Hades dostane queer milostný příběh správně s Achilles a Patroclus | PCGamesn, jak znovu sejít Achilles a Patroclus v Hades – Gamepur

Jak znovu sejít Achilles a Patroclus v Hadesu

To, co dělá tento vztah vyniknout mezi queer vztahy ve hrách, jsou vrstvy, které pracují, a skutečnost, že mu pomáhají odborně emotivní hlasové herci Logan Cunningham a Ben Prendergast. Hádes můžete cítit touhu a rezignaci v jejich hlasech a když je spárován s psaním a klasickými tématy.

Hades dostane queer milostný příběh správně s Achilles a Patroclus

Queer milostné příběhy ve hrách obvykle přicházejí ve dvou příchutích: ty, které jsou definovány výhradně jejich queerness, a ty, které jsou stejně jako heteronormativní vztahy se sériovými čísly. Médium má ještě dlouhou cestu, pokud jde o zobrazení rozmanité řady queer milostných příběhů, které se cítí uvěřitelné a odlišné od sebe navzájem.

To je to, co dělá Hadesův milostný příběh mezi Achilles a Patroclus tak zvláštním. Je to klasická tragédie, která je definována intenzivní touhou a ochotou riskovat vše, a ta, která je založena na věrohodném dialogu.

Příběh Achilles a Patroclus existoval dobře předtím, než Hades někdy vznikl. Klíčová linie spiknutí v Homerově Iliadu, příběh jde, že Achilles odstoupil z války krále Agamemnona proti Troyovi poté, co ho chamtivý král urazil. Zatímco Achilles v jeho stanu zašpinil, Patroclus oblékl brnění a vedl svou armádu na jeho místo, a přestože se postavil proti trojským silám, byl zabit v souboji Troyovým šampionem Hectorem.

Protože se Achilles a Patroclus o sebe postarali velmi hluboce, Patroclusova smrt vrhla Achilla do vzteku a odvedlo ho zpět na bojiště, aby zabil Hectora. Není výslovně uvedeno, že pár byl milenci, ale v textu je dost, aby naznačoval sexuální a hluboce romantický vztah.

Hades pokračuje ve svém příběhu po jejich smrti. Achilles vstoupil do smlouvy s titulárním bohem mrtvých, který bude sloužit v domě Hades výměnou za udělení vstupu Patroclus do Elysia, ráje vyhrazeného pro hodné. Tato smlouva by samozřejmě znamenala, že tyto dva budou navždy odděleny. Jako Zagreus, Hadesův syn, který se snaží vymanit z podsvětí, spojíte tento příběh, když se setkáte a mluvíte s oběma, často mezi nimi předáváte zprávy. Nakonec získáte vedlejší úkol, který vám umožní znovu se znovu setkat, ale pro většinu hry jsou ponecháni přeměnit to, co způsobilo jejich oddělení a proč každý z nich jednal tak, jak to udělali.

Příbuzný: Nejlepší nezávislé hry na PC

To, co Hades dělá, je jasně objasnit hráči, že Achilles a Patroclus jsou ve vztahu. V odvětví, které považuje za vhodné na homosexuální návnadu tím, že se zastaví v Innuendo a nezavázáno k potvrzení na obrazovce, když vidí hru, jen řekněme, že tito dva muži se navzájem milují, je pozitivně osvěžující. Vyjádření jejich lásky k sobě navzájem jsou zde vidět přes válečnou čočku, přičemž Achillova vzteky je klíčovým výrazem, který řídí vyprávění mezi nimi.

Používání tohoto vzteku jako pozadí, HADES aplikuje nějaké vynikající psaní a hlasové herectví k prodeji individualizovaného úzkosti, které Achilles a Patroclus každý expres. Achilles pozitivně bolí touhu pokaždé, když mluví o tom, co se stalo mezi nimi. Patroclus mezitím položí na rezignaci silnou, když se vážně diví, jestli to, co Achilles vlastně pronásledoval, bylo slávu místo lásky.

To, co dělá tento vztah vyniknout mezi queer vztahy ve hrách, jsou vrstvy, které pracují, a skutečnost, že mu pomáhají odborně emotivní hlasové herci Logan Cunningham a Ben Prendergast. Hádes můžete cítit touhu a rezignaci v jejich hlasech a když je spárován s psaním a klasickými tématy.

Ve hrách není mnoho divných vztahů, o kterých můžete říci. Mít dvě definované postavy s různými přáními a vnímáním věcí oddělených v klasické řecké tragédii má za následek párování a příběh, který vyniká mezi hrami, které jsou buď příliš plaché na to, aby uznaly queerness postav, nebo příliš dychtivá na to, aby se vyprávěly o traumatu queer trauma. Tragédie Achillových a Patroclus pracuje na všech úrovních, což dává naději, že queer romance do budoucna se může více mnohostranně.

Jeremy Signor Self-popsaný „Writer Radical Games Writer“ s Bylines na Unsable, EGM, Fanbyte a USA hráč.

Jak znovu sejít Achilles a Patroclus v Hadesu

Jedním z mnoha milostných příběhů, které můžete pronásledovat v Hadesu, je to, že mezi Achilles a Patroclus, dvěma válečníky, kteří byli kvůli Achillově smlouvě s Hadesem drženi odděleni. Naštěstí to může ZAG změnit a vydat se znovu sjednotit dlouho ztracené milence po poslech konkrétních kroků. Můžete pokračovat ve čtení, abyste zjistili, jak to udělat níže.

Jak znovu sejít Achilles a Patroclus

Budete chtít vědět, kde je každá postava. Achilles najdete v domě Hades, poté, co odešel doleva z místa, kde se po každém běhu vynoříte. Patroclus najdete v komoře v Elysiu.

Jakmile víte, kde jsou, budete muset maximalizovat svůj vztah s každým z nich tím, že jim dáte nektar. Pokud tak učiníte, bude pokračovat v odemknutí rozhovorů s každou postavou, kde se naučíte povahu jejich vztahu a zjistíte, jak moc se navzájem chybí.

Nakonec vás Patroclus požádá, abyste Achillovi řekl, aby „vše riskoval.„Když se vrátíte do domu a předáte zprávu, Achilles se na ni zamyslí a nakonec požádá Zag, aby změnil jeho smlouvu, aby mohl navštívit Patroclus v Elysiu.

To znamená, že potřebujete odemknout administrativní komora, což může být náhodný proces. Budete muset počkat na čas mezi běhy, když se Zag chvíli zmiňuje. To může spustit scénu flashbacku, kde vstoupíte do komory. Dokončení této scény vám umožní koupit komoru pro tři diamanty.

Po zakoupení budete muset maximalizovat svůj vztah s NYX, který vám nakonec řekne umístění smlouvy v administrativní komoře. Zamířte a najdete to a čekáte na vás. Když to vyzvednete, bude vám řečeno, že je k dispozici u dodavatele domu.

Proveďte rychlý běh a objeví se v obchodě dodavatele pro pět diamantů. Kupte si to a promluvte si s Achilles, což ho přiměje, aby se vydal na Elysium. Jednoduše tam zamířte, najděte Patroclusovu komoru a sledujte, jak se oba znovu sejde a úkol je dokončen.