Гоночные игры – о strní фициальный сайт ea, nejlepší závodní hry 2021 | PC hráč

Nejlepší závodní hry na PC

Готовы жечч резину? Гоняйте на врем в одиночном режиме или демонстрируйте с с ea с с ea с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с „. Снижайте скорости и уйдите от погоне захватывающей сери ™ ™ с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с о с о с о с о о с с о о с о с о с о с с с о с с ира с серии Formula 1®. Ыхыходите за грани возможного где когда угодно благодаря.

Гоночные игры ea

Ощутите жажду скорости в л operation гоночных играх от ea на пк, консолях и мобильных.

Готовы жечч резину? Гоняйте на врем в одиночном режиме или демонстрируйте с с ea с с ea с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с „. Снижайте скорости и уйдите от погоне захватывающей сери ™ ™ с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с о с о с о с о о с с о о с о с о с о с с с о с с ира с серии Formula 1®. Ыхыходите за грани возможного где когда угодно благодаря.

Официальный сайт форумы ea sportovní ™ wrc о strénní с сайт форумы f1® 23 официальый сайй ф ф ф ф ф ф ф ф ф ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ф ™ ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф фо ф ый сайт форумы f1® Mobile Racing официаль сайт форумы nečistoty 5 официальный сайт форумы potřeba pro rychlost: horké pronásledování remastered официальный сайй Форумы Project Cars™ 3 Официальный сайт Форумы Need for Speed™ Heat Официальный сайт Форумы F1™ 2020 Официальный сайт Форумы F1™ 2019 Официальный сайт Форумы DiRT Rally 2.0 ™ оициальный сайт форумы BurnOut Paradise Remastered оициальный сайт форумы potřebovat rychlost ™ návratnost ™ о о о о о о о о о о о с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с о о о ф с о о о о с с ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ ™ о о о о ™ ™ ™ ™ о о о о о ™ ™ ™ о ™ о о ™ ™ о. циальный сайт форумы potřebovat pro rychlé soupeře официальный сайт форумы skutečné závody 3 для ios и Android

Вакансии руководители экологический отчёт наши обязательства Vk Twitter Instagram Instagram Twitch бод кооjem кодо Ea App App ~ код к код код оо Ea App App App ~ к к к а а ао а а а а а а а а а а а hodně Специальные возможности помощ австрия бельгия болгария ки г г г г г г г г ф ф ф ф фE Nebo ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф ф slí я венгрия исландия ирландия италия латвиfi Словакия словения Испания Швеция Швейцария United States United Kingdom Australia France Deutschland Italia 日本 Polska Brasil Россия España Česká republika Canada (En) Canada (Fr) Danmark Suomi México Nederland Norge Sverige 中国 대한민국 繁體中文 Türkiye Юридическая информация и конфиденциальность Пользовательское соглашение Правила соблюдения конфиденциальности информации и идентификации пользователя (ваша кониденциальность) обновления сетевых компонентов

Nejlepší závodní hry na PC

Nejlepší závodní hry, které dnes můžete hrát na PC, od hardcore sims po arkádové závodníky.

Nejlepší závodní hry: Forza Horizon 5

(Image Credit: Playground Games)

Nejlepší závodní hry na PC mají dlouhou historii a jde to až do 80. let. Existují klasické závodní hry jako Midtown Madness a Need for Speed ​​a Novější doplňky, jako je Forza Horizon 5. Možnosti jsou otevřené, i když chcete také závodní sim hru, jako je iracing. Zde je náš seznam nejlepších závodních her, které můžete hrát hned teď.

Níže jsou uvedeny nejlepší závodní hry. Hardcore Sims najdete jako náročné projekt Cars 2, ale také neobvyklé volby, jako je trestně podceňovaný řidič: San Francisco-uspokojující hnací hru s divným systémem snižování těla. Hrajeme rychle a volně s definicí „závodní hry“ zde. Pokud má kola, je to férová hra. Ale zjistíte, že tyto hry mají jednu společnou věc: nabídnou skvělý zážitek z jízdy a budou se cítit skvěle, když budete za volantem.

Pokud chcete své zkušenosti se simulací jízdy na další úroveň, podívejte se na náš praktický seznam nejlepších volantu pro PC.

A pro více článků o nejkrásnějších zážitcích v PC Gamingu podívejte se na naše seznamy nejlepších strategických her na PC, nejlepší zdarma PC hry, nejlepší hry FPS na PC a nejlepší logické hry na PC.

SIM závodní hry

Project Cars 2

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.

Datum vydání: 2017 | Vývojář: Mírně Mad Studios | Parní

Toto je závodní sim, který se pokouší všechno: ledové závody na pneumatikách s pneumatikami kolem švédských sněženek. Karting ve skotské vysočině. Rallycross v sekci Hockenheim Infield, bláto stříkající přes všechno a všechny. LMP1 se vrčí přes Imola, indycars vzdorují gravitaci na Daytona Speedway – a když se opravdu nudíte, Honda Civics se snaží vymyslet to Eau Rouge bez zastavení.

Zázračnější než naprostá šířka obsahu v mírně Mad’s Sim pokračování je skutečnost, že to všechno vytáhnou. Volné povrchové závody se cítí stejně přesvědčivě jako zasažení trati do vozu pro legal a věrnost, kterou předává vašim rukama. Několik závodních řidičů napříč mnoha disciplínami během vývoje fungovalo jako konzultanti a opravdu se ukazuje. Silná scéna eSports je nyní ztuhná kolem projektových automobilů 2, a taková je hloubka simulace, že pro mladé aspirující řidiče to může být vhodná náhrada za čas na trati.

iracing

Datum vydání: 2008 | Vývojář: Iracing simulace motoristického sportu | iracing

Díky pravidelným online závodním ligám a pečlivým modelováním automobilů a tratích je iracing tak blízko skutečným závodům, jak se můžete dostat na PC.

To také znamená, že iracing je něco, co musíte pracovat. Nemá smysluplnou komponentu pro jednoho hráče a s poplatky za předplatné a plánování živého turnaje vyžaduje významnou investici. Jo, a zde je vyžadováno kolo zpětné vazby síly – to jsme my, že jsme říkali, že podpora gamepad je špatná. Hra vám prostě nedovolí závodit, pokud nemáte kolo.

Ale pro určitou třídu fanoušků SIM RACING není nic, co by se srovnávalo. Nejlepší iracingové hráči často soutěží také ve skutečném motoristickém sportu a dělají kariéru z esports sim Racing. A poté, co se poprvé zveřejnilo nyní před deseti lety v roce 2008, je každý rok neustále obkročmo s nejnovějšími simulátory. Docela úspěch.

Přečtěte si více: Iracing Review

F1 2020

Datum vydání: 2020 | Vývojář: Codemasters | Parní

Série F1 Codemasters F1 nabízí ve svém kariérním režimu již několik let srovnatelnou hloubku, ale vytvoření a správu vlastního týmu skutečně změní emocionální připoutanost, kterou budete cítit. Od odpovědí na tiskový rozhovor na výběr správného spoluhráče jste zodpovědní za své výsledky do bodu, kdy můžete jasně sledovat jakékoli selhání zpět ke špatnému rozhodnutí, které jste učinili.

I když existují chvíle skutečného vzrušení z vašeho bucketu v F1 2020, když váš soupeř opouští jámy hned vedle vás do tahu 1, existuje také nespočet předpisů, které je třeba dodržovat a nezbytné řízení života komponent, díky nim mnohem více mozkové závodní hry než někteří z jeho vrstevníků.

Jedná se o brilantní, skvěle vypadající F1 SIM a jen se stále prohlubuje, čím více se na to podíváte. Je to určitě velmi známé a stále postrádá kvalitu poškození automobilů, které měl před 10 lety. Ve své prezentaci by také mohl použít trochu více vkusu a osobnosti. Ale musíte mít na rameni masivní čip, abyste neřekli, že F1 2020 je nádherný. Je to prostě skvělá hra.

Přečtěte si více: F1 2020 Recenze

Assetto Corsa Competizione

Datum vydání: 2019 | Vývojář: Kunos simulazioni | Parní

Abych byl brutálně upřímný, svět SIM závodního světa pravděpodobně nebyl na okraji svého sedadla pro oficiálně licencovanou hru série Blancpain World Endurance Series. Jak jdou licence Motorsport, je to trochu na straně mezery, ale jak se ukazuje, bylo to přesně to, co franšíza Assetto Corsa potřebovala.

Hra Kunos Simulazioni z roku 2014 měla na to hodně, včetně manipulačního modelu, který soupeřil s nejlepší a vynikající podporou kol, ale nebylo tam moc struktury singleplayer. Pokud jde o polsky, zapomeňte na to. To, co tato licence dává svému nástupci, je lákavá struktura šampionátu s různými kategoriemi vozidel a vysoce škálovatelné vytrvalostní závody napříč cennými obvody jako Paul Ricard, Spa Francorchamps a Circuit de Catalunya. Manipulace je lepší než kdy jindy prostřednictvím dobré zpětné vazby síly a přibije denní/noční cykly – musí pro vytrvalostní závodní sim, opravdu.

Motogp 18

Datum vydání: Září 2018 |Vývojář: Milník | Parní

Dvě kola by mohla být považována za rouhání v některých rozích závodní komunity, ale pro všechny ty, kteří jsou ochotni rozdělit obvyklý rozvor.

Motocyklové závody jsou ze své podstaty vzrušující – štíhlé úhly, sebevražedné předjíždění a rychlosti zrychlení jsou pro skvělý divácký sport. A italští specialisté na superbiku milníku opravdu přibili ten pocit teroru a statečnosti, že jsou na továrně Motogp Bike. Hry Codemasters F1 jsou zjevně velkou inspirací, aby to zdvořile řekli, ale výslech pro každého, kdo hraje, je vrstvou simulace kariéry na vrcholu závodů. Pracujte na cestě do pomalejších kategorií, vybudujte si pověst a vydržte pro tuto velkou týmovou jízdu.

Raceroom Racing Experience

Datum vydání: 2013 | Vývojář: Studia sektoru3 | Parní

Toto je potomek Simbinovy ​​kdysi závodní říše. Přemýšlejte o tom jako GTR online: Je to nemilosrdně autorská automobilová sim, kterou si pamatujete, ale znovu se přestane pro online zdarma. GT Racing je krásně modelován a zachycen prostřednictvím dobré zpětné vazby síly, online konkurencí divoká a dobře strukturovaná a katalog automobilů a skladeb dostatečně hluboko, aby se skutečně specializoval na určitou sérii díky tomuto modelu zdarma k hraní zdarma.

. Což je také jeho slabost. Jakmile dostanete auta na trať, je to všechno úžasné a známé. Ale off-track, Raceroom je hlavně o prodeji vám kousky a kousky hry. Vyberte si sérii, kterou chcete závodit, a ponořit se do ní. Je tu více než dost na to, abyste se dozvěděli o vintage turistických autech, které vás zabírají po několik měsíců, ne-li roky, než budete muset znovu vyrazit přes nabídku v obchodě.

RFACTOR 2

Datum vydání: 2012 | Vývojář: Obrázek Incorporated | Parní

Rfactor se pravděpodobně bude vždy cítit drsně kolem okrajů, ale je to dědic jedné z velkých závodních her PC a jedné z nejpůsobivějších komunit modingů na světě. Rfactor 2, stejně jako jeho předchůdce, neustále roste i roky po spuštění, protože nové automobily a stopy vycházejí přes všechny druhy různých sérií. Není to levný zvyk, ale potěší vážné závodníky.

To je jen polovina příběhu. Čistý objem uživatelsky vytvořených modů je obrovský a zatímco se zaměřuje na Formule 1 v průběhu let, kteří mají být poškrábáni v DTM, WTCC, GT Racing a další otevřené kola, budou také nasyceny.

Grand Prix 3

Datum vydání: 2000 | Vývojář: Mikropóza

Grand Prix 3 byl po dobu desetiletí a stále hratelný v roce 2019, byl zlomem v závodních hrách. Mikroprosa Geoffa Crammonda již na začátku 90. let vyráběla vlny s Grand Prix Formula 1 a Grand Prix 2, ale hardwarová omezení znamenala, že v té době dosud mohly simulaci tlačit pouze simulaci. Grand Prix 3 byla nová úroveň věrnosti. Modelovalo to, jako je opotřebení pneumatik, přilnavost mokrých počasí a malé nastavení vylepšení – věci, které hry dokázaly přibližovat pouze nejširším způsobem. Jednoduše řečeno, připadalo mi to jako sedět uvnitř auta Formule 1.

A dnes se podívat zpět jako kus hratelného muzea, má další motivaci zachytit sport ve zvláště vzrušující době, kdy legendy jako Schumacher a Hakkinen bojovaly o nejvyšší místo a předchozí šampióni Damon Hill a Jacques Villeneuve bojovali vzadu vzadu balení. Bylo to také upraveno do vysokého nebe za 19 let od vydání, takže s odhodlaným googlingem můžete hrát téměř dvě desetiletí historie F1.

Arcade Racing Games

Forza Horizon 5

Datum vydání: 5. listopadu 2021 | Vývojář: Hry hřiště | Steam, Microsoft Store

S Philovým recenzí Forza Horizon 5 přiblíží úroveň zdokonalení, která se odehrává v sérii Forza. V nejnovějším záznamu v sérii nebyly provedeny žádné zametací změny, ale je vystavena pečlivá úroveň řemeslného zpracování. Tým hřiště strávil bezpočet hodin leštěním kapucí 500 aut, dokud nehněvají, a to samé platí pro prostředí v novém prostředí: Mexiko.

Sezónní seznam skladeb je přítomen a prominentní od začátku a tvoří srdce hry. Zjistíte, že přijímáte neočekávané výzvy a využíváte celou vaši stáj aut ve snaze o nové vzácné doplňky, jak řekl Phil: „Měli jsme spoustu looterů, ale Forza Horizon se pomalu mění v prvního looterového závodníka.”

Dirt Rally 2.0

Datum vydání: 2019 | Vývojář: Codemasters | Parní

První rally špičky bylo zjevení, když dorazila v roce 2015, odklonila se od reklam Snapback Caps a Energy Drink, které Ersthide přišly definovat sérii Dirt a obnovit své zaměření na ohromující výzvu – no, jen udržovat auto na trati na trati kurz rally. Dirt Rally 2.0 to také dělá a je to lepší ve všech směrech.

Rallying je neuvěřitelně vysoce kvalifikovatelná disciplína a Codemasters se na vás nezeptají méně než skutečné 4WD WRC vozidlo. Přinejmenším to je to, jak to vypadá – ve skutečnosti nikdo z nás nemá zkušenosti s tím, jak se cítí prohrát Citroen přes finské polní cesty tak rychle, jak to dokáže Sebastien Ogier, ani to nikdy nebudeme. Ale přenos hmotnosti v autech Dirt Rally, pocit syrové síly, zatímco kola Scrabble pro trakci pod vámi, se cítí naprosto přesvědčivě.

Forza Motorsport 7

Datum vydání: 2017 | Vývojář: Turn 10 Studios

V naší recenzi Forza Motorsport 7 to James nazývá „tak obrovským a všestranným, že ji nejenže mohu proměnit v hloupou hru o dodávkách, ale mohu také učinit hru o dobývání mé posedlosti a nakonec se naučit, jak řídit Skvělá sportovní vozy.„Je to jeden z nejvíce en-compassingových karantén s milence.

Přidání dynamických povětrnostních efektů transformuje typický závod z testu zapamatování technické trasy na improvizovaný maraton kaluže v nízké viditelnosti při nízké viditelnosti. Noční skladby pomalu přecházejí na úsvitu, sluneční světlo vyplňuje hřiště černé temnoty, zatímco Forza vypadá a hraje lépe než kdy jindy. Je to váženo strašným systémem progrese příliš závislým na hackneyed kořistném boxu, ale jako první hlavní linie Forza na PC je Motorsport 7 dostatečně obchodovatelný, aby absorboval šok několika rychlostních hrbolů.

Trackmania 2

Datum vydání: 2020 | Vývojář: Ubisoft Nadeo | Steam, Ubisoft Store

Téměř deset let po vydání TrackMania 2, Ubisoft Nadeo debutoval poloviněm série s Trackmania 2020. Nová hra obsahuje některé významné grafické upgrady, ale skutečným ošetřením je přidání denních skladů, nových kusů skladby, jako je ICE a vylepšené kontrolní bodování. A co je nejdůležitější, je to nový začátek pro Trackmania oddělený od Nadeovy podivné platformy Maniaplanet.

Ale nebojte se, Trackmania je stále neuvěřitelně divná. Už jsem hrál spoustu nesmyslných skladeb, které vyžadují načasování, nekonečné opakování a trochu štěstí. Nadeo také přistupuje k praktičtějšímu přístupu k obsahu po vydání uvolnění nových skladeb vytvořených studiem sezónně. Pokud jste v seriálu propuštěným fanouškem nebo noví, je to místo, kde chcete být.

Need for Speed: Hot Pursuit

Datum vydání: 2010, 2020 (Remaster) | Vývojář: Hry kritéria | Steam (remastered)

Hot Pursuit je hnací hra zmrazená ve zvláště zvláštní době pro arkádové závodníky. Nejčistší podstata potřeby rychlosti předtím, než se série šla po celý otevřený svět, přináší přesně to, co titul slibuje, v závodě po závodě, bez prostojů. Užijte si jednoduchý život, když se zaměřujete na evropskou exotiku na úsek strašidelně krásné tichomořské pobřežní dálnice s policejním vozů, které následuje po vaší brázdě.

Je to také jako dubový kousek a-lister. Počty poly poly poly poly nemusí být schopny přímo konkurovat nejnovějším vydání. A především rychle.

Moje letní auto

Datum vydání: 2016 | Vývojář: Amistech hry | Parní

Nejméně polovina času v mém letním autě se tráví mimo auto. Ve skutečnosti je to tolik automobilové hry a simulátor toho, že je dospívající layabout v 90. letech venkovské Finsko jako závodní hra sama o sobě. Na tomto seznamu se však nachází, protože pro kohokoli, kdo má průběžný zájem o auta, je to nezbytný zážitek.

Všechno to začíná poznámkou od vašich rodičů, která vám říká, abyste znovu vybudovali nezdravé auto ve vaší garáži. Odtud konstruujete řízené, moddabilní vozidlo až na nejmenší matice a šrouby, naučíte vás přesně to, jak vypadá výfukové potrubí a co se stane, když se uvolní podél silnice s jedním pruhem u jezera rychlostí 70 mph. Vlastnictví automobilu se nikdy necítilo uspokojivější a osobněji v řízení her než v tomto mírně Janky, ale krásně esoterickém staviteli-meets-racer.

Grid Autosport

Datum vydání: 2014 | Vývojář: Codemasters

AutoSport je nejjednodušší, nejjednodušší závodní hra na základní úrovni. Manipulace s autem je velmi odpouštějící, ale s dostatečným bojem v něm, aby vás naučil základy rohového brzdění a kontroly škrticí klapky. Mimo auto to dělá tak hluboko, jak jsi připraven,. Má víkendy plné závody, obvykle silný soupeř AI pro kodemanty a spoustu rozmanitosti v jeho závodních formátech.

Přestože jsou zde prvky správy týmu z předchozích her spravování týmu rozebrány (kteří se nezúčastnili hrdosti, když konečně dostali sponzorství B&O v mřížce 1?) Je to stále skvělý vstup pro lidi zvědavé na závody ve stylu SIM a zábavu pro více tvrdých řidičů, kteří se chtějí jen relaxovat.

Řidič: San Francisco

Datum vydání: 2011 | Vývojář: Úvahy Ubisoft

S retro-chic „70. let 20. století, jedním z nejlepších soundtracků ve hrách a skutečně originálním zápletkou na otevřeném světovém závodníkovi, řidič: San Francisco jen vyzařuje styl a chladný způsobem, kterým žádná jiná hra na tomto seznamu se nemůže shodovat. Přes své postupující roky.

Se schopností „přesunout“ mezi automobily NPC At-Will, řidič: SF je jedním z jediných post-paradisových závodníků, aby mysleli na něco svěžího a nového se svobodou otevřeného světa. Po pravdě řečeno, brilantnost jeho ústřední myšlenky převažuje nad pocitem jeho manipulace, který se zaměřuje na potřebu rychlosti, ale stejně tak úplně nedělá vzrušení stejným způsobem. Je to stále drsné a připravené natolik, aby napájelo brilantně podivný příběh a oživilo San Francisco k životu.

Rozdělení / sekundu

Datum vydání: 2010 | Vývojář: Black Rock Studio | Parní

Vítejte v Michael Bay Motorsports Hour, kde falešná sportovní vozy budou raketovat přes pusté, oranžově filtrované městské pustiny při oslepující rychlosti, zatímco řidiči hromadí dostatek energie, aby vyvolali kapky bomby z nadzemních vrtulníků, zlé zametání z mimo kontrolu jeřábů a a Dokonce i zvláštní exploze celého městského bloku.

Téměř 10 let, rozdělení/sekundu zůstává perfektním pronásledovatelem mnoha arkádových závodníků s otevřeným světem: je zaměřen na absurdní automobilový chaos a stále nepravděpodobnější bezkrvavý mechanický krveprolití.

Burnus Paradise Remastered

Datum vydání: 2018 | Vývojář: Hry kritéria | Parní

Závodní hry se často nezacházejí s remastery. Velké franšízy iterují tak často, že se jen zřídka zdá hodně bodu, ale v případě ráje vyhoření byli všichni rádi, když viděli výjimku z pravidla. Za 10 let nebylo nic podobného.

A přesto původní model stále překonává své napodobitele. Je to mnohem čistší a vzrušující než hry, které inspirovaly. Nemá žádná licencovaná auta, takže místo toho obsahuje auto-bohoslužby, které se drží do střeveblíků násilných vraků. Porovnejte je s ohýbači blatníků, kteří vás vymaže v nouzi v potřebu rychlosti: nejvíce hledané, pokus Criterion o doplnění sebe sama a kde získáte pocit, že jen zobrazení rozbitého světlometu by znamenalo stovky setkání s Lamborghiniho právníky.

Paradise není online „sociální“ zkušenost. Není to jen o sběratelských předmětech a odemknutí. Dostanete nová auta, ale nejsou smyslem hry. Jde o jízdu po městě osídleném výhradně autami, poslouchání DJ DJ Spin Classic a Pop Rock Tracks, zatímco projíždíte pekelným kořenem skrz kroucení městských ulic, horských průsmyků a idylické zemědělské půdy. Je to násilné, oslepující a nekonečně zábavné. Vytvoří se to žánr moderního arkádového závodu, ale vtip je na nás, protože od té doby, co jsme od té doby udělali, je pokusit se vrátit zpět do ráje.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.