Gotham Knights – FAQ, je Gotham Knights Cross -platform? Crossplay and Co -op on PC, PlayStation & Xbox – Dexerto

Je Gotham Knights Cross-platform? Crossplay and Co-op on PC, PlayStation & Xbox

Odpověď: Hráči mohou projít celou hru jako kterákoli ze čtyř hlavních postav. Neexistují žádné mise, které by nutí hráče k přepínání postav.

Často kladené otázky

Odpověď: Gotham Knights je zbrusu nový a akční RPG třetí osoby (hra pro hraní rolí) s rodinou Batman. Hráči vstoupí do rolí Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin, novou stráž vyškolených DC Super Heroes, kteří musí vstát jako ochránci Gotham City po Batmanově smrti.

Otázka: Kdo vyvíjí Gotham Knights?
Odpověď: Gotham Knights vyvíjí WB Games Montréal.
Otázka: Kdo publikuje Gotham Knights?
A: Warner Bros. Hry vydávají Gotham Knights.
Otázka: Kdy vydávají Gotham Knights?
Odpověď: Gotham Knights vydán 21. října 2022 a je nyní k dispozici.
Otázka: Na jakých platformách budou k dispozici Gotham Knights?

Odpověď: Gotham Knights budou k dispozici pro PlayStation®5, Xbox Series X | S konzole a PC. Vezměte prosím na vědomí, že hra nebude k dispozici pro konzole PlayStation®4 nebo Xbox One.

Otázka: Na kterých platformách PC budou k dispozici Gotham Knights?
Odpověď: Gotham Knights budou k dispozici na PC prostřednictvím Steam a Epic Games Store.
Otázka: Kolik stojí Gotham Knights?

A: Gotham Knights Standard Edition je k dispozici za 69 $.99 (SRP). Edice Gotham Knights Deluxe je k dispozici za 89 $.99 (SRP), včetně obsahu základní hry a vizionářského balíčku (DLC) s exkluzivním vybavením, kosmetikou, mimo postavu Skins inspirované Batman Beyond Animated Series a další.

Otázka: Má Gotham Knights má originální příběh?

A: Ano. Gotham Knights má zcela nový původní příběh, kde se rozsáhlý, zločinec podsvětí zametl ulicemi Gotham City. Nyní je na rodině Batman – Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin – chránit Gotham před sestupem do chaosu. Od řešení záhad, které spojují nejtemnější kapitoly v historii města, až po porážku notoricky známých darebáků v epických konfrontacích, budou hráči konfrontovat řadu výzev, když se vyvíjejí do své vlastní verze The Dark Knight.

Otázka: Jak interaktivní je otevřený svět Gotham Knights?

Odpověď: Gotham Knights má dynamické a interaktivní město Gotham s pěti odlišnými čtvrtími. Hráči se setkávají s řadou vozidel a pěší provozu, přičemž každý okres v Gothamu má vlastní směs nočního života. Občané, s nimiž se setkávají, mají různé názory na jednotlivé rytíře a jejich ostražité aktivity. Hráči mohou také vstoupit do různých budov, aby vyšetřili zločiny a pronásledovali pachatele. Kromě toho se počasí liší od noci do noci.

Otázka: Které hratelné postavy jsou k dispozici v Gotham Knights?
Odpověď: Hráči se mohou rozhodnout hrát jako Batgirl, Nightwing, Red Hood nebo Robin.
Otázka: Který talent vyjadřuje hlavní postavy v Gotham Knights?

Odpověď: Batgirl je vyjádřen America Young, Nightwing je Christopher Sean, Robin je Sloane Morgane Siegel, Red Hood Is Stephen Oyoung a Alfred je Gildart Jackson.

Otázka: Je Gotham Knights připojen k sérii Batman: Arkham?

A: Ne. Gotham Knights je úplně nový, originální příběh a zkušenost zasazený do DC’s Batman Universe. Není připojen k Batman: Arkham Games.

Otázka: Má Gotham Knights podobný bojový systém jako Batman: Arkham Series?

Odpověď: Hlavní hratelné postavy-Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin-všechny mají jedinečné bojové a traverzální schopnosti, které jsou zbrusu nové pro Gotham Knights.

Otázka: Je Gotham Knights hra o Batmanovi?

Odpověď: Gotham Knights je o rodině Batman – Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin – nový strážce DC Super Heroes, kteří musí vstoupit jako ochránci města Gotham po Batmanově smrti.

Otázka: Mohou hráči přizpůsobit svou postavu v Gotham Knights?

A: Ano. Hráči si mohou přizpůsobit vzhled své postavy s novým vybavením a zbraněmi, když postupují v kampani Gotham Knights.

Otázka: Má Gotham Knights režim pro více hráčů?

A: Ano. Gotham Knights lze hrát s přítelem prostřednictvím režimu dvou hráčů online kooperativního (kooperativního) nebo si při spuštění užívat sólo. 29. listopadu 2022 hra také přidá hrdinský útok, samostatný režim podporující až čtyři hráče v online kooperaci.

Otázka: Mohou hráči vyměnit mezi postavami v Gotham Knights?

A: Ano. Hráči mohou přitahovat k jednomu hrdino.

Otázka: Mohou hráči projít celou hru jako stejnou postavu?

Odpověď: Hráči mohou projít celou hru jako kterákoli ze čtyř hlavních postav. Neexistují žádné mise, které by nutí hráče k přepínání postav.

Otázka: Je plná hra hratelná sólo nebo v kooperaci?
Odpověď: Celá hra je hratelná buď sólo nebo s přítelem ve dvou hráči, online co-op.

Otázka: Po dokončení příběhové mise mohou hráči znovu přehrát misi s přítelem, který ji ještě nedokončil?

A: Ano. Pokud je hráč pozván do hry přítele, začnou příběh v jakémkoli bodě, kdy je jejich přítel v jejich postupu. Hráči se mohou účastnit online družstva spolu s přítelem, který je v příběhu dále. Když se vrátí do své vlastní hry, budou mít možnost buď přehrát roli, kterou hráli v kooperaci, nebo jednoduše přeskočit dopředu.

Otázka: Při hraní Gotham Knights Solo se může někdo připojit k hře jiného uživatele, pokud hrají online?

Odpověď: Ve výchozím nastavení, jakmile je Co-op odemknuto, se může při přehrávání online připojit kdokoli jiný uživatel. Toto výchozí nastavení lze změnit na „soukromé“ v možnostech hry.

Otázka: Podporuje Gotham Knights místní kooperaci?
A: Ne. Kooperační režim lze přehrávat pouze online s připojením k internetu.
Otázka: Podporuje Gotham Knights hra mezi platformami pro online co-op?

Odpověď: Podpora mezi platformami není v tuto chvíli plánována. Uživatelé obchodu Steam a Epic Game však mohou hrát společně v online kooperaci na PC.

Otázka: Je připojení k internetu potřebné k hraní Gotham Knights?

Odpověď: Připojení k internetu není nutné hrát sólo Gotham Knights, i když budete muset být online pro dvou hráči, online kooperaci s přítelem.

Otázka: Má rytíři Gotham mikrotrankce?
A: Ne. Gotham Knights nemá mikrotransakce.
Otázka: Má Gotham Knights nákupy ve hře?

Odpověď: Hráči si mohou zakoupit vizionářský balíček jako samostatný obsah ke stažení (DLC) za 24 $.99 (SRP). The Visionary Pack je také součástí edice Gotham Knights Deluxe a sběratelského vydání. The Visionary Pack obsahuje exkluzivní výstroj ve hře a kosmetické předměty, včetně Beyond SuitStyle inspirovaného Batmanem Beyond Animated Series a Knightwatch Cronog navržený DC Jim Lee. V tuto chvíli není potvrzen žádný jiný obsah ve hře.

Otázka: Je hra Gotham Knights připojena k nadcházejícímu televizním seriálu?

Odpověď: The Gotham Knights Game je originální příběh zasazený do DC’s Batman Universe a není připojen k televizní show Gotham Knights.

Otázka: Je předplatné PlayStation Plus nebo Xbox Live Gold Membership nutné hrát Gotham Knights?

Odpověď: PlayStation Plus předplatné nebo členství v Live Gold Xbox nebude vyžadováno, aby hrály sólo Gotham Knights na PlayStation5 nebo Xbox Series X | S konzoly. PlayStation Plus nebo Xbox Live Gold však bude muset hrát hru ve dvou hráči, online kooperaci.

Otázka: Jaké jsou doporučené specifikace PC pro Gotham Knights?
Odpověď: Podrobnosti najdete na naší stránce pro specifikace PC.
Otázka: Co je to režim hrdinského útoku?

Odpověď: Heroic Assault je režim hry, který je oddělený od kampaně hlavního příběhu. Režim samostatného režimu podporuje až čtyři hráče v online kooperaci a poskytuje specializované prostředí podobné aréně se specifickými cíli k dokončení a nepřátelům, aby porazili v každém patře (celkem 30 podlaží).

Otázka: Dovolí režim Heroic Assault Režim pro hlavní kampaň Four Player Online Co-op?
Odpověď: Heroic Assault je samostatný režim, který není součástí hlavní kampaně.
Otázka: Co je režim zúčtování?

Odpověď: Showdown je nadcházející režim dvou hráčů online, kde hráči mohou čelit přeplňovaným verzím hlavních DC super-darebáků, včetně MR. Zmrazení, Harley Quinn a Clayface.

Otázka: Jsou hrdinské útoky a zúčtování k dispozici na začátku hry?

Odpověď: Hrdinský útok je k dispozici hráčům při přístupu k souboru případu 05 v hlavní kampani a nové zúčtování jsou odemčeny, jakmile hráči porazili šéfa v každém hlavním souboru případu darebáka.

Otázka: Jak jsou přistupovány režimy hrdinských napadení a zúčtování?

Odpověď: Hráči mají přístup k hrdinskému útoku prostřednictvím hlavního menu a zúčtování interakce s darebáky v Belfry.

Je Gotham Knights Cross-platform? Crossplay and Co-op on PC, PlayStation & Xbox

Gotham Knights není spojen s Batmanem

Warner Bros. Montreal

Gotham Knights nepodporuje hru mezi platformami.

Gotham Knights do vás přináší fanoušky Gotham City The Adventures of Batmanových nejznámějších hrdinů a hrdinů-ale podporuje to meziplatformovou hru pro kooperaci? Zde je vše, co potřebujete vědět o plánech křížení hry.

Jednou z věcí, díky nimž je každá hra Batman tak uspokojivá, je výzvou některých z klasických darebáků franšízy na zúčtování po věky. Přicházíte do Gotham Knights, budete moci udělat právě to v roušku Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o mechaniku hry Co-Op Play, hráči přemýšleli, zda se budou moci spojit jako čtyřčlenná skupina-a pokud ano, pokud se jedná o hru mezi platformami mezi platformami.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud vás zajímá, zda mají Gotham Knights nějaké plány napříč platformami a navrhovanou kooperativní mechaniku, zde je přehled všeho, co potřebujete vědět.

Obsah

Gotham Knights Red Hood a Nightwing Fighting Owl Court iunderground

Gothamovy kanalizace jsou docela nebezpečné, takže doporučujeme přivést přítele na jízdu.

Má Gotham Knights crossplay?

Ne, Gotham Knights nebude podporovat hraní platformu. Ve svém prohlášení od Devs na častých dotazech oficiálních webových stránek Warner Bros Poznámka „Podpora křížového hry není v tuto chvíli plánována.“

Článek pokračuje po reklamě

To znamená, že se budete moci spojit pouze s hráči, kteří používají stejnou platformu jako vy. Například hráči PC mohou hrát s ostatními na PC, ale ne s hráči na Xbox Series X | S nebo PlayStation 5.

Článek pokračuje po reklamě

Důležité je, že Gotham Knights už nepřicházejí do Xbox One a PS4, Takže bazény konzoly budou tvořeny výhradně hráči současných genů.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Gotham Knights Robin Nightwing Batgirl a Red Hood stojící nad městem Gotham

Bude to trvat všechny čtyři rytíře, aby očistili Gotham jeho zločineckých spodních proudů.

Jak bude vypadat Gotham Knights Co-op?

Jak je uvedeno v sekci FAQ na webových stránkách hry, hráči se budou moci spojit jeden další hráč žít svůj zločin bojující proti duo fantazii.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Budete moci hrát pouze kooperaci online, což znamená, že místní družstvo (nebo co-op) nebude k dispozici. Pro ty, kteří používají konzolu, to znamená, že budete muset hrát s přáteli PlayStation Plus nebo Xbox Live Gold Membership.

29. listopadu 2022 vydá Gotham Knights multiplayer, kooperační doplněk s názvem „Heroic Assault“, a to si bude stáhnout všemi majiteli hry bez dalších nákladů. V tomto režimu se můžete spojit se čtyřmi hráči, což vám umožníte svědkem celého seznamového týmu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

I když jsme dosud neviděli žádné záběry kooperačního rozhraní hry, jakmile víme, jak přidat přátele!

Takže to je vše, co potřebujete vědět o crossplay a co-op in Gotham Knights. Pro více informací o hře nezapomeňte zkontrolovat náš další obsah Gotham Knights: