Genshin Impact verze 3.3 Podrobnosti: Datum vydání, bannery znaků, události, další – Dexerto, Genshin Impact 3.3 Datum a čas vydání, údaje o údržbě a odměny

Zde je přesně to, kdy můžete přehrávat Genshin Impact verze 3.3

The Genshin Impact 3.3 Aktualizace vydaná 7. prosince 2022. Toto datum bylo oficiálně odhaleno Hoyoverse a dává cestujícím dostatek času na obhospodařování primátorů potřebných k utracení za 5hvězdičkové bannerové znaky aktualizace.

Genshin Impact verze 3.3 Podrobnosti: Datum vydání, bannery znaků, události, další

Genshin Impact Promo Art

Hoyoverse

Genshin Impact verze 3.3 je konečně tady a Ve hře je spousta vzrušujícího obsahu, který si mohou fanoušci užít. Zde je vše, co víme o Genshin Impact 3.3 Aktualizace, včetně bannerů znaků, událostí a dalších.

Zatímco cestovatelé byli zaneprázdněni ponořením do dopadu Genshin Impact 3.2 Aktualizace, nová verze 3.3 obsah se nyní spustil. Hráči se nyní mohou zúčastnit geniálního invokačního tcg a valit se na banneru Scaramouche a Arataki Itto Banner.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud to nestačilo, stále populární událost Windtrace se vrátila spolu s dalšími vzrušujícími doplňky. Zde je vše, co potřebujete vědět o Genshin Impact 3.3, včetně data vydání, znakových bannerů a událostí.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Genshin Impact 3.3 Datum vydání
  • Genshin Impact 3.3 Livestream
  • Bannery
  • Genius Invokation TCG
  • Události

Genshin Impact 3.3 Datum vydání

The Genshin Impact 3.3 Aktualizace vydaná 7. prosince 2022. Toto datum bylo oficiálně odhaleno Hoyoverse a dává cestujícím dostatek času na obhospodařování primátorů potřebných k utracení za 5hvězdičkové bannerové znaky aktualizace.

Genshin Impact 3.3 Livestream

The Genshin Impact 3.3 Livestream byl vysílán Oficiální kanál Twitch 25. listopadu 2022, v 07:00 (UTC-5). Ti, kteří zmeškali proud, mohou sledovat VOD proudu na kanálu YouTube Genshin Impact.

Článek pokračuje po reklamě

Bannery

Scaramouche in Genshin dopad

Scaramouche je hlavní 5hvězdičkové vydání ve 3.3 Aktualizace.

Scaramouche konečně debutoval dlouho očekávaným debutem v první fázi 3.3 Aktualizace vedle Geo Troublemaker, Arataki Itto. Scaramouche je ne. 6 z Fatuiho jedenáct Harbingers – darebná skupina, která si klade za cíl způsobit zmatek přes Teyvat.

Článek pokračuje po reklamě

Tato zlá organizace se neustále pokouší zmařit úsilí cestovatele, s Scaramouche vždy v popředí každého schématu. Sharamoucheovy schopnosti umožňují uživateli katalyzátoru Anemo vzít na oblohu a bombardovat své nepřátele smrtícími útoky AOE.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Genshin Impact TCG

Genshin Impact 3.3 přidal Genius Invokation TCG – nový permanentní herní režim.

Genius Invokation TCG je trvalý herní režim, který debutoval ve 3.3 Aktualizace. TCG umožňuje cestujícím shromažďovat karty a bojovat proti AI a dalším hráčům v zápasech pro více hráčů.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Režim Genshin Impact TCG má 220 karet a 25 z nich jsou postavy z aktuálního seznamu hraných znaků. Každá hra začíná oběma stranami, které kreslí pět karet, pak cestující vypíná karty do svých rukou a vyberte jednu postavu jako jejich aktivní charakter.

Úplné rozdělení pravidel můžete vidět prostřednictvím našeho praktického genshin dopadu TCG Hub.

Události

3.3 Aktualizace vidí návrat řady událostí pro fanoušky s přidáním nové události sběru balónů Overworld. Cestovatelé budou opět schopni hrát Windtrace, mini-hra založenou na schovávanou.

Článek pokračuje po reklamě

Mezitím Misty Dungeon úkoly hráči s bojem přes domény pomocí týmu vytvořeného ze zkušebních znaků. A konečně, „přes divočinu“ vyžaduje, aby cestovatelé sbírali balóny divočiny v omezeném čase.

Článek pokračuje po reklamě

Verze 3.3 událost přeje oznámení
Fáze 1
Zvýšená míra poklesu pro “Eons Adrift” Wanderer (Anemo), “Hanamizaka Heroics” Arataki Itto (GEO) a “Enigmatic Machinist” Faruzan (Anemo) !#Genshinimpact pic.cvrlikání.com/sqdi5qj4mc

– Genshin Impact (@genshinimpact) 25. listopadu 2022

Takže to máte, to je všechno v Genshin Impact 3.3 Aktualizace. Nezapomeňte se podívat na naši stránku Impact Genshin pro všechny nejnovější zprávy a aktualizace.

Zde je přesně, kdy můžete hrát Dopad Genshin Verze 3.3

Scaramouche se ušklíbl a překročil ruce

Připraven na Dopad Genshin 3.3? Hoyoverse zabalil poslední Dopad Genshin aktualizace roku s řadou vysoce očekávaného obsahu conga, včetně Dopad Genshin režim hry pro obchodní karty, kapitola Archon Interlude v Sumeru a příchod fanoušků oblíbeného Scaramouche. Bývalý Harbinger Fatui se ukázal jako obzvláště vzrušující kvůli jeho nové roli „The Wanderer“, zejména po oblouku postavy, na kterém Hoyoverse stavěl z jeho nejnovějších aktualizací. Pouze vy můžete vidět výsledek pro sebe, jakmile vstoupíte do verze 3.3 Aktualizace. Zde je návod, jak předběžně načíst Dopad Genshin 3.3 a když to můžete hrát.

Kdy je Dopad Genshin verze 3.3 Čas uvolnění?

Dopad Genshin 3.3 startuje později dnes večer 6. prosince 2022. Je inzerován jako 7. prosince 2022, ale opravdu záleží na časovém pásmu. Údržba začíná asi 5 p.m. Východní a končí mezi 10 a 11 p.m. Mezitím můžete předběžně načíst 3.3 Aktualizace předem.

Jaké jsou Dopad Genshin verze 3.3 Odměny za údržbu?

Podle nejnovější zprávy o údržbě Hoyoverse potvrzuje, že cestující Travellers Adventure Rank 5 nebo vyšší obdrží 300 Primogemů. Je to standardní kompenzace údržby, která představuje 60 primátů za hodinu, že servery jsou dole. Tyto primogemy si můžete nárokovat z vaší hry ve hře kdykoli před koncem 3.3 Aktualizace. Jen nezapomeňte!

Můžete předběžně načíst Dopad Genshin verze 3.3 Aktualizace?

Ano, Dopad Genshin 3.3 Předběžné zatížení je již k dispozici ke stažení pro PC a MOBLILE. Bohužel neexistuje žádná možnost předběžného zatížení pro PlayStation 4 nebo PlayStation 5. Zde je návod, jak můžete urychlit svůj sestup Dopad Genshin 3.3 a co nejdříve zatáhněte pro Scara.

Navštivte Dopad Genshin oficiální web a vyberte Možnost Windows (Jak je vidět výše) ke stažení nového spouštěče. Klikněte na tlačítko Cloud označené „Preinstalací hry“ vedle karty spuštění a spusťte proces předinstalace.

Předpětí na mobilu

Mobilní hráči mají dva způsoby, jak předběhnout Dopad Genshin 3.3. Nejjednodušší způsob je skrz Dopad Genshin přihlašovací obrazovka, který by měl mít malou ikonu cloudu v levém dolním rohu. Tato ikona se znovu objeví každou aktualizaci, aby hráči mohli předběžně načíst bez přihlášení. Klikněte na to.

Kliknutím na ikonu cloudu v levém dolním rohu předběžným zatížením Dopad Genshin 3.3.

Alternativně můžete předběžně načíst Dopad Genshin 3.3 zevnitř hry. Kliknutím na ikonu ozubeného ozubeného ozubeného panelu na palubním panelu Paimon otevřete Nabídka Nastavení, Poté přejděte na kartu Možnosti. Pro vás by měla existovat sekce „PŘEDINALACE NYNÍ“ s možností „předinstalovat balíček zdrojů“.

V levém horním rohu klikněte na ikonu Paimon, poté. Přejděte na ostatní a podívejte se na možnost předinstalovat.

Předběžné načtení na PS4 a PS5

PlayStation 4 a PlayStation 5 nemají možnost předběžného zatížení. Místo toho jej musíte ručně aktualizovat po Dopad Genshin 3.3 žije mezi 10 a 11 p.m. Východní.

zmáčkni Tlačítko Možnosti přes Dopad Genshin Ikona ve vaší knihovně PlayStation. Poté vyberte Vyhledat aktualizaci instalovat Dopad Genshin 3.3 Když je k dispozici. Pokud 11 s.m. Východní role a stále to tam není, zkuste to znovu za pár minut, dokud to nedostanete.

Genshin Impact 3.3 Doba uvolnění – banner Wanderer (Scaramouche) začíná brzy

Dopad Genshin

Dopad Genshin 3.3 Čas vydání je téměř tady, což znamená, že brzy budete moci přidat nové dítě do bloku, Wanderere, pokud máte to štěstí, pokud máte to štěstí. Jeho banner – přání od Ashes Reborn, dát mu celé jméno – zahrnuje také další novou postavu aktualizace Faruzan. Nyní, když se den blíží, Mihoyo znovu potvrdil, v kolik hodin se oprava vydá, takže můžete podle toho naplánovat.

Dopad Genshin klesá na pěthodinové období údržby ve 14:00 PT / 5pm ET / 22:00. Jako takový Genshin Impact 3.3 Doba vydání je 19:00 PT / 10pm ET 6. prosince a 3:00 GMT v prosinci 7. Wandererův banner se žije současně, takže si ho můžete přát při aktualizaci 3.3 je živý.

Možná budete chtít dovolit tam nějakou místnost kroucení pro případ, že se něco stane během údržby, i když je to docela vzácné. Mihoyo potvrzuje, že každý dostává 300 primogemů, aby se vyrovnal pro ztracený čas, který vychází na 60 primátorů za každou hodinu, servery jsou dole. Nebojte se, ale dostanete jednorázovou částku bez ohledu na to, zda údržba uzavírá brzy nebo ne.

Co se týče toho, co si přání od Ashes Reborn plně sděluje, pětihvězdičkový charakter je hlavní atrakcí, která nabízí hráčům pětihvězdičkový hypercarry, který používá katalyzátoru zbraň a výstupy oodles anemo poškození. Banner také zahrnuje novou čtyřhvězdičkovou postavu s názvem Faruzan, který používá luk a prvek Anemo, spolu s vracejícím se čtyřhvězdičkovým lidovým Gorou a Yanfei. Pokud nemáte fantastický Wanderer, podobný banner zvaný Oni’s Royale běží současně, který vyměňuje novou postavu pro vracející se Arataki Itto.

Pokud Wanderer vypadá povědomě, může to být proto, že se zpočátku objevili asi před dvěma lety jako Scaramouche. Neměli moc času na obrazovce, i když jejich role ve 2.0 příběhu Inazuma jako jeden z Fatui Harbingers jim vydělal spoustu fanoušků.

Spolu s novou břidlicí obsahem příběhu a zbraní získává dopad Genshin také lehkou a příležitostnou karetní hru, kterou můžete hrát proti svým kamarádům. Na rozdíl od jiných dočasných režimů, které RPG na otevřeném světě zaznamenal, je tady, aby zůstal.

Fancy zjistit, kdo jiný stojí za to přidat do vašeho týmu? Podívejte se na naše Seznam genshin dopadové úrovně pro všechny odpovědi, které hledáte.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.