Hitman 3 Chongqing (Čína) Princip jistoty, Hitman 3 Chongqing Keypad kódy podrobné

Hitman 3 Chongqing Klávesné kódy podrobně

Princip jistoty je příběh mise v Hitman 3 Chongqing, Čína (konec éry quest). Tento průchod vás provede všemi cíli principu Hitman 3 Jistota.

Hitman 3 Chongqing (Čína) Princip jistoty průchod

Princip jistoty je příběh mise v Hitman 3 Chongqing, Čína (konec éry quest). Tento průchod vás provede všemi cíli principu Hitman 3 Jistota.

Jak odhalit příběh mise

Jako obvykle to sledujte z nabídky Mission Stories po spuštění úrovně. Stopa, která aktivuje tento příběh, se nachází v restauraci. Zaslechněte ženu mluvit s členem představenstva. Viz umístění níže.

Poslouchejte konverzaci

Stále je poslouchejte.

Najděte formulář P41

Nyní musíte najít formulář P41. Je v bytovém domě přes ulici. Místo označí trasový bod. Dveře jsou zamčeny klávesnicí. The Kód je 0118.

Alternativně byste také mohli vylézt do střechy (zavěsit z římsy střechy a stoupat dolů).

Zamaskovat jako člen představenstva

Vraťte se do restaurace, kde jste zaslechli konverzaci. Získejte přestrojení od člena správní rady. Můžete něco hodit, abyste rozptýlili nedaleký kuchař, pak rychle vyrazit člena představenstva a přestrojit se, aniž by si někdo všiml.

Promluvte si s průvodcem / sledujte průvodce

Průvodce by měl čekat na schodišti za kuchyní restaurace. Promluvte si s ní a přitom se zamaskovají jako člen představenstva.

Pak ji sledujte uvnitř zařízení ICA. Automaticky bude komunikovat s klávesnicí kontejnerem, který otevírá vstup ICA. Pro budoucí přehrávání si pamatujte, že kód je také 0118 (je to stejný kód pro všechny klávesnice související s ICA v této úrovni).

Přistupovat ke strážcům, aby se rozběhli

Uvnitř zařízení zahájí průvodce vaše bezpečnostní prověr. Stráže se musíte rozdrtit – pokud máte ve svém inventáři nějaké nelegální předměty (střelné zbraně). Teprve potom se můžete rozčilit.

Sledujte průvodce / hack počítač a nechte Olivii do systému

Pokračujte v průvodci do zařízení. V jednom okamžiku začne 60 sekund časovač a musíte najít počítač, který zastaví časovač. Stejná místnost, kde začíná časovač, má vlevo počítač. Získejte přístupový klíč ze stolu v této místnosti a namířte kameru na panel u okna před počítačem. Tímto ztmavne okno, takže osoba na druhé straně vás nevidí interagovat s PC.

Sledujte průvodce poté, dokud vás nepřevede Royce.

Sledujte Royce

Sledujte Royce v celém zařízení. Projde vás jádrem a nakonec vás povede do její kanceláře, s níž má velkou konzoli.

Poslouchejte Royce

Royce vám řekne, že její algoritmy mohou předpovídat chování lidí. Pro demonstraci vám dává výběr ze 3 zaměstnanců ICA, které můžete vystřelit, a ona předpověděla, co každý z nich udělá.

Poté, co je Royce hotovo, mluví tato pobočka mise. Nyní ji můžete vzít ven, jak se vám líbí. Je to dobrý nápad udělat zde manuální uložení, abyste ji mohli později znovu načíst pro různé výzvy.

Tím se dokončí cesta principu Mission Story v Hitman 3 China Chongqing.

Pro všechny ostatní příběhové mise podívejte se na celý průchod Hitman 3.

Hitman China Code

Kódy klávesnice, které potřebujete znát pro Chongqing v Hitman 3

Kódy klávesnice, které potřebujete vědět pro Chongqing v Hitman 3. / Fotka od IO interaktivní

Kódy klávesnice Hitman 3 Chongqing jsou zapotřebí, zda chcete dokončit různé mise a výzvy kolem oblasti Chongqing. Existují dvě hlavní sekvence klávesnice, které budete muset vědět.

Budete potřebovat správné kódy, abyste získali přístup do některých uzamčených oblastí kolem zařízení ICA. Naštěstí jsou kódy znovu použity a existují pouze dva z nich.

Hitman 3 Chongqing Klávesné kódy podrobně

Zařízení ICA: 0-1-1-8

První kód klávesnice se používá ve většině laboratoře ICA. Budete muset znát kód, abyste se dostali do Pritchardova bytu, abyste získali jeho soubory. Kód je 0-1-1-8 a používá se pro byt, dveře zařízení a dveře prádelny.

Slyšíte tento kód, když to žena mimo dveře řekne nahlas nebo když posloucháte záznamník ve druhém patře bytu. Zabezpečení na ICA musí být docela špatné, pokud všechny tyto různé dveře používají stejný kód, jaký každý zaměstnanec zná.

Hush’s Lab Door: 2-5-5-2

Další kód klávesnice, který potřebujete vědět, je pro laboratorní dveře Hush. Kód 2-5-5-2 lze použít k otevření soukromé laboratoře Hush, Benchmark Lab a Arcade Door. Najdete to na tabuli poblíž místa, kde najdete ticho.

Hitman 3 Bezpečné kódy a kódy klávesnice

Náš bezpečný kód Hitman 3 a kód kódu klávesnice má každou kombinaci pro každou situaci na všech úrovních.

Náš bezpečný kód Hitman 3 a kód kódu klávesnice má každou kombinaci pro každou situaci na všech úrovních.

Cílem agenta 47 může být vysílání cílů, ale dobrý drancování trezorů a zamčených místností nikdy nejde špatně a může vám poskytnout přístup k některým věcem, které jinak nenajdete jinak. Každá fáze má alespoň jeden bezpečný nebo zvláštní něco za zámkem klávesnice a naše Hitman 3 Bezpečný kód a příručka kódu klávesnice je uvádí všechny pro vás.

Níže najdete ve hře každý bezpečný kód a kód klávesnice.

Hitman 3 Dubai bezpečné a kódy klávesnice

Dubaj má tři kódy.

Dubaj: Kód oblastí zaměstnanců

První je pro oblasti personálu v prvním patře a oblasti atrium. Tento kód se naučíte, jak poprvé postupujete po pódiu, ale je to 4706. Všimněte si, že tento kód funguje pouze pro A Málo dveří zaměstnanců které používají zámky. Ostatní dveře zaměstnanců v oblasti používají posuvníky klíčových karty, ale vždy můžete vybavit 47 s hackerkou klíče.

Dubaj: kód bezpečnostních místností

Druhý dubajský kód je 6927. Tenhle pracuje ve věži Dvě bezpečnostní pokoje. Ten s elitním strážcem lenošení na židli obsahuje evakuační kartu, kterou budete chtít chytit, pokud plánujete nutit Ingram a Stuyvesant, aby evakuovali do helipadu a dále.

Dubaj: Bezpečný kód Ingram’s Penthouse

Poslední kód v Dubaji pracuje na bezpečí Ložnice hosty Ingram: 7465. Je tam zveřejněno na počítači, ale čísla jsou také trochu obtížné rozeznat.

Hitman 3 Dartmoor bezpečné a kódy klávesnice

Dartmoor má jen jeden bezpečný kód a jeho použití je riskantní.

Dartmoor: Kód souboru případu Alexa Carlisle

Alexa Carlisle udržuje soubor na Arthur Edwards ve své soukromé kanceláři. Existuje hádanka, kterou můžete vyřešit, aby se kód rozbil tím, že najdete objekty na obrázku přes trezor a odtud usuzují čísla. Nebo můžete pouze zadat 1975.

Jde o to, že je to velmi nezákonné jednání. Pokud soubor vezmete tímto způsobem, zkuste to udělat, když Alexa není v kanceláři. Alternativní metodou je dokončení tajemství vraždy „Smrt v rodině“, o kterém máme úplné průvodce průchodem (včetně toho, jak najít všechny stopy).

Hitman 3 Berlínské a klávesnice kódy

Berlín má také pouze jeden kód a budete muset udělat nějakou práci na nohou, abyste se dostali do bezpečí.

Berlín: Bezpečný kód nočního klubu

Zamířte dolů do klubové podlahy a jděte do zákulisí tam, kde se DJ frézuje kolem. Projděte dveře personálu, což vás zavede do kanceláře Hirschmulleru.

Trezor je vzadu a kód je 1989. Můžete upírat kokainovou cihlu na prodejce v klubovém baru, abyste vyčistili výzvu Candyman.

Hitman 3 Chongqing Safe a kódy klávesnice

Chongqing nemá žádné trezory a dvě sady klávesnice. Jeden je v Hushově polovině města a druhý poblíž zařízení ICA Royce, včetně prádelny poblíž začátku mise.

Chongqing: Laundromat kód

Kód klávesnice prádelny a kód klávesnice ICA je 0118. Najdete to pro sebe sledováním příběhu o zásadě jistoty a infiltrováním MR. Pritchardův byt.

Chongqing: Hushův kód bytového domu

Hushův kód klávesnice se většinou používá uvnitř bytového domu k odemknutí důležitých dveří, které usnadňují a usnadňují přístup k tichu. Hushův kód klávesnice je 2552. T je uvedeno na tabulkách ve výzkumné laboratoři a Hushově pokoji, ale můžete jej použít kdykoli

Hitman 3 Mendoza bezpečné a kódy klávesnice

Každý z nich čeká na 47 v Mendoze.

Mendoza: Yate’s Cellar Safe Code (rozloučení)

Trezor je ve sklepě Yates. Pokud jste již infiltrovali vilu, stačí popadnout klíč ze sklepů z ložnice, pak jděte dolů a zůstaňte mimo dohled. Trezor je vzadu a kód je 2006.

Je to rok, kdy se Yates a jeho manželka vzala. Dva strážci o tom diskutují mimo vilu, ale kalendář v ložnici uvádí vodítko a počítá se jako položka Intel, pokud to chcete chytit.

Mendoza: kód ochutnávky vína

Klávesnice je v Ochutnávka vína, který je sousedící s místností barelu a za sklem. To je poblíž místnosti pumpy, pro případ, že se ztratíte.

Jedním ze způsobů do degustační místnosti je spadnout po šachtě poblíž sklenice a nasazení panelu tam. Budete potřebovat technickou klíč z pracího pokoje dělníků, takže pokud ho již nemáte. Vypořádat se s sommeliérem a pracovníkem uvnitř a poté komunikovat s klávesnicí.

Kód je 1945. Získáte přístup k 1945 Grand Paladin, který můžete použít buď k otrávení Yates nebo jako součást poslední výzvy skryté mise Story Mission.

Hitman 3 Karpatské horské klávesnice

Poslední mise má jednu klávesnici, kterou budete muset odemknout, abyste mohli postupovat. Kód je 1979 a je také přímo poblíž podložky.

To je pro všechny Hitman 3 Kódy bezpečných a klávesnic, ale nezapomeňte se podívat na naše další Hitman 3 Průvodci pro další tipy a triky.

O autorovi

Josh Broadwell

Josh Broadwell začal hrát na začátku 90. let. Ale teprve v roce 2017 o nich začal psát, po dokončení dvou historických titulů a rozhodování o kariéře v akademické obci nebylo nejlepší cestou vpřed. Obvykle ho najdete hrajícího RPG, strategické hry nebo plošinátory, ale je na téměř všem, co se zdá být zajímavé.