Genshin Impact Astral Puzzle: Jak vyřešit všechny čtyři | PC Gamer, Genshin Impact Astral Puzzle Solutions pro doménu Mona |

Genshin Impact Astral Puzzle Solutions pro doménu Mona

K dispozici je také průvodce Phantasmal Conches pro ty, kteří chtějí získat nový outfit Fischl zdarma, a máme informace o schopnostech pro nadcházející postavy Sumeru: Collei, Dori a Tighnari.

Genshin Impact Astral Puzzle

Genshin Impact 2.8 dosud představilo několik nových hádanek, ale Sekce nového úkolu Mony je jednou z nejkročilejších, které Mihoyo přidal už nějakou dobu. .

V tomto průvodci Genshin Impact Astrální puzzle vysvětlím, jak každá ze čtyř hádanek funguje a poskytuji vám řešení. Pokud jste uvízli na konci Mony’s Phantom Realm, možná budete chtít vědět, jak dokončit tento krok „Seize Destiny“ Quest.

K dispozici je také průvodce Phantasmal Conches pro ty, kteří chtějí získat nový outfit Fischl zdarma, a máme informace o schopnostech pro nadcházející postavy Sumeru: Collei, Dori a Tighnari.

Krátce poté, co začnete Starověké Azure hvězdy Pátrání, ocitnete se uvnitř Mona’s Phantom Realm v místnosti se čtyřmi vstupy zapečenými bariérou, z nichž každá ukazuje souhvězdí. Budete muset sbírat Asterismus střepy a použijte dva z nich k odemknutí první brány jejich umístěním do horních a dolních slotů. .

Genshin Impact Astral Puzzle Solutions pro doménu Mona

Včetně řešení „starověkých azurových hvězd“.

Průvodce Jessica Orr Senior Guides Writer

Sledujte dopad Genshin

The Astrální hádanky Během Doména mona v dopadu Genshin .

Během ‘jsou obzvláště nepříjemné‘Event Quest, protože musíte Vyřešte astrální hádanky Abychom mohli jít s příběhem.

. Zahrnovali jsme také správné Shard fragmenty Musíte použít k otevření všech dveří vedoucí k hádankám.

 • Řešení Astral Puzzle 2
 • Řešení Astral Puzzle 4

. . Není však jasné, do jaké části však vaše řešení začíná, takže jsme poskytli obrázek prvního řešení Astral Puzzle níže – při pohledu z levého odchodu zleva od vstupu.

Genshin Impact Mona Domain Astral Puzzle Solution 2

Zpět v hlavní hale, pro druhé dveře Horní slot, . Pro spodní slot, Vložte střep připomínající ptačí hlavu, bez spojovacích teček na dně jeho obrázku.

.

.

Genshin Impact Mona Domain Astral Puzzle Solution 3

.

Horní slot, Dva tečky tvořící vodorovnou čáru dole . Pro spodní slot, Vložte střep dvě tečky tvořící vodorovnou čáru nahoře jeho obrázku.

Krátce po vstupu do těchto dveří narazíte na třetí základní řešení Astral Puzzle v doméně Mony. Správný vzorec můžete vidět při pohledu na vodu v uzavřené místnosti napravo od vchodu.

.

Verze 4.! .0 Náš průvodce Fontaine může pomoci s pověstí Fontaine a fontánou Lucine a můžete také uplatnit nové kódy pro Primogems, pokud chcete Lyney – a podívat se na něj na našem seznamu úrovní. Pro zlepšení Lyney budete potřebovat spoustu duhové růže a Lynette vyžaduje Lumidouce Bell. Budete také potřebovat štěstí od Sity a 50/50 Systems, abyste si přáli s osudem a budoucími bannery, a vždy potřebujete správnou hodnost pro události. Jinde máme tipy a triky pro začátečníky, umístění Dendroculus, umístění rybolovu a umístění karty TCG.

.

Než budete moci otevřít dveře, budete muset .

Horní slot, Měli byste vložit fragment shard . spodní slot, Vložte střep Pět teček tvoří vlnité linii na dně .

Kolem dveří narazíte na čtvrtou esenciální astrální hádanku v doméně Mony. Řešení této čtvrté astrální hádanky najdete stisknutím přepínače. .

Abychom vám ušetřili čas při pohledu na vzorec, zahrnuli jsme obrázek čtvrtého řešení Astral Puzzle v doméně Mony – při pohledu ze vstupu.

.

. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. .

 • Akční dobrodružství následovat
 • Sledujte zdarma
 • Následuje dopad Genshin
 • Hoyoverse následovat
 • Mihoyo Limited Follow
 • Otevřený svět následuje
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat

Sledujte všechna témata vidět 7 dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

.

.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. . Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.