Genshin Impact Baizhu Datum vydání a další, Baizhu v Genshin Impact: Schopnost, Gameplay a vše, co víme – Dexerto

Pokud tedy chcete uložit své Primogemy pro nadcházející Baizhu Banner nebo si o něm přejete vědět více, pak náš praktický rozbočovač má vše, co potřebujete vědět.

Genshin Impact Baizhu Datum vydání a další

Dopad Genshin vzal svět bouří od svého vydání v září 2020. Nejenže je to solidní hra, ale vyšla během středu pandemie, když lidé opravdu hráli hry. Také to zasáhne RPG a anime fandom. Od svého vydání trvale vydává nový obsah.To zahrnuje zbrusu nový debut. Zde je datum vydání vydání Genshin Impact a další.

S touto aktualizací přijde mnoho nových přírůstků do Genshin. Budou zahrnovat nové příběhové úkoly pro Nahida a Baizhu. Do hry také přidají Baizhu a Kaveh. Je zajímavé, že Baizhu získává příběh příběhu, ale ne Kaveh. Pravděpodobně se zde dostanou ve verzi 3.7.

Také bude existovat nová událost Hangout Layla, na kterou se fanoušci pravděpodobně budou těšit. Nový Sumeru bude k dispozici také pro hráče, aby mohli prozkoumat.

V přívěsu jsou uvedeny také dva nové šéfové. První vypadá jako had s rysy podobnými rostlinám. Tenhle byl viděn střílet na hráče z dálky. Druhý vypadá jako mág druhů s elementárními vlastnostmi. Oba diskutovali o scénářích typu Apokalypsy. Ten, který viděl nejnovější a ten, který byl už dlouho. Oba šéfové by s sebou měli přinést nějaké zábavné a zajímavé boje.

Při pohledu na Baizhu budou hráči získat nového léčitele. Zatímco on může způsobit Dendro poškození, jeho uzdravení bude zaměření. To by mělo umožnit hráčům, kteří hledali nového léčitele pro jejich stranu, aby ho vyzkoušeli. .

Oficiální datum vydání Baizhu Genshin Impact, bude to ve středu 12. dubna 2023 spolu s verzí 3.6. S touto aktualizací bude také pět hodin prostojů.

Níže je seznam časů založených na umístění.

 • 11. dubna 2023 v 23:00 EST
 • 11. dubna 2023 ve 20:00 PST
 • 12. dubna, 4:00 BST
 • 12. dubna, 5:00
 • 12. dubna, 12:00 JST

Zůstaň připojen

Více kusů najdete jako „Genshin Impact Baizhu“ a můžete ‘Jako„Hra Haus na Facebooku a“Následovat„Na Twitteru pro více sportovních a esportních článků od jiných skvělých spisovatelů TGH spolu s Robert!

“Z našeho Hause k tvému”

Baizhu v Genshin Impact: Schopnost, hraní a všechno, co víme

Hoyoverse

Baizhu je nadcházející postava Dendro, která bude vydána v jednom z nadcházejících vydání Genshin Impact. Lékárník Liyue již v příběhu hry prominentně uvádí, ale tady je to, co víme o Baizhu.

Genshin Impact verze 3.6 Live Stream potvrdil, že Baizhu – jedna z nadcházejících postav hry Dendro bude vydána s další aktualizací. Léčitel ovládající katalyzátor byl trochu venkovním výběrem, vznášející se dovnitř a ven z Genshin’s Game Files ⁠-kvůli jeho místa jako NPC.

Článek pokračuje po reklamě

S jeho vizí Dendro a dlouho očekávaným spuštěním je však humbuk kolem jeho vydání vyšší než kdy předtím. Zejména po potvrzení od Hoyoverse bude lékárník s bílým hadem na jeho ramenou brzy k dispozici pro každého, aby odemkl a hrál.

Článek pokračuje po reklamě

.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Existuje datum vydání Baizhu v dopadu Genshin?
 • Schopnosti Baizhu v dopadu Genshin
 • Typ zbraně Baizhu v dopadu Genshin
 • Baizhu příběh v Genshin Impact

Existuje datum vydání Baizhu v dopadu Genshin?

Ne, navzdory Hoyoverse potvrzující, že Baizhu bude vydán spolu s druhou fází aktualizace 3.6 V dopadu Genshin to nepotvrdili datum.

Hoyoverse však potvrdil, že první fáze aktualizace 3.6 bude vydáno na 12. dubna 2023. Na základě obvyklých třítýdenní cyklus pro bannery, Spekulujeme, že druhá fáze aktualizace 3.6 by mohlo být uvolněno během Počátky května. Toto je však pouze spekulace v tomto bodě a my se ujistíme, že tuto část aktualizujeme oficiálními zprávami, jakmile Hoyoverse potvrdí.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Vzhledem k tomu, že Hoyoverse odhalil před několika týdny několik podrobností o majiteli Bubu Pharmacy. S potvrzením během verze 3.6 Živý proud, nyní bylo vyřešeno, že Baizhu bude vydán jako hratelná postava v Genshin Impact 3.6.

Baizhu ‧ nad úmrtností
Majitel Bubu Pharmacy

„V liyue je lékárna s názvem Bubu a v něm je Dr. Baizhu. Jeho dovednosti zlepšují všechny nemoci, ale jeho léky jsou opravdu hořké!.cvrlikání.com/fm3fqkrwna

– Genshin Impact (@genshinimpact) 24. února 2023

Jako vždy, určitě tuto sekci aktualizujeme, jakmile uslyšíme oficiální potvrzení od vývojářů.

Schopnosti Baizhu v dopadu Genshin

Zatímco všechny schopnosti Baizhu nebyly Hoyoverse oficiálně potvrzeny, vývojáři potvrdili pasivní dovednost Baizhu. Zde je známý jako bezproblémový štít, zde je úplný popis pasivní schopnosti Baizhu:

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pasivní schopnost: Beampless Shield

Baizhu může pravidelně generovat bezproblémový štít pro členy vaší strany s uzdravovacími efekty. Určité reakce DMG, které se vynoří postavy, které jsou uzdraveny plynulými štíty, se zvýší.

Obal Art představovat Baizhu z Genshin Impact

Baizhu přichází na dopad Genshin s fází 2 aktualizace 3.6.

Kromě oficiálního odhalení z Hoyoverse, renomovaného úniku, Mero odkryl Baizhuovu elementární dovednost a elementární výbuch. Popisy všech schopností Baizhu najdete níže:

Normální útok

Baizhu provádí až 4 útoky, které DMG DMG přinášejí soupeřům před sebou.

Článek pokračuje po reklamě

Nabitý útok

Spotřebuje určité množství výdrže k tomu, aby se po krátké době obsazení před ním rozdal Aoe Dmg protivníky.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Ponoření útoku

Baizhu volá po síle Dendroa a odrazí k zemi od středního vzduchu a poškozuje všechny soupeře na jeho cestě. Nabídky Aoe Dmg DMG po dopadu na zem.

Článek pokračuje po reklamě

Elementární dovednost: univerzální diagnóza

Baizhu ovládá Gossamer Sprite, který plaví a útočí na nedaleké soupeře a způsobuje Dendro poškození. Poté, co provede tři útoky, nebo pokud nejsou poblíž soupeři, se Sprite vrátí a uzdraví všechny členy blízké strany na základě Baizhu’s Max HP.

Článek pokračuje po reklamě

Baizhu vstupuje do stavu pulzujícího ediktu a vytvoří bezproblémový štít. Zatímco v tomto stavu, Baizhu bude generovat plynulý štít každé dvě sekundy. Bezproblémový štít uvolní Spiritvein, aby uzdravil aktivní postavu na základě Baizhu’s Max HP a útočí na soupeře a za následujících okolností způsobil poškození Dendra:

 • Když je postava pod ochranou plynulého štítu a vygeneruje se nový bezproblémový štít.
 • Když vyprší účinky hladkého štítu nebo když je rozbit.

Typ zbraně Baizhu v dopadu Genshin

Zatímco Baizhuova zbraň dosud nebyla potvrzena, Únik odhalil, že bude mít katalyzátor. Podrobnosti z 3.6 Beta odhalila, že Dendra postava využívá jako jeho podpisovou zbraň prvotní nefribu. Podle úniků z dopadu Honey má pravěký nefrik Regalia následující zbraňový efekt:

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Při použití elementárního výbuchu nebo vytvoření štítu získejte 3s efektu pravěkého Jade Regalia: vybavení získává jejich odpovídající elementární bonus DMG 0.3% za každých 1 000 maximální HP, které mají, až 12%. Zároveň získají 4 energii každé 2.5s. Tím se stále projeví, i když postava není na poli.

Stejně jako jeho schopnosti by však měl být tento únik proveden zrnem soli a mohl by se změnit před jeho oficiálním datem vydání.

Článek pokračuje po reklamě

Baizhu příběh v Genshin Impact

Dopad Baizhu Genshin

Baizhu je ve hře od 1.0.

Díky jeho vstupům v příběhu Genshin Impact už víme o Baizhu. Majitel populární lékárny v Liyue je známý tím, že léčí všechny druhy onemocnění s jeho bylinnou medicínou.

Článek pokračuje po reklamě

Má také intenzivní fascinaci věčným životem. Přinesl Qiqi kvůli jejímu atributu podobného zombie, který jí brání ve stárnutí. Jeho bílý had, Changsheng, znamená také dlouhý život v čínštině.

Kromě toho Hoyoverse zveřejnil příběh o historii Baizhu před jeho oficiálním vydáním ve hře, nezapomeňte to také zkontrolovat.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, to je všechno, co víme o Baizhu v Genshin Impact. Mezitím se nezapomeňte podívat na naši stránku dopadu Genshin a průvodce níže.