GitHub – Kurikai/DHTP: Projekt textury s vysokým rozlišením Doom, Doom HD Texture Pack Mod – Mod DB

Doom HD Texture Pack Mod

Projekt Doom Enhancement Project (DEP) je kolektivní název pro mody, které jsem vytvořil nebo sestavil pro Doom, Doom II a Final Doom Games, založený na některých existujících balíčcích a projektech textury Doom, s vlastními úpravami a náhradami. Představuje nové grafické a zvukové efekty, ale žádná změna hraní hry.

Uložená vyhledávání

Použijte uložené vyhledávání a rychleji filtrujte své výsledky

Zrušit vytvořit uložené vyhledávání

Přihlásili jste se jinou kartou nebo oknem. Znovu načtěte svou relaci. Odhlášení jste se odhlásili na jiné kartě nebo okně. Znovu načtěte svou relaci. Přepnuli jste účty na jiné kartě nebo okně. Znovu načtěte svou relaci.

Kurikai / DHTP Veřejnost

Projekt textury s vysokým rozlišením Doom

Kurikai/dhtp

Tento potvrzení nepatří do žádné pobočky v tomto úložišti a může patřit k vidličce mimo úložiště.

Nelze načíst větve

Jméno již používané

Značka již existuje s poskytnutým názvem větve. Mnoho příkazů Git přijímá názvy značek i větví, takže vytvoření této větve může způsobit neočekávané chování. Jste si jisti, že chcete vytvořit tuto větev?

 • Místní
 • Kódové prostory

Použijte GIT nebo pokladnu s SVN pomocí webové adresy URL.
Rychle pracovat s naším oficiálním CLI. Zjistěte více o CLI.

Požadované přihlášení

Přihlaste se prosím k používání kódů.

Spuštění stolního počítače GitHub

Pokud se nic nestane, stáhněte si GitHub Desktop a zkuste to znovu.

Spuštění stolního počítače GitHub

Pokud se nic nestane, stáhněte si GitHub Desktop a zkuste to znovu.

Spuštění Xcode

Pokud se nic nestane, stáhněte si Xcode a zkuste to znovu.

Spuštění kódu vizuálního studia

Váš kodespace se otevře, jakmile bude připraven.

Došlo k problému přípravy vašeho kodespace, zkuste to znovu.

Nejnovější spáchání

Statistiky git

Soubory

Nepodařilo se načíst nejnovější informace o potvrzení.

Nejnovější zpráva o potvrzení

Readme.MD

DHTP

Projekt textury s vysokým rozlišením Doom

Úvod

DHTP (Projekt Texture Texture Project Doom s vysokým rozlišením) je projekt řízený komunitou, který se narodil jako D2RP (projekt RetExture Doom 2). Tento projekt zpočátku měl dobrý začátek, ale byl bohužel zavádějící v průběhu jeho vývoje a nemohl být realisticky zachráněn bez velké pozornosti. Tak vznikla JDTP (JDOOM Texture Pack) (díky Chilvence). Opravit poškození a záchranu toho, co by se dalo zachránit. Nyní se rozrostla do DHTP, což je pokračování JDTP, ale s ohledem na všechny textury s vysokým rozlišením.

Hlavním cílem DHTP je poskytnout komunitě prostor, který snadno přispívá jejich vlastními pracemi, a také nabídnout stálý proud zpětné vazby od návštěvníků i správců webu i administrátorů. Bude to také mnohem pevněji kontrolované než jeho předchůdce, pokud jde o autorská práva i kontrolu kvality.

Autorská práva / oprávnění

 • Můžete použít/upravit textury a byty Chilvence pro jakékoli použití, které vidíte za vhodné, pouze pokud dáváte kredit.
 • Můžete použít/upravit textury a byty Kurikai pro jakékoli použití, které vidíte za vhodné, pouze pokud dáváte kredit.
 • Můžete použít/upravit textury a byty Freelanzera pro jakékoli použití, které vidíte za vhodné, pouze pokud mu připisujete skutečné jméno (Jacob Østergaard), e -mailovou adresu ([email protected]).
 • Můžete použít/upravit textury a byty Danij pro jakékoli použití, které vidíte za vhodné.
 • Můžete použít/upravit reinchardovy textury a byty pro jakékoli použití, které vidíte za vhodné, pouze pokud dáváte kredit.
 • Můžete použít/upravit textury a byty Tea Monster pro jakékoli použití, které vidíte za vhodné, pouze pokud dáváte kredit.
 • Můžete použít [MR_RECCELS, MR.Textury a byty Rocket pro jakékoli použití, které vidíte za vhodné, pouze pokud mu připisujete skutečné jméno (Ron Goode).
 • Můžete použít/upravit [MR_ROCKE’S, MR.Rocket’s] Spacew2 Textura, pouze pokud dáváte kredit.
 • Můžete použít/upravit textury a byty Doomenator pro jakékoli použití.
 • Pro všechny ostatní textury musíte autorovi požádat o redistribuci autora.

Účast

 • Pokud vytvoříte textury pro tento projekt, uvolněte je na základě volného použití a upravujte licenci (jako jsou ty, které jsou již v balení). To umožní komunitě pomoci zlepšit textury v budoucnu.
 • Pokud máte zájem o účast, přejděte na diskusi fóra a zveřejněte své textury pro zahrnutí do balíčku a diskuse.
 • Také můžete nahlásit chyby a zobrazit aktuální WIP Pack/vylepšení na GitHubu
 • Aby byly textury v balení, existuje několik důležitých pravidel, která zde nastíním:
  1. Všechno, co odešlete, musí být zcela vaší vlastní prací nebo úpravy povolení udělených textur DHTP. Nesmíte předkládat úpravy původních ID textur, protože to představuje porušení autorských práv.
  2. Lze nahrát pouze obrázky PNG. To udržuje velikost a kvalitu bezchybné.

Sestavte pokyny

Požadavky: Linux git klon [email protected]: kurikai/dhtp.Git CD DHTP ./sestavení/tex-all.Požadavky na SH: Windows10 s nainstalovaným Git. 1. Stáhněte si [url =] dhtp [/url], klikněte na „Clone nebo Download“ -> „Stáhnout zip“ 2. Stáhnout nainstalujte git pro Windows 3. Během „Select Components“ se ujistěte, že „Asociate .Soubory SH, které mají být spuštěny s bash "je zaškrtnuto a nainstalujte 4. Rozbalte Master DHTP.zip s jedním z následujících: 4.1 Windows vestavěný: Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor -> "Otevřete se" -> Průzkumník Windows. Vyberte všechny soubory a zkopírujte je (E.G. vaše plocha) 4.2 Winrar: Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor -> „Rozbalte zde“ 4.3 7-Zip: Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor-> "7-Zip"-> "Rozbalte zde" 5. Otevřete složku „DHTP-MASTER“ a poté otevřete složku 6 „Sestavit“. Spusťte požadovaný soubor (e.G. Tex-Deng pro doomsday) 7. Poté, co to bude hotovo, vraťte se do složky „DHTP-Master“ a otevřete složku „Doomsday“ (nebo „Risen3D“ nebo „ZDoom“) 8. Vyberte všechny soubory a vložte je do archivu s jedním z následujících: 8.1 Windows vestavěný: Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte „Odesláno na“-> „Složka komprimovaná zip“. Přejmenujte vytvořené file zip, název může být jakýkoli, ideálním názvem by byl DHTP a aktuální datum a prefix souboru by měl být Pk3 (E.G. DHTP-20190516.pk3) Takže víte, kdy byl tento soubor naposledy aktualizován. 8.2 Winrar: Klepněte na ně pravým tlačítkem a vyberte „Přidat do archivu“. Pro formát archivu se ujistěte, že je vybrán „zip“. Jméno však může být jakýkoli, ideálním názvem by byl DHTP a aktuální datum a prefix souboru by měl být PK3 (E.G. DHTP-20190516.pk3) Takže víte, kdy byl tento soubor naposledy aktualizován. 8.3 7-Zip: Klepněte na ně pravým tlačítkem a vyberte „7-zip“-> „Přidat do archivu“. Jako formát archivu vyberte zip. Jméno však může být jakýkoli, ideálním názvem by byl DHTP a aktuální datum a prefix souboru by měl být PK3 (E.G. DHTP-20190516.pk3) Takže víte, kdy byl tento soubor naposledy aktualizován. 

O

Projekt textury s vysokým rozlišením Doom

Doom HD Texture Pack Mod

Vytvořil jsem kompilaci modů, které zlepšují kvalitu dobrého a starého zkázy, Ultimate Doom, Doom 2, The Plutonia Experiment, TNT: Evilution, Sigil.

Všechny úpravy zahrnuté v tomto mod patří jejich tvůrcům.

Rozdíl mezi TP:
HD Texture Pack zahrnuje balíček textury DHTP a alternativní texturní balíček zahrnuje alternativní DHTP V1.3 + Brightmaps a LiquidPatch.

Mod zahrnuje:
1. Textury HD (DHTP nebo ALTDHTPV1.3+Brightmaps+LiquidPatch)

2. HD zbraně a objekty (HRRP)

3. HD HUD (reinchard s vysokým rozlišením HUD)

4. Pack rozhraní HD (doom HD GUI)

5. HD Monsters and Player Sprites (Doom Neural Upscale 2x)

Nebyly nalezeny žádné články, které by odpovídaly specifikovaným kritériím. Doporučujeme vyzkoušet seznam článků bez použitého filtru, abyste procházeli všechny dostupné. Zveřejňujte článek a pomozte nám dosáhnout našeho poslání předvádět nejlepší obsah od všech vývojářů. Připojte se nyní a podělte se o vlastní obsah, vítáme tvůrce i spotřebitele a těšíme se na vaše komentáře.

HD SFX & Textury 1.5

29. srpna 2023 Plná verze 10 Komentáře

Jedná se o kolísání, které vytváří textury a zvuk SFX HD a HQ. Nevytvořil jsem textury s vysokým rozlišením někdo jiný s Skiner111.

HD Sounds & Blood for Doom

1. března 2023 Plná verze 1 Komentář

Jedná se o kolísání, které vytváří textury a zvuk SFX HD a HQ. Nevytvořil jsem textury s vysokým rozlišením někdo jiný s Skiner111.

Gzdoom (Alternative HD Texture Pack)

13. června 2019 Komentáře plná verze 9

Kompatibilní s Doom, Ultimate Doom, Doom 2, The Plutonia Experiment, TNT: Evilution, Sigil. Zahrnuje port motoru Gzdoom, nainstalovanou alternativní texturu HD.

Gzdoom (HD Texture Pack)

17. listopadu 2019 Komentáře plná verze 9

Kompatibilní s Doom, Ultimate Doom, Doom 2, The Plutonia Experiment, TNT: Evilution, Sigil. Zahrnuje port motoru Gzdoom, nainstalovaný balíček textury HD. Ne.

GZDOOM X64 (Alternative HD Texture Pack)

13. června 2019 plná verze

Kompatibilní s Doom, Ultimate Doom, Doom 2, The Plutonia Experiment, TNT: Evilution, Sigil. Zahrnuje port motoru Gzdoom X64, nainstalovaná alternativní textura HD.

GZDOOM X64 (HD Texture Pack)

17. listopadu 2019 Komentáře plná verze 3

Kompatibilní s Doom, Ultimate Doom, Doom 2, The Plutonia Experiment, TNT: Evilution, Sigil. Zahrnuje port motorového motoru Gzdoom X64, nainstalovaný HD texturní balíček. Ne.

Přidat soubor >>

Nebyly nalezeny žádné soubory, které by odpovídaly zadaných kritérií. Doporučujeme vyzkoušet seznam souborů bez použitého filtru, abyste procházeli všechny dostupné. Přidejte soubor a pomozte nám dosáhnout našeho poslání předvést nejlepší obsah od všech vývojářů. Připojte se nyní a podělte se o vlastní obsah, vítáme tvůrce i spotřebitele a těšíme se na vaše komentáře.

Komentář příspěvků příspěvku (0 – 10 z 27)

Udělejte tuto práci pro doom i vylepšenou verzi?

Prosím, můžete lépe popsat jednotlivé soubory, které lze stáhnout z sekce vašich souborů?
Jaký je rozdíl mezi zvuky HD SFX a HD?
Jaký je rozdíl mezi HD Texture Pack a Textury 1.5?
Potřebuji více informací, abych se rozhodl stáhnout.

Tento komentář v současné době čeká na schválení administrátora, připojte se nyní a zobrazí se.

Hej, byl by někdo ochoten vysvětlit rozdíly mezi těmito balíčky? Snažím se Google, co je dhtp tp vs. co je v alternativě, a nic se opravdu nepřichází. (trochu moje štěstí opravdu lol)
Každopádně mi může kdokoli pomoci? Ocenil bych to. dík! 🙂

Tento komentář v současné době čeká na schválení administrátora, připojte se nyní a zobrazí se.

Textury HD Stone Wall v otevření v Inferno a přes epizodu není tam, jak to opravit? nebo je to běžná věc a já jsem začal v Inferno, nehrál se přes další 2 epizody jako první. Pokud to říkám, že to pomůže.

Tvůrce

Dokončil jsem DOOM a DOOM 2 hry s Doom (HD Texture Pack) a takové problémy si nevšimli, možná byste měli vyzkoušet jiné texturní balení.
DOOM (HD Texture Pack) zahrnuje DHTP Texture Pack nebo Doom (Alternative HD Texture Pack) zahrnuje altdhtpv1.3 Texture Pack.

Ahoj, snažím se použít DHTP s brutálním zkázem. Když se obě načte, načte to textury pro nabídku, HUD a prostředí, ale všechno, jako jsou moje zbraně, kanem a davy vše je hláskováno správně a na správném místě.

Edit: Nevermind. Právě jsem si uvědomil, že textury pro zbraně budou fungovat pouze v puristickém režimu. Může to pomoci ostatním, pokud jste uvedli, že pro každého, kdo používá brutální zkázu (zdá se, že s ním funguje dobře jinak).

Vynikající práce, gratuluji.
Otázka; Kde nechávám památky aktivované na obrazovce?

Ahoj! ¿Tento mod pracuje se Zandonum? nebo pouze s Zdoom & Gzdoom

Tvůrce

Můžete jej použít se Zandonum, ale stáhnout Doom (Alternative HD Texture Pack) a neměli byste používat R_HUD_STUFF_V1.PK3 a neuralupscale2x_v0.95.PK3, protože to bude fungovat nesprávně se Zandonum.

Doom HD Textures Pack Addon

Projekt Doom Enhancement Project (DEP) je kolektivní název pro mody, které jsem vytvořil nebo sestavil pro Doom, Doom II a Final Doom Games, založený na některých existujících balíčcích a projektech textury Doom, s vlastními úpravami a náhradami. Představuje nové grafické a zvukové efekty, ale žádná změna hraní hry.

Add Addon Report Doom HD Textures Pack

Umístění
Název souboru
Kategorie
Licence
Uploader
Přidal
Velikost

329.59 MB (345 599,506 bajtů)

Stahování
MD5 Hash

8A16B31710BD62D6CD5A81D43F9E4AAE

Tlačítko vložení
Vložte widget

Tato PK3 nahrazuje vanilkové zkázy textury a byty na HD ty. Práce pro Doom, Doom II, TNT: Evidution and Plutonia Experiment Iwads. Nenahrazuje ve hře a obrazovky nabídek, aby bylo kompatibilní s vlastními Pwady.

Tento balíček je kompilace textur a bytů s vysokým rozlišením nalezeným v různých projektech a modech, s vlastními úpravami a vylepšeními. Hlavními zdroji tohoto balení jsou následující mody:

 • Projekt textury s vysokým rozlišením Doom (DHTP) podle různých
 • Alternativní dhtp od Doomenator
 • Brightmaps for Alt. DHTP od Doomenator
 • Likvidní náplast pro zkázy od Doomenator
 • UltraHd Doom Texture Pack by Hoover1979

Všechny kredity jdou autorům a přispěvatelům těchto projektů a pro mě. Viz Readme.Soubor TXT pro podrobné informace.

Většina textur má drobné úpravy s barvou, osvětlením a ostrostí. Některé z nich jsem upravoval, aby se navzájem shodovaly, a také odpovídaly jejich vanilkovým protějškům, aby vypadaly spíše, jako by se objevily v původní hře.

By měl fungovat správně s Gzdoom 4.4.2 a později.