Hacking Games в Steam, 13 nejlepších hackerských her na PC 2023 | PCGamesn

13 nejlepších hackerských her na PC 2023

Hrajete agenta uplink, který se živí tím, že vykonáváte pracovní místa pro hlavní korporace. Vaše úkoly zahrnují hackování do konkurenčních počítačových systémů, krádež výzkumných údajů, sabotování jiných společností, praní peněz, vymazání důkazů nebo rámování nevinných lidí.

Купить hackerské hry набор (?)

Hacking hry

Uplink a Nite Team 4, dvě z nejlépe hodnocených hackerských her na Steam, se spojují v jednom svazku! Znovuobjevte klasiku, která definovala žánr, když se také ponoříte do příští generace kybernetické války.

Tento balíček také zahrnuje exkluzivní, plně animovaný, jedinečný Singer OS Skin pro Nite Team 4!

O týmu 4

Nite Team 4 je simulační hra s vojenským hackováním, která zkoumá svět kybernetické váhy a obsahuje realistické scénáře mise. NT4 již zahrnuje 18 misí s tréninkovými scénáři, 6 misí s otevřeným světem s vyšetřováním v reálném životě a 20 odměn s přidáním většího obsahu každý týden!

O uplink

Hrajete agenta uplink, který se živí tím, že vykonáváte pracovní místa pro hlavní korporace. Vaše úkoly zahrnují hackování do konkurenčních počítačových systémů, krádež výzkumných údajů, sabotování jiných společností, praní peněz, vymazání důkazů nebo rámování nevinných lidí.

13 nejlepších hackerských her na PC 2023

hackerské hry

Hledáte seznam nejlepších hackerských her na PC? Vývojáři her již dlouho ocenili „etiku hackerské etiky“ – vůle a dovednost uchopit hru u šplhání jeho kódu, roztrhnout ji a sestavit kousky dohromady novým způsobem. ID software upřednostňoval rodící se komunitu Modding, když vytvářeli zkázu, Valve ho vyvolal od poločasu a celý žánr MOBA pramení z lidí Futzing s Warcraft III.

Většina hráčů je samozřejmě právě to: hráči. Vidíme čísla a písmena v řádku kódu; neznamená. Ale existuje linie her, které se snažily poskytnout fantazii být v úplném velení funkcí počítače; Použití této kontroly k vyvolání destrukce – nebo ji odvrátit. Tento seznam zahrnuje některé z nejlepších PC her, buď zcela o hackování, nebo představují dovednost jako těžkou součást, ať už součástí sci-fi světa mnoha vesmírných her, povzbuzující týmovou práci v jednom z nejlepších kooperací Hry, nebo vás samozřejmě uvedete na hackerovo sídlo hry RPG, takže v našem seznamu nejlepších hackerských her v roce 2023 je něco pro každého.

Její 13 nejlepších hackerských her na PC v roce 2023:

Nejlepší hackerské hry: Obrázek z šedého hacku, zobrazující terminál, průzkumník souborů a další Windows se otevírají na sobě

Šedý hack

Gray Hack je online hra MMO, ve které je svět vždy naživu, a jakékoli rozhodnutí nebo změna, které provedete, bude pokračovat po vypnutí a může mít důsledky. V Gray Hack máte přístup k síti procedurálně generovaných počítačů a ve svých vykořisťováních používejte jako Terminal a textový editor. Masivní svět zahrnuje příležitosti k útoku na jiné hráče, převzetí postranních misí a vydělávání peněz a pověsti na vyrovnání vašich hackerských dovedností.

Nejlepší hackerské hry - Systémový šok 2: Klávesnice a obrazovka pro hackování pro odemčení systému ve hře

Systémový šok 2

Hackingová minihry v System Shock 2 není nic zvláštního. V zásadě hrajete zjednodušenou hru Minesweeper, kde jste povinni propojit tři doly v řadě pro úspěšný hack. Je to docela základní. Pokud jde o abstraktní verze hackování. Systémový šok 2 je však pozoruhodný implementací hackování jako jednoho z více stromů dovedností, které hráč mohl sledovat. Zatímco hráč byl obsazen jako hacker v původním systémovém šoku, měli sadu nástrojů, aby ve svém pokračování rodovali hackera.

Mnoho sci-fi RPG vydaných po System Shock 2 následovalo jeho stopy-zejména ty, které mají pohlcující hackerský simulátor-nabízejí hackerské schopnosti jako jednu trasu k dosažení cíle. Žádný prezentuje hackerství realisticky; Nepřidáváte se do řádků kódu (a Nier: Automata tento proces abstrahovala do té míry, že se stal střelcem dvojčat). Ale pokud si užíváte vyhýbání se bojů a vybavení věží, které vytáhnou nepřátele, máte systémový šok 2, abyste poděkovali.

Nejlepší hackerské hry - uplink: mapa světa na obrazovce

Uplink

Uplink je původně vydán méně než měsíc po 11. září, je návratem do jednoduššího času a napodobuje estetiku filmů hackerů z 90. let ve své prezentaci šroubování kódu. Na rozdíl od System Shock 2 není hacking mezi mnoha zde; Je to celá hra a v důsledku toho je vaše obrazovka přesnou reprezentací obrazovky, s nimiž váš hráč interaguje (prezentace, kterou si půjčilo mnoho dalších položek na tomto seznamu).

Po obdržení zprávy od zesnulého hackera (překvapivě běžné téma na tomto seznamu) má hráč na výběr zaměřit se na darebnou skupinu, která používá virus ve snaze zničit internet. Fascinující se však můžete rozhodnout zcela odhlásit z hlavního příběhu a místo toho se zaměřit na dokončení hackerských koncertů na volné noze.

Bes Hacking Games - Deus Ex Human Revolution: Na obrazovce záběry hackování ve hře

Deus ex: Lidská revoluce

Hry Deus ex jsou protihvězdičkovým trekem-každý lichý číslo je dobrý. Původní Deus Ex byl uznán jako mistrovské dílo, ale jeho následná neviditelná válka byla retrospektivně považována za hlavní nesprávné kroky. Lidská revoluce však byla dlouho očekávaná třetí položka série považována za návrat do formy.

Stejně jako v System Shock 2 je hackerství jednou dovedností, do které může protagonista Adam Jensen vyhodit body, což mu umožňuje obejít boje a přemístit se kolem, kde by neměl. Rozhraní je podobně zajímavé, přičemž hráči zachycují uzly na mřížce, aby vytvořili cestu mezi dvěma body. Systém se vrátil, většinou nezměnil, v pokračování v roce 2016 se dividovalo.

Nejlepší hackerské hry - Watch Dogs Legion: Specing přes kameru CCTV v Londýně

Sledujte legii psů

Zatímco Watch Psi 2014 narazili z brány s velmi nevýraznou, pokud nevrlý protagonista, Watch Dogs 2 byl živější a sympatičtější úsilí. Watch Dogs Legion otočí číselník na jedenáct, ukazuje téměř future London a místo toho, aby měl jen jednu hratelnou postavu, proč ne celé město?

V zásadě se to v mnoha ohledech nesmírně neliší od Watch Dogs 2, ale dává vám kontrolu nad Rapscallions and Sundrels v hodnotě potenciálních měst. Možná budete muset nabít intel ze střechy? Proč nepoužívat dron stavebního dělníka k letu tam. Možná chcete být nenápadnou babičkou, která se právě stane vysoce kvalifikovaným tajným agentem. Bez ohledu na to, které jsou nejlepší rekruti Legie Watch Dogs, jste povinni najít nějaké nezapomenutelné Londoners, které můžete přidat do svého seznamu – nebo prohrát, pokud povolíte Permadeath Legion Watch Dogs Legion’s Permadeath.

Můžete také projít Lambeth Walk (oi!) S vašimi kamarády ve Watch Dogs Legion Multiplayer – Vezměte si loupeže s některými kolegy z kohoutek a odveďte s nějakou cennou albion kořistí, než odejdete do důchodu, aby měli v místní hospodě dobrá dobrá kolena.

Nejlepší hackerské hry - Operation Tango: Žena stojící na špičkovém vlaku a je možnost proniknout do svých osobních souborů

Operace Tango

Operace Tango je hlavně o týmové práci; Jedna osoba hraje počítačový génius vzdáleně přístup k nejrůznějším systémům a sítím, zatímco druhý je polní agent, který se snaží bezpečně navigovat nepřátelské situace na zemi. Nevidíte, co váš agent dělá, takže komunikace je prvořadá, aby byla naživu.

Prostřednictvím své asymetrické hry operace Tango dokonale zachycuje vzrušení z hackování do systémů vzdáleně a záhadou prostřednictvím nabídek, s tlakem a odpovědností osudu vašeho spoluhráče na lince. Pokud si můžete udržet chladnou hlavu pod tlakem, budete se cítit jako hackerský profesionál.

Nejlepší hackerské hry - Hacknet: Počítačová obrazovka zobrazující spoustu zeleného kódu, vedle loga smyšlené technologické společnosti ve hře

Hacknet

V Hacknet jste hacker s přístupem k flexibilnímu kódu a databázi plné velikonočních vajec. Poté, co vás mrtvý hacker kontaktuje prostřednictvím automatizované zprávy při strašidelném podněcovacím incidentu, vyrazili jste na řadu misí zaměřených na hack. Když hrajete, Hacknet simuluje hackerství v reálném světě a naučí vás příkazy UNIX podobné těm, které byste použili, řekněme, vyprázdněte někoho bankovního účtu IRL. Rozšíření z roku 2017, labyrinty, přidané zajímavé prvky ARG a nové nástroje, s nimiž si můžete hrát.

Nejlepší hackerské hry - Quadrilaterální kovboj: obrazovka příkazového řádku na notebooku ve hře

Quadrilaterální kovboj

Stejně jako legie Watch Dogs Legion je čtyřúhelník Cowboy hra o používání hackerství, aby se dostal dovnitř, chytil věc a vystoupil ven, aniž by si někdo uvědomil, že jste tam někdy byli. Na rozdíl od legie Watch Dogs je hackerství v čtyřúrovňovém kovboji mnohem více jako skutečné hacker.

Blendo-Blendo Games ‘Blendo Games’ Stylový hrací hlus, účtuje jako „Cyberpunk 20. století“, vrhá hráče, když zloděj hackera odtáhne jedenáct loupeže oceánu pomocí přenosného počítače nebo „paluby“. Otevřete dveře, vypnete lasery, ovládáte mechanické čtyřnásobné – to vše s řádky kódu.

Většina her abstraktní hackování, aby bylo co nejrychlejší a intuitivní. Ale psaní příkazů, nabité čísly a lichou interpunkcí, nejsou intuitivním aktem a čtyřúhelníkový kovboj se to nesnaží udělat tak. Místo toho vás s jemnou křivkou učení a inteligentním tutoriálem kvadrilaterální kovboj učí základy kódu a způsobuje, že se cítíte jako badass za to, že jste dobrým studentem.

Nejlepší hackerské hry - Cyberpunk 2077: Hackerská minihru, ve které musíte vybrat čísla, abyste vytvořili sekvenci

Cyberpunk 2077

Toto doporučení pro Cyberpunk 2077 přichází s velkou výhradou: je vidět jeho spravedlivý podíl chyb, ale několik bylo vyžehleno od jeho otevření několik měsíců. To znamená, že Night City je masivní hřiště potenciálu, jak se rozšiřujeme v naší recenzi Cyberpunk 2077, se spoustou míst k prozkoumání, práce na oplátku za vířivky a cenné město hodnotí cenné věci k hackování.

Protože se to stane ve světě Cyberpunk první osoby, je během boje mít spoustu shenaniganů. Rychlé hackingy Cyberpunk 2077 můžete použít k pingovému připojenému zařízení nebo osobě v síti a poté nahrát démony, aby si s nimi pohrávali. Někteří mohou způsobit, že postižený nepřítel upustí zbraň, zatímco jiní je mohou na krátkou dobu oslepit. Pokud čelíte obzvláště obtížnému soupeři, můžete najednou způsobit více démonů.

Můžete se také samozřejmě vzdát celé hackerské věci a místo toho jen odstřelit nepřátele, ale můžete se také podívat na nejlepší hry FPS na PC, zatímco jste u toho.

Nejlepší hackerské hry-Hackmud: Old-School, SEPIA-t-tónovaná počítačová obrazovka naplněná barevným kódem

Hackmud

Hackmud je MMO, která vrhá hráče jako hacker v rozhraní inspirované ‘90. let. Je to dostatečné návody, ale nakonec, abyste mohli tuto hru hrát dobře, budete se muset naučit nějaký javascript. Ale pokud ano, svět je vaše ústřice.

Tento křupavý hackerský SIM 2016 je úl spodiny a darebářství, který přitahoval srovnání s EVE Online a Jurassic Park. Stejné části Hacker’s Paradise a Game Social Deception Hra jako Mafia (Party Game, nikoli série akcí otevřeného světa), Hackmud je dalším krokem pro mistra hackerů, kteří si uřízli zuby na čtyřúhelníku a náš další vstup.

Nejlepší hackerské hry - Exapunks: Obrazovka pro back -end počítačové obrazovky zobrazující plán budovy

Exapunks

Exapunks, hádanka z roku 2018 od Zachtronics, vás vrhá jako hacker v alt-v roce 1997, i když se některé z jeho alternativních historií v současnosti cítí strašně doma doma. Svět Cyberpunk je zpustošen morem zvaným „fág“ a náš protagonista hackera musí vydělat 700 $ denně za léky na záchranu života. Tajemná AI slibuje, že dává dávky, pokud pro ni protagonista pracuje.

Děláte to tím, že se naučíte kódovat – s laskavým svolením Trash World News, PDF Zine, který přichází s hrou – a zadáváním příkazů zasílání malých digitálních robotů s názvem Exas Skittering kolem virtuálních mřížek. Stejně jako Quadrilaterální kovboj, Exapunks vás chce naučit novou dovednost, nejen vám nakrmit fantazii Power, kterou již máte. Programovací jazyk, který vás učí. Exapunks od vás vyžaduje více práce než něco jako legie Watch Dogs, ale absolutně odměňuje vaše úsilí.

Nejlepší hackerské hry - pozorování: obrazovka ukazující hackerský systém pro raketoplán

Pozorování

Pozorování je vzácná hra, která vrhá hráče jako počítač. Jako SAM, HAL-like Space Station OS, vaším cílem je pomoci Emmě, osamělé (?) Obyvatel stanice po tajemné události ji nechává bezmocný a uvíznout. Sam může vyměnit mezi kamerami a poskytovat pohledy kolem stanice. Nakonec také získá mobilitu, přebírá kontrolu nad sférickou kamerou a vznáší se kolem stanice v nulové gravitaci.

Stejně jako žádná předchozí hra Code, příběhy neschválené, pozorování se důvěrně zabývá tím, jak technologie, kterou používáme, zprostředkovává příběhy, které můžeme vyprávět. Není to hackerská hra sama o sobě. Poskytuje však nejlepší aproximaci toho, jaké by to bylo být uvnitř stroje. Za předpokladu, že stroj dokončí složité procesy účastí na mini hrách podobných WarioWare, to je.

Nejlepší hackerské hry - Vyprávění Lies: Moderní počítačová obrazovka s otevřenými více programy, zobrazující tváře skutečného života v této živé akční hře

Říkat lži

Většina her na tomto seznamu se pokouší přimět hráče, aby cítili zdatnost obratného hackera. Vyprávění lží se však zaměřuje na voyeurismus. Stejně jako pozorování, vyprávění protagonisty Lies není přísně hacker. Ale jako bývalý agent FBI s přístupem k ukradenému, utajované videoklipy se jistě cítí jako jedna. Po počáteční scéně, která ukazuje, že náš oznamovatel připojí filcé USB do jejího počítače, je vaší prací vstoupit do vyhledávacích termínů, které přinesou tajemství Trove. Říkat příliš mnohem více by zkazilo zábavu; Po celou dobu trávíte rychlé vpřed a hledání podmínek, vyprávění lži hlavního mechanika je záhadou.

Nyní byste neměli mít žádné potíže s nalezením někde, kde by se tyto mozkové a prstové svaly s tolika hackerskými hrami, ve kterých zdokonalili vaše dovednosti. Pro více mozkových ohýbáků máme širší škálu logických her, nebo možná byste chtěli některé z našich oblíbených detektivních her. Pokud se namísto toho ocitnete po něčem sedativnějším a méně náročnějším, zkuste jednu z nejlepších herních her nebo jednu z našich oblíbených relaxačních her, abyste si vzali mysl ze stresu hackerských systémů.