Genshin Impact verze 2.0: Vše o inazumě -, Genshin Impact Inazuma Datum vydání, mapa a umístění | PCGamesn

Genshin Impact Inazuma Datum vydání, mapa a umístění

Mezitím budou do mapy přidáni noví nepřátelé šéfů, aby cestovatelé vyzvali a získali další odměny. Rodina hypostázy uvidí, jak se připojí nového člena pyro – pyro hypostáza. Kupodivu se v Inazumě objeví také trvalé mechanické pole a několik dalších bizarně tvarovaných strojů podobných zříceninami v Mondstadtu a Liyue. Kromě nových nepřátel po debutu ve verzi 1.6, Maguu Kenki bude také nalezen jako šéf světa a zdroj materiálů na úrovni postav v Inazumě.

Genshin Impact verze 2.0: Vše o Inazumě

Genshin Impact verze 2.0: Vše o Inazumě

Pochod do třetího hlavního města Teyvat plné nových krajin, příběhů, postav a záhad.

Technický ředitel Zhenzhong Yi Studio, Hoyoverse

Dobrý den, cestovatelé! Jménem celého týmu Impact Genshin jsme velmi rádi, že se s vámi můžeme podělit o to, že Inazuma, velmi očekávané třetí město sedmi hlavních měst, konečně dorazí s nadcházející verzí 2 2.0 Nemovitelný bůh a věčná euthymie 21. července.

Dnes vás poprvé vezmeme na krátkou prohlídku jedinečné kulturní krajiny tohoto hlavního města zcela obklopeného oceánem a bytosti, které jej obývají. Mezitím bychom také rádi sdíleli některé nejnovější funkce a podpory přidané do PlayStation, včetně funkce křížového posílení mezi PlayStation, PC a Mobile.

Genshin Impact verze 2.0

Národ, který hledá „věčnost“

Zatímco Mondstadt věří ve svobodu a vyznamenání Liyue, smlouvy Inazuma a jeho vládce Raiden Shogun, Electro Archon, prosazuje věčnost. Ale to, co dělá Archon s mocí prchavého blesku hledat věčnost? Jak se příběh odehrává, bude to téma, které prochází vaším dobrodružstvím v Inazumě.

Genshin Impact verze 2.0

. Na rozdíl od jasných slunečných dnů v Mondstadtu a Liyue se počasí v Inazumě rychle a drasticky mění, tónování krajiny silným mořským vánkem, blikajícím světlem a stínem a zuřící bouřky v mrknutí oka.

Genshin Impact verze 2.0

. Můžete navštívit svatyni Grand Narukami a posvátnou Sakuru na hoře ostrova Narukami, nebo obdivovat kvetoucí třešňové květy a velkolepé Tenshukaku, kde sídlí Shogun v městě Inazuma City. Můžete také být svědky obří kostra a hmatatelné aury Tatarigami na ostrově Yashiori, kde Raiden Shogun bojoval s velkým hadem, nebo projít pustým pobřeží, kde leží zřícenina války v Tatarasuně. Možná se také ocitnete, že se ztratíte v oblasti zahalené v bouřkách, nebo narazíte do obrovských záhadných podzemních oblastí a ruiny skryté pod mořským povrchem.

Genshin Impact verze 2.0

S verzí 2.0, vydáváme pouze tři ze šesti hlavních ostrovů Inazuma. Existuje mnoho dalších orientačních bodů a míst s odlišnou scenérií, příběhy, tajemstvím a jejich příslušnými spojeními s historií Inazumy a elektronického archonu, který čeká na prozkoumání cestovatele.

Živé bytosti v Inazumě

Inazuma ovládá elektrický archon, takže se fialová stala dominantní barvou pro mnoho místních druhů postižených silou elektroe.

Genshin Impact verze 2.0Genshin Impact verze 2.0

Tato obrovská země izolovaná oceánem je také domovem některých jedinečných a mírumilovaných zvířat, která se velmi liší od tvorů Liyue a Mondstadt. Vzhledem k jedinečné poloze a tradicím Inazumy můžete narazit také na některá krásná zvířata, která koexistují v harmonii s místními obyvateli.

Genshin Impact verze 2.0Genshin Impact verze 2.0

Ne všechny bytosti však přicházejí v míru. Přes ostrovy Inazuma se cestující nevyhnutelně setká s putováním Samurais a dokonce i novou pobočkou Fatui.

Genshin Impact verze 2.0Genshin Impact verze 2.0

Mezitím budou do mapy přidáni noví nepřátelé šéfů, aby cestovatelé vyzvali a získali další odměny. Rodina hypostázy uvidí, jak se připojí nového člena pyro – pyro hypostáza. Kupodivu se v Inazumě objeví také trvalé mechanické pole a několik dalších bizarně tvarovaných strojů podobných zříceninami v Mondstadtu a Liyue. Kromě nových nepřátel po debutu ve verzi 1.6, Maguu Kenki bude také nalezen jako šéf světa a zdroj materiálů na úrovni postav v Inazumě.

Doufáme, že ponecháme více zábavy z nových oblastí, včetně nejnovějších questů Archon a vedlejších úkolů pro hráče, které je třeba prozkoumat. Ale než se pustíte do čerstvého nového dobrodružství, rádi bychom představili tři nové spolehlivé společní společníci Ayaka, Yoimiya a Sayu z Inazumy, kteří se mohou připojit k vaší straně. Ayaka a Yoimiya také debutují v nadcházejících úkolech Archonu, nejen se mohou tyto tři postavy stát cennými aktivy ve vašich každodenních bitvách a průzkumu.

Kamisato Ayaka je dlouho očekávaná postava, která je pro mnoho fanoušků známa od uzavřeného testování beta beta. Ayaka je dcerou klanu Kamisato komise Yashiro, pobočka tříko-komise pod Raiden Shogun. Ayaka, která ovládá sílu kryo a meče, byla často koncipována jako důstojná, elegantní, moudrá a silná. Má však také své vlastní starosti a touhy jako jiné mladé dívky ve svém věku.

Genshin Impact verze 2.0

Yoimiya je další pětihvězdičková postava, která se připojuje ve verzi 2.0. Je to Pyro Archer a odborník na ohňostroj. Yoimiya, známá jako The Queen of the Summer Festival. Poslední postava, Sayu je čtyřhvězdičková ninja postava, která ovládá anemo vizi. .

Genshin Impact verze 2.0

Během cesty také objevíte různé nové hry pro řešení hádanek. Na rozdíl od hádanek v Mondstadtu a Liyue, hádanky Inazumy nevyžadují, abyste měli ve svém týmu postavu, která může použít konkrétní elementární síly, aby se vyřešila hádanka. Úspěšné řešení hádanky vyžaduje jen trochu vaší moudrosti, aby dobře využila všechny stopy a předměty kolem vás!

. S verzí 2.0, nyní můžete sbírat semena rostlin prostřednictvím speciálního nádoby a pěstovat různé rostliny ve vaší říši, jakmile pěstujete některá pole pomocí baculatého, ducha konvice.

Genshin Impact verze 2.0: Vše o Inazumě

Přehrát video

Díky úsilí našeho partnera Sonyho a celého týmu Genshin Impact jsme velmi hrdí na to, že můžeme oznámit, že počínaje verzí 2.0, všichni cestující budou moci sdílet pokrok hry napříč PS5, PS4 a všechny další dostupné platformy.

Mezitím máme také více dobrých zpráv pro hráče Playstation. Seznam nových trofejí bude přidán s verzí 2.0. . . S verzí 2.0, můžete očekávat mnohem více hmatavější zpětné vazby s vaším ovladačem DualSense, když nakreslíte luk, použijte větrnou kluzák, spěchejte do lesa a provedete různé akce ve hře.

Vylepšili jsme také stínování postav tak, aby účinky osvětlení v reálném čase bylo jasněji zobrazeno na vaší postavě. Když se koupáte na zapadajícím slunci a procházíte se ulicemi pod stromy inazumy, vaše postavy budou v záři slunce tónované červené, s kymácejícími se listy, které na ně vrhají své stíny.

Genshin Impact verze 2.0

Jsme velmi hrdí na to, že konečně přivedeme všem hráčům a cestujícím nové město a lepší herní zážitek na platformě PlayStation, po měsících úsilí celého týmu. Inazuma je obrovská oblast obklopená mořem, s velmi odlišnou geografií, lidmi a kulturami. Veškerá hudba, kterou hráči slyší v regionu Inazuma, jsou také zbrusu novou, složenou Yu-Peng Chen a prováděné Tokijským Philharmonic Orchestra. Ukazujeme pouze jeho části ve verzi 2.0, a v budoucnu na vás čekají další překvapení. A to je prozatím vše, cestovatelé! Doufáme, že letos v létě budete mít skvělý čas prozkoumat Inazuma.

Líbilo se vám to? Takhle

Genshin Impact Inazuma Datum vydání, mapa a umístění

Velká kosterní hadí hlava vycházející ze svahu

Hledáte datum vydání Inazuma pro další region Genshin Impact? Mihoyo oznámil, že region Inazuma přichází na Genshin Impact 2.0 Aktualizace, vedle zcela nových znaků dopadu Genshin.

Na rozdíl od ostatních regionů se Inazuma skládá ze šesti hlavních ostrovů, které zažívají silné větry a bouřky z temperamentního pobřeží pobřeží. Je známý jako národ věčnosti a je silně inspirován Japonskem; Je také spojen s elektroeleračním prvkem – region je ovládán elektro Archonem, Baalem, členem sedmi, který se snaží odstranit všechny hrozby věčnosti prohlášením, že jakékoli vize v Inazumě budou zabaveny a vyloženy na soše. Vypadá to, že Baal bude v příběhu další klíčovou postavou, podobně jako role Zhongli a Venti jako plavidla pro ostatní Archons, a pravděpodobně bude zahrnovat úkol Archon.

Spolu se třemi novými hravými postavami, které se připojují k roztřesu ve 2.0 V rámci příštího nárazu Genshin Impact je ostrov také hostitelem nových nepřátel, šéfů a kořistí. Pojďme se podívat na všechny dostupné oblasti pro prozkoumání v Inazumě.

Genshin Impact Inazuma Datum vydání

Datum vydání Inazuma Genshin Impact je 21. července, 2021, jako součást 2.0 Aktualizace a vydání banneru Ayaka.

Genshin Impact Inazuma Mapa

Pro Inazuma je již k dispozici interaktivní mapa, která by měla být aktualizována u nových objevitelných položek, jakmile se inazuma odemkne. Mapa ukazuje pouze tři ze šesti inazumanských ostrovů – podle zprávy Genshin zbývající tři ostrovy – Seirai, Tsurumi a Watsutiu, dorazí do následných aktualizací.

Genshin Impact Inazuma Místa

Šest ostrovů v Inazumě jsou:

  • Ostrov Narukami
  • Ostrov Yashiori
  • Serai Island
  • Ostrov Tsurumi
  • Ostrov WATATSUMI
  • Kannazuka

Ostrov Narukami je popsán jako ‘tiché svědky všech příchozích cest do Inazumy. Svatyně Grand Narukami a posvátná Sakura na hoře a město Inazuma na pobřeží.. Tenshukaku, inazuma City se inspirovalo architektonickou inspirací z Japonska, ‘vysoký v nejvyšším bodě města.„Je obklopen stromy květů a vypadá to, že to bude nejzajímavější oblast, kterou prozkoumá nejzajímavější, protože‘ sleduje všechny pod Electro Archon’s Dominion.“

Ostrov Yashiori – ‘Kostra velkého hada spočívá na tomto ostrově. Přítomnost zla je zde hmatatelná.’ – bude dalším místem k prozkoumání. Vidíme obří kosterní pozůstatky hada, s dlouhými tesáky vyčnívajícími ze střechy širokých úst, had, který zabil Raiden Shogun. Zbytek ostrova je pokryt kostními fragmenty, s střepy kostí vyčnívající z částí země a pobřeží pokryté lodi.

Mikage Furnace je zařízení tavení obklopené skalnatými horami. Ačkoli ‘válka se zastavila.’Tatarasuna, Kannazuka je horská oblast obklopující mikage pec. Květy zde nadále kvetou, nepropustné vůči účinkům války.„Koncepční umění ukazuje idylickou, mírumilovnou oblast Inazuma zakryté v přívodech světle růžové květy.

Serai Island Vypadá to jako nebezpečná oblast Inazumy, spotřebovaná věčnou bouří. Ostrov WATATSUMI vypadá mírumilovně a klidně, hustě ve světle modré flóře.

Konečně, Ostrov Tsurumi, Přestože je mnoho let opuštěno, lze je navštívit a je zahalen tajemstvím, s zvadlými větvemi a vegetací podobnou peří.

To je vše, co víme o dalším národě v Genshin Impact, Inazuma. Mezitím zde jsou některé kódy dopadu Genshin pro bezplatné primogémy a také nejlepší postavy v našem seznamu Dopad Genshin Impact Tier.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.