Genshin Impact: Zhongli / znaky – TV Tropes, Zhongli | Genshin Impact Wiki | Fandom

Genshin Impact Zhongli

Zhongli se vrací do dopadu Genshin na jeho čtvrtý bannerový běh a hráči jsou připraveni utratit své primogemy a přání na geo Heartthrob.

Postavy / Genshin Impact: Zhongli

https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/genshin_impact_zhongli.png

„Bůh smluv. Slyšeli jste o něm? Má působivou paměť. Vzpomíná si na jméno každého člověka, se kterým se setkává, a datum, kdy každá loď postavená v liyue plachtě. Koneckonců, pouze v tom, že to dokáže, si může zapamatovat všechny smlouvy, které drží. S tím bylo řečeno, ne každá paměť je šťastná. “

Rarita: 5 ★
Narozeniny: 31. prosince
Živel: Geo
Zbraň: Polearm
Přidružená zbraň: Vortex Vanquisher
Modelka: Vysoký muž
Souhvězdí: Lapis Dei, božský kámen
Speciální jídlo: Pomalu vařená bambusová polévka (bambusová polévka)
Normální útok: Déšť kamene
Elementární dovednost: Dominus Lapidis
Elemental Burst: Planeta se povídá
Utility pasivní: Arcanum of Crystal (vrácení peněz 15% rud použitých při kování Polearms)
Přidružení: Liyue Harbor/Wangsheng Funeral Parlor, sedm

Vyhrazený, tajemný konzultant pohřebního salónu Wangsheng. Navzdory některým škodlivým vtípkám, jako je občasný rozptyl a být zvláště nešikovný v peněžních věcech, nikdo nepochybuje o jeho znalostech ve všech záležitostech týkajících se vnitřního fungování liyue, jako je zdvořilost a zvyky, které naznačuje, že by mohl být mnohem starší a Více informovanější, než jeho vzhled naznačuje. Cestovatel nakonec zjistí, že není nikdo jiný než Morax, Geo Archon, jeden ze dvou přežívajících originálních Archonů (druhý je Barbatos/Venti) a nejstarší z nich ve zhruba šesti tisících let, který se rozhodl odejít do důchodu jeho vlastní vůle, ale ne předtím, než se veškerou liyue do tajného testu jejich odhodlání a připravenosti přesunout z jeho úžasného stínu.

Zhongli se hodí k jeho neochvějné povaze a jeho dřívější pozici jako Geo Archon, klade důraz na generování robustních štítů kolem sebe a jeho spojence. Jeho elementární dovednost, Dominus Lapidis, vyvolává „kamennou stelu“, geo konstrukt ve tvaru sloupu (jehož může svolat až po jednom), který pravidelně způsobuje poškození geo okolních nepřátel a které mohou rezonovat s jinými geo konstrukty, aby jim také umožnily postupné poškození poškození ;; Ve své podobě navíc spustí rázovou vlnu, která poškozuje nepřátele a vypouští energii z jejich geo konstruktů, a také postaví „nefritový štít“ kolem aktivního charakteru, který absorbuje všechny druhy poškození a snižuje fyzické a elementární odpory okolní nepřátele. Jeho jeho elementární výbuch, Planeta se povídá, nechal ho zavolat meteoritu na své nepřátele a způsobil rozsáhlé poškození geo a způsobil na ně „zkamenění“, což je na krátkou dobu znehybňuje imobilní.

Jak Zhongli nadále čerpá ze svých staletí moudrosti a síly jako bývalý Geo Archon, Jade Shield získává schopnost shromažďovat hromádky „Fortify“, které dále zvyšují jeho odolnost, kdykoli je napadena aktivní postava, a všechny jeho útoky zvyšují účinnost v účinnosti na základě zlomku jeho maximálního HP. Jakmile plně odhalí svou historii jako impozantní válečník, Zhongli získává schopnost vytvářet dvě kamenné stely najednou; Planeta se povídá Vidí zvýšení poloměru poškození a prodloužení jeho účinku zkamenělé, a také získává schopnost udělit Jade Shields na spojence zachycené v jeho poloměru poškození; a štít nefritu pravidelně převede zlomek příchozího poškození na uzdravení.

Zhongli lze získat pouze tehdy, když Gentry of Hermitage Přání událostí postavy je aktivní.

Chcete -li zobrazit více informací o jeho roli jako Rex Lapis, klikněte zde.

Otevřete/zavře všechny složky

 • Achillova pata: Být postižen korozním efektem, který ignoruje absorpci štítů štítů a měřítka z maximálního HP oběti, zajišťuje, že zhongli z něj způsobí mnohem větší poškození než jeho squishier spojenci.
 • Vlastně docela vtipné: Zhongli je blízko k smíchu zadku poté, co slyšel oficiální příběh Qixing o něm „selhávat božský soud“, aby zametl záležitost jeho zjevné smrti pod koberec. Je také proouder a pobavený než trápený, když Qixing nakonec přebírá kontrolu nad liyue mnohem rychleji, než očekával.
 • Nejednoznačná situace: Zhongliho ticho je hnací silou tajemství, která se týkají jeho zapojení do dvou historických událostí:
  • Když je cestovatel stisknut na informace týkající se Khaenri’ah Cataclysm, nedokáže na ně odpovědět, i když to jasně chce, protože je pod přísahou, aby o tom nemluvil. I když je jasné, že ví, není výslovné, zda se na útoku účastnil samotného útoku, nebo zda ho bohové Celestie jednoduše přinutili ke smlouvě o tichu.
  • Jeho přesný vztah se zesnulou bohyní prachu a bývalým spoluúčastí na shromáždění Guili, Guizhong, je ponechán na interpretaci. Učenec ve hře je teoretizuje jako „blízkými přáteli“, ale popis paměti prachové zbraně naznačuje, že by mohlo být zapojeno více než jen přátelství, zejména proto, že Guizhong ve skutečnosti nevytvořil žádnou formální smlouvu s Rex Lapisem a zatím a přesto Oba dva vládli společně. Nikdy se to na obou směrech rozvinulo.

  Jaká hloupá představa. Nebyla mezi nimi žádná formální smlouva. Byli to jen dva lidé, kteří chodili stejnou cestou ze svých vlastních důvodů. Ale stejně si vzpomíná na scénu jejich prvního setkání, když lilie glazury byly stále v hojném květu.

  • Jaká byla jeho role při Guizhongově smrti. Soraya, učenec Sumeruanů studující historii shromáždění Guili, zmiňuje, jak je neobvyklá a bizarní smrt Guizhongu, protože se to děje nejen na jejím domovském území v Guili, ale také proto, že s ní byl s ní. Obě převládající teorie jsou buď čelili soupeři tak silnému, že se jim podařilo zabít Guizhonga v bitvě navzdory svému nejlepšímu úsilí, nebo že ji zabil, protože trpěla erozí. 3.4 Lantern Rite Event Cutscene podporuje první, s cloudovým držákem, který říká, že Guizhong byl přemožen nepřítelem a padl v bitvě, zatímco druhá je podporována skutečností, že bitva byla popsána jako „černý prach“ a „tisíce hornin“ – – – Prvek Guizhongu a sebe – a nic jiného a že by neváhal zabít přítele otočil nepřátele. V poslední části 3 je Zhongli.4 událost Lantern Rite, která říká, že „stejná pravda bude znít odlišně pocházející od různých lidí“ a že Sorayovy závěry jsou velmi blízké pravdě; S cloudovým držákem a ulicí Ramblerem, který dorazí na scénu až poté, co Guizhong už je mrtvý, může být Zhongli jediný, kdo zná plnou pravdu za Guizhongovou smrtí, ale ještě musí na své straně příběhu propracovat.
  • Poprvé to udělal během rozhovoru s Yunem Jin a řekl, že je poctěn, že „obyčejný muž jako sám“ měl příležitost se setkal s cestovatelem, s Paimonem a cestovatelem si mysleli, že to jen říká že?�
  • Toto je přeneseno na další úroveň, když on a Venti „setkáte se poprvé“ (hned poté, co se právě setkal s Xiaem „poprvé“), protože nejen předstírají, že jsou „jen pohřebním konzultantem“ a a „Common Bard“, ale oba začnou přehánět komplimenty. Xiao, Paimon a Traveler jsou jediní, kteří si jsou vědomi toho, že leží skrz zuby, zatímco ostatní na žádnou z těchto detailů nezískají.
  • Také kategoricky popírá, že byl kdekoli poblíž propasti během událostí „nebezpečných stezek“, když byl vyslýchán, přestože Xiao jasně vycítil jeho přítomnost a sílu a hráč zachytil pohled na některé velmi známé kontotivy a kalhoty obleku.

  (Elemental Burst) “I vůle mít objednávku!”

  • Zhongli a Venti jsou dva nejstarší archony a představují Geo a Anemo. Zdá se, že oba jsou ve vzájemném rozporu, protože Zhongli nesouhlasí s Ventiho návyky, zatímco Venti považuje Zhongli za „blockhead.”
  • Zhongli a Xiao, poslední yaksha. Xiao žije svůj život ve službě svému Archonu a Zhongli pro něj ukazuje velké obavy (jeho osoba i jeho bezpečnost). Je ironií, že zatímco jejich bojové styly odpovídají jejich příslušnému prvku, charakter je to téměř pravý opak: Zhongli se zdá být mnohem více přijímání změn a má jen málo problémů s mícháním s lidmi moderní liyue (obvykle více spojené s větrem/vzduchem), zatímco Xiao udržuje svou vzdálenost od většiny sociálních interakcí a má těžší čas propustit minulost.
  • Nemá dovoleno říkat, co je to Tsaritsa nabízená výměnou za geo gnózu, ale na chvíli objasňuje, že přestože údajně není nic, co by se mohlo srovnávat s gnózou hodnotou obchod a ponechání cestujícímu, aby zjistil, co to nabízí.
  • Poté, co připustil, že nemůže mluvit o Khaenri’ah a jejich sourozence, povzbuzuje cestovatele, aby následoval kroky „této osoby“ a naučil se pravdu o světě. Jeho volba slov, i když nezveřejňuje žádné podrobnosti o pádu národa, potvrzuje, že ví o sourozence cestovatele nad rámec toho, o čem cestovatel diskutoval, a že pravda, o které tvrdí, že objevila na konci jejich cesty, existuje a poskytne to kontext, který hledají.
  • Existuje mnoho náznaků, že Zhongli je rex lapis incognito, od jeho rozsáhlé znalosti liyue a rex lapis po jeho jasné jantarové oči, kterou různá literatura ve hře popisuje jako rozlišovací vlastnost všech avatarů Geo Archon’s Avatars.
  • V prvním příběhu Zhongli říká, že chce, aby cestovatel svědčil o historii Teyvatu, aby si někdo alespoň vzpomněl, co se skutečně stalo, a ve své druhém jim připomíná, jak snadno je možné zkreslit pravdu, a varuje je, že žádná část z nich historie kromě toho, na co osobně svědčíte, lze plně důvěřovat. Přestože se zdá, že zpočátku mluví o věcech, jako je historie, které vítězové psali, ao tom, jak eroze paměti nesmrtelných může ovlivnit jejich účty, je toho víc než to:
   • Na konci Eiho druhého příběhového úkolu odhaluje, že posvátná Sakura vyskočila z ničeho po Makotově smrti, ale díky tomu, co se předpokládá, že je Istarothovou mocí, všichni ostatní v Inazumě věří, že tam byla vždy tam .
   • Na konci Sumeru Archon Quest, poté, co je Rukkhadevatovo přetrvávající vědomí odstraněno z Irminsulu, aby trvale očistilo Sumeru zakázaných znalostí, které způsobily Eleazar a uschnutí, se vše změnilo tak, že nikdy neexistovala; Život, který kdysi žila, je místo toho vysvětlen jako život Kusanali, který místo toho, aby zahynul v kataklysmu jako Rukkhadevata, utrpěl pouze amnézii a různé další účinky, které měla na historii. Venti, Zhongli a EI také následně odemkněte hlasové linie, kde vyjadřují obeznámenost s „Buer“, i když Kusanali byl uzamčen za posledních 500 let, což naznačuje, že si nevzpomínají ani ani Rukkhadevatova současní bohové .
   • Na konci třetí kapitoly Archon Quest Interlude poté, co byl svědkem Scaramouche trvale vymazat svou existenci v nakonec marném pokusu o zrušení smrt svých přátel před čtyřmi sto lety, a poté se vrátí jako Wanderer, Traveler a Paimon Hear the Voice The Voice záhadné ženy, která jim říká, že osud v Teyvat nelze snadno změnit, ale že by měl také věřit svým očím .
   • Srdcebroken Badass: Zhongli tak velký archon, jako je on. Bere bolest dobře, ale vzhledem k jeho slavnostní reminiscenci o tom, že musel pokračovat v karázení dědictví Azhdahy, jizvy běží docela hluboko.
   • Lidé jsou zvláštní: Důvodem, proč se nikdy neurazil na otevřenou neúctu Keqinga, je to, že v současné době má stejnou mysl a vytvořil osiální krizi, aby jeho lidé mohli prokázat své schopnosti. Je nesmírně potěšen, když ho Qixing a Adepti bez jeho pomoci porážejí.
   • Udělal jsem to, co jsem musel udělat: v současné době není Zhongli zcela hrdý nebo šťastný z řady věcí, které udělal jako Geo Archon, a vyjadřuji lítost nad tím, jak se dopadla na válku Archon a musela po něm zapečetit svého starého přítele Azhdaha Věk ho přiměl senilní a rozzlobený, ale prošel s tak morálně pochybnými činy, aby dodržoval své vlastní přísahy, jejichž nutnost bude zdůraznit, pokud je to vhodné.
   • Dal jsem své slovo: Jako tradiční liyuan věří Zhongli v vždy cti smlouvy. I když si všimne, že pokud smlouva něco nepokrývá, je to férová hra. Bohužel pro cestovatele je řada důležitých podrobností, které by chtěli vědět, jako jsou podmínky dohody mezi ním a Tsaritsou a historii jejich sourozence a Khaenri’ah, jsou věci, o kterých se výslovně souhlasil, že nebude mluvit, nemluví, nemluví, že se nemluví, To nejlepší, co může udělat, aby pomohl, je pouze povzbudit je, aby sami hledali odpovědi.
   • Nepravděpodobné použití zbraně: jeho základní animace útoku ho zahrnuje kopání Jeho Polearm na nepřátele, což způsobuje, že se točí ve vzduchu, než ho popadne.
   • Spoiler rozhraní: Desied. Před dokončením Liyue Archon Quest bude jeho profil a záznam příběhu uveden „Vize“, zatímco jeho souhvězdí se objeví jako “. “. Jeho příběhový úkol má také název „Historia Antiqua“, nikoli jméno jeho souhvězdí, na rozdíl od jiných postav. Po dokončení Archon Quest, jeho profil a příběh nyní uvádí „gnózu“ místo „vize“ a jeho souhvězdí je odhaleno: Lapis Dei, „Bůh Stone“.
   • Podohodnu se tuto poznámku!: Poté, co byl požádán, aby využil svých „znalostních sil s vysokou společnost“, je Zhongli mírně odložen Paimonem, aby ho vypadal jako „nějaký druh buržoazie parazita, jehož jediný nástroj spočívá v poskytování kuriózních kusů trivia na vyžádání“ s požadovaným kouskem trivia. A nikdy se neobjevil s morou potřebovanými zaplatit své účty.
   • Ironie: Zhongli je často popisován jako rigidní tradicionalista, ale ve skutečnosti docela přijímá nové a vyjadřuje svůj souhlas s radikálními názory Keqingu. Pro srovnání, jiní tzv. Tradicionalisté mají tendenci skončit ve svých křížových křídle.
   • Jerkass to One: To Venti. Zhongli se na něj často označuje jako „opilce“ a „hanba pro umění“. Obzvláště pozoruhodné, jak normálně Zhongli je neochvějně srdečné, když mluví s někým bez ohledu na jeho osobní pocity (dokonce i Hu Tao)), zůstává důstojný a sbírán v celém jeho charakterovém příběhu i poté, co někdo stiskl své největší tlačítko Berserk. Vzhledem k tomu, že jsou to postavy, které se navzájem znají nejdelší a pouze dva zbývající členové původních sedmi, Venti se na něj otřel déle než kdokoli jiný, natolik, aby Venti stiskl všechny jeho tlačítka. Nicméně, když se oba znovu sejdou, zatímco je to poněkud trapné vzhledem k situaci (oba musí předstírat, že jsou cizí), ukázalo se, že jsou nakonec šťastní, že se znovu setkávají.
   • King Incognito: Konzultant Wangsheng Funeral Parlor je vlastně „Rex Lapis“ Morax, Geo Archon a Bůh Liyue. Jeho smrtelná přestrojení se ukazuje jako účinné při předstírání jeho smrti, aby mohl odejít ze své pozice se svým lidem, žádný moudřejší. Je to dokonce zmiňováno ve jménu jeho tematické hudby a série smyšlených knih, Rex Incognito.
   • Leitmotif: Má jeden ve svém debutovém přívěsu, posluchači, s názvem „Rex Incognito“.
   • Dlouho vlasy Pretty Boy: Zhongli je atraktivní a nosí vlasy v nízkém copu po zádech.
   • Man of Kryptonite: Zhongli promění geo hypostázu na úplný vtip díky držené podobě Dominus Lapidis, který absorbuje energii z nepřátelských geo konstruktů, jako jsou pilíře hypostazy, vytváří štít, který absorbuje jeho poškození, a má krátký cooldown. Může také zničit dva ze tří pilířů, které vytváří, když se snaží oživit sám sebe, a nechat poslední na milost Planeta se povídá, Wielder Claymore nebo jakákoli jiná postava s tupými útoky, jako je Klee.
   • Smysluplné jméno: Zhongliho jméno je homofonické s Zhongli Quan, jedním z osmi nesmrtelných v taoismu, který se naučil přeměnit pravidelné kameny do zlata nebo stříbra, aby pomohl lidem z chudoby a hladomoru, a nakonec jeho neustálé používání jeho mocností vedlo dosáhl nesmrtelnosti. Koneckonců, Zhongli je sám Rex Morax.
   • Mechanicky neobvyklý bojovník: klikata. Zhongli je stěží jediným bariérovým válečníkem, jehož štít se spoléhá na jeho HP, aby se stal odolnějším, s jeho spoléháním na to, že se jeho ofenzivní síla stává méně jedinečnou s postupem času zavedením postav jako Thoma a Layla. Vyčnívá však mezi geo postavami kvůli jeho spoléhání se na HP, stejně jako s výjimkou Ningguangu, je každé další geo dosud závislé na Def pro většinu své moci jako členy podpory stran nebo DP SS, dokonce i kolega i první Bariérový válečník, Noelle. To je obzvláště ironické vzhledem k tomu, že on je sám Geo Archon.
   • Meteor-Summoning Attack: Planeta se povídá Zavolá obří meteor na nepřátele. Každý, kdo se chytí, bude na krátkou dobu zkamenělý, aby hráči umožnili způsobit nějaké poškození, než se efekt opotřebovává. Se svým pasivním čtvrtým vstupy, Dominance Země, Způsobuje další škody na základě třetiny jeho maximálního HP a jeho čtvrté konstates upgrade, Topaz, nerozbitný a nebojácný, zvyšuje svůj poloměr poškození o 20%a doba trvání zkamenění o dvě sekundy.
   • Peníze hloupé: Zhongli nemá absolutně žádný koncept rozpočtování, jen by je „koupil všechny“, když je požádán o výběr, nikdy se nebude snažit haggli, když by to všichni ostatní v Liyue, a vždy zapomíná přivést svou vlastní peněženku, potřebuje ostatní, aby pro něj pokryli. Jeho příběh o charakteru přímo uvádí, že „si nedokáže představit, že je chudý“. Mít sílu vytvářet peníze z tenkého vzduchu může vážně osnovit něčí ekonomické smysly, zejména pro někoho tak dlouhoho žijícího jako Zhongli, do té míry, že zatímco pečlivě plánoval pro svůj vlastní „penzijní plán“, který dostal adepti a qixing zapomněl, úplně zapomněl na roli své gnózy při vytváření mory a tedy na páteři ekonomiky.
   • pan. Expozice: Díky svému velkému znalosti může cestovateli (a hráči) poskytnout velké množství informací o zvycích, světonázoru a historii Liyue.
   • pan. Fanservice: Doklad, protože jeho výchozí outfit není tak odhalující jako Kaeya a Itto. Nicméně nelze popřít, že Zhongli je jedním z nejatraktivnějších mužů ve všech Teyvat, vysoký, tmavý a hezký a má hluboký mužský hlas ve všech čtyřech dabech. Navíc, jakmile se stal hratelným, fanoušci se postavili, že jeho model ve hře nosí kalhoty, které jsou spíše těsný, Zejména kolem zadní části, která při pohledu z určitých úhlů, zatímco on leze nebo klouzání, je překvapivě dobře definované ve srovnání s ostatními hravými mužskými postavami. Navíc, jeho socha sedmi ho nechala zobrazovat košile bez košile, ostrý kontrast s jeho kolegy Archony, kteří jsou zobrazováni jako konzervativněji oblečeni na jejich sochách.
   • Světlá nástroj: Forma drženého Dominus Lapidis trivializuje těžbu, protože ničí Všechno rudy žíly v okolí najednou.
   • Hudební spoiler: Jeho téma, Rex Incognito prakticky vyhláskuje, že je rex lapis, jezdí v inkognitu.
   • Pěkný chlap: Zatímco je trochu výstřední s jeho názorem na peníze, je to jinak velmi rozumný muž, platí smluvní pracovníky spravedlivé mzdy, dává cestujícímu velkou autonomii a sdílí s nimi své znalosti o liyue. Je skutečně omluvný, když se nasazuje cestovatele do špatně koncepční smlouvy a nakonec je splácí za veškerou práci s večeří v uznávané restauraci. Ve videu Zhongli: Další výdaje, Hledá rodinu nucenou zastavit ceněné dědictví, aby nejen vrátil své cenné vlásenky.
   • Obstrukční kodex chování: Zhongli bere každou smlouvu velmi vážně a dělá vše, co je v jejich silách, aby naplnil každou z nich, bez ohledu na to, bez ohledu na to, nebo dokonce jeho osobní pocity v této záležitosti. Obvykle je schopen tyto věci vyčistit různými sousedstvími, takže skutečnost, že je zřetelně bolestivý a frustrovaný tím, že nedokáže vyprávět cestovatele o Khaenri’ah a jejich sourozenec hovoří o tom, jak moc si cení jejich přátelství .
   • Occamova břitva: Na začátku svého prvního příběhu se připojí k debatě s dvojicí archeologů, kteří prezentují velmi fantastické a mystické teorie o akcích Rex Lapis, a tvrdí, že první mora mince má určitou božskou moc a druhou drží nějakou božskou moc a druhá Vyžádání meče a dýky, které vytvořil, může majitelům poskytnout nějaký způsob autority nad liyue. On, on, protože Rex Lapis a s vědomím, že jsou oba nesprávní, se pokouší navrhnout nejjednodušší řešení, jako je to, že Rex Lapis pouze vytvořil první mora minci jako měnu, a pak uvedl, že to pravděpodobně není v nějakém skrytém chrámu nebo tak něco,, Právě jsem někde utratil. Jeho interpretace je však zamítnuta pro „postrádající důkazy.”
   • Zvláštní přátelství: S Tartaglií. Propagační materiál s nimi zachází jako s párem a jsou velmi přátelští v rámci samotné hry i přes jejich odlišné osobnosti. Tartaglia má tendenci udržovat Zhongli pod kontrolou, zejména pokud jde o Moru, pokud mu to nepřináší, zatímco Zhongli si je vědom, ale jinak se nevoluje bývalými tendencemi Krevní rytíř, přestože věděl, že zabíjí ty, kteří se proti němu staví proti němu. Původní čínská hlasová linie „složená“ naznačuje, že Zhongliho dojem dojem Tartagliiovými bitevními schopnostmi a pomocí slova „válečník“ ho popisuje.
   • Olympus Mons: Zhongliho pravou identitou je Geo Archon, „Rex Lapis“ Morax, a stejně jako Venti je 5 ★ jednotka, která se může připojit k cestovnímu party.
   • Ó.Ó.C. Je to vážné podnikání: Kdykoli uzavře smlouvu, tvrdí, že to udělal z pocitu nezbytnosti nebo cti, nabízí svůj pohled na tuto záležitost ve snaze pomoci ospravedlnit nebo alespoň objasnit jeho činy bez ohledu na jakékoli pochybnosti. Dělá to i při diskusi o záležitosti Azhdahovy pečetí, které je viditelně líto, že to musí dělat. Takže když se ho cestovatel zeptá na Khaenri’ah, viditelně váhá na zlomek vteřiny, než řekl, že je na základě smlouvy, aby o tom nic neřekl. To je vše, co nabízí, bez doprovodného vysvětlení. Z tohoto důvodu se cestovatel ustupuje od stisknutí problému, protože chápou, že Zhongli nikdy neporuší smlouvu.
   • Papír-tenké převzetí: Pokud se jeho zobrazení v cutscenes stanovených v minulosti přijata v nominální hodnotě, Zhongli udělal pozoruhodně málo, aby změnil svou lidskou podobu v tisíciletí. Navíc oblek, který nosí, vypadá nejen jako modernější verze svého oblečení před čtyřmi tisíci lety, ale také se jedná o design, který shromáždil z Menogias, což Xiao okamžitě uznává. S tím se dostane pryč, protože lidé moderní liyue jen vědomě komunikovali s Rex Lapisem ve své podobě exuvia a pravděpodobně se vyhnul adepti, zatímco podněcoval události Liyue Archon Quest.
   • Perpetuální chudoba: Ještě musí mít scénu, kde na něm má nějakou moru.
   • Osoba hromadného ničení: Jako Rex Lapis vyrovnal Guili Plains a vytvořil Guyun Stone Forest, když bojoval proti nepřátelským bohům během založení liyue.
   • Vybíravý Eater: Zatímco si užívá cokoli, co vaří, Xiangling poznamenává, jak Zhongli po jednom kousnutí navrhl, aby měla podávat sůl a pepř speciálně pomocí mořské soli extrahované z kamenného lesa Guyun a řekl, že by to přinesl a řekl, že by to přinesl a přinesl by to přinese čerstvý pocit hloubky tofu. A sama Xiangling je jednou z šťastných; Jeho příběh o charakteru zmiňuje, že je spíše „zvláštní“ o prakticky všem, včetně chuti v jídle, takže kuchaři v jiných restauracích se často vyvolávají na dlouhé přednášky o všem, co našel špatně s jejich „autentickými“ pokrmy.
   • Power Up Letdown: Jeho rovnováha se týkající se nabité formy Dominus Lapidis je dvojitý meč. Jistě, nyní přichází s volným kamenem, která neustále způsobuje rozsáhlé poškození geo geo, ale u jednotek DPS Melee, které se spoléhají na elementární reakce, může konstantní poškození geo konzumovat elementární účinek na nepřítele a zabránit optimální reakci poškození.
   • Povýšeno na hratelné: Pro většinu Liyue Archon Quest je Zhongli pouhou NPC navzdory své prominentní roli v něm. Až měsíc poté, co bylo vydáno finále k uvedenému úkolu.
   • Fialová próza: Jeho řeč, nejvíce zřejmý během jeho příběhových úkolů, je pepřen květinovými slovy, že to zní velmi staromódní a důstojně. Náznak toho, že je mnohem starší než jeho zjevný věk.
   • Červená oni, Blue Oni: Klid, shromážděný a (obvykle) logicky modrá až Tartagliaova bojová, tvrdohlavá červená.
   • Požadované sekundární síly: Ukazuje se, že jeho špatné výdajové návyky jsou výsledkem spoléhání se celý svůj život na schopnost generovat moru na rozmaru. Jeho pokus vyhnout se použití uvedených sil ho nutí konfrontovat realitu, že dosud nevyvinul požadované návyky výdajů a spoření.
   • Riches to Rags: Vychází z toho, že má doslova nekonečné bohatství na základě toho, že je schopen vytvořit moru podle libosti, aby byl téměř bez peněz, protože si nemyslel, že odloží nějakou moru pro svůj vlastní použití k tomu, aby se vzdal svého titulu jako Archon.
   • Riddle for the Ages: Co přesně by mu Tsaritsa mohla dát, což bylo tak důležité, že Zhongli byl ochoten vyměnit Geo Gnózu, není odhaleno. Jen trvá na tom, že to ve skutečnosti bylo že důležité a povzbuzuje cestovatele, aby zjistil, co to bylo, protože to není schopen odhalit.
   • Běh roubíku: Druhý akt The Liyue Archon Quest neustále ukazuje jeho špatné pochopení rozpočtování, jako je vyjednávání o koupi všech zásob položky, když pouze jednu potřebovali. Na konci úkolu si cestující a Paimon viditelně poškrábají hlavy nebo obličej, když se chystají očekávat, co se Zhongli chystá znovu říct.
   • Zašroubujte pravidla, mám peníze!: Hrál rovně, pak vzdorovat. Býval to schopen vyvolat to, když byl stále Geo Archon kvůli své schopnosti generovat nekonečné množství mory, pak když zbavil svou zbožnou podobu, aby si vzal smrtelné tělo, stále má sklon nakupovat/nakupovat věci příliš musí zadržet svou sílu, aby vytvořil peníze, takže musel mít někoho jiného, ​​kdo pro něj nohy nohou. Je to příčina jeho běžeckého roubíku, že je hloupý.
   • Tajný udržovatel:
    • Zhongli bere podmínky všech svých smluv vážně a nebude sdílet nic, co souhlasil s tím, že bude mlčet, ani s přítelem, jako je cestovatel. To zahrnuje podmínky jeho dohody s Tsaritsou a na jeho zmást, historii Khaenri’ah a cestovatelského sourozence. Ačkoli o tomto tématu nemluví přímo, povzbuzuje cestujícího, aby následoval cestu „této osoby“ a svědkem pravdy světa pro sebe, což je znepokojivě podobné tomu, co se od nich zeptal sourozence cestovatele a navrhuje, aby také ví, že on ví i on celá pravda. Proč povzbuzuje cestujícího, aby udělal totéž kvůli pokusu o jejich odrazení .
    • Naopak jen několik lidí ví, že je to Geo Archon: Kromě cestovatele a Paimona jsou tu Fatui, Madame Ping, Xiao a další zbývající adepti, s důsledky, že jeho kolegové jako Venti, EI,, a Nahida je také v vítězství, zda jsou jejich linie o něm nějakým náznakem. Kromě toho Guoba o něm pociťovala pocit známosti, přestože ztratil své vzpomínky, a Hu Tao je o něm trochu podezřelý.
    • Vzhledem k jeho zvláštnímu přátelství s Tartaglií má smysl, aby Zhongli získal od The Harbinger nějaké materiály vzestupu.E., Týdenní bitvy šéfů s druhým).
    • Jako zaměstnanec Hu Tao je Zhongli trochu otrávená jejím chováním, ale dva hratelný personál Funeral Parlor Wangsheng Funeral Sallor stále společně vytvářejí skvělý tým � Zhongli’s Shields výrazně zvyšuje přežitelnost Hu Tao Být co nejnižší, aby způsobil více škod.
    • V jedné z jeho hlasových linií mluví o Ningguangu s úctou, když viděl její vytrvalost navzdory záležitostem, se kterými se musí vypořádat od té doby, co byla dítě, a popisuje ji jako „vzácný drahokam.”
    • Ukazuje také jeho úctu k Keqingovi, protože je to někdo, kdo podle jeho slov „promluví, když se domnívají, že mají pravdu, a pak o tom udělá něco rozhodujícího“. Je spokojený s opuštěním své práce jako Geo Archon, protože ví, že existují lidé jako ona.
    • Guizhongova činka, vzpomínka na prach. Představuje vztah, který měli dva, přestože neměla formální smlouvu, která utěsnila své znalosti uvnitř. Zhongli by to často vytáhl během některých jeho nečinných animací a Planeta se povídá Nechal ho vypustit rozsáhlou verzi z oblohy na své nepřátele.
    • V menší míře, jeho obchodní oděv byl tkaný menogií, jeden z pěti předních Yaksha, a od té doby ho nosil na jeho počest.
    • Stejně jako Geo Traveler mohou hráči stoupat a stát se na kamenných stelech, aby se dostali na vyšší úroveň nebo zahájili útoky ponoření.
    • Držená forma Dominus Lapidis lze také použít k rychlému těžiště okolních rud.

    (O vizi) vize. jsou také typem smlouvy. Měli byste vědět, že veškerá síla přichází za cenu. Za každý kousek energie získáte, takže také získáte větší odpovědnost.

    Zhongli

    Kartu

    Zhongli ( čínština: 钟离 Zhōngli ) je hratelný Geo postava v Dopad Genshin.

    Konzultant Funeral Parlor Wangsheng, později je odhalen jako Geo Archon, Morax, který se rozhodl zažít svět z pohledu smrtelníka.

    Obsah

    • 1 informace o hraní
     • 1.1 vzestupy a statistiky
     • 1.2 talenty
      • 1.2.1 upgrade talentů
      • 2.1 událost si přeje

      Informace o hře

      Ascenze a statistiky

      Přepínajte vzestupné materiály

      20 000

      40 000

      60 000

      80 000

      100 000

      120 000

      1. ↑ nezahrnuje hodnotu zbraně ATK.
      2. ↑ znaky získávají speciální statistiky počínaje 2✦.

      Celkové náklady (0✦ → 6✦)

      420 000 mora

      Recenze expertů GameSpot

      13. října 2020

      Talenty

      Ikona název Typ
      Déšť kamene Normální útok
      Normální útok
      Provádí až 6 po sobě jdoucích oštěp.

      Nabitý útok
      Spotřebuje určité množství výdrže, aby se propadl dopředu, což způsobuje, že kamenné kopí padají podél jeho cesty.

      Ponoření útoku
      Vrhá se ze středního vzduchu, aby udeřil na zem níže, poškodil soupeře podél cesty a zabýval Aoe DMG po dopadu.

      • 5. normální útok Zhongli nevytváří dřevo po zasažení stromů.

      Pasivní účinky

      • Pasivní talent 2, dominance Země: zvyšuje jeho normální, nabitý a ponořený útok DMG o 1.39% jeho maximálního HP.
      Rozchod
      Jednotky
      Interní cooldown Viset
      Poškození
      Impuls
      Typ
      Otupit
      Štítek Typ
      Normální útok 1-hit (cíl do 2 m) 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 33.76 4
      Normální útok 1-hit (cíl ne do 2 m) 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 33.76 3
      Normální útok 2-hit 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 34.32 3
      Normální útok 3-hit 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 42 3
      Normální útok 4-hit 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 45.92 4
      Normální útok 5-hit a 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 11.52 2
      Normální útok 5-hit b 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 11.52 2
      Normální útok 5-hit c 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 11.52 2
      Normální útok 5-hit d 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 11.52 2
      Normální útok 6-hit 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 61.52 6
      Nabitý útok 1U Nabitý útok 0.5s 103.28 Vzduch, 0, 450
      Ponoření kolize útoku 0U Žádný ICD 25 2
      Nízký pokles 1U Žádný ICD 100 4
      Vysoký pokles 1U Žádný ICD 150 7

      Úrovně talentů minulých 10 vyžaduje normální metody zvyšování úrovně útoku, jako jsou souhvězdí a pasivní.

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      1-hit DMG (%) 30.77 33.27 35.78 39.36 41.86 44.72 48.66 52.59 56.53 60.82 65.74
      2-hit DMG (%) 31.15 33.69 36.22 39.85 42.38 45.28 49.26 53.25 57.23 61.58 66.56
      3-hit DMG (%) 38.58 41.72 44.86 49.34 52.48 56.07 61 65.94 70.87 76.26 82.42
      4-hit DMG (%) 42.94 46.43 49.93 54.92 58.42 62.41 67.9 73.4 78.89 84.88 91.74
      5-hit DMG (%) 10.75 × 4 11.63 × 4 12.5 × 4 13.75 × 4 14.63 × 4 15.63 × 4 17 × 4 18.38 × 4 19.75 × 4 21.25 × 4 22.97 × 4
      6-hit DMG (%) 54.5 58.93 63.37 69.7 74.14 79.21 86.18 93.15 100.12 107.73 116.44
      Nabitý útok
      Nabitý útok DMG (%) 111.03 120.06 129.1 142.01 151.05 161.38 175.58 189.78 203.98 219.47 237.22
      Náklady na nabitý útok 25
      Ponoření útoku
      Ponořit DMG (%) 63.93 69.14 74.34 81.77 86.98 92.92 101.1 109.28 117.46 126.38 135.3
      Nízkoplížení DMG (%) 127.84 138.24 148.65 163.51 173.92 185.81 202.16 218.51 234.86 252.7 270.54
      Vysoký plunge DMG (%) 159.68 172.67 185.67 204.24 217.23 232.09 252.51 272.93 293.36 315.64 337.92

      Umístěte se přehlédnout náhledy a zobrazit ve vyšší kvalitě.

      Normální náhled déšť kamene

      Pršť z kamene nabitý náhled

      Náhled deště kamenného ponoru

      lis
      Přikazuje síle Země vytvořit kamennou stelu.

      • Pokud nebylo dosaženo jejich maximálního počtu, vytvoří kamennou stelu.
      • Vytváří štít nefritu. Absorpční stupnice Shielda DMG založené na Zhongli’s Max HP.
      • Nabídky AOE GEO DMG .
      • Pokud existují blízké cíle s Geo Element , Vypustí velké množství Geo Element z maximálně 2 takových cílů. Tento účinek nezpůsobuje DMG.

      Jade Shield
      Má 150% absorpce DMG proti všem elementárním a fyzickým DMG.
      Znaky chráněné jadeským štítkem sníží Elemental Res a Fyzický res soupeřů v malém Aoe o 20%. Tento efekt nelze naskládat.

      • Když jakýkoli DMG, který se touto dovedností zasáhne, zasáhne alespoň jednoho nepřítele, generuje to 0.5Elementární částice.
       • Tato generování částic má cooldown 1.5s.
      • Z 2s po vytvoření kamenné stely rezonuje se sebou samým a nedalekým geo konstruuje každý 2 sekundy jednání Geo Dmg .‍ [potřebné ověření]
       • Stone Stels budou rezonovat s geo konstrukty vytvořenými nepřáteli.
       • Geo konstrukty jiné než samotná kamenná stela, mohou vzít rezonanci z několika nedalekých kamenných stelů.
       • Navzdory animaci rezonance se objevuje jako puls, který se postupně šíří, všichni nepřátelé v AOE rezonance berou DMG současně.
       • DMG a rezonance Stone Sleleho DMG Snapshot Zhongliho statistiky na obsazení a nebudou ovlivněny změnami v jeho statistikách, ke kterým dochází poté.
      • Při držení elementární dovednosti se Zhongliho odpor přerušení výrazně zvyšuje.
      • Když je držení úplného odtoku 8 měřičných jednotek Geo z maximálně 20 objektů (e.G., Rudy, Hilichurl Rock Shields atd.) a 6 měřidkových jednotek Geo z maximálně 3 nepřátel v okruhu 10 m.
      • Aoe debuff Jade Shield Res je válec s poloměrem 7.5 metry a výška 10 metry.

      Pasivní účinky

      • Pasivní talent 1, Rezonanční vlny: Zvyšuje sílu štítů postav s Jade Shieldem o 5% pokaždé, když Jade Shield poškodí, až na maximálně 25% zvýšenou sílu štítu. To trvá, dokud nezmizí štít nefritu.
      • Pasivní talent 2, Dominance na Zemi: Zvyšuje poškození z držení Dominus Lapidis, vytváření kamenné stely a rezonance Stone Stele o 1.9% maximálního HP Zhongli.

      Účinky souhvězdí

      • Úroveň konstelace 1, skála, páteř Země: „Zvyšuje maximální počet kamenných stelů vytvořených Dominus Lapidis, které mohou existovat současně na 2.”
      • Úroveň konstelace 3, Jade, třpytící se temnotou: Zvyšuje úroveň tohoto talentu o 3, až na maximálně 15.
      • Úroveň konstelace 6, Chrysos, Bounty of Dominator: „Když Jade Shield vezme DMG, 40% tohoto příchozího DMG je převedeno na HP pro současný charakter. Jediná instance regenerace nesmí překročit 8% maximálního HP dané postavy.”
      Rozchod
      Jednotky
      Interní cooldown Viset
      Poškození
      Impuls
      Typ
      Otupit
      Štítek Typ
      Stone Stele Dmg 2U Elementární dovednost 2.5s/3 zásahy 200 4
      Hold Dmg 1U Elementární dovednost 2.5s/3 zásahy 142.9 4
      Rezonance DMG 1U Elementární dovednost 2.5s/3 zásahy 0 1

      Úrovně talentů minulých 10 vyžaduje metody zvýšení úrovně elementárních dovedností, jako jsou souhvězdí a bonusy událostí.

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
      Kamenná stele/rezonance DMG (%) 16/32 17.2/34.4 18.4/36.8 20.0/40.0 21.2/42.4 22.4/44.8 24.0/48.0 25.6/51.2 27.2/54.4 28.8/57.6 30.4/60.8 32/64 34/68 36/72
      Stiskněte CD 4s
      Hold DMG (%) 80 86 92 100 106 112 120 128 136 144 152 160 170 180
      Absorpce štítů 1 232 1 355 1 489 1633 1 787 1 951 2 126 2 310 2 506 2 711 2 927 3 153 3 389 3 636
      Další absorpce štítu (% max HP) 12.80 13.76 14.72 16.00 16.96 17.92 19.20 20.48 21.76 23.04 24.32 25.60 27.20 28.80
      Trvání štítu 20s
      CD (hold) 12s

      Zhongli Best Build Genshin Impact Guide: Nejlepší talenty, artefakty a zbraně

      Zhongli a jeho oštěp v dopadu Genshin

      Kredit: Mihoyo

      Nebojte se, nejlepší sestavy zhongli jsou tady.

      Zhongli se vrací do dopadu Genshin na jeho čtvrtý bannerový běh a hráči jsou připraveni utratit své primogemy a přání na geo Heartthrob.

      Nejvyšší úrovní postava je známá pro svou rozmanitou soupravu, která umožňuje DPS i podporu Playstyles, ale jak ho vlastně stavíte?

      Zde je rychlý průvodce nejlepším stavěním Zhongli v dopadu Genshin, včetně shrnutí jeho nejlepších talentů, zbraní a artefaktů.

      Přehled talentů Zhongli v dopadu Genshin

      Zde je rychlý přehled všech talentů, které jsou zmíněny v průvodci Zhongli Best Build:

      Nejlepší artefakty pro Zhongli v dopadu Genshin

      Fyzikální DPS Zhongli Best Build (Pale Flame)

      Detaily a umístění artefaktu bledého plamene v dopadu Genshin

      Fyzikální DPS Zhongli je docela vzácný pohled, ale dobře funguje při vytahování hord nepřátel s jedním kombo.

      V této nejlepší sestavení Zhongli můžete využít sadu čtyřdílného bledého plamene artefaktu. Kromě toho, že vaše fyzické poškození zvyšuje o 25% u dvou kusů, přidává plná sada jedinečný útok při použití vaší elementární dovednosti, Dominus Lapidis.

      Můžete obhospodařovat bledý plamen v doméně Watch Watch, jižně od Dawn Winery.

      Shield Zhongli Best Build (Thacity of Millelith)

      Detaily artefaktu houževnatosti v dopadu Genshin

      Zhongli pracuje velmi dobře jako masový štít vaší strany. Hráči ho mohou vybavit čtyřdílnou houževnatou sadou Millelith, která dává značnou podporu síle HP i Shield.

      Jade Shield z Dominus Lapidis zase bude mít prospěch z plného posílení a v bitvě chrlí silnější obranu v bitvě.

      Při výběru svých artefaktů je nejlepší sázka vybavit je HP% a plochými HP statistikami, protože dále zvyšují sílu vašeho jadeského štítu.

      Můžete obhospodařovat houževnatost Millelith nastavenou v doméně Ridge Watch, na stejném místě jako bledý plamen.

      Burst Zhongli Best Build (Emblem odříznutého osudu, Noblesse COMBE/Archaic Petra)

      Znak detailů a umístění odříznutého osudu v dopadu Genshin

      Pokud hledáte nejlepší sestavení Zhongli, která uzavírá celé bojiště, pak už nehledejte další.

      Burst Build dává všechny jeho artefaktové nadšence do planety. Stavba go-to je čtyřdílný znak oddělitelné sady osudu, který umožňuje vašemu roztržení poškození s energií.

      Důraz na ER umožňuje hráčům doplňovat náraz planety během svého 12sekundového cooldownu a častěji ho vrhá ve srovnání s ostatními sestavami.

      Můžete obhospodařovat znak odloučeného osudového artefaktu stanoveného v doméně soudu s obrysem Momiji, severovýchodně od Serpent’s Head na ostrově Yashiori.