Glass-Cannon Elden Ring Player bonks každý hlavní šéf s jediným zásahem, Elden Ring Intelligence Build Guide: Jak postavit nejlepší zpravodajskou znaku

Elden Ring Glass Cannon Build

Kdo ví? Pokud jste zvědaví, je zde finální sestavení Bushygames:

Glass-Cannon Elden Ring Player bonks každý hlavní šéf s jediným zásahem

Glass-Cannon Elden Ring Player bonks každý hlavní šéf s jediným zásahem

Elden Ring je plný tvrdých šéfů, z nichž mnozí nemají problém, aby vám rychle ukázali nejbližší hrob, pokud jste ztraceni, a jejich porážka je často otázkou pomalu, jak se v jejich zdlouhavých zdravotních tyčí Slova „nepřítel pokácený“ se konečně objeví. Jeden hráč to však chtěl těmto šéfům naplnit každý kousek, jako oni, a pak někteří. Takže posílil své poskvrně na jednorázové mnoho z nejtěžších protivníků hry, od Morgotta po Radahn, mimo jiné.

Bushygames, Twitch Streamer a Elden Ring Speedrunner, nahrál téměř 50minutové video na YouTube 16. května. Video ukázalo, že huňatý zkoušku-a úspěšný-při bití Action-RPG Fromsoftware zabil každého hlavního šéfa jediným zásahem. Před zahájením tak obtížného úkolu bylo zavedeno několik pravidel. Například mohl provést pouze jeden útok na nepřítele nebo na fázi šéfa (pro ty šéfy, jako je Rannala, kteří mají více fází, což znemožňuje plně vyčerpat jejich zdravotní bar jediným útokem) a musí se vyhnout použití levné Beam Spell Comet Azur, pokud „musí absolutně dokončit výzvu.„Jinak si dal volnou ruku, aby používal jakoukoli dostupnou položku nebo techniku, která mu pomohla v jeho úkolu. To zahrnovalo věci jako buffy a závady, z nichž Bushy použil spoustu k přežití pekelného běhu.

Poté, co vytvořil jeho poskvrněný pojmenovaný jeden punčový muž, Bushy prohledával pozemky mezi zařízením. Shromáždil předměty jako sekera Talisman a špičatý prasklý slz pro zvýšené poškození útoku. Shromáždil různé dovednosti kováře a zbraní, jako je válečný popel: odhodlání, které pohánělo sílu vašeho dalšího útoku. Rovněž sýřil šéfa Kalvárie s jízdou na koni tím, že ji nutil skočit z mostu, a to vše před tím, než nabilo svou idolizovanou zbraň: Giant-Crusher Hammer s kolosálním silou škálovanou pevností. Bushy se sem a tam vyrovnal, ale na těchto obrazovkách nestrávil tolik času, jako právě prozkoumal pozemky mezi zdroji a zabil nepřátele pro runy.

Věci zvednuté, jakmile Bushy dostala obřího drtiče. Několikrát vyrovnal kladivo a provedl několik špatných warpových přeskočených závad, aby rychle obešel mapu, aby našel vysoce kvalitní zdroje-jako pokročilé kovářské kameny, aby dále posílily jeho zbraň-před testováním jeho jednorázových útočných schopností proti svému prvnímu skutečnému šéfovi proti svému prvnímu skutečnému šéfovi Boj: Deathbird v Liurnia jezera. Bushy se jednou pokusil, oblékl se předměty, jako je aromatická aromatická aromatická hladina HP, a zlatý slib se zvyšujícím defektem, jen aby se oholil asi polovinu zdravotního baru šéfa singlem jeho kladiva, Mighty Thwack. Neúspěšný druhý pokus byl výrazně lepší, s Deathbird nějak visel na nejmenším prameni zdraví po napadení Bushy, ale potřetí bylo kouzlo.

Po třech hodinách zemědělství a vyrovnávání kladiva ještě jednou, Busheffal jeho zkomplikoval stejnými předměty, vyšel k Deathbird a zabil hnilobu v jedné ráně. “Bang.”! Whoo, “zvolal Bushy vzrušením. Nebudu lhát, také jsem to cítil. Opakoval proces pro každého hlavního šéfa, od Margit, padlí Omen do Rennaly, královny úplňku, před zahájením každého boje provedl samoobslužný rituál sebeobsahu.

Ne každé setkání šlo podle zamýšleného. Například Radahn ho přinutil vyměnit některé položky inventáře, aby maximalizoval jeho škodu, a rozhodl se pro plamen šílenství kouzla, dokud nebyl lépe schopen ovládat nakažlivou dovednost na útok na útok na zaútočení medúzy Shield. A ohnivý obří ho šikanoval jako hodinu. Ale po trochu pokusu a omylu, huňatý jednorázový Elden RingHlavní šéfové nebo v případě těch s více fázemi, vymazal každou fázi jediným zásahem. To, co to ještě působilo, bylo to, že protože Hustá používal kouzla, která také náhodou způsobila sebepoškozování, jako je dovednost zvyšující útok Seppuku, měl během boje velmi často 10% nebo méně zdraví. Mluvte o skleněném dělu.

Řekl Bushy Kotaku že zatímco zabil pouze šéfy „nezbytné k porážce hry“, je přesvědčen, že každá fáze šéfa lze provést v jednom zásahu. To znamená, že některé zavolal Elden Ring Jerks, kteří mu dali těžko.

“Konečný šéf Radagon a Elden Beast byl nejobtížnější jednorázový a dokonce jsem musel porušit své samostatné pravidlo, že není Azur, aby správně jednorázoval Elden Beast,” řekl Bushy. “Někteří lidé komentovali, že kometa Azur by neměla být považována za jednorázovou.”. Analogie, kterou dávám, je brokovnice, vystřelí jeden výstřel, ale zasáhne několikrát.“

Všichni řekli, Bushy strávil trochu více než 25 hodin shromažďováním, testováním a prováděním plného běhu. Řekl, že se toho hodně dozvěděl Elden Ring Z toho a dokonce si vyzvednout tipy z komunity hry a komentátorů na jeho videu.

“Byl to zábavný běh se spoustou řešení problémů a já jsem velmi překvapen, že to bylo vůbec možné,” řekl Bushy. “Kromě toho, po zveřejnění videa jsem obdržel spoustu komentářů a zpráv, které mi daly vědět o jiných položkách, které by mohly pomoci nebo zlepšily stavbu, zahrnovaly ty starověké dračí úder víry, zrezivělý kotva Greataxe a Zweihander Colossal Sword-Oba mají tahné útoky, které umožňují další poškození buff s názvem „Counter poškození“, což je nepřístupné na jakékoli nepřekonatelné zbrani-a meč popravčího popravu Marais pro jeho jedinečný popel, který může vyvolat tunu poškození, který může vyvolat tunu poškození, který může vydat tunu poškození. Žádnou z těchto položek jsem nepoužil v běhu, ale všechny jsou to možnosti, které mohou za určitých okolností lépe fungovat ve srovnání s tím, co jsem použil.“

Myslím, že pokud je z Bushyho běhu nějaký s sebou, možná by to bylo toto: Elden Ring, Nejlepší způsob, jak vyhrát, je „vydat tunu poškození“ v jednom zásahu.

Kdo ví? Pokud jste zvědaví, je zde finální sestavení Bushygames:

 • Zbraně: Obří Crusher, zaměstnanci Lusat s kometou Azur (oba nakonec upgradovali na maximální úroveň)
 • Buffy zbraní: Odhodlání a Royal Knights Resolve
 • Body Buffs: Povýšené maso, Aromatická hladina, plamena mi udělí síla
 • Aura Buffs: Zlatý slib války, zaklínač Golden slib, Rallying Standard (standard velitele)
 • Shield Buffs: nakažlivá zuřivost (štít medúzy)
 • Unikátní buffy: křišťálová slza víry, uzly, křišťálová slza síly, špičatá prasklá slza, prasklá slza magie, prasklá prasklá slza, Terra Magica
 • Talismans: Radagon’s Soreseal, Starscourge dědictví, dva prsty dědictví, sekera Talisman, kouzelné šarpionové kouzlo, kouzlo Scorpion Scorpion, červeno-peří meč, rituální meč talisman, příbuzný z roztažení lorda krve, lord of Blood’s Exultation.
 • Zbroj se speciálními efekty: Černý knedlík, bílá maska, koruna houby

Elden Ring Glass Cannon Build

Ragnarok M Top Up & Boosting

Grand Theft Auto V TOPPOP (100% Safe)

MapleStory m Top up Crystals

NBA 2K19 VC nahoru (50% sleva)

Fortnite Top Up v Bucks

Spotify Premium Top up

Soul Stone Top nahoru (20% sleva)

NHL 23 bodů

NHL 24 bodů

Domů> Zprávy> Zprávy a průvodce Elden Ring Runes

Asi 5mmo

 • O nás
 • Pravidla a podmínky
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Kontaktujte nás
 • Zprávy
 • F.A.Q
 • Prodat nám

Poznámka: Možné ukončení účtu při použití nelegálního vyrovnání nebo nelegálně získaného zlata.

Elden Ring Runes News & Guides

Průvodce budováním inteligence Elden Ring: Jak postavit nejlepší zpravodajskou znaku

Koupit elden ring runes elden ring 1.07 Verze Elden Ring Intelligence zbraň Elden Ring Intelligence Build 2022-11-04 09:14:02

Hráči mohou přijít znovu hrát Elden Ring, když je aktualizován, opraví to některé chyby nebo změní některé statistiky zbraní nebo postav. Někteří hráči se mohou pokusit postavit nové postavy na základě vylepšených zbraní nebo statistik. Nedávno se postavy postavené založené na atributu zpravodajství staly populární jako aktualizace Elden Ring 1.07. Máte zájem o charakter zpravodajské služby? Tento článek si můžete přečíst, abyste se dozvěděli více o tom, jak vytvořit nejlepší zpravodajskou postavu v Elden Ring. Hráči se mohou dostat Levné runy Elden Ring vybudovat své požadované postavy a porazit více nepřátel v procesu dobrodružství.

Atribut inteligence v Elden Ring

Inteligence je jedním ze statistik v Elden Ring. Inteligence primárně ovlivňuje schopnost hráče vrhat čaroděje a také vybavit zbraně potřebné k jejich obsazení. Atribut zpravodajských informací zvyšuje vaše poškození čarodějců a zbraní snižujících zpravodajství. Tento stat je zapotřebí k provedení čarodějců Glintstone s vyššími stupni a zlepšením vašeho odolnosti k magickým útokům.

Jak postavit nejlepší zpravodajskou postavu v Elden Ring
Skleněné dělové mág sestavení
Počáteční třída: Astrolog
Klíčové statistiky: Intelligence 80, obratnost 18, síla 12
Základní položky: Moonveil Katana, Lusat’s Glintstone Staff, Cerulean Skrytá slza
Nejlepší kouzla: Comet Azur, Terra MagicUs

Skleněné dělo mág způsobí více škod než doslova jakákoli jiná třída ve hře, ale v důsledku toho budete nesmírně křehký. Pokud se vám náhodný nepřítel podaří zaútočit, když bojujete proti šéfovi, existuje velká šance, že zemřete. Ne každý boj bude úplnou procházkou v parku, ale ty, které jsou za sekundy.

Tato stavba se stává rozbitým hraničním, jakmile získáte přístup k kometě Azur a Cerulean Skryté slzy, což vám umožňuje přístup k konstantnímu paprsku destruktivní energie po dobu deseti sekund.

Nejlepší zbraň: Moonveil Katana

Moonveil je široce považován za jednu z nejlepších zbraní ve hře pro PV. Je to především o obratnost/inteligence škálování Katana. Moonveil je jednou z nejlepších zbraní obratnosti v Elden Ring, a tak se stane jednou z nejlepších zpravodajských zbraní také.

Moonveil má také jednu z nejlepších jedinečných zbraňových dovedností Elden Ring v přechodném měsíčním světle. Tento vysoce poškozený paprsek magické energie je jistě snadno prořezán i ty nejsrdečnější nepřátele a je to fantastická volba pro ohromující šéfy.

Cerulean Skrytá slza

křišťálová slza, která dočasně odstraňuje náklady FP za každé kouzlo. Jak je uvedeno výše, umožňuje vám to používat drahá kouzla, jako je Comet Azur a Ranni’s Dark Moon zdarma. Díky tomu je kometa Azur obzvláště výkonná, protože můžete použít Cerulean Skrytou slzu a pak ji vrhnout do boje šéfa, aby se rozdrtil šéfem během několika sekund. Najdete cerulean skrytou slzu zabitím ducha ulcerovaného stromu na MT. Gelmir Minor Erdtree.

Nejlepší způsob, jak tuto sestavu využít, je zachránit FP a Magic Attacks pro nepřátele na vysoké úrovni a použít útoky na melee Moonveil Katana k vyčištění nepřátel na nízké úrovni. I když vám dojdou baňky a body zaostření, můžete s Moonveil Katana způsobit poškození pomocí měřítka DEX.

Pokud hráči chtějí v Eldenově ringu vybudovat zpravodajskou postavu, můžete toto pokyny ve hře experimentovat. A pokud vám chybí nezbytné zbraně nebo brnění pro charakter, můžete Koupit runy Elden Ring Chcete -li vybrat vhodné vybavení pro budování nejlepší zpravodajské postavy ve hře.

Elden Ring Glass Cannon Build

Смотрите видео на тему «Elden Ring Glass Cannon Build» в Tiktok (тикток).

4189

Jak vypadá skutečná sestava Glass-Cannon v pozdní hře Elden Ring! #Eldenring #xbox #pcgaming #ps5 #gaming #gamingOntiktok #gamingtips #rpg #xbox #ufc #videogames

14K

Pravděpodobně nejzábavnější sestavení, které mám lol #Eldenring #EldenringHype #Fyp #Fyp シ #EldenringEdit #glasscannon #frunktheBeat

1725

Doslovné skleněné dělo �� ​​#Eldenring #GAMER #GAMING #GAME #TWITCH #LIVE #STREAMER #FYP #VIRAL #EXPRORE #DARKSOULS #BLOODBORNE #YOUTUBE #CLIPS #HIGHLIGHS Tvrdý režim

Видео в tiKtok (тикток) от о ползователя Bentaranaga (@Bentaranaga): «Zkoušet nové sestavení, Samurai Mage. Zdá se, že je zábavné skleněné dělo prozatím LOL �� #EldenringHype #EldenringHype ».leeya, Samurai Magedream on - Aerosmith

612

Zkoušíte novou stavbu, Samurai Mage. Zdá se, že je zábavné skleněné dělo prozatím lol �� #EldenringHype #EldenringHype

437

. Skleněné dělo čarodějnice vs Starscourge radahn. #StarsCourgeradahn #ronnie #gametok #Fyp #TheTurdMachine #twitch #Eldenring #Sorcery #IntBuild #capcut

Лайки: 9K.Комментарии: 172.Видео в TikTok (тикток) от пользователя YO!seph (@yo1seph): «Jar Cannon ❤️ my baby.#CapCut #fyp #fypシ #gamingontiktok #fromsoftware #eldenring #eldenringhype #eldenringdlc #eldenringmeme #EldenringMemes #EldenringWeapon #EldenringBuild #EldenringTiKtok ».originální zvuk - yo! Seph

84.2K

Jar Cannon ❤ Moje dítě.#Capcut #fyp #fyp シ #GamingOntiktok #fromsoftware #Eldenring #EldenringHype #EldenringDlc #EldenringMeme #Eldenringmemes #EldenringWeapon #EldenringBuild #EldenringTiKtok

Лайки: 4.9K.комментарии: 66.ви в Tiktok (тикток) от полззователgames dionell (@dionellgames2): «Bow sestavy a tisíce kilometrů - Elden Ring #.ORIGINAL HRAS

66.1k

Stavění luku a tisíce mil – Elden Ring #Shorts

Лайки: 12.7k.комментарии: 95. týden Tiktok (тикток) от полззователя ashenonetok (@ashenonetok): «Insane Nejlepší sorcery sestavení! Elden Ring #Eldenring #Build #FromSoftware #short ».original Sound - Ashenonetok

174.6k

Šílená nejlepší stavba čarodějnictví! Elden Ring #Eldenring #Build #FromSoftware #Short

Лайки: 1.1K.комментарии: 35.вв т тикток) от ползователя blitssou (@blitssOU): «#blitssou #Eldenring #build». Elden Ring Sinclar - Oficiální zvukové studio

16.8k

#blitssou #eldenring #Build

Лайки: 10K.комментарии: 70.в т, který Elden Ring Build je nejlepší? #Eldenring #Build #shorts #short #fromsoftware ».originální zvuk - ashenonetok

110.8k

Který stavěný prsten Elden je nejlepší? #Eldenring #Build #shorts #short #fromsoftware

199.9k

Odpověď na @Scarlet.CRXSS Jak bylo požadováno, zkusil to tak jednoduché, aniž by se příliš zkazilo! #Eldenring #eldenringBuild #BuildGuide #bloodyfingerHunter #yura #TurtlePope #Turtle

32.2K

Ng+11. Sestavení je studené AF, ale doslova to „roztaví“ šéfy. #eldenring #eldenringhype #eldenringgameplay #eldenringedit #eldenringedits #build #eldenringbuild #eldenringbuilds #eldenringbestbuild #opeldenringbuild #eldenringmagicbuild #eldenringstats #eldenringtipsandtricks #eldenringtips #eldenringsecrets #videogametips #tipsandtricks #magiciseasy #cheatcode #cheatcodes #gametok #fromsoft #fyp

650.2K

Odpověď na @fors1n_3 prostě mi říkej bůh hromu ⚡ #Eldenring #EldenringHype #EldenringGameplay #EldenringBuild #EldenringBuilds #EldenringBestBuild #opeldenringBuild #EldenringMagicBuild #Gametok #FomSoft #Fyp #Fyp #Fyp #FYP

Лайки: 2K.комментарии: 26.вв в Tiktok (тикток) от ползователя elden ring �� (@Elden_ring_players): «Odpověď na @nacho nejlepší síla a léčení víry. Elden Ring �� Credit @ashenonegaming #Strethgth #faith #healing #Build #Fyp シ #Eldenring �� ».original Sound - Elden Ring ��

29.6k

Odpověď na @Nacho Best Síla a Faith Healing Build. Elden Ring �� kredit @ashenonegaming #Strethgth #faith #healing #Build #Fyp シ #Eldenring ��