Genshin Impact 4.1 Úniky: Mapa rozšíření Fontaine, spirálová propast a nové podrobnosti o komisi, Genshin Impact Leak odhaluje nadcházející rozšíření mapy pro Fontaine | PCGamesn

Únik dopadu Genshin odhaluje nadcházející rozšíření mapy pro Fontaine

Anketa: Dáváte přednost zkoumání nových oblastí bez průvodce?

Genshin Impact 4.1 Úniky: Mapa rozšíření Fontaine, spirálové propasti a podrobnosti o nových komisích

V Genshin Impact 4 je třeba se těšit.1 na základě všech nedávných úniků. Rozšíření mapy Fontaine je nejviditelnějším novým obsahem. Existují však noví nepřátelé Spiral Abyss (vše s jejich statistikami HP již unikly) a debutová komise, která se má zabývat zde. Nezapomeňte, že veškerý obsah nalezený v únicích se může vždy změnit před oficiálním spuštěním.

Nadcházející expanze Fontaine se bude konat na sever od toho, co je v současné době k dispozici v regionu. Podobně se naplánována nová sestava a požehnání Spiral Abyss, která debutují 1. října 2023. Začněme dalším rozšířením mapy nahoru.

Genshin Impact 4.1 úniky: rozšířená mapa Fontaine

Výše uvedený únik mapy ukazuje nové umístění, které se očekává debutovat v Genshin Impact 4.1. Tato oblast je severně od toho, co je v současné době v verzi 4 explodující.0. Mezi debutovací místa patří:

  • Mont Esus East
  • Nový výzkumný ústav Fontaine
  • Centrální laboratorní ruiny

Nová socha sedmi je přítomna jihovýchodně od Mont Esus East, přičemž další je nalezena jižně od centrální laboratorní ruiny. V této expanzi jsou rozptýleny také téměř dvě desítky teleportních trasových bodů.

Dvě velké části této expanze jsou technicky známé jako oblast Lefaye a Fontaine Research Institute of Kinetic Energy Engineering Special Area.

Dalším únikem rozšiřování mapy Fontaine je úplná mapa předvádějící nové oblasti ve srovnání se zbytkem Teyvat. Přesněji řečeno, čtenáři mohou vidět, kolik většího Fontaine se dostal v levém horním rohu tohoto celkového obrazu. Vždy existuje možnost další expanze po linii.

Genshin Impact 4.1 úniky spirálové propasti

Nová spirálová propast pro Genshin Impact 4.1 již byl únikem v plném rozsahu, i když přesný obsah se může vždy změnit. Porucha Leyline Floor 11 dává všem spojencem +60% hydro a kryo DMG. O nepřátelstvích podlahy 11 není nic příliš pozoruhodného, ​​kromě toho, že 11-2-1 má mnoho přístřešek k boji a 11-3-2 má dvě místní legendy, které mají porazit.

Podlaha 12 má několik debutujících nepřátel:

  • Millennial Pearl Seahorse in 12-1-1.
  • Seneschal of Wind ve 12-3-1
  • Experimentální generátor pole v 12-3-2

Požehnání měsíce pro tuto záplatu již byla unikána.

Všechna nová požehnání se zaměřují na normální nebo nabité útoky, které se synergizují s nově debutováním Wriothesley a Nevillette v Genshin Impact 4.1. Všimněte si, že výše uvedený únik zapíše data ve formátu den/měsíc/rok.

Alternativním způsobem, jak napsat data pro každé požehnání, by bylo:

  • 1. října 2023
  • 16. října 2023
  • 1. listopadu 2023

Pamatujte, že konkrétní nepřátelé nebo jejich množství HP lze vždy upravit před konečným vydáním.

Genshin Impact 4.1 úniky: Nová funkce pro provize

Další aktualizace verze zřejmě představí nový misijní systém podobný Honkai Star Rail pro provize. Stojí za zmínku, že to není výměna starého systému. Současné úniky spíše naznačují, že hráči mohou buď provést obvyklé čtyři provize, nebo se rozhodnout pro nový obsah.

V tomto příspěvku Reddit lze vidět podrobnější analýzu úniku nových provizí. Původní cestující budou moci dostávat tréninkové body za provádění různých úkolů, jako je dokončení úkolů, otevírání truhly a odměny za sběr událostí. Říká se, že tyto tréninkové body vyprší další den, takže hráči by je měli používat místo pravidelných provizí, pokud chtějí.

Anketa: Dáváte přednost zkoumání nových oblastí bez průvodce?

Únik dopadu Genshin odhaluje nadcházející rozšíření mapy pro Fontaine

Genshin Impact verze 4.1 dorazí za pár krátkých týdnů a může to přinést další expanzi mapy na severní stranu Fontaine.

Únik dopadu Genshin odhaluje nadcházející expanzi mapy pro Fontaine: Anime Girl s blond vlasy a modrýma očima

Publikováno: 11. září 2023

Genshin ImpacT verze 4.1 by měl dorazit na konci září, a pokud by mělo být věřeno nedávné úniky, přidá do Fontaine zcela novou část mapy. Hoyoverse rozšířil nové regiony, jako je tento, s Inazumou i Sumeru se zvětšily brzy poté, co byly přidány do hry Anime. Mapa nad zemí Fontaine se cítí relativně malá, jak je, ale tato aktualizace dopadu Genshin vypadá, jako by přidávala oblasti půdy i pod vodou.

Hydro národ byl právě přidán na sever od Sumeru v Genshin Impact verze 4.0 a ve verzi 4.1, vypadá to, že mapa bude i nadále růst na sever. Mapa Teyvat začala vypadat trochu divně ve tvaru, s Fontaine pocit izolovaně v severozápadním rohu, připojený pouze k Sumeru přes přístavy a úzké vodní cesty.

Pokud je úniková mapa správná, budou nad soudem Fontaine přidány další dvě sochy ze sedmi. Zdá se, že několik z těchto bodů je pod vodou, takže obě strany mapy Fontaine brzy porostou.

Uniklý obrázek pochází ze známého úniku „Blednaya“ a můžete jej vidět sami v tomto vláknu Reddit. Názvy umístění mapy jsou v ruštině, ale stále můžete jasně vidět rozložení nadcházející expanze.

Zajímavé je, že se nezdá být plně dokončená železniční trať v severní části Fontaine – linka vypadá částečně hotová nebo zlomená.

Thumbnail YouTube

Až do verze 4 zbývá ještě něco přes dva týdny.Přichází 1, takže stále máte čas natáhnout se za špičkový zhongli spolu s Childe a nováčkem Freminetem.

Pokud si nejste jisti, na koho se zaměřujete, pokud jde o váš tým, podívejte se na náš seznam úrovně dopadu Genshin Impact spolu s dostupnými kódy dopadů Genshin, abyste si mohli nárokovat několik bezplatných Primogemů.

Ethan Anderson Lover z RPG her a všechny věci Zelda, Pokémon, Dragon Age nebo Tales související. V současné době pokrývá spoustu dopadu Genshin na weby, jako jsou Gamespot a PCGamesn.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Úniky dopadu Genshin ukazují celou mapu Teyvat s Fontaine

Geshin Impact Fontaine Mapa Úniky Aktualizace

Čekání je téměř u konce. Můžeme se dostat Genshin Impact’s Next Nation za pár týdnů. Zatímco Sumeru byl fantastický a přinesl několik vzrušujících příběhů a postav, hráči touží po více. Po vlnách úniků máme konečně celou mapu Teyvat Dopad Genshin, včetně Fontaine. Minulé úniky ukázaly vstup do tohoto národa, který se připravil na Sumeru, na rozdíl od předchozích informací, které by to bylo vedle liyue. Nyní, díky nedávným obrázkům úplné mapy Teyvat, máme jasnější pohled na náš další cíl.

Netěsnosti dopadu Genshin ukazují, že Fontaine je nyní součástí plné mapy Teyvat

Aktualizace mapy Genshin Impact

Je hezké vidět, že Hoyoverse je téměř hotový s další velkou aktualizací. Mnoho hráčů si všimlo, že obsah hry se zpomaluje a ne špatně. Zatímco máme události a postavy vyzkoušet, každý ví, že cesta pro 3.8 verze hry bude méně zabalena. Přesto je to dobrá zpráva. Hoyoverse to obvykle dělá v rámci přípravy na další velkou expanzi. Nyní díky únikům mapy Dopad Genshin, Můžeme bezpečně říci, že Fontaine je hned za rohem.

Příbuzný:

Všechna místa Relic Replica v dopadu Genshin

Není jisté, kdy 4.0 Verze hry se sem dostane, ale jedna věc je jistá, dorazí po 3.8 patch. Toto bude poslední verze, která se zaměřuje na Sumeru, a poté se všichni cestovatelé prozkoumá nový Hydro Nation. Kromě mapových úniků Fontaine Dopad Genshin, Víme, že mnoho postav je na cestě. Někteří byly propuštěny už dávno a další nové se stále objevují. Pokud je tedy chcete získat všechny, je čas začít ukládat své primogémy. Přesto, pokud je chcete utratit, Baizhuův prapor je nyní nahoře pro případ, že byste ho chtěli vytáhnout.