Halo: Vydání hlavního hlavního sběru na PC pomáhá nastavit nové záznamy – GameSpot, odhalená doba uvolnění HALO 3 PC – tady je, když se odemkne v časovém pásmu | PCGamesn

Odhalena doba uvolnění PC Halo 3 – tady je, když se odemkne ve vaší časové pásmo

Halo: The Master Chief Collection zahájil minulý týden zavádění pro PC vydáním Halo: Reach a bylo to velmi, velmi úspěšné spuštění. Vydání dosáhlo „monumentálních“ výsledků, řekl Microsoft v tiskové zprávě, což vedlo k „záznamovým číslem“ pro hru.

Halo: Vydání hlavního hlavního sběru na PC pomáhá nastavit nové záznamy

3 miliony lidí hrálo MCC během Reach’s Launch Week.

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
.

Halo: The Master Chief Collection zahájil minulý týden zavádění pro PC vydáním Halo: Reach a bylo to velmi, velmi úspěšné spuštění. Vydání dosáhlo „monumentálních“ výsledků, řekl Microsoft v tiskové zprávě, což vedlo k „záznamovým číslem“ pro hru.

. MCC navíc dosáhl č. 1 Pozice na nejprodávanějších grafech Steam, která představuje nejvyšší pozici pro titul Xbox Game Studios na Steam při spuštění.

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Začátek v:
  • Končí na:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
.
!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Halo Reach je nyní na PC | GameSpot Live

MCC byla také nejsledovanější hra celkově na Twitch 3. prosince, přičemž diváci společně sledovali téměř 3 miliony hodin obsahu Halo během týdne startu. Microsoft také poznamenal, že MCC má „velmi pozitivní“ hodnocení na Steam po více než 37 000 recenzích.

Zatímco MCC vypadla ze seznamu nejlepších prodejců Steam, je to i nadále populární mezi uživateli. .

. Halo: Combat Evolved se uvolní na začátku roku 2020, se zbývajícími tituly, které budou následovat poté v chronologickém pořadí: Halo 2, Halo 3, Halo 3: ODST a nakonec Halo 4.

Verze MCC Xbox One již má všechny tyto hry, přičemž dosah je přidán 3. prosince.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? .com

Halo 3 konečně přichází do PC jako součást Halo: The Master Chief Collection 14. července, a pokud potřebujete revizi klasika co nejdříve lidsky, 343 Studios odhalila přesné odemknutí časů. Doba uvolnění HALO 3 PC je nastavena na ráno 14. července, takže bohužel nebudete moci dělat žádné pozdní hodinové hry předtím předtím.

Čas vydání Halo 3 je nastaven na 14. července v 10:00 PDT / 13:00 EDT / 18:00 BST, jak potvrdil Tyler Davis 343 na Twitteru. . Budete si moci vyzvednout Halo 3 za samostatnou cenu 9 $.99 /6 £..99, nebo jako součást kolekce Full Master Chief za 39 $.99 /29 £.99 / € 39.99.

Před vydáním jsem hrál port PC Halo 3 PC a přestože nebudeme mít úplnou recenzi, dokud nebudeme mít šanci hrát trochu multiplayeru na živých serverech, nemáme žádné embargo a já můžu s jistotou říkat, že na straně kampaně je to zatraceně dobré.

Zdá se, že 343 vyžehlila zvukové problémy, které trápily předchozí vydání MCC, a nejednocené porovnání této verze s originálem Xbox 360, vše, co vidím, jsou vylepšení napříč deskou. Halo 3 je také stále jen radost hrát, a dokonce i bez výročí aktualizací ve stylu vydání, které obdržel Halo 1 a 2, se docela dobře promítá do moderních usnesení.

. Halo může být série, která získala hry FPS opravdu přímo na konzolách, ale stále nemůžeme ignorovat sílu střelby point-and-click. .

. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . . Ceny správné v době zveřejnění.