Genshin Impact Scaramouche Banner Datum vydání, schopnosti a další | Načítání, Genshin Impact Scaramouche Banner Datum a schopnosti | PCGamesn

Genshin Impact Scaramouche Banner Datum a schopnosti

Mora vynaložila, když se vzestupné luky a katalyzátory snížily o 50%.

Genshin Impact Scaramouche Banner Datum vydání, schopnosti a další

Genshin Impact Scaramouche Banner: Wanderer

Genshin Impact verze 3.3 je téměř na nás as tím přichází dopad Genshin Scaramouche Banner. Scaramouche- nebo The Wanderer, jak už oficiálně prochází, je pětihvězdičkový anemo katalyzátor balení spousty ohniště, větrné energie, který se stal jednou z nejzajímavějších postav, který byl vývojář Hoyoverse zaveden do hry Gacha, Scaramouche- nebo Wanderer.

.3 bannery, stejně jako jeho schopnosti, talenty a souhvězdí. Pokud z něj chcete získat to nejlepší, pak se ujistěte, že se poraďte.

Datum vydání banneru Scaramouche

Hoyoverse potvrdil, že datum vydání banneru Scaramouche je 7. prosince. Spolu s Wandererem bude banner-dabovaný „z Ashes Reborn“-představovat podpůrnou čtyřhvězdičkovou jednotku Faruzan, stejně jako Gorou a Yanfei, kteří budou také dostávat sazbu.

Pokud datum zní povědomě, je to proto, že se shoduje s Genshin Impact 3.3 Datum vydání.

Wandererovy schopnosti

Schopnosti Wanderera ho proměňují v obrovskou leteckou hrozbu, což z něj činí jednu z nejdynamičtějších postav DPS, které Hoyo dosud vydal. Tato síla však přichází za cenu kugoryoku bodů – nový mechanik, který pracuje stejným způsobem jako standardní tyč z výdrže.

Abyste mohli maximální sílu svých schopností, budete chtít obhospodařovat spoustu materiálů Scaramouche.

Normální útok – Yuuban Meigen

 • Normální útok: Provádí až tři útoky pomocí větrných čepelí a zabývá Anemo DMG.
 • Nabitý útok: Spotřebovává určité množství výdrže, shromažďuje nahromadění vysokého tlaku větru a po krátké době obsazení zabývá Aoe Anemo DMG.
 • Ponoření útoku: Wanderer, který volal na sílu Anemo, se vrhne směrem k zemi od vzduchu a poškozuje všechny soupeře na jeho cestě. Zabývá se aoe anemo dmg po dopadu na zem.

Elementární dovednost – Hanega: Song of the Wind

Koncentruje sílu větru, aby se osvobodily od pouty Země, jednali Aoe Anemo DMG, než vyskočí do vzduchu a vstoupí do větrného stavu.

Větrné

Wanderer nemůže v tomto stavu provádět útoky. Když použije normální a nabité útoky, budou přeměněny na Kuugo: Fushoudan a Kuugo: Toufukai; DMG, které se zabývají a jejich AOE, bude zvýšeno a jejich DMG bude považován za normální a nabitý útok DMG. .

Během této doby se putující bude trvale vznášet. Zatímco tento stav je aktivní, pohyby poutníka získávají následující vlastnosti:

 • Trvale spotřebovává kugoryoku body, aby udržoval tento vznášející se stav.
 • Při sprintingu budou spotřebovány další body Kuugoryoku, aby Wanderer zrychlil ve vzduchu. Holding Sprint způsobí přetrvávající spotřebu bodového kugoryoku. Tento efekt nahradí jeho výchozí sprint.
 • Skákání vynakládá další kugoryoku body za zvýšení vznášející se výšky. Skok držení způsobí přetrvávající spotřebu kugoryoku, která bude zvyšovat vznášející se výšku.

Docházející body Kuugoryoku ukončí stav vinného stavu.
Druhé obsazení po dobu trvání větru to také ukončí.

Elemental Burst – Kyougen: Pět obřadních her

Zkomprimuje atmosféru do singulárního vakua, které rozdrtí všechny problémy pryč a zabývá více instancí Aoe Anemo DMG.
Pokud je postava ve větrném stavu kvůli dovednosti „Hanega: Song of the Wind“.

Genshin Impact Scaramouche Banner: Wanderer pomocí svého elementárního výbuchu

Pasivní talent Wanderer

Jade-Terémovaná květina

Pokud Hanega: Song of the Wind přijde do kontaktu s hydro/pyro/kryo/elektro, když je uvolněna, tento případ ve větrném stavu získá buffy podle kontaktovaného prvku:

 • Hydro: Point Cap Kuugoryoku se zvyšuje o 20.
 • Pyro: ATK se zvyšuje o 30%.
 • Cryo: Krity sazba se zvyšuje o 20%.
 • Elektro: Když normální a nabité útoky zasáhly soupeře, 0.8 energie bude obnovena. Energie lze tímto způsobem obnovit jednou za 0.2s.

Můžete mít až dva různé druhy těchto buffů současně.

Gales of Reverie

Když Wanderer zasáhne soupeře s Kuugo: Fushoudan nebo Kuugo: Toufukai ve svém státě s větrem, má 16% šanci získat sestupný efekt: Až příště zrychlí Wanderer ve středu vzduchu Účinek bude odstraněn, tato instance zrychlení nebude konzumovat žádné body Kuugoryoku a on vypálí čtyři větrný šipky, které dokládají 35% jeho ATK jako Anemo Dmg.

Pro každý Kuugo: Fushoudan a Kuugo: Toufukai, který tento efekt nevyvolává, bude mít další útok těchto typů 12% zvýšenou šanci na jeho výrobu. Výpočet produkce efektu se provádí jednou za každých 0.1s.

Strum vířící větry

Mora vynaložila, když se vzestupné luky a katalyzátory snížily o 50%.

Wandererovy souhvězdí

Shoban: okázalé peří

Když je ve státě větrné, útok SPD kuugo Wanderera: Fushoudan a Kuugo: Toufukai se zvyšuje o 10%.

Navíc, větrný šipky vystřelené pasivním talentem „Gales of Reverie“ se zabývají dalších 25% jeho ATK jako DMG. Nejprve musíte odemknout pasivní talent „Gales of Reverie“.

Niban: Moonlit Isle uprostřed bílých vln

Když je ve státě ve větrné podobě, Kyougen: Pět ceremoniálních her uvidí, že se jeho DMG zvýšil o 4% za bod rozdílu mezi maximálním množstvím bodů Kuugoryoku v kontrastu se současnou kapacitou Kuugoryoku při použití této dovednosti.

Touto metodou můžete zvýšit Kyougen: DMG pět ceremoniálních her maximálně 200%.

Sanban: Moonflower Kusemai

Zvyšuje úroveň Kyougen: pět slavnostních her o tři. Maximální úroveň upgradu je 15.

Yonban: Usaďte Adrift na jaro

Při obsazení Hanega: Song of the Wind, pokud by se spuštěno pasivní talent „Jade-Claimed Flower“, postava získá buffy v korespondenci s kontaktním typem (typy) a také získá náhodný neléčený buff. Maximálně 3 takové odpovídající elementární buffy mohou existovat současně.

Nejprve musíte odemknout pasivní talent „Jade-Persaimed Flower“.

Zvyšuje úroveň Hanegy: Píseň větru o tři. Maximální úroveň upgradu je 15.

Shugen: melancholické houpačky záclon

Když Wanderer aktivně zasáhne soupeře s Kuugo: Fushoudan, zatímco je ve stavu větrné, dojde k následující efektům:

 • Zabývá se další instancí Kuugo: Fushoudan na pozici, která se zabývá 40% původního útoku DMG. Tento DMG bude považován za normální útok DMG.
 • Když Wanderer klesne pod 40 kugoryoku, obnovuje na něj 4 body. Body Kuugoryoku lze tímto způsobem obnovit jednou za 0.2s. K této obnově může dojít až 5krát během jedné doba trvání větru.

Více z načtení

Aaron Down, když Aaron nestřílí prsty na nohou MW3 nebo ve Starfield Hole, zjistíte, že předstírají, že jsou v LOL Worlds v League of Legends, nebo si prožijte své dny nedělní ligy ve FC 24 (on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ Ony).

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Genshin Impact Scaramouche Banner Datum a schopnosti

Genshin Impact Scaramouche Wanderer Banner: Scaramouche, jak je znázorněno v příběhu Genshin Impact, šestá z Fatui Harningers, kteří slouží jako hlavní darebáci, proti které musí cestovatel bojovat

The Genshin Impact Scaramouche Banner je součástí dopadu Genshin Impact 3.3. Pětihvězdičkový uživatel katalyzátoru je oblíbeným fanouškem od svého příjezdu do příběhu o otevřeném světě zpět v 1.2, a jeho opakující se vystoupení během našich cest přes Sumeru sloužily pouze k přidání paliva k tomuto požáru.

Zatímco ve vašem seznamu bude umělec dříve známý jako Scaramouche označován jako Wanderer, aby odlišil tuto verzi charakteru dopadu Genshin z jeho původu darebáka. .

Datum vydání banneru Scaramouche

Datum vydání banneru Scaramouche je 7. prosince, 2022 Téhož dne jako Genshin Impact 3.3 Datum vydání. Jeho banner je volán z Ashes Reborn a obsahuje Faruzan, nadcházející čtyřhvězdičkový uživatel luk, který také využívá sílu Anemo.

Wandererovy schopnosti

Normální útok – Yuuban Meigen

 • Normální útok: Proveďte až tři po sobě jdoucí útoky na větrnou čepel, z nichž každá způsobuje poškození anemo.
 • Nabitý útok: Konzumujte výdrž, abyste vybudovali vysoký tlak větru a způsobovali poškození Anemo, jakmile je doba obsazení dokončena.
 • Ponoření útoku: Wanderer se vrhne na zem a způsobuje poškození Anemo po dopadu a způsobuje poškození všech nepřátel chycených v jeho účinku.

Elementární dovednost – Hanega: Fushi Kakka

Wanderer využívá sílu větru a před vstupem do státu s větrem způsobuje poškození Aoe Anemo. Zůstává pozastaven ve středu vzduchu a poškození způsobené jeho normálními i nabitými útoky se po dobu tohoto stavu zvyšuje.

Wanderer spotřebovává body s oblohou, aby si udržel svůj stav vinné. Další body s oblohou se spotřebovávají při sprintu ve vzduchu. Můžete zvýšit výšku odpružení skokem, i když to také spotřebovává body s oblohou. Držení buď sprintu nebo skoku způsobuje přetrvávající spotřebu bodů s oblohou, aby se udržela rychlost sprintu nebo výšku odpružení Wanderera. Stav Wanderera, který končí, jakmile budou vynaloženy všechny body s oblohou. nebo Prasknutí během trvání Windfavored.

Genshin Impact Scaramouche Wanderer Banner: Scaramouche jako Wanderer, hratelná verze postavy, která se objeví v nadcházejícím banneru Impact Genshin Impact v rámci aktualizace 3.3

Elemental Burst – Kyougen: Shikiraku Gobandate

Wanderer komprimuje atmosféru do vakua a zabývá více případům poškození AOE Anemo.

Pasivní talent Wanderer

 • Strum vířící větry – Množství mora potřebné k vystoupení luků a katalyzátorů se sníží o 50%
 • Jade-Terémovaná květina – Pokud Hanega: Fushi Kakka přijde do kontaktu s určitými prvky, Wandererův vinná stav získává konkrétní buff, který se liší v závislosti na dotyčném prvku. Hydro zvyšuje bodovou čepici Sky-Dweller o 20, Pyro zvyšuje útok Wanderera o 30%a Cryo zvyšuje míru kritiky Wanderera o 20%. Nakonec Electro obnovuje 0.6 energie, kdykoli normální nebo nabité útoky navázají kontakt s nepřáteli a tato obnova energie může nastat každé 0.2s. Můžete obdržet až dva různé květinové buffy nefriti.
 • Gales of Reverie – Pokaždé, když Wanderer zasáhne nepřátele normálními a nabitými útoky, má 16% šanci získat účinek sestupu. Když Wanderer sprintuje ve stavu vířivky, zatímco je efekt sestupu aktivní, vystřelí čtyři větrný šipky, které jednotlivě způsobují 35% jeho útoku jako anemo poškození. Samotný sprint nebude konzumovat žádné body s oblohou, ale účinek sestupu se odstraní, jakmile se útok spustí. Po každém normálním a nabitém útoku, který nevytváří efekt sestupu, má následný útok 12% zvýšenou šanci na jeho výrobu. Výpočet výroby efektů se provádí jednou za každý 0.1 sekundy.

Wandererovy souhvězdí

 • Shoban: Mofuryu Hagyou – Wandererova normální a nabitá rychlost útoku se zvyšuje o 10% během státu.
  Niban: Ebirajima Tsuki no Shiranami-Během stavu vinného stavu se poškození Wandererova elementárního výbuchu zvýšilo o 3% na odlišný bod mezi maximálním množstvím bodů s oblohou kontrastováno s kapacitou oblohy a při použití této dovednosti, pro maximum Zvýšení poškození o 150%.
 • Sanban: Kusemai Yugao – Zvyšuje úroveň Elementární dovednosti Wanderera o tři, na maximálně 15 úrovní.
 • Yonban: Hanazuki Uta No Ukibane -Pokud je při odlévání Hanega spuštěn Jade-Curmed Flower Passive: Fushi Kakka, Wanderer získává účinky na zlepšení, které odpovídají dotyčnému typu elementárního typu, jakož i další efekt náhodného vylepšení.
 • Matsuban: Konjaku torai tono – Zvyšuje úroveň výbuchu Wanderera o tři, na maximálně 15 úrovní.
 • Shugen: Kasumimaku Katami Matsukaze – Pokaždé, když Wanderer zasáhne soupeře s normálními útoky, zatímco ve státě větrné, zabývá další 40% útok jako poškození Anemo, což bude považováno za normální poškození útoku. Obnovuje také čtyři body Sky-Dweller; K obnovení bodu může dojít každé 0.2S až pětkrát po dobu trvání jednoho stavu vinného.

Razer DeathAdder V2 Pro - Genshin Impact Edition

Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer 139 $.99 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

To je vše, co víme o nadcházejícím banneru Genshin Impact Scaramouche a schopnosti Wanderera. V současné době není jasné, kde přesně se Scaramouche umístí do našeho seznamu úrovně Dopalu Genshin Impact, ale jsme ochotni vsadit, že šestý Fatui Harbinger bude tam s nejlepším. Až do jeho propuštění, proč se podívat na naše nejlepší stavění dopadů Genshin, aby vás odložil? 3.2 Aktualizace nám přinesla odměnu postav a doporučujeme utratit několik Primogémů na současném banneru Impact Genshin – pokud budete mít štěstí, podívejte se na naše průvodce k nejlepším Nahida Team Comp a Ascension Materials, abyste se naučili využití Síla Dendroa Archona velikosti pint.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.