Half-Life 2: Episode Three-Community Developer Valve Developer Community, Half-Life 2: Episode 3 vydaná v nejhorší podobě představitelné | PCGamesn

Half-Life 2: Episode 3 vydaná v nejhorší podobě, kterou si lze představit

“Nevěděl jsem o brutální vraždě Eli,” vysvětluje Mossman. “Musím vás přesvědčit, že Eli si byla vědoma jeho spolupráce n [sic] s kombinováním po celou dobu, kterou jsem používal, abych získal výhodu proti dominantní mimozemské síle.”.„To je přesně ten druh vysokého dramatu a emocionálního vyprávění, který kdysi učinil poločas miláčku herního průmyslu. Pokud potřebujete vidět více (a věřit mi, ano), Half-Life 2: Episode Three Minimalist je nyní k dispozici od Mod DB. Je to krásný pohled na to, co by mohlo být, když jsme se i nadále zajímali, co se stalo s poločasem 3.

Half-Life 2: epizoda tři

Hl2ep3 - background.jpg

Half-Life 2: Episode Three je zrušená hra, která měla zabalit epizodickou trilogii Half-Life 2. Ohlášeno v květnu 2006 s předpokládaným vydáním roku 2007, byla to jedna z nejočekávanějších videoher všech dob, ale nakonec se stala neslavným případem Vaporware [1] . Jakákoli šance na uvolnění hry byla snížena vydáním poločasu: Alyx v roce 2020, což mělo za následek změnu konce poločasu 2: epizoda dva: Druhá epizoda .

Podobně se v roce 2013–2014 rozvíjel poločas 3 v určitém okamžiku, který byl plánován pro použití procedurálně generovaných úrovní, ale byl také zrušen na začátku vývoje, protože motor zdroje 2 v té době byl nedokončený [2] .

Obsah

  • 1 oznámení
  • 2 Viz také
  • 3 externí odkazy
  • 4 odkazy

Oznámení

to bylo naznačil V rozhovoru pro CVG z roku 2007 by se tato epizoda 3 uskutečnila v arktické základně [3] . Valve také prohlásil, že by to ukončilo oblouk příběhu o poločase 2, ale ne série Half-Life [4] .

Viz také

externí odkazy

Reference

Half-Life (také na PS2) • Half-Life: Uplink • Half-Life: OPPOSIFICE FORCE • Half-Life: Blue Shift • Deathmatch Classic • Ricochet • Half-Life: Decay (pouze v PS2)
Třetí strana: Sven Co-op • Half-Life: mmod

Nadcházející: Decay poločas: sólová mise Zrušeno: Half-Life (Dreamcast) • Více

Half-Life 2 (také na Xbox) • Half-Life 2: Episode One • Half-Life 2: Epizoda dva • Half-Life 2: Lost Coast • Half-Life 2: Deathmatch • Half-Life: Zdroj • Half-Life Deathmatch: Zdroj
Třetí strana: Black Mesa (Black Mesa: Blue Shift) • Half-Life 2 RTX • Half-Life 2: Aktualizace • Synergie

Nadcházející: Half-Life 2: nekonečná finalita • Half-Life 2: Remastered Zrušeno: Half-Life 2: epizoda tři • více

Zrušeno: Poločas 3 • více

Třetí strana: Codename: gordon ()

Half-Life 2: Episode 3 vydaná v nejhorší podobě, kterou si lze představit

Half-Life 2: Episode 3 vydaná v nejhorší podobě představitelné: Alyx Vance z Valve FPS Half-Life 2

Half-Life 2: Episode 3, dlouho očekávané pokračování do Valve’s Definitive FPS Game, bylo konečně „vydáno“ a nabízelo fanouškům parního klasického uzavření na příběhu Gordona Freemana, Alyx Vance a G-Man a Bridging Mezera mezi poločasem 2 a poločas 3. Jediným problémem je, že epizoda 3 byla vyvinuta a spuštěna v nejhorší možné podobě.

Half-Life 2: Episode Three Minimalist (chybějící kapitálové dopisy jsou úmyslné a pro komunikaci této hry životně důležité) je mod pro poločas 2, který si klade za cíl dodat slovy Stvořitele Scientiendede: „Poločas 2: epizoda tři, ale odpad “. Na povrchu to sleduje příběh, který si fanoušci představovali, že uvidí v epizodě 3. Poté, co lokalizovali ztracenou výzkumnou loď Borealis, Gordon a Alyx zamířili do Arktidy, aby zachránili Judith Mossmanovou, a to vše při jednání s pádem po smrti Eli Vance. Tam však srovnání s jakýmkoli oficiálním koncem hry ventilu.

Toto je poločas 2: epizoda 3, pokud byl postaven vaším malým bratrem poté, co právě objevil Garryho mod. Úrovně jsou do značné míry prázdné, nepřátelé stojí ve skupinách, nepohybují se a většina aktiv je jen prohloubena kdekoli, jen s nějakým strašně (přečtěte si: skvěle) napsaný dialog na obrazovce, který vám říká, kam jít.

Thumbnail YouTube

“Nevěděl jsem o brutální vraždě Eli,” vysvětluje Mossman. “Musím vás přesvědčit, že Eli si byla vědoma jeho spolupráce n [sic] s kombinováním po celou dobu, kterou jsem používal, abych získal výhodu proti dominantní mimozemské síle.”.„To je přesně ten druh vysokého dramatu a emocionálního vyprávění, který kdysi učinil poločas miláčku herního průmyslu. Pokud potřebujete vidět více (a věřit mi, ano), Half-Life 2: Episode Three Minimalist je nyní k dispozici od Mod DB. Je to krásný pohled na to, co by mohlo být, když jsme se i nadále zajímali, co se stalo s poločasem 3.

Alternativně možná budete chtít prohlédnout některé z dalších nejlepších starých her, nebo možná některé z nejlepších připravovaných her, které slibujeme, jednoho dne budou skutečně zahrnovat nový poločas.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.

Half-Life 2: epizoda tři

Ačkoli hra nikdy nedosáhla dokončeného stavu, ze kterého lze vytvořit jednoznačné shrnutí spiknutí, Epizoda tři by se pravděpodobně zvedl Druhá epizodaCliffhanger s objevem borealis a smrt Eli Vance. Koncepce umění naznačuje, že Gordon Freeman a Alyx Vance by pokračovali na své cestě do Arktidy při hledání Borealis a Judith Mossmanové, pouze pro to, aby se jejich vrtulník havaroval. Když cestujete pěšky, museli by oba čelit arktickému prostředí při řešení kombajnu.

Vývoj, zrušení a budoucnost

V dubnu 2005 společnost Valve oznámila nadcházející rozšíření pro Poloviční život 2, s názvem Half-Life 2: Aftermath, který by se vyzvedl po událostech hry. V únoru následujícího roku, Následky byl přejmenován Half-Life 2: Episode One. V květnu vysvětlil Valve Epizoda jedna by byl první v plánované trilogii, s Epizoda tři vydat v prosinci 2007. [1]

Velmi malé zprávy o stavu Epizoda tři lze nalézt po vydání Half-Life 2: Episode Two V říjnu 2007 s Orange Box. S výjimkou únikového koncepčního umění v roce 2008 Valve v podstatě ztichl o stavu finále pro trilogii. To vedlo k další spekulaci, že Valve místo toho plánoval vytvořit plnohodnotné pokračování s názvem Poločas 3. Až do uvolnění Half-life: Alyx V roce 2020 se jediní fanoušci zpráv kdy dozvěděli o jakémkoli vývoji na Poločas rozpadu Série pocházela z úniků a Datamining.

V zákulisí ve Valve se v průběhu vývoje vyšlo najevo Poloviční život 2 Epizody, že tým měl problém s rozsahem, byly plánovány epizody, aby se zkrátilo množství času mezi Poločas rozpadu hry (vzhledem k šestiletému časovému rozpětí mezi první a druhou hrou), ale Druhá epizodaVývoj trval mnohem déle, než se očekávalo, a výsledky se zdály být mnohem blíže k pokračování Poloviční život 2 než jednoduché epizody. Když tým nebyl schopen přijít s epizodickým závěrem, který odpovídal vzrušení a technologické inovaci spojené s a Poločas rozpadu Hra, zřejmým řešením bylo vytvořit mnohem větší další splátku pro franšízu, taková, kterou mohli odeslat s novým motorem zdroje 2 po dokončení. [2]

Epizoda tři Během této doby byl tiše zrušen, s jediným oficiálním oznámením přicházejícím z Gabe Newell v rozhovoru z roku 2011, kde potvrdil, že Valve se přesunul z epizodického modelu vývoje softwaru. [3]

Poté řada projektů plánuje jako potenciál Poločas 3 byly vyvinuty, z nichž některé byly stále zpracovávány až v roce 2014. [4] Ačkoli úniky v průběhu let ukázaly, že ventil interně odkazoval na mnoho z nich jako Poločas 3, Žádný z návrhových experimentů se nestal plnou délkou Poločas rozpadu hra kvůli nedostatku vzrušení na konci vývojářů a rozšířeného vývojového cyklu pro zdroj 2. To spojené s tlakem na vytvoření stále očekávanějšího sledování Druhá epizoda nakonec zabránil další Poločas rozpadu Od pohledu denního světla téměř deset let. [5]

Half Life 2 Episode Three Concept 2 Poradce INTOTHEPIXEL Borealis poradci

Oficiální a polooficiální deriváty

Portál

PortálHlavní nastavení, Aperture Science, je poprvé představeno v Druhá epizoda Když Isaac Kleiner odkazuje na projekt, na kterém pracovali s nějakým příslibem, který vedl k zmizení Borealis z jeho suchého doku. Informace v Druhá epizodaSoubory naznačují, že tento experiment souvisí s ručním portálovým zařízením pro vědu a Portál Aperture Portal Technology. Odkazy na Black Mesa a rozšířením je incident Black Mesa v celém Portál, a Glados se zmiňuje o znalostech kombinujte.

V době PortálPropuštění, Gabe Newell v rozhovoru s G4 tvrdil, že Chell má celkový význam Poločas rozpadu a Portál vesmír, a nakonec by měl poměrně významný vztah s jinými postavami, které jsme již známí. Nicméně kvůli Epizoda třiZrušení a rozhodnutí retcon PortálSkončí tím, že se Chell přetáhne zpět do vědy o cloně Portál 2, Z těchto plánů nic nepřišlo.

Portál 2

V éře testovacího hřídele v 70. letech 20. století Portál 2 je několik vitrifikovaných zkušebních komor. Jedna taková zkušební komora, která měla své dveře odstřelené nějakou neznámou silou, se odhalí jako suchý doku pro borealis. Nedaleký interkom s nahráváním Cave Johnson odhaluje, že věda o cloně experimentuje s teleportací, což naznačuje, že borealis obsahuje technologii teleportace, kterou kombinuje a odpor hledá. Až do uvolnění Half-life: Alyx, Toto bylo jediné pokračování příběhu zřízeného Druhá epizoda po více než deset let (Portál 2 Předpokládá se, že se konají roky, ne -li staletí, po událostech celku Poločas rozpadu série).

Breengrub Twitter

31. května 2012 začal zveřejňovat účet Twitter s názvem „BreenGrab“. Její tweety naznačovaly, že patří samotnému Wallace Breen, který měl nahranou mladší verzi jeho mysli do hostitelského těla, poradce. Breen se pokusil předat informace o odporu prostřednictvím těchto tweety.

13. dubna 2013 spisovatel seriálu Marc Laidlaw potvrdil, že provozuje BreenGrub Twitter, ale uvedl, že to nebyl kánon Poločas rozpadu vesmír, ale spíše „fanfikční.„Rozpracoval se:“ Osobně nemůžu dát světu poloviční hru. Vše, co mohu osobně udělat, prozatím je takové věci.„[6]

Účet přestal vysílat v červenci 2014 poté, co řada tweetů dostává do hloubky o historii poradců (zřejmě larvy formy druhu zvaného „shu’ulathoi“) a navrhování vortigauntů může být spojeno s jinou zlovolnou silou. Breen byl rychle umlčen Vortigaunty a poté byl ovlivněn chrlící se kombinovat propagandu. [7] Breen následně zdánlivě opustil účet, zjevně si uvědomil, že jeho zdroj již není bezpečný.

Laidlaw odešel ventil o méně než o dva roky později.

Epistle 3

25. srpna 2017 Marc Laidlaw náhle zveřejnil dokument s názvem Epistle 3, který popsal jako „Genderswaped Snapshot of A Dream, který jsem měl před mnoha lety.”[8] napsal” DR. Gertrude Fremont “To The” Playa “, dokument byl interpretován mainstreamovým médiem jako spiknutí Epizoda tři s úmyslně změněnými jmény a dokonce i pohlavími několika aspektů Poločas rozpadu vesmír (e.G., Alyx Vance jako “Alex Vaunt”, Judith Mossman se stává “. Maas, „Vortigaunty jako„ Ghastlyhaunts “a borealis, který se jmenuje beta názvem„ hyperborea “). [9]

Protože to Laidlaw napsal poté, co opustil ventil, Epistle 3 je efektivně fanfikcí a ne kánon končící epizodickou trilogii. Poskytuje však možnou synopsu toho, jak by taková hra napsala Laidlaw. Laidlaw na svém Twitteru poznamenal, že žádná z popsaných myšlenek nebyla opravena, a byly by změněny na základě směru, kterým si programátoři přáli vzít hraní. [8] Valve’s Robin Walker zopakoval Laidlawovo prohlášení po vydání Half-life: Alyx, poznamenává, že nikdy neexistovala oficiální synopse spiknutí Epizoda tři A to Epistle 3 Blíbí představuje myšlenky, které se Laidlaw v hlavě vznášel. [10]

Half-life: Alyx

Pouze jeden aktivum zbývající z Epizoda třiVývoj se dostal do Half-life: Alyx: Alyxova zbraň, jejíž model byl recyklován pro hru. [11]

Ačkoli většina hry je stanovena pět let před událostmi Poloviční život 2, Příběh je přímo ovlivněn Druhá epizodaKonec: Vortigaunt poškozený mozek ukazuje povědomí o tom, že Eli Vance je osudem zemřít, a během závěrečné sekce hry G-Man posílá Alyxu časem, aby svědčil smrt svého otce v bílém lese, než jí dal šanci změnit svůj osud změnit svůj osud zabitím poradce. Jako výsledek, Druhá epizodaKonec je účinně retconned a začíná novou časovou osu, kde je Eli Vance naživu, ale Alyx byl vzal G-Man. Sekvence po úvěrech hry se zvedne v této nové časové ose a Gordon se po sekundách White Forest probudí Druhá epizodaKonec. Eli, poté, co se přísahal pomstím na G-Man, dostane páčidlo od psa a předá ho Gordonovi a prohlásí, že mají hodně práce.