Genshin Impact – Yae Miko S Ascension Materials Farming Guide – Gamespot, Genshin Impact Yae Materials: Všechny vzestupné materiály | PCGamesn

Genshin Impact Yae Materials: Všechny materiály vzestupu

To je všechno, co budete potřebovat k vystoupení Yae Miko – sledujte náš průvodce dopadových kódů Genshin, který doplňuje vaše mora a primogemy. Po tom všem, doufejme, že Yae Miko umístí na náš seznam úrovně dopadu Genshin Impact.

Impact Genshin – Průvodce zemědělským materiálem Yae Miko

Co potřebujete k vyrovnání znaku elektro katalyzátoru.

13. dubna 2022 ve 14:48 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

YAE MIKO, veleknězec svatyně Grand Narukami, který Moonlight jako editor s lehkým románem, byl k dispozici pro tažení v Genshin Impact’s 2.5 Aktualizace. Pokud jste ji získali, pak jste připraveni se vydat na dlouhou namáhavou cestu budování Yae Miko připravené k boji. Níže jsou uvedeny všechny zdroje a jejich příslušné umístění pro materiály vzestupu a upgradu talentů Yae Miko.

Postava elektro katalyzátoru, Yae Miko může být vyrobena vaše hlavní DPS-v tom případě ji přimějte na úroveň 90-nebo sub-dps. Pokud bude podporovat váš tým, pak je úroveň 80 dost dobrá, zejména pokud jste F2P a máte nízko zdroje. Pokud jste novější hráč, budete muset počkat, až odemknete oblast Inazuma, aby se vyrovnala Yae Miko.

Materiály vzestupu

Vajrada Ametyst

Pokud jste dosud nevyprázdnili obchody se suvenýry, můžete si z těchto míst zakoupit omezené množství ametystů Vajrada. Chcete -li farmovat pro ametysty Vajrada, budete si muset vybrat boj s jedním z následujících normálních šéfů: elektro hypostáza, manifestace Thunder (Electro Oceanid), Bathysmal Vishap stádo a primo geovishap (pokud je naplněna elektrickým)).

Následující týdenní šéfové také upouštějí Vajrada: Dvalin, Childe, Azhada (pokud je naplněn elektro) a nejnovějším šéfem nejnovějšího týdeníku Raiden Weekly.

Pro zemědělství Yae Miko Ascension Materials, navrhl bych jít na bathysmal vishap Herd Boss boj. Budete muset bojovat proti Vishapsům za další kapku materiálu vzestupu-Dragonheirova falešná ploutve-takže také můžete zabít dva ptáky jedním kamenem.

Sea Ganoderma

Rostliny, které rostou poblíž oceánu, jsou mořské ganodermas hojné po celé Inazumě. Moje vlastní doporučení pro osobní zemědělství-pokud jste včas stiskli a chcete jen efektivně farmovat jedno místo-je jít na pláž nazuchi s výhledem na trasový bod a zamíří na sever do oblasti pláže. Na tomto místě je asi 17 mořských ganodermasů. Interaktivní mapu Teyvat můžete také použít k plánování svých zemědělských tras.

Sea Ganoderma doporučila umístění zemědělství-pláž nazuchi. Fotografický kredit: Interaktivní mapa Teyvat

Podávání

Postroje jsou upuštěny nepřáteli Nobushi a Kairagi v otevřeném světě. Staří strážci na jakékoli úrovni, Kageuchi nepřátelé na úrovni 40+ a známí nepřáteli na úrovni 60+. Najdete nepřátele Nobushi rozptýlených po celé Inazumě, ale nejúčinnějším jediným umístěním je ostrov Jinren-nejbližší trasový bod sdílí stejné jméno. Tam najdete 17 nobushi nepřátel, kteří najdou chrániči.

Obecně platí, že pokud máte zájem vychovávat populární 5hvězdičkové postavy Inazuma, je dobré pravidelně zemědělci, protože mají nízkou rychlost kapky. Kromě Yae Miko, Ayaka a Raiden používají ručníky jako materiály vzestupu.

Handguards Doporučené umístění zemědělství-ostrov jinren. Fotografický kredit: Interaktivní mapa Teyvat

Dragonheirova falešná ploutve

Dragonheirovy falešné ploutve jsou upuštěny normálním šéfem Bathysmal Vishap Herd. Tento boj šéfů se nachází v nové oblasti Enkanomiya a je odemčen dokončením podzemních zkoušek Drake and Serpent.

Normální Bathysmal Vishap Herd Boss Fight Location je pod Dainichi Mikoshi

Materiály vzestupu talentu

 • 6 Old Handguard
 • 22 Kageuchi Handguard
 • 19 slavných držitelů
 • 3 Učení světla
 • 21 průvodců na světlo
 • 22 Philsophies of Light
 • 6 Old Handguard
 • 22 Kageuchi Handguard
 • 38 Slavného držáku
 • 3 Učení světla
 • 21 průvodců na světlo
 • 38 Philsophies of Light “

Knihy talentů

Učení světla, průvodce světlem a filozofie světla ve středu, sobotu a neděle poklesnou z oblasti Violet Court.

Význam aeonů

Získejte to od nového týdenního šéfa, konec Oneiric Euthamy-The Raiden Fight. Chcete -li tento boj odemknout, budete muset dokončit Raiden’s Act II Story Quest.

Koruna vhledu

Koruny jsou vzácné a vyhledávaná komodita v Genshin, takže se ujistěte, že opravdu chcete použít na Yae Miko. Obecným pravidlem je korunovat vaše hlavní jednotky DPS, takže pokud si nejste jisti, kam se Yae zapadá do vašeho týmu, navrhl bych vydržet.

Ale pokud jste odhodláni k YAE, lze korunu poznatků získat vyrovnáváním stromu Frostbearing a laskavost Sakury. Jinak se budete muset zúčastnit akcí s omezeným časem, abyste získali koruny. Nadcházející nabídka One, Three Realms Gateway (02/17) nabídne jednu korunu v obchodě.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Genshin Impact Yae Materials: Všechny materiály vzestupu

Genshin Impact Yae Miko hledí na vránu posazenou na ruce

Hledáte vzestupné materiály Yae Miko? Yae Miko, elegantní guuji svatyně Grand Narukami, je nový charakter dopadu Genshin, který byl právě představen v současném banneru Impact Genshin v rámci dopadu Genshin Impact 2.5 Aktualizace.

Navzdory skutečnosti, že byla pouze k dispozici pro hraní, hráči se před svým případným propuštěním objevili spoustu prvních informací o růžové vlasy Kitsune Maiden. Výsledkem je, že nejen víme vše, co potřebujeme, abychom sestavili nejlepší Yae Miko Build a Team Comp, ale také známe všechny požadované materiály vzestupu pro Yae Miko, které budete potřebovat, abyste odemkli další schopnosti.

Tyto materiály trvá dlouho, než se hromadí, ale pokud jste byli dobrodružstvím napříč Inazuma a Enkanomiya, možná budete mít náskok, protože většina materiálů Yae byla již nějakou dobu k dispozici-s výjimkou materiálu na úrovni talentů podle Genshin Impact 2.5 šéf. Je důležité si uvědomit, že za účelem vystoupení postavy musíte také splnit požadovanou úroveň dobrodružství a úrovně postav,. Sestavili jsme seznam Všechny materiály YAE pro vzestup, A jak je získat.

Yae Miko Ascension Materials

Podle světa Honey Hunter World jsou nutné následující materiály, aby vystoupily na Yae Miko:

Materiály vzestupu charakteru

Fáze vzestupu Úroveň postavy Materiály Mora
1 20 1x Vajrada Ametyst Sliver, 3x Sea Ganoderma, 3x Old Handguard 20 000
2 40 3x Vajrada Ametyst Fragment, 2x Dragonheir’s False Fin, 10x Sea Ganoderma, 15x starý handguard 40 000
3 50 6x Vajrada Ametyst Fragment, 4x Dragonheir’s False Fin, 20x Sea Ganoderma, 12x Kageuchi Handguard 60 000
4 60 3x Vajrada Ametyst Chunk, 8x Dragonheir’s False Fin, 30x Sea Ganoderma, 18x Kageuchi Handguard 80 000
5 70 6x Vajrada Ametyst Chunk, 12x Dragonheir’s Falešná ploutev, 45x Sea Ganoderma, 12x slavný podávací stráž 100 000
6 80 6x Vajrada Ametyst Gemstone, 20x Dragonheirova falešná ploutve, 60x Sea Ganoderma, 24x slavný podávací stráž 120 000

Materiály vzestupu talentu

Úroveň Materiály Mora
2 3x učení světla, 6x starý handguard 12 500
3 2x průvodce světlem, 3x Kageuchi Handguard 17 500
4 4x Guide to Light, 4x Kageuchi Handguard 25 000
5 6x průvodce světlem, 6x Kageuchi Handguard 30 000
6 9x průvodce světlem, 9x Kageuchi Handguard 37 500
7 4x filozofie světla, 4x známý ruční stráž, 1x význam aeonů 120 000
8 6x filozofie světla, 6x známý držák, 1x význam aeonů 250 000
9 12x filozofie světla, 9x známý ruční stráž, 2x význam aeonů 450 000
10 16x filozofie světla, 12x známý ruční stráž, 2x význam aeonů, 1x koruna vhledu 700 000

Průvodce zemědělským materiálem Yae Miko

Sea Ganoderma

Začněme s nejjednodušším materiálem: Sea Ganoderma. Sea Ganoderma lze nacházet relativně snadno v celé Inazumě; Na mapě je k dispozici 149. Jakmile se sklízeli, respawn po dvou dnech. K plnému stoupání Yae Miko vyžaduje 168 Celkem je, proto je vyzvedněte, kdykoli na ně narazíte. Můžete použít oficiální interaktivní mapu Teyvat, který vám pomůže naplánovat zemědělské trasy.

Podávání

Všechny odrůdy Handguard lze získat porážkou Nobushi nepřátelé (včetně Kairagi) napříč Inazuma. Kageuchi a slavní strážci jsou nepřátelé upuštěni alespoň na úrovni 40 a 60, respektive 60. Alternativně je můžete vytvořit pomocí tří z předchozí úrovně handguard.

Chcete -li plně vystoupit, potřebujete 18 Staří hlídači, 30 Kageuchiovy stráže a 36 Slavní pokyny. Vystoupit všechny své dovednosti, bude to extra 18 Staří hlídači, 66 Kageuchiovy stráže a 93 Slavní pokyny. Jejich míra poklesu nejsou skvělé, takže doporučujeme každý den bojovat proti nobushi. Ostrov jinren je dobrým místem pro zahájení zemědělských strážců, protože malý ostrov obsahuje 17 tření nobushi.

Genshin Impact Bathysmal Vishap Boss Enemies; Dva zuřivá dračí stvoření hluboko pod Inazumou

Dragonheirova falešná ploutve

Dragonheirova falešná ploutve jsou upuštěny Bathysmal Vishaps, kdo tvoří výzvu „Coral Defenders“ v Enkanomiya. Potřebuješ 46 Chcete -li plně vystoupit na Yae Miko, takže jim budete čelit často.

Elektro Ascension Materials

Vajrada ametyst Slivers, fragmenty, kousky, a drahokamy jsou standardní elektrické vzestupné materiály a lze je získat z porážky Týdenní šéfové Azhdaha, dvalin a Childe, a Normální šéfové Obránci korálů, elektrostáza elektroa, Primo Geovishap a Thunder Manifestation.

Ujistěte se, že máte dostatek pryskyřice, abyste si mohli nárokovat odměny od těchto šéfů. Můžete vytvořit fragment ze tří pramenů, kus ze tří fragmentů a drahokam ze tří kusů. Celkem Yae’s Ascension vyžaduje ekvivalent 271 VAJRADA AMETHYST SLIVERS. V špetce můžete také převést další elementární vzestupné materiály na elektrické materiály pomocí prachu Azothu.

Talent Ascension Books

Knihy talentů Yae Miko Učení světla, Průvodce světlem, a Filozofie světla lze získat z Domain Violet Court ve středu, sobotu a neděli. Všimněte si, že v neděli, Všechno Materiály na úrovni talentů z domény mají šanci klesnout. Potřebuješ 9 „Učení“, 63 „Průvodci“ a 114 Celkem „filozofie“.

Jiné materiály

The Význam aeonů Nezbytné k vystoupení na talenty Yae Miko nad úrovní 6 budou vyřazeny z nového týdenního šéfa v Update 2.5, takže je v tuto chvíli nemůžete získat.

K dosažení úrovně 10 v každém talentu vyžaduje a Koruna vhledu. Jeden můžete získat z 2.4 prchavé barvy v letu a v současné době je k dispozici šest trvale: jedna prostřednictvím nabídek na omrzlinu a pět z posvátné Sakury.

Jak se očekávalo, bude vás to stát spoustou Mora stoupat yae – 2 093 000 celkem a navíc 4 950 000 pro její úroveň talentů. Nezapomeňte dokončit co nejvíce denních provizí, odměn a týdenních úkolů, abyste shromáždili Mora. Nezapomeňte sbírat spoustu hrdinového vtipu, abyste ji dostali na maximální úroveň, a nezapomeňte si každých sedm dní provést parametrický transformátor, který vám pomůže sbírat materiály Yae Miko.

To je všechno, co budete potřebovat k vystoupení Yae Miko – sledujte náš průvodce dopadových kódů Genshin, který doplňuje vaše mora a primogemy. Po tom všem, doufejme, že Yae Miko umístí na náš seznam úrovně dopadu Genshin Impact.

Jen Rothery Když Jen dominuje v Dota 2, hledá stopy o nových postavách Genshin Impact, pracuje na svém cíli ve Valorantu nebo mává mečem kolem hospody v MMOS jako New World. Dříve náš zástupce průvodců ji nyní najdete na IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.