Halo 3 přichází na PC 14. července – The Verge, Halo Infinite’s Great Journey on PC – Xbox Wire

Skvělá cesta Halo Infinite na PC

343 průmyslových odvětví také vyvíjí další gen Halo nekonečný hra, že se to předvede později v tomto měsíci. Microsoft pořádá akci Xbox Game Studios, kde Halo nekonečný A řada dalších her prvních stran bude odhalena 24. července.

Halo 3 přichází na PC 14. července

Poslední kapitola v původní trilogii dorazí brzy na PC

Tom Warren, vedoucí editor pokrývající Microsoft, PC Gaming, Console a Tech. Před nástupem do Verge v roce 2012 založil web WinRumors, stránky věnované společnosti Microsoft News.

7. července 2020, 13:32 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Halo 3 bude vydán na PC 14. července jako součást kolekce hlavního hlavního. PC hráči si budou moci koupit Halo 3 v obchodě Microsoft nebo prostřednictvím Steam a bude k dispozici zdarma v rámci Xbox Game Pass pro předplatné PC. Halo 3 bude sedět vedle Halo: Boj se vyvinul, Halo 2, a Halo: Reach na PC, s 343 průmyslových odvětvích slibujících vydání Halo 3: ODST a Halo 4 později.

Původně vyvinul Bungie (Happy Bungie Day!), Halo 3 je poslední kapitola v původní trilogii Svatozář hry. Halo 3Multiplayer byl populární součástí hry a zahrnoval režim úpravy kovárny, který umožnil hráčům manipulovat, kde byly na mapě umístěny zbraně a vozidla. Tyto přizpůsobitelné mapy byly velkou součástí Halo 3, a 343 průmyslových průmyslových odvětví nedávno testovala prvky hry a multiplayerových prvků testerů.

343 průmyslových odvětví také vyvíjí další gen Halo nekonečný hra, že se to předvede později v tomto měsíci. Microsoft pořádá akci Xbox Game Studios, kde Halo nekonečný A řada dalších her prvních stran bude odhalena 24. července.

Skvělá cesta Halo Infinite na PC

Skvělá cesta Halo Infinite na PC

Téměř před dvěma lety se 343 Industries a Xbox vydali na cestu, aby přinesli celou dobu Halo: Master Chief Collection do počítače v obchodě Microsoft a Steam. Po 23 měsících, šest herních spuštění, osm sezón obsahu a nespočet letů, 343 Industries a Halo vstoupilo do nové éry hry, kde je PC ve středu všeho, co děláme, spolu s konzolou. Zatímco stále posloucháme a rosteme, proces přijímání Halo: Master Chief Collection Pro PC bylo neocenitelné, když nám pomohlo naučit se, co dělat (a ne dělat) vytvořit hru, která vypadá, cítí a hraje jako počítač PC, a přitom ctít dědictví toho, co dělá Halo, Halo, Halo, Halo, Halo.

Dnes jsme nadšeni, že se můžeme podělit s fanoušky Halo a komunitou PC Gaming Obecně, jak bereme vše, od kterého jsme se naučili Sbírka hlavního hlavního dělat Halo nekonečný Opravdu první zkušenost s PC od prvního dne.

Halo nekonečný – Přehled PC Video

Podívejte se na přehled videa PC níže a slyšet přímo z týmu PC i z Sandboxu na 343 Industries, abyste se dozvěděli více o tom, jak jsme vytvořili Halo nekonečný Být skvělým PC zážitkem ve hře, mimo hra a mimo obrazovku.

AMD Radeon RX 6900 XT Halo Infinite Limited Edition Grafická karta

AMD Radeon RX 6900 XT Halo Infinite Limited Edition Grafická karta: Jak jste si pravděpodobně všimli, pokud jste sledovali výše uvedené video PC. Po téměř dvou letech spolupráce jsme nadšeni AMD Radeon RX 6900 XT Halo Infinite Limited Edition Grafická karta, A Halo nekonečný-Tematická verze nabídky vlajkové lodi AMD.

Tato grafická karta AMD Radeon RX 6900 XT, inspirovaná jeho nejnovější generací Mjolnir Armor, nabízí vlastní design krytu s několika nezaměnitelnými funkcemi od samotného hlavního náčelníka. Včetně reflexního hranice fanoušků Iridium Gold, ikonické „117“ Spartan Callisign a také Cortana-Blue Light, které označuje slot AI na zadní straně helmy hlavního náčelníka.

AMD Radeon RX 6900 XT je nejrychlejší herní grafická karta AMD, která byla kdy vyvinuta a je perfektní grafickou kartou pro oslavu vydání Halo Infinite. Herní architektura AMD RDNA 2 Pohánění naší konzoly Xbox Series X | S je stejná architektura napájení grafické karty AMD Radeon RX 6900 XT Halo Infinite Limited Edition, která je navržena tak, aby poskytovala výkon powerhouse a neuvěřitelně vysoce věrné vizuály pro 4K hry.

AMD Radeon RX 6900 XT

Od začátku bylo pro AMD i 343 odvětví životně důležité, aby grafická karta skončila v rukou našich hráčů v rukou našich hráčů. Ujišťujeme vás, že zatímco grafická karta AMD Radeon RX 6900 XT Halo Infinite Limited Edition nebude v prodeji, AMD, Halo a další partneři nabízejí hráčům v nadcházejících týdnech více příležitostí, aby se dostali do rukou na jednom. Následovat AMD Radeon a Svatozář A zůstaňte naladěni později dnes a získejte další informace o prvním z několika příležitostí vstoupit a vyhrát!

Dát to dohromady

Ti z nás, kteří pracují Halo nekonečnýPřítomnost PC je vážně vášnivá pro franšízu, platformu a našimi přáteli v herní komunitě PC. Scházeli jsme se napříč několika obory z umění, strojírenství, výroby, licencí, marketingu a komunity Aby bylo zajištěno, že každý dotykový bod PC PC s naší hrou je vytvořen s vášní pro platformu jako naše centrální zaměření.

Ve hře, Vytvořili jsme zážitek, který podporuje širokou škálu koncových bodů hardwaru a zařízení a zároveň podporuje všechny funkce specifické pro PC, které hráči očekávali. Od výchozích očekávání, jako je podpora Ultrawide / Super Ultrawide (včetně kinematiky), nastavení FOV, snímky přizpůsobení a pokročilé grafické nastavení, až po výklenky nadšen na PC.

Mimo hra, Úzce jsme spolupracovali se službami jako Discord a Razer Chroma RGB Stejně jako platformy jako Steam a Xbox Game Pass, aby se zajistilo, že Infinite využívá nejvíce, z nichž každý může nabídnout PC hráčům. Včetně bohaté přítomnosti v páře a hluboké integraci s Discordem, představující podporu pro pozvánky na server ve hře. A co víc, Všechno Zákazníci Razer budou mít prospěch z integrace Razer Chroma RGB Halo Infinite, přičemž události ve hře spustí jedinečné periferní osvětlení, aby odpovídaly události. Ať už jste právě nechali své štíty vyskočit nebo vystřelit svou poslední raketu SPNKR, existuje efekt chroma, který oživuje Halo nekonečný k životu.

Razer Chroma RGB

Mimo obrazovku, Spolupracovali jsme se značkami, které mají desetiletí zkušeností s budováním hardwaru, který umožňuje hráčům interagovat se zkušenostmi, které milují. Razer, se svým osvětlovacím motorem Chroma RGB a prvotřídní periferní design, byli dokonalými partnery, kteří vytvořili exkluzivní řadu periferií v značce halo, které mohou hráči použít k přidání halo doteku k jejich stávající soupravě. A co víc, pro hráče, kteří staví nové stroje, byl AMD ideálním partnerem, který pomáhal hráčům napájení Halo nekonečný Cesta prostřednictvím jejich extrémně schopných produktových řad AMD Ryzen a AMD Radeon – včetně samozřejmě AMD Radeon RX 6900 XT Halo Infinite Limited Edition Graphics Card.

Stručně řečeno, my na 343 průmyslových odvětvích a naši partneři chtěli zajistit, aby každý kus PC zážitek měl halo-dotyk. Po dnešku doufáme, že jste stejně nadšení, jak se chystáme Halo nekonečný na PC 8. prosince.

Uvidíme se na bojišti, Spartans!

Halo PC

35#.png35#.png35#.png

Halo PC odkazuje na verzi Halo: Boj se vyvinul Postaveno pro domácí počítače, včetně PC i MAC platformy. Halo: Boj se vyvinul byl původně plánován pro platformu Mac. Bungie změnila platformy na nadcházející Xbox po zakoupení společnosti Microsoft v roce 2000. 30. září 2003 software převodovky přenesl Halo pro PC a přidal také několik dalších funkcí. Později byla vyrobena verze Halo Macintosh, označovaná jako Halo Mac.

Před verzi PC bylo také vydáno demo. Ukázky hry a videa, která byla zahrnuta do verze Xbox, byly z verze PC odstraněny.

Obsah

Funkce [ ]

Multiplayer []

Halo PC obsahoval několik nových funkcí, které Xbox verze Halo postrádala, včetně několika exkluzivních map pro více hráčů: Timberland, Death Island, Gephyrofobia, Danger Canyon, Ice Fields a Infinity. Zahrnuje také vyřazené zbraně z verze Xbox, což jsou pistole palivového prutu a plamenomet a vozidla, jako je Banshee a Rocket Warthog.

PC verze byla také vybavena online režimem pro více hráčů a o rok později s samostatným vydáním samostatně pro modul, se stahovatelnými mapami z mnoha internetových webů. Byl to jeden z nejpopulárnějších online střelců do listopadu 2004 před pokračováním Halo 2 byl vydán.

Recenze expertů GameSpot

6. prosince 2021

22. listopadu 2021

27. října 2015

Recepce []

Halo PC získal smíšené reakce a získal skóre 83% na metakritice. Gamespot uvedl, že to byla „stále neuvěřitelná akční hra . [a] skutečná klasika, „IT IT 9.0 z 10. Obdržel skóre 8.2 z 10 od IGN, který uvedl: „Pokud jste hráli hru na Xboxu, není pro vás moc toho moc.„Eurogamer nazval hru„ zmeškanou příležitostí “, ale uvedl, že online komponentou pro více hráčů je„ masivní remíza . pro veterány Halo.”

Požadavky na systém [ ]

Požadavky na Windows

 • Microsoft® Windows® 98SE a nahoru
 • PC s ekvivalentním nebo vyšším procesorem 733 MHz
 • 128 MB systému RAM
 • 1.3 GB dostupný prostor na pevném disku
 • 8x rychlost nebo rychlejší pohon CD-ROM
 • 32 MB T&L schopná grafická karta (doporučená, ale není nutná) „Je nutné, aby byly některé efekty vidět, jako jsou vaše různé barvy brnění a měřič napájení na zbraních smluv“
 • Zvuková karta, reproduktory nebo sluchátka potřebná pro zvuk
 • Microsoft Mouse nebo kompatibilní polohovací zařízení
 • 56.6 kbps nebo lepší modem nebo LAN pro online hru;
 • Širokopásmové připojení ke spuštění serveru
 • Samozřejmě klávesnice a myši nebo kompatibilní polohovací zařízení

Požadavky MAC

Minimální

 • Mac OS x 10.2.8 nebo vyšší
 • PC s 800 MHz G4/G5 nebo rychlejším procesorem
 • 256 MB RAM
 • 32MB grafická karta (GeForce 2MX/ATI 7500 nebo lepší)
 • 1.Prostor pevného disku 4 GB
 • Pro online přehrávání potřebné připojení k internetu nebo LAN

Doporučeno

 • 1GHz G4/G5 nebo rychlejší procesor
 • Mac OS x 10.3 nebo vyšší
 • 512 MB RAM
 • 64MB grafická karta (GeForce 4ti-ATI 9000 nebo lepší)

Poznámka: Halo bude běžet normálně na Mac založených na Intel. Avšak vzhledem k tomu, že musí běžet v emulátoru Rosetta PPC, má dopad na výkon. Z tohoto důvodu vydal MacSoft/Destineer univerzální binární aktualizaci. Aktualizace je 5 $ a je k dispozici na webových stránkách vývojáře.

Bezpečný režim []

Režim bezpečného režimu spustí HALO PC s co nejvíce věcí. Umožňuje sníženou verzi hry spustit pro počítače s hardwarem na nižší úrovni nebo se odstranit chyby. Povolit nouzový režim:

 1. Klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu zkratky Halo a klikněte na „Vlastnosti“.”
 2. V poli „cíl“ přidejte -SafeMode do konce. Mělo by to vypadat podobně jako toto:
"C: \ Program Files \ Microsoft Games \ Halo \ halo.exe "-SafeMode

Trivia []

 • Některé změny byly provedeny z verze Xbox v grafice. Štíty Jackalu se neliší pro hlavní a menší a nemění barvu, protože jsou poškozeny (což byly pravděpodobně problémy, které bitmapy a animace nebyly načteny, z hlediska uvolňování), shadery a víceúčelové textury byly převedeny nesprávně způsobeny Objekty, jako jsou také stacionární štíty, mají jiný vzhled, odraz některých zbraní snížil jejich sílu a změny odstínů se také mění. Kapitán Keyes také používá beta verzi jeho textur. Úplný seznam problémů lze nalézt jinde.
 • Halo PC lze hrát bez CD od Patch 1.08.
 • Klíč produktu pro HALO PC může odemknout štítku pro váš Spartan Halo: Reach. [1]
 • Závada s dvojitým vozidlem je závada, která je pro PC Halo jedinečná a nelze jej provést ve verzi Xbox.
 • GameSpy, služba, která poskytuje internetový multiplayer Halo PC, vypněte 31. května 2014. [2] Hráči již nejsou schopni procházet zápasy pro více hráčů na internetu, ale LAN a Direct IP jsou stále funkční.
  • 28. dubna 2014 společnost Gameranger oznámila, že bude podporovat servery pro více hráčů Halo PC. [3]
   • Bungie vydala záplata 1.10 pro Halo PC 14. května 2014. Aktualizace přesouvá služby GameSpy pro použití nového, ne-hraního serveru a také opravuje různé další problémy. [4]

   Galerie []

   Halo PC

   Multiplayer Halo PC.

   Některé zbraně, jako je pistole palivového prutu, se dostaly do PC Halo, ale ne na verzi Xbox

   Některé zbraně, například zbraň palivového prutu, se dostaly do Halo PC, ale ne verze Xbox.

   Nově přidaný plametrower debutoval ve hře

   Nově přidaný plamenomet debutoval ve hře.
   Ikona zkratky pro Halo PC na Windows 7

   Jedna z mnoha úprav, které lze nalézt na internetu

   Jeden z mnoha úprav, které lze nalézt na internetu.

   Timberland

   Ostrov smrti

   Gephyrofobie

   Danger Canyon

   Ledové pole

   Nekonečno

   Kryt krabice Halo PC

   Kryt krabice Halo PC.

   Prameny [ ]

   1. ↑ [1]
   2. EurogamerServery GamesPy na vypnutí příští měsíc
   3. GamerangerHalo 1 nyní na Gamerangeru
   4. Mimo zábavuVydání Bungie 1.10 patch pro Halo PC