Genshin Impact 4..

Genshin Impact 4.0 Datum a čas vydání Fontaine (časovač odpočítávání)

. . Cestovatelé budou také muset porazit řadu nepřátel Fontaine při simulaci testování účinnosti a zúčastnit se rytmické hry, kde musíte ovládat hračky Adventures.

Genshin Impact 4.0 Aktualizace: Datum vydání, znaky, bannery, události a další

Snímek obrazovky Arlecchino Lyney a Lynette

.Přijela 0 Aktualizace a region Fontaine je nyní k dispozici pro hráče, kteří ve hře prozkoumají, spolu s hrstkou nových postav, zbraní a artefaktů. .

Hoyoverse právě vydal vysoce očekávaný dopad Genshin 4.0 Aktualizace, což znamená, že hráči mohou prozkoumat nový region Fontaine, utratit své těžce vydělané primogemy na nejnovějších bannerech a účastnit se hrstky nových akcí a úkolů.

Článek pokračuje po reklamě

. .

Článek pokračuje po reklamě

Bez dalšího povyku, tady je vše, co potřebujete vědět o novém obsahu ve 4..

Obsah

  • Genshin Impact 4.
  • Genshin Impact 4.0 Datum vydání
  • .
  • Genshin Impact 4.
  • Region Fontaine
  • Genshin Impact 4.0 událostí

.0 Livestream

Oficiální dopad Genshin 4.0 Livestream se konala 4. srpna 2023. Představoval řadu podrobností o nadcházejícím obsahu, který má být uvolněn během 4..

Článek pokračuje po reklamě

.

Genshin Impact 4.0 Datum vydání

Dopad Genshin 4.0 Aktualizace byla vydána 16. srpna 2023.

Fáze 1 bude běžet z 16. srpna 2023, do 5. září 2023, A pak začne fáze 2, takže cestovatelé mají spoustu času na opětovné opětovné přenosy.

.0 přívěsu

.0 Aktualizace byla sdílena během události LiveStream 4. srpna 2023. 5minutový klip ukazuje záběry zbrusu nových postav v akci a také hrstka prostředí, které mohou hráči navštívit v celé oblasti Fontaine.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Článek pokračuje po reklamě

Níže si můžete prohlédnout.

.0 bannerů

Současné bannery dopadu Genshin mají některé nové postavy Fontaine.

Nejnovější aktualizace dopadu Genshin zavedla tři nové postavy Fontaine, 5hvězdičková Lyney a 4-hvězdičky Lynette a Freminet.

Fáze 1 ze 4.0 Update funkce a Yelan Rerun Banner,

Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Obrázek nadcházejících postav Genshin Impact Banner

Fáze 2 4.0 bannerů představí některé opakování a novou postavu.

Bylo to odhaleno během oficiálního 4.0 to žije Fáze 2 aktualizace uvidí debut čtyřhvězdičkového Freminetu, vedle Zhongli a Childe Rerun Banners.

Region Fontaine

.

Největší přírůstek do 4..

Článek pokračuje po reklamě

.„Do hry byl přidán mechanik podvodního průchodu, konkrétně pro novou oblast, kde„ hráči nedojdou kyslík díky zvláštnímu požehnání, které jim udělí, ale místo toho konzumujte vodní výdrž při sprintingu.“

Článek pokračuje po reklamě

Obrázek šéfa v Genshin Impact 4.0

Císař ohně a železa je jedním z šéfů ve 4.0 Aktualizace.

Boj lze nyní provádět pod vodou v oblastech Fontaine a některé postavy mohou dokonce absorbovat schopnosti od vodních tvorů, které využívají v bitvě.

Při převzetí nových šéfů Fontaine, které zahrnují taneční hodinky Meka Duo, určitě budete muset využít tyto nové mechaniky a těžce obrněný Crablord „císař ohně a železa“.

Genshin Impact 4.0 Aktualizace událostí

.0 Aktualizace.

Patří mezi ně „Mega Meka Melee“, kde budete pomáhat v místní workshopu s hodinami, abyste se připravili na velkou provizi hraním řady mini-her. Tyto hry zahrnují přívalový tuberlantský poplatek, kde budete muset plavat kolem různých překážek v přiděleném množství času. .

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jakmile dokončíte všechny mini-hry v akci Mega Meka Melee, Budete odměněni bezplatnou kopií Bennetta.

Pro ty, kteří hledají více bojové výzvy, vás událost „Verdict of Blades“ zabývá bojem proti legii mocných nepřátel. Každá fáze bude obsahovat mechanik Blade Mirage, který mohou hráči využít k usnadnění boje.

.0 Aktualizace. Další obsah ve hře naleznete v našich průvodcích níže:

Genshin Impact 4.0 Datum a čas vydání Fontaine (časovač odpočítávání)

Dopad na dopad fontaine datum a časové odpočítávání

Po dlouhém očekávání a úniku Hoyoverse konečně oznámil dlouho očekávaný dopad Genshin 4.. Aktualizace také přináší několik pozoruhodných změn a vylepšení animací nabídek a postav a jednoduše zlepšuje celkovou hratelnost hry. Dostáváme tři nové postavy v Lyney, Lynette a Freminet se 4.0 Aktualizace. To znamená, že s aktualizací hned za rohem musíte hledat přesné podrobnosti o vydání pro nejnovější Genshin Impact 4.0 Aktualizace Fontaine. .

Datum a čas vydání dopadu Genshin

Genshin Impact 4. , v USA a 16. srpna v 11:00 UTC+8 (Čína Čína). Navíc ti, kteří hrají hru na evropském serveru, získají aktualizaci 16. srpna 2023 kvůli rozdílu v časových pásmách. .

Jak světlo padá, protože Archon Quest

. Nemusíte se však s tím pohltit, protože jsme pro vás provedli konverze. Podívejte se, kdy bude ve vašem regionu k dispozici aktualizace Fontaine Genshin Impact:

Kraj Datum vydání Očekávaná doba uvolnění
Západní pobřeží nás 15. srpna 2023 20:00 PST
15. srpna 2023
23:00 EST
Spojené království 16. srpna 2023
Evropa
Japonsko 16. srpna 2023
Indie 8:30 IST
16. srpna 2023 11:00 CST
Austrálie 13:00 AEST

. To znamená, že hra bude v 6:00 dopoledne UTC+8 pro všechny regiony.

Vzhledem k tomu, že všechno jde správně a hráči nemusí čekat na další hodiny kvůli dlouhodobé údržbě, očekávejte Genshin Impact 4.0 až Uvolněte se v očekávaných dobách Hned po skončení údržby. . Uvědomte si, že období údržby není stanovena a může se změnit.

Genshin Impact 4.

To znamená, že zde je časovač odpočítávání k nadcházejícímu dopadu Genshin Impact 4.0 Aktualizace Fontaine. .0 Aktualizovat zavedení. Odpočítávání fontaine dopadu genshin

.0 Aktualizovat velikost stahování

V oficiálním příspěvku vývojáři potvrdili odhadovanou velikost stahování pro aktualizaci Fontaine Impact Fontaine na mobilní i PC platformy. Důležitá věc, kterou musíte vědět, je, že Genshin Impact 4. Větší velikost stahování. .0, některé herní soubory byly upraveny tak, aby optimalizovaly herní zážitek, což znamená, že tato aktualizace bude vyžadovat velké množství prostoru, “ .

  • .0 – 34.Velikost stahování 2 GB (64.0 – 68.Velikost instalace 4 GB)
  • Android a iOS: 8.1 – 10.Velikost 8 GB stahování

Můžete se vydat na oficiální příspěvek od vývojáře a naučit se, jak předem nainstalovat zdrojový balíček včas pro nadcházející aktualizaci. .

. Pokud údržba trvá déle, Hoyoverse poskytne hráčům 60 primátů za každou hodinu, i.. . .0 UPDATE vydání? Ukažte nám své vzrušení v sekci komentářů níže.