Harvest Moon: One World в Steam, Harvest Moon: Světlo naděje Zvláštní vydání – Steam

Купить Harvest Moon

Na oslavu 20. výročí Harvest Moon přichází All New Harvest Moon titul pro Steam! Harvest Moon: Light of Hope Special Edition! Hra zahrnuje dvacet let ducha, který udělal franšízu tím, čím je dnes!

Купить Harvest Moon: One World Bundle

Контент для (4)

Открыть центр сообщества

Об эой игре

Trek přes pláže, poušť a dokonce i sopka v posledním vstupu do série dlouhodobé sklizně! Bohyně sklizně zmizela a je jen na vás, abyste jí pomohli přivést ji zpět! Po cestě narazíte na krávy, ovce, velbloudy a dokonce i sobi! Vykopněte, protože v této hře je svět doslova vaše ústřice!

Než zmizela bohyně sklizně z tohoto světa, naplnila drobné sklizeň s nápisem znalostí různých semen, čímž se zajistila, že různé ovoce a zelenina světa se neztratí. Pomocí síly dané těmto sklizeňským Wisps odemknete různá semena, jak postupujete ve hře! Ale sklizeň Wisps může být obtížné najít, protože se všichni objevují v různých časech a místech. Budete muset použít svůj Noggin, abyste se ujistili, že jste hledali co nejvíce!

• Vydejte se na dobrodružství po celém světě, abyste oživili bohyni sklizně!
• Prozkoumejte 5 jedinečných a barevných oblastí: rozlehlé pastviny Calisson, nádherné pláže Halo Halo, pouštní pouštní teplo pastily, útulné kopce Lebkuchen a zasněžené hory Salmiakki!
• Hrajte jako chlapec nebo dívka a woo jednoho z 5 bakalářů a 5 bakalářů, každý s vlastní jedinečnou osobností a příběhem!
• Zvedněte a udržujte zvířata, jako jsou krávy, ovce, kozy a dokonce i soby!
• Použijte své expando-farmy pro snadné cestování z jedné oblasti do druhé!

Купить Harvest Moon: Světlo naděje dokončit soubor набор (?)

Контент для (4)

Открыть центр сообщества

Об эой игре

Na oslavu 20. výročí Harvest Moon přichází All New Harvest Moon titul pro Steam! Harvest Moon: Light of Hope Special Edition! Hra zahrnuje dvacet let ducha, který udělal franšízu tím, čím je dnes!

Hledáte nový začátek a nové okolí, vyrazili jste na plavbu, abyste zahájili svůj nový život! Bohužel, počasí má různé plány, protože vaše loď je zasažena monzunem a jde dolů! Unášíte se do malého přístavního města, nyní v troskách z bouře, kde vám mladý lékař jménem Jeanne zachrání život. Město bylo v podstatě opuštěné, ale nikdy nejste nikdo, kdo by ustoupil z výzvy! Bude jen na vás, abyste pomohli obnovit město a zachránit maják. Ale nebude to snadné! Nicméně, s nějakou tvrdou prací pěstování plodin, pečování hospodářských zvířat a shromažďování materiálů pro opravy, budete moci navázat nové přátele, založit rodinu, oživit maják a zachránit město, váš nový domov!

• Sbírejte důležité materiály pro přestavbu města a obnovení majáku!
• Vyplňte žádosti vesničanů odemkněte nové oblasti a předměty!
• Pěstujte plodiny, mají tendenci zvířat a shromažďovat materiály, buď sami, nebo s kooperačním přítelem!
• Naučte se pěstovat a mutovat plodiny pomocí uživatelsky přívětivého uživatelského rozhraní a tutoriálů!
• Navazujte nové přátele, ožeňte se a založte rodinu z různých bakalářů a bakalářů, včetně tajného!