Genshin Impact Kusanali Banner Datum vydání Spekulace | PCGamesn, Genshin Impact Nahida- Build, Vision, zbraň a další

Genshin Impact Nahida- Build, Vision, zbraň a další

Nahida, jako Archon prvku, bude mít Dendro Vision. Je mezi čtyřmi potvrzenými postavami Dendro, včetně Collei, Alhaitham a Tighnari.

Genshin Impact Kusanali Banner Datum vydání Spekulace

Genshin Impact Kusanali Banner Datum vydání Spekulace

, The Dendro Archon, nyní byl odhalen a těšíme se na ně, kde jsou v budoucnu přání. Předchozí archony byli představeni do hry Anime prostřednictvím Archon Quests a nakonec se stali hravými postavami, jako jsou Venti, Raiden Shogun a Zhongli. Tito archony tvoří sedm, božstva, která řídí jejich vlastní region a mají korelační prvek zvaný gnóza.

Ve 2.0 Aktualizace a vydání regionu, Inazuma, jsme byli představeni elektronicky archonu, Raiden Shogun, a dokonce jsme s ní bojovali šéf v rámci příběhu. Nakonec se stala jednou z nových postav Genshin Impact. .

Thumbnail YouTube

Kdo je kusanali v dopadu Genshin?

Předchozí Archon zmizel před několika stovkami let, takže její místo zaujal nová Dendro Archon. Tento nový Archon předsedá Sumeru a je symbolem moci a laskavosti pro lidi Sumeru.

. Nyní víme, že Nahida je Kusanali, podívejte se na náš průvodce vydáním banneru Nahida pro všechny podrobnosti o tom, kdy očekávat novou postavu.

Datum vydání banneru Kusanali

Jak Nahida odhalil Hoyoverse na Twitteru, můžeme předpokládat, že bude následovat ve stopách každé jiné postavy oznámené tímto způsobem a bude vydána jako hratelná postava v další aktualizaci. Menší lord Kusanali se připojí k Layla, zatím jediná další postava oznámená pro Genshin Impact 3.2.

Razer Iskur X - Genshin Impact Edition

Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer 499 $..

Když se brzy připojil Dendroa Archona, který se brzy připojil k druhému členovi sedmi, zjistěte, kde ostatní stojí v našem seznamu dopadu Genshin Impact. Jeden z nich, Venti, je v současné době k dispozici v jednom ze současných bannerů Impact Genshin, takže se podívejte na naši nejlepší ventilátovou sestavu, pokud se snažíte nakreslit postavu Anemo.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Genshin Impact Nahida- Build, Vision, zbraň a další

Socha sedmi dopadů Genshin

Další z nedávno uniklých postav Genshin Impact pocházející z nadcházejícího regionu je Nahida, nebo menší lord Kusanali – Dendro Archon ze Sumeru.

Nejprve slyšíme o Kusanali v kapitole I, když se o ní Zhongli zmiňuje, a pak je řečeno, aby ji vyhledala Yae Miko, když se cestovatel dostane do Sumeru. Ale kdo je Kusanali? Tato příručka projde dosud tím, co víme o postavě a co o ní můžeme předpokládat.

Udržujte krok se všemi úniky a novinky o dopadu Genshin s našimi stránkami pro verzi 2.8, pozdější verze 3.0, a všechno, co víme o Dendro Vision. K dispozici je také naše stránka kódů zdarma.

Dopad Genshin – Datum vydání Nahida
Co je to Nahidova elementární vize?
Kdo je nahida v Genshin Impact?
Co víme o Nahidově sadě?
Seznam úrovní zbraní Nahida – jaká zbraň používá Nahida?
Co jsou souhvězdí Nahida?
Jaké jsou Nahida’s Ascension Materials a Talent Materials?

Dopad Genshin – Datum vydání Nahida

Oficiální vydání Nahidy přichází s první polovinou verze 3.2, začátek 2. listopadu. .

.8 Zvláštní program, s hlasem, který má být sama Kusanali. .

Slyšíme stejný hlas během letní události Odyssey, zatímco se pokoušíme kontaktovat Ventiho na komunikačním zařízení dodoko. .

. Ve vzduchu je také krátký prvek Dendro, který se objevuje také, což potvrzuje, kdo je bezútěšný hlas: Nahida.

Co je to Nahidova elementární vize?

Nahida, jako Archon prvku, bude mít Dendro Vision. Je mezi čtyřmi potvrzenými postavami Dendro, včetně Collei, Alhaitham a Tighnari.

Kdo je nahida v Genshin Impact?

Lesser Lord Kusanali, známý podle jejího skutečného jména Nahida, je Dendro Archon v oblasti Sumeru. Jako Archon je také bohem moudrosti a je uctívána těmi v Sumeru; Proto se zaměření na učence a vzdělání v tradici a příběhu, které jsme již viděli. Název „menšího lorda“ je jí dán jako termín erearment.

Je jednou ze sedmi a vzrostla na titul poté, co předchozí Dendro Archon zemřel na akci Cataclysm asi před 500 lety. Přes tento věk je nejmladší ze sedmi. Její narozeniny se mezi jejími lidmi slaví jako festival Sabzeruz.

Krátce se objevila v náhledu Sumeru Teaser 3, sedí ve stromu a pak se objevila ve 3..1 příběhy. .2 Archon Quest, spolu s jejím vydáním.

Co víme o Nahidově sadě?

. Má neuvěřitelně velký a výkonný rozsah AOE a může poskytnout bonusové poškození za Dendro Reactions. .

Seznam úrovní zbraní Nahida – jaká zbraň používá Nahida?

Nahida používá katalyzátorovou zbraň a s ní bude přidán nový pětihvězdičkový katalyzátor. Katalyzátor je pojmenován „tisíc plovoucích snů“, je tvarován jako lampa Genie, se zelenými akcenty. . To může být těžké získat, takže to bude také vynikající volba:

Jaké jsou dovednosti Kusanali?

Každý charakter dopadu Genshin má dvě dovednosti a pasivní schopnost. Jedna z dovedností trvá déle a je to silnější útok. .5 sekund. .

Co jsou souhvězdí Nahida?

 • Semeno uložených znalostí
  • Když je svatyně Maya uvolněna a jsou elementární typy členů strany, počet přidá jeden k počtu znaků pyro, elektro a hydro.
  • Oponenti, kteří jsou poznamenáni semeny Skandha, kterou sama Nahida aplikovala, budou ovlivněny pálením, květem, hyperbloomem a burgeonem, bodování kritických hitů, s kritickou sazbou a kritickým poškozením pevným na 20% a 100% respektive 100%. Navíc, do osmi sekund od postižení Quicken, zhoršení nebo šíření, obrana nepřátel se sníží o 30%.
  • Zvyšuje úroveň elementárních dovedností Nahida, všechna schémata, která mají vědět o tři, s maximální úrovní upgradu 15.
  • Když jsou všechny soupeře ovlivněny všemi schématy, aby znali semena Skandhy, zvýší se Nahida Elemental Masterly v závislosti na tom, kolik nepřátel je ovlivněna semenami. .
  • .
  • Když Nahida zasáhne soupeře zasaženého všemi schématy, aby znal semena Skandhy s normálními nebo nabitými útoky po aktivaci iluzorního srdce, použije Tri -Karma Purification – Karmic Oblivion na tohoto nepřítele a všechny propojené nepřátele, což způsobí poškození Dendro na základě 200% z 200% z roku 200% Nahidaův útok a 400% jejího elementárního mistrovství. Toto poškození je považováno za poškození elementárních dovedností a lze jej spustit jednou za každý 0.2 sekundy. .

  Jaké jsou Nahida’s Ascension Materials a Talent Materials?

  . Tady je to, co bude muset být vystoupena:

  Nahida bude vyžadovat, aby rodina vynalézavosti materiálů talentů vyrovnala své dovednosti a nové loutkové struny klesly z boje šéfa balladeera.

  Další články, jako je tento, se podívejte na naši stránku Impact and Guides Genshin.

  . Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. ? .CO..com.