Hitman devs detailní režim na volné noze a potvrzení datum vydání, Hitman Freelancer vloží plánování atentátu do vašich rukou | PCGamesn

Hitman Freelancer vloží plánování atentátu do vašich rukou

A jsme plně bezpeční a přátelští k mobilu.

Datum vydání Hitman Freelancer

Heidi má tendenci se naklánět k nezávislým hrám, RPG a otevřeným světovým hrám na Xboxu a když nehraje Disney Dreamlight Valley, šťastně nainstaluje každou novou zdravou hru, která se objeví na herním průchodu Xbox, než se ponoří zpět do oblíbených jako The Witcher 3. Těší se na věk mytologie Retold, Everwild, Fable a Avowed na Xbox Horizon. Heidi promoval s MA v anglické literatuře před vstupem do týmu Trueechivements.

Získejte největší doručené zprávy o Xbox doručené přímo do vaší doručené pošty.
Zaregistrujte se nyní zdarma

Zaregistrujte se zdarma, abyste měli svůj úspěchy a statistiky her sledované.

Spravujte svou sbírku her, změřte svůj pokrok v celé herní řadě, dokonce stanovte cíle bodování a dokončení a my se na ně napravíme pokusy o jejich dosažení!

Provozujeme také přes 700 000 herních sezení, abychom našim členům pomohli odemknout miliony úspěchů a navázali nové přátele.

A jsme plně bezpeční a přátelští k mobilu.

 • © 2023 TrueGaming Network Ltd, všechna práva vyhrazena
 • Smluvní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | Správa nastavení cookie
 • Inzerujte o TrueeCHIEVEERS
 • Úplný seznam her Xbox
 • Windows hry s úspěchy
 • Seznamy her Xbox
 • Xbox Live Status
 • Úspěch Unlocked Meme Maker
 • Seznamte se s týmem
 • Truetrofie pro PlayStation
 • TruesteAmaChievievements pro PC

Hitman Freelancer vloží plánování atentátu do vašich rukou

Hitman Režim na volné noze: Agent 47 stojí v dešti v noci na neonově osvětlené ulici Chongqing

Režim Hitman Freelancer, který byl oznámen před rokem, konečně dorazí tento měsíc, s datem vydání naplánovaného na 26. ledna, odhalil vývojář IO Interactive. Režim dělá Hitman 3 do skutečné hry s karanténou, odstraňuje všechny předběžné plánování mise provedené obsluhou agenta 47 a nechává hráče sundat globální syndikát zločinu, ale vybírají.

Kampaň na volné noze je novou rotací ve stávajícím světě atentátu. Kde předtím byly skriptované řetězce událostí a finišery a každá mise byla oddělena jako jeho vlastní vražedná karanténa, tentokrát jsou věci více propojeny. Agent 47 působí mimo bezpečný dům a vyzvedne stopy na členech syndikátu, kteří vypadají jako obyčejní občané.

Thumbnail YouTube

Každá mise bude nasměrována hráčem: Vyberete si kam jít, které cíle, které chcete pokusit dosáhnout, a jaké vybavení s sebou přinést. IO Interactive říká, že „neexistuje žádná záruka, že cíl je možný, když je na misi“, a že hráči budou muset ujistit se, že si vybírají správná místa, cíle a vybavení, když vyhlásí.

“Neexistují žádné příběhy o misi s držením rukou s skriptovanými zabíjenými zabíjeními,” říká vývojář. „Každý ikonický zastavení zastavení v Hitman Freelancer je naléhavým konstruktem mechaniky systémové hry a předvídavostí a kreativitou hráče.“

Získáte všechny informace, které potřebujete k úspěchu, ale nic není zasazeno do kamene: Freelancer má prvky, které jsou randomizované a „válcované nezávisle na sobě navzájem.“

Vytáhnutím loajálního cíle syndikátu jeden po druhém může agent 47 zúžit seznam možných vůdců organizace – a poté je vyjmout. Budete moci sledovat jakoukoli rameno organizace, která se vám líbí, a každý bude požadovat mírně odlišný styl Play.

Aktualizace dorazí 26. ledna. Náš průvodce po zkratce Hitman 3 vám pomůže naplánovat vaši trasu prostřednictvím bohatého nastavení uvedeného v nejnovější hře.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nezávislý pracovník

Jak hrát

Nezávislý pracovník, (také stylizované jako Hitman Freelancer), je režim pro jednoho hráče, který zavádí rogue podobné prvky, strategické plánování a přizpůsobitelný bezpečnost.

Freelancer byl vyhlášen v rámci aktualizace Hitman ™ III rok 2 a byl původně naplánován na vydání na jaře 2022. Režim byl zpožděn na později v roce 2022 tak, aby zahrnoval více míst, a nakonec byl vydán 26. ledna 2023 jako bezplatná aktualizace Hitmana: World of Assasination. Uzavřený technický test se konal 3.-7. listopadu, 2022 a změny byly provedeny v režimu na základě zpětné vazby hráče.

Herní režim je nastaven někdy po epilogu Hitman ™ III, IO Interactive však uvedl, že většina příběhových obsahu mise byla ponechána neporušená, aby umožňovala více herních příležitostí pro hráče, a to i přes vyprávění, které se uvolní. [1]

Obsah

Recenze expertů GameSpot

25. listopadu 2018

23. listopadu 2016

Pozadí [ ]

Po událostech Hitman III, 47 a Diana nadále pracují jako Assassin a Handler a udržují globální elity pod kontrolou. 47 již nemá podložku ani zdroje ICA a funguje jako nezávislý pracovník z nově získaného bezpečí na neznámém místě.

Po celém světě se začaly objevovat nové zločinecké syndikáty a najímat pravidelné civilisty do rozsáhlé sítě podsvětí, která musí 47 a Diana odstranit a demontovat.

Datum vydání [ ]

 • Rok 2 odhalení oznámení – 11. ledna 2022
 • Počáteční vydání hry – Mid -Spring 2022
 • Vydání silnice k volné noze – 4. října 2022
 • Vydání Freelancer (How to Play) – 27. října 2022
 • Uzavřené vydání technického testu (uzavřeno) – 3. – 7. listopadu 2022
 • Konečné vydání – 26. ledna 2023

Hraní []

Freelancer je nový herní režim „nepoctivého“, který dává hráčům přetrvávající a nekonečně opakovatelný zážitek, konfigurací a strategickým plánováním kampaní, výběrem herního stylu s veškerým svým zařízením na lince a přizpůsobení bezpečí tak, aby odpovídal jejich stylu nebo přizpůsobení série tak, aby odpovídal jejich stylu nebo přizpůsobení série tak, aby odpovídal jejich stylu nebo nálada.

Každá kampaň se skládá ze čtyř syndikátů eskalačních obtíží. Pro každý syndikát hráč pracuje na třech až šesti misích v jakékoli pořadí, které si přejí, a eliminuje členy syndikátu. Po každé misi se 47 vrací do bezpečí, aby doplňoval a doplňoval. Cíl, který zůstal až do posledního, se stane zúčtováním s vůdcem syndikátu, který musí být identifikován z řady různých podezřelých.

Mise kampaně byly přepracovány tak, aby odpovídaly režimu nezávislých. Každý cíl obsahuje nové typy NPC, které mohou pomoci nebo bránit pokroku hráče – dodavatelé nabízejí výběr zbraní a nástrojů k nákupu; Rozhledny uvidí skrz přestrojení a zvýší poplach; Undercover Assassins bude chránit cíle. Místa mohou nyní zahrnovat skryté mezipaměti se vzácnými předměty a trezory, které lze odemknout shromážděním poblíž Intelu (nebo výbušninami).

Na rozdíl od hlavní kampaně Hitmana není hráčský výstroj ve volné noze vytrvalý. Všechno přineseno na misi a nepřivedeno zpět do bezpečí bude ztraceno. Například, pokud má hráč Silverballler ICA-19 a v Dartmooru je pozadu, je to dále dobře. Výbava lze zakoupit od dodavatelů, zatímco na misi doplnit zásoby hráče nebo nahradit ztracený poklad. Potřeby budou také nutné doplnit spotřební materiál, jako jsou výbušniny nebo jedovaté stříkačky.

Sbírka obleků hráče přenáší na volné noze. Jakmile je oblast šatníku odemknuta, může hráč oblékat některý z obleků ze svého inventáře a nosit je kolem bezpečí nebo při zahájení mise.

Zpráva []

Uvítací zpráva Diany Burnwoodové nalezená na hlasovém zesilovači Safehouse.

„Vítejte ve vašem bezpečí, 47. Nové centrum operace, kde se můžete připravit na své nezávislé mise a shromažďovat se mezi úkoly.

Budete to potřebovat, protože jako nezávislý pracovník je odpočinek vzácný zdroj. Tyto úkoly se ukáže jako dosud nejnáročnější. Bude to vyžadovat dovednost, kreativitu a štěstí k úspěchu, protože i jediný nesprávný krok může najednou ukončit perfektní běh. Chcete -li být tupý, jste svůj vlastní formulář začněte.

V sázce je všechno. Vím, že je to docela výzva, ale pokud je pro tuto práci vyříznut někdo, jste to vy. Hodně štěstí, 47.”

Obtížnost []

Freelancer má dva režimy obtížnosti:

 • Výchozí režim obtížnosti u nezávislého
 • Pouze pro nejambicióznější nezávislé pracovníky.
 • Území budou za všech okolností na nejvyšší pohotovosti a cíle prestiže budou povinné pro výběr i dokončení.
 • Selhání jakékoli mise také selže kampaně a ztratíte všechny své Merce a další nástroje na volné noze.
 • Všechna tato rizika také nesou ovoce větších odměn.

Dejte si pozor, že přepínání mezi obou režimůmi obtížnosti bude také resetovat vaše nástroje na volné noze.

Mapa světa []

Dokončení kampaně na volné noze

Mapa světa je vaším přehledem aktivních misí ve vaší současné smlouvě o syndikátu. Je to také místo, kde můžete získat přehled o tom, jak daleko jste v kampani postupovali. Tracker kampaně ukazuje, kolik misí jste dokončili a kolik zbývá na dokončení celé kampaně.

Syndicates []

Syndicates jsou skupina jednotlivců nebo organizací, které se spojí, aby dosáhly společného cíle ve světě zločinu.

Bezpečný dům [ ]

Safehouse je novým typem umístění pro trilogii světa atentátu. Na rozdíl od jiných míst je přizpůsobitelný, což umožňuje hráčům měnit nábytek, výzdobu, hudbu a další. Pokročením přes stopu na volné noze je odemčeno více oblastí bezpečí a jsou k dispozici nové možnosti přizpůsobení. Trofie se zobrazují na policích pro výzvy na volné noze.

Při spuštění režimu na volné noze jsou hráči schopni přistupovat pouze do suterénu, který působí jako „misijní centrum“, kde hráči mohou prohlížet všechny aktuálně dostupné kampaně na volné noze, vybavit a ukládat zbraně a nástroje na volné noze a kontrolovat Intel.

Odemknutelné položky a obleky []

Systém vzácnosti []

Mnoho zbraní a nástrojů ve volné noze má úroveň vzácnosti, nová funkce pro sérii. Pokud hráč najde zbraň s jakýmkoli typem vzácnosti a dokončí mi misi ve svém inventáři, bude hráč udržovat zbraň v bezpečí pro pozdější použití. Pokud však hráč selže, budou z vašeho inventáře odstraněny jakékoli zbraně, které našli nebo přinesli z bezpečí. Čtyři typy vzácnosti jsou:

Zbraně lze nalézt v misích, mezipaměti nebo zakoupených od dodavatelů.
Zbraně najdete v mezipaměti nebo zakoupeny od dodavatelů.
Zbraně lze zakoupit od dodavatelů nebo odměněny před zúčtováním nebo zastavením.
Zbraně mohou být odměněny před zúčtováním nebo zakoupeny od dodavatelů.

Poznámka: Zbraně a nástroje bez stanovené úrovně vzácnosti jsou ztraceny po dokončení nebo opuštění současné mise.

Aby se zabránilo mezerám v systému vzácnosti, byly některé zbraně odstraněny z map v režimu na volné noze nebo jsou nahrazeny běžnějšími varianty. Většina páčidel na mapách byla nahrazena rezavými páčivosti s jedním použitím.

Rarita zbraně []

Prestige []

Prestige je funkce na volné noze přidaná jako součást aktualizace hry 11. května 2023. Přichází se schopností jít prestiž sběrem všech zbraní, které lze uložit v bezpečí. Nový „prestižní notebook“ vám umožní pokročit v prestižní úrovni. Po shromažďování všech zbraní, které lze uložit (to zahrnuje odemykatelné zbraně, jako jsou okrasné a předkové zbraně, což znamená, že před přechodem prestiž je vyžadována mistrovská úroveň 60), od tohoto okamžiku dojde k následujícímu: dojde k následujícímu: