mohl sprintu ihned po zahájení zaútočení útok.
   • Opravuje problém s Yaoyao, přičemž po obsazení své elementární dovednosti, pokud přepnete na jinou postavu a přivoláte Yuegui, bílý Jade ředkvička, kterou Yuegui hodí na postavu.
   • Opravuje problém, při kterém byla za určitých okolností neobvykle zobrazena velikost zvláštních účinků „endseer“ stavu Cyno.
   • Opravuje problém s Eula, přičemž chyba vyplývá z optimalizací výkonu po verzi 3.3 by způsobilo abnormality v načasování, které by držely její elementární dovednosti, aby způsobily poškození po získání efektu Grimheart.
   • Opravuje problém, kterým po Xianglingu, Yun Jin, Rosaria, Thoma nebo Shenhe získává elementární infuzi, při provádění ponorného útoku by při klesajícím.
   • Opravuje problém, kterým by nějaká hudba v některých prostředích neobvykle spustila.
   • Opravuje problém s Yelanem, kdy je její hlas spuštěn po dosažení přátelství LV. 2, existovala malá pravděpodobnost, že by se hlasový přepnutí setkal s chybou.
   • Opravuje problém s Kuki Shinobu, přičemž když je její hlas spuštěn po dosažení přátelství LV. 2, její hlas by nehrál správně.
   • Opravuje problém, kterým Paimonův anglický hlasový tip „co takhle prozkoumat oblast před námi později?„Chybí by.
   • Optimalizuje problém, kdy BGM Open World nemusí hrát správně po načtení hry při přihlášení do hry.
   • Opravuje problém, kterým si přeje přání začátečníka nemohlo být provedeno normálně, když počet zbývajících přání byl menší než 10 (po opravě, tato stránka přání zmizí po deseti tahu).
   • Opravuje problém, přičemž Alhaithamova hlasová linka „Otevření pokladní hrudník: III“ nemohla být správně zobrazena v profilu> Hlasové rozhraní.
   • Opravuje problém v potu serenitea, při kterém by se část bublinového textu Raiden Shogun za určitých okolností zobrazovala neobvykle.
   • Opravuje problém, když při provádění nabídky mystiky na lavičce Crafting, stav výběru vybraného artefaktu by za určitých okolností zobrazoval abnormálně.
   • Opravuje problém v Genius Invokation TCG, přičemž v japonštině dochází k chybě lokalizace pro bojový stav „Sparks ‘N’ Splash“ vytvořený kartou znaků „Klee“.
   1. Za určitých okolností existuje problém Hydro Aplikace o postavách nebo nepřátelích nelze normálně odstranit. Cestovatelé, kteří tento problém zažívají. Tento problém bude vyřešen v budoucí verzi. Zůstaňte naladěni na budoucí oznámení.
   2. Existuje problém s Mikou, přičemž výdrž konzumovaná pro jeho nabitý útok je chybná. Náklady na výdrž jsou v současné době 20 a budou opraveny na 25. Tento problém bude vyřešen v aktualizaci 30. března a my vydáme odškodnění podle toho. Zůstaňte naladěni na budoucí oznámení týkající se aktualizovaného obsahu a odpovídající kompenzace.
   3. Existuje problém s událostí „Koření ze Západu: Severní vyhledávání“, přičemž za určitých okolností, kdy jehla dosáhne obou konce, nebo když uděláte chybu při přidávání složky, existuje malá šance, že bude odečteno více pokusů abnormálně. Cestovatelé, kteří zažívají tento problém.

   Optimalizace a opravy post-patch []

   1. Odstranil divokou zvěř umístěnou abnormálně do režimu zvláštního příběhu Archon Quest “CARIBERT.”
   1. Upravena obnovená logika NPC v denní komisi „Cliffhanger“: NPCS Gentry Maocai, Jiangzhou a Fan Er’ye se nyní objeví současně.
   1. Opravuje problém, kterým za určitých okolností se na stránce „Handbook Adventurer Handbook: Průvodce“ neobjevil, když se dosud uplatnily odměny.
   2. Opravuje problém, kterým za určitých okolností, stav výběru identické zbraně by při rafinaci této zbraně zobrazoval abnormálně.
   3. Opravuje problém, kterým za určitých okolností by se při hraní balad vánku s ovladačem nejevily účinky vlastních klíčů.
   4. Opravuje problém, kdy došlo k textové chybě ve zjednodušené čínské a tradiční čínské pro „kapitolu Mantichora“ o přehledu událostí.
   5. Opravuje problém s popisem textu „Radosti nad mraky“ na rozhraní „Windblume Encounters“ v události „dech s větrem“ v zjednodušené čínské, tradiční čínské, japonské, angličtině, španělštině, francouzštině, portugalštině, korejštině, ruštině, ruštině , Turecké a italské.
   6. Opravuje problém na mobilu, při kterém se barva Dehyaových očí v její ilustraci postavy objevila neobvykle v rozhraních, včetně znakové události, přeje si „Auric Blaze“, zkušební událost „testovací běh“ a archiv charakteru.
   1. Aktualizuje zdroje související s následnými událostmi.
   2. Opravuje problém, při kterém by Abysss Herald: Stav Elemental Application Application Abnortsly a neobvykle se zobrazuje a neobvykle se zobrazuje a nebylo by možné vyvolat rozbitou reakci.
   1. Opravuje problém s Mikou, přičemž výdrž spotřebovaná pro jeho nabitý útok je chybná. Náklady na výdrž na Mikaův nabitý útok byly opraveny na 25 po opravě.
    Vytváření kompenzace
    Podrobnosti o kompenzaci
    Primogems × 100
    Rozsah kompenzace
    Cestovatelé, kteří dosáhli Adventure Rank 5 a více před 2023/03/30 04:00.
    Naši vývojáři distribuují kompenzaci cestujícím prostřednictvím hry ve hře do 24 hodin. Požádejte o kompenzaci pošty před 2023/04/02 04:00. Pošta je platná po dobu 30 dnů, nezapomeňte si ji včas nárokovat.

   Náhled hudby []

   název Hráč
   Web BGM https: // genshin-impact.fandom.com/wiki/file: version_3.5_Preview.ogg