Hlad po kyberpunkových hrách? Potřebujete některá doporučení! Také seznamy! | Resetera, nejlepší hry Cyberpunk na PC | PC hráč

Nejlepší hry Cyberpunk, které hrají v roce 2023

Invisible, vč. Kombinuje utajení s taktikou založenou na tahu. Ve svém návrhu je dostatečně sebevědomý, aby představil všechny informace o situaci před vámi a nechal vás přijít s řešením. Když se díváte na svou posádku hackerů a specialistů na špionáž a odborníky na špionáž, máte dokonalou vizi linií zraku a skrývání míst mezi nimi a další mezipaměť dat nebo mezipaměti, dobře, hotovost. Tím, že vám poskytnete tolik informací, Invisible, Inc. Umožňuje vám žít heistickou fantazii spojování týmu odborníků se všemi správnými gadgety a plánem, který se spojí – nebo se rozpadne, pak se přepsá. Ať tak či onak, když zasáhnete další ránu na sbor a zmizíte do datového proudu, je to stejně potěšující.

Hlad po kyberpunkových hrách? Potřebujete některá doporučení! Také seznamy!

Používáte zastaralý prohlížeč. Nemusí správně zobrazit toto nebo jiné webové stránky.
Měli byste upgradovat nebo použít alternativní prohlížeč.

Nedávné vlákno

Legendx48

Člen

Doufám, že tento typ vlákna je v pořádku/povolen! To znamená, že tady je vlákno:

Takže jsem se za poslední dva měsíce rozhlížel po cyberpunkových hrách, dávám nebo vezmu, zvláště teď, když jsem právě dokončil Deus Ex Mankind Divided. Toužím po několika Cyberpunk RGP s tvůrci postav nebo přinejmenším s hlavní postavou, která není obecná bílá voleguy #42. Namísto posledně jmenovaného a bývalého do jisté míry jsem právě prohledal web pro některé kyberpunkové hry obecně, protože hledání věcí, které splňují mé zjevně nepřiměřené požadavky, je naprosto vyloučeno: \ (tj. Cyberpunk RPG s MC, které vypadají/jsou jako já nebo mají dobré tvůrce postav a nejsou izometrické). Anywho, moje naděje s tímto vláknem je, aby to byla jen velký mega seznam úhledných a/nebo doporučených her v (sub) žánru, který je super výklenek ve světě filmu i her.

Tady je seznam lil ‘některých herních her, o kterých znám, také některé nadcházející ty. Za některé zahrnuji odkazy na stránky parního obchodu (hlavně menší tituly, které jsem našel). Také se budu zabývat tímto hned od netopýra, nah, 2077 není na tomto seznamu, protože je to známá entita s množstvím vlastních vláken (také pojmenování po samotném žánru je hledat některé z nich velmi nepříjemný). 2077 doslova vypadá jako moje vysněná hra, ale The God Sakra Transphobia.

Youtube

Anno: MutationEM – přívěs | Chinajoy 2019

Výstava Chinajoy 2019 ukázala některé z nejnovějších titulů z projektu China Hero Project. Tento projekt má podporovat čínská studia na vývoj her pro Playst.

Youtube

Výstup | Xbox Series X | Odhalte přívěs

Výstup je sólo a kooperační akční RPG nastavený ve světě kyberpunku. Mega Corporation, která vlastní vás a všechny, Ascent Group, se právě zhroutila. CA.

Youtube

Blade Assault – oficiální přívěs | Gamescom 2020

Blade Assault je 2D Action Rogue-Lite Platformer Set in Pixel Art Styled Sci-Fi City. Více o útoku Blade Assault si můžete přečíst zde: https: // Store.síla páry.

Youtube

Chinatown Detective Agency Prolog Trailer – Future Games Show Gamescom

Přihlaste se k odběru Gamesradar: http: // goo.GL/CNJSN1 A Cyber ​​Noir Point-and-Click Adventure Set in Futuristic Singapur, kde používáte výzkum v reálném světě k vyřešení p.

Youtube

Oznámení kybernetických rytířů: Flashpoint na Kickstarter

Live on Kickstarter: https: // www.Kickstarter.Com/Projects/Tresebrothers/Cyber-Knights/Cyber ​​Knights: Flashpoint je tahová družstvo taktiky RPG pro PC (WIN.

Youtube

Gamedec – Gameplay Video (Kickstarter)

Gamedec odešel živě na Kickstarter – podporovat nás dnes!▷▷▷ https: // bit.Ly/GameDeckickstartergamedec je jednorázový, ne-bojový, kyberpunkový, izometrický RPG. Jo.

Jack se pohybuje (Dlouhá cesta pryč, ale vypadá to rad!)

Nízké fi (Tohle je zvláštní příčina zřejmě je to jen. ven? na svědění.io?)

Youtube

Trailer s nízkým filmem | Léto hry 2020

Low-Fi je střelce Cyberpunk zasazený do dystopické budoucnosti přicházející do SteamVR a PSVR, s časným přístupem k dispozici na svědění.io teď.Děkujeme za odhlášení IGN .

youtu.být

Signál (obecný sci-fi? Jo, tohle je sporné, ale vypadá to úhledně)

Youtube

Systémový šokový remasterovaný oficiální přívěs před Alpha

Hra nyní běží na Unreal Engine 4.Sledujte více přívěsů zde!https: // www.Youtube.com/hodinky?V = VVB2Widudda & List = Plaqokwzfgbynlrhv7HigqCfvazsnb-T6b & index.

youtu.být

Youtube

Tartapolis

Podívejte se na to a seznam přání na páře! https: // Store.poháněný párou.com/app/1072110/tartapolis/Vítejte ve městě! Postaveno na velkém kráteru, plném stinného indida.

Youtube

TransIENT – oficiální filmový přívěs | Gamescom 2020

V přechodu, nejnovější od vývojářů Stormling Studios, se hráči ponoří hluboko do dystopického světa a prozkoumají, co se s vámi děje a vaše F.

Již není k dispozici (Také s některými obecnými sci-fi věcmi, které by mohly být argumentovány jako Cyberpunk)

Youtube

Snatcher Intro (Sega CD)

Snatcher je dobrodružná hra s tématem Cyberpunk a režírovaná společností Hideo Kojima. Byl vyvinut a publikoval Konami. Původně vydáno v Japonsku.

Příběhy z Borderlands (?) (JIŽ NENÍ K DISPOZICI ?)

Momentálně dostupný

Blade Runner (bohužel, tento se zdá být pouze Gog)

Cloudpunk (asi 7,ish hodin dlouhý, ale docela elegantní a má rad vzhled)

Danger Scavenger (včasný přístup – Smíšené recenze na Steam, ale vypadá čistý)

DEX (Great Little Side Scroller RPG. Není to super dlouhé, ale dobrá hra)

Nejlepší hry Cyberpunk, které hrají v roce 2023

Troll s odstřelovací puškou vede skupinu Shadowrunners

Na holografickém billboardu japonská dáma usrkává novou chuť horské rosy, kořeněného algoritmu a otočí se k úsměvu, než se náhle otravuje, aby byla nahrazena antikorporate agitprop. Na ulici pod pevnou detektiv si povzdechne nad mrtvolou s hrubě zkreslenou hlavou, nejnovější obětí Funko Pop Killer, zatímco nad dronem opakovaně blares, “Čeká na vás nový život v mimořádných kryptonech.”

Cyberpunk je sci-fi subgenre narozený a velmi o 80. letech, ale v posledních letech se začal cítit opět zoufale relevantní. Je to jak estetika-všechny neonové lehké a dešťové ulice v noci-a étos. Reakce na druh sci-fi se více zabývá lesklými kosmickými loděmi než obyčejnými lidmi, místo toho se Cyberpunk zaměřuje na téměř fututurní městské noční můry, kde se s nízkými nájemné proti svým cílům spojí technologii s nízkým nájemným a bojují, aby našli prostor pro sebe ve stínu ve stínu.

Ve videohrách měl nedávný rozmach zájmu o žánr Cyberpunk 2077 jako maskot – přinejmenším až do jeho podceňujícího vydání. Dokonce ignorování chyb se Cyberpunk 2077 ukázala jako narativně nepitává hra, která je v rozporu s jeho otevřeným světovým strukturou, která je v rozvoji, proti.

Naštěstí pro nás existují alternativy staré i nové, které prozkoumají, co byl Cyberpunk a co by to mohlo znamenat pro naši éru. Od klasiky 90. a začátkem dvacátých let až po revivalismus koncem roku 2010-a hrstka, která udržovala naději naživu během temných časů mezi tím-tam je spousta skvělých kyberpunkových her tam venku. Zde jsou to nejlepší z nich.

Klasická éra

Blade Runner

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.

Datum vydání: 1997 | Vývojář: Westwood Studios | Gog, pára

Ray McCoy loví skupinu nepoctivých replikátů na dešťových ulicích Los Angeles v tomto vynalézavém dobrodružství point-and-click. Ačkoli Blade Runner se ve filmu těžce riffuje, je to druh přitažlivosti. To, co stojí za to, je mít šanci prozkoumat nádhernou rekreaci vlivné práce Ridleyho Scotta při poslechu Vangelis. Jen vycházím na balkón a podívejte se na LA, zatímco soundtrack stoupá blaženost. „Vylepšené vydání“ vydané v roce 2022 bylo bohužel trochu katastrofou.

Neuromancer

Datum vydání: 1989 | Vývojář: Produkce souhra | Internetový archiv

Na rozdíl od Blade Runnera se tento dobrodružný-RPG založený na neuromanceru Williama Gibsona odchyluje od jejího zdrojového materiálu. Zatímco jeho verze Chiba City sdílí některá místa a popisy s románem, je také plná vlastní podivnosti Interplay. Je tu dům pongu, kde mniši pongu strávili desetiletí meditací o záhadách jedné skutečné počítačové hry a obchodu s karoserií, kde můžete hock jazyk nebo dokonce slezinu za hotovost.

Hotovost, kterou budete potřebovat, protože jste hacker, takže jste dolů a ven, jste zastavili počítač. Přestavíte se sbíráním Warez a dovednostních žetonů, a pak nakonec zasáhnete kyberprostor, kde čelíte AIS, kteří mohou být poraženi svými dovednostmi v logice, filozofii, fenomenologii a sofistice. Vize společnosti Interplay o kyberprostoru byla stejně šílená jako její město Chiba.

Syndikátní války

Datum vydání: 1996 | Vývojář: Bullfrog Productions | Gog

Pravděpodobně to nejlepší z bullfrogovy tmavě satirické série syndikátů, Syndicate Wars je taktické RTS zasazené do bezútěšných dystopie ovládané zlými korporacemi. Totalitní status quo je ohrožen virem a jako výkonný ředitel Eurocorp s komandem kyborgských agentů a rozpočtem 50 000 eurocorp kreditů, je jen na vás, abyste zabránili populaci vzbouřit se. Nebo možná budete bojí s kostelem nové epochy? Ať tak či onak, budete se nakonec muset uchýlit k minigunům a ovládání mysli.

Systémový šok 2

Datum vydání: 1999 | Vývojář: Vyhlížející skleněná studia | Steam, Gog

Hybridní sada Horror/FPS/RPG na palubě zasažené hvězdy, která by pokračovala inspirovat mnohem známější, ale ne zdaleka jako chytré série Bioshock. Systémový šok 2 je možná nejslavnější pro svého zlověstného antagonisty AI, Shodan. Umělé inteligence, které jde Rogue, je běžným prvkem Cyberpunk a Shodan je jedním z nejlepších příkladů toho na PC. Je to také děsivý výstup přes opuštěnou vesmírnou stanici, kterou se snadno ztratí, ale je těžké zapomenout.

Deus ex

Datum vydání: 2000 | Vývojář: Iontová bouře | Steam, Gog

Když se rozšířený vládní super agent JC Denton zamotá ve spiknutí, které ohrožuje budoucnost světa, bere na sebe, aby svrhl odpovědný lid. Deus EX vám dává svobodu hrát mise, které následují jako řada tajných karantén nebo RPG nebo střelce.

Jeden z prvních pohlcujících Sims, Deus Ex může být neohrabaný kvůli jeho věku, ale proto, že když byl učiněn, byl žánr stále tvořen. The Give Me Deus Ex Mod, zkrátka GMDX, pomáhá vyhladit některé z těchto drsných okrajů. Jeho přímé pokračování, Deus Ex: Invisible War, je také vylepšena modem Deus Ex 2 Visible upgrade.

Temné časy

Pes of Dracula 2: Cyber ​​Monogatari

Datum vydání: 2013 | Vývojář: | Team Batsu | Hra jolt

Jednou, už dávno jste byli „Casper“, kosmetičkou pro nemrtvé. Tak jste se stali přáteli s upírským honičem zvaným pes z Draculy, který potřeboval nějaké vážné péče za špatné staré časy, když byla omáčka nelegální, a společně jste pracovali na záchraně prezidenta. Ale teď, v Cybertimesu, napůl robot vašeho psa a jste jen další depresivní otaku v Nuevo Tokiu. Jaký bummer.

Pes of Dracula 2 je vizuální román, který je tak nízkorozpočtem, nejsem si jistý, že i ulice by pro něj našla využití, ale jeho parodie na tvrdou hranu Cyberpunku je tak ostrá, že s ním můžete oholit spitz.

Špička střelné zbraně

Datum vydání: 2013 | Vývojář: Podezřelý vývoj | Parní

Ve střelbě jste oba z klasických archetypů Cyberpunk: hacker špion, který postaví otevřenou firemní zabezpečení, a noir detektiv řešení tajemství. Zapojeno do zločinu, kterého jste se nedopustili, spácháte mnohem víc a přitom zjistíte, kdo byl opravdu zodpovědný. Děláte to tím, že se vloupíte do 2D budov pomocí převahovacího nástroje, který vám umožní kroužit technologii tak, aby lightwitch otevřel dveře nebo pohybový senzor přetížení výkonu.

Každá úroveň je hermeticky zapečetěná hádanka, ale taková, kterou byste mohli díky svému bullfrog hypertrosery schopni brutální síla. Můžete téměř vždy vyskočit oknem, přistát na stráži a pak je vtlačit do příštího týdne. Gunpoint má smysl pro humor, který se objevuje v absurdních okamžicích, jako je tento, stejně jako v příběhu, vyprávěli v textových zprávách, ve kterých pracujete obě strany firemního souboje, zřídka jste nuceni brát vážně vážně.

Shadowrun: Dragonfall – Řez režiséra

Datum vydání: 2014 | Vývojář: Schémata HareBrained | Steam, Gog, Epic

Stejně jako ostatní hry ShadowRun, které jsou založeny na stolním RPG poprvé vydané v roce 1989. Tato technologická noir RPG obsahuje bohaté městské prostředí, které prozkoumá s vizí Berlína v roce 2054 a zejména v oblasti Kreuzbasar Hub, uspokojivě taktickým bojem založeným na tahu a řadu různých způsobů, jak hrát, ať už chcete být Elite Ork Hacker nebo Elven Street Samurai.

Invisible, vč.

Datum vydání: 2015 | Vývojář: Klei Entertainment | Parní

Invisible, vč. Kombinuje utajení s taktikou založenou na tahu. Ve svém návrhu je dostatečně sebevědomý, aby představil všechny informace o situaci před vámi a nechal vás přijít s řešením. Když se díváte na svou posádku hackerů a specialistů na špionáž a odborníky na špionáž, máte dokonalou vizi linií zraku a skrývání míst mezi nimi a další mezipaměť dat nebo mezipaměti, dobře, hotovost. Tím, že vám poskytnete tolik informací, Invisible, Inc. Umožňuje vám žít heistickou fantazii spojování týmu odborníků se všemi správnými gadgety a plánem, který se spojí – nebo se rozpadne, pak se přepsá. Ať tak či onak, když zasáhnete další ránu na sbor a zmizíte do datového proudu, je to stejně potěšující.

Deus ex: Lidská revoluce

Datum vydání: 2011 | Vývojář: Eidos Montréal | Steam, Gog

Původní Deus Ex nese hodně nostalgie, díky čemuž je Eidos Montréal těžký akt. Studio je Deus EX zabalilo své městské rozbočovače misemi a budováním světa, spiknutí naloženým spiknutím, mocným zvětšením (včetně schopností prorazit stěnami a otočit neviditelnou hrozný. Deus Ex: Human Revolution se podařilo vybrat vlastní identitu ve stínu originálu, ačkoli to skončilo vrháním stínu jeho vlastní pokračování, Deus Ex: Mankind rozděleno, nemohl docela měřit až do.

Neon Struct

Datum vydání: 2015 | Vývojář: Drobné klíčové hry | Pára, svědění.io

Nenechte se oklamat minimalistickou grafikou: Neon Structy je jednou z nejlepších systémových steath her na této straně kořisti, stejně jako překvapivě dobře vyřízený příběh o bývalém špičkovém útěku ve státě dozoru. Její hladiny jsou tříchodová jídla, naplněná až po okraj alternativními trasami a navržena pro duchové, se spoustou průduchů, které se mohou plazit, gadgety, s nimiž si můžete hrát, a sprint-slide, aby vás dostali do stínů, než budete spatřeni. Kamery CCTV Kamery CCTV posilují pociťovanou pocitu kyberpunu, i když vaše představivost musí udělat trochu práce navíc.

Oživení

Eliza

Datum vydání: 2019 | Vývojář: Zachtronika | Pára, svědění.Io, Gog

V tomto vizuálním románu od vývojáře, který je známý pro logické hry, jste lidská tvář terapie AI s názvem Eliza, která dodává skript přímo do vašich high-tech brýlí. Pak si ten skript přečetl nahlas ve prospěch někoho příliš chudého na to, aby si mohl dovolit skutečného profesionála v oblasti duševního zdraví. Vaším úkolem je, aby se neosobní algoritmus zdál být osobní, zatímco oslavený chatbot klade důkladné otázky a vždy se zabalí s konečnými doporučeními, která nasměrují lidi do aplikace, kterou je naprogramován tak, aby tlačil jeho majitel společnosti.

Tato satira softwaru pro blahobyt se stala více namířenou, když se technologický průmysl padá ve spěchu, aby přijal průměrné chatboty tím, že předstírá, že jsou AI. A stejně jako u všech her Zachtronics, toto divoké dílo satiry přichází s zábavnou solitaire minigame jako bonus. Což je hezké.

Signál

Datum vydání: 2022 | Vývojář: | Růžový motor | Parní

Ve světě signalis je vesmírný národ, který mísí německou a čínskou kulturu, zneužívá špatně pochopený psychický jev zvaný „biorezonance“, aby vytvořil repliky, služebníci s osobnostmi zkopírovanými od lidských dárců. Když se přes repliky šíří podivná korupce, tato podtřída Uberfraus s personály odebranými od vojáků a baletních tanečníků se stane nebezpečnými. Replika třídy techniky, osvobodíte se také od svého programování a hledáte ženu, která se objevuje ve vašich snech.

Jak vaše vnímání Warp a Reality Tracks kolem vás, Signalidis se stává hrůzou přežití a pomocí utlačovací mechaniky žánru simuluje represivní tyranii vaší společnosti. Dokonce i přísný limit zásob je založen na pravidle, které omezuje majetek Replikas. Pocta tichému kopci vyprávěné ve stylu krouceného, ​​filozofického anime Headfuck, Signaldis opravdu dává ducha do ducha do skořápky.

Neo Cab

Datum vydání: 2019 | Vývojář: Náhodná agentura | Parní

Jste řidič taxikáře, který pracuje pro společnost, která najímá lidi, když se všichni ostatní přesunuli na automobily, ale ačkoli Neo Cab sleduje váš příjem a palivo, nejde o simulaci této práce. Jaký druh zákazníků najme člověka, aby je řídil, když to algoritmus může udělat stejně dobře? Lidé, kteří chtějí, aby na své cestě mluvil, to je kdo. Přestože existuje větší spiknutí pohřešované osoby, Neo Cab je opravdu antologií povídek vedených charakterem o podivíncích-fakturují se podivínům jako kultistka bolesti a dívka, jejíž rodiče ji uvěznili v Power Armor pro vlastní ochranu. Každý z nich se vrací, noc za noc, aby rozlil své vnitřnosti do zadní části kabiny.

Klub Red Strings

Datum vydání: 2018 | Vývojář: Deconstructeam | Pára, gog, svědění.io

Klub Red Strings je Cyberpunk Adventure Game s několika hravými postavami. Barman Donovan škádlí informace ze svých patronů, hacker Brandeis podvádí lidi po telefonu hlasovým měničem a Android Akara-184 manipuluje s emocemi tvorbou kybernetických implantátů. Ačkoli je každý mechanicky odlišný, klub Red Strings je zaměřen na dialog a interakci postav nad hádankami. Funguje to, protože tento dialog je hluboce filozofický a používá se k vyprávění milostného příběhu se skutečným úderem.

Ruiner

Datum vydání: 2017 | Vývojář: Reikon hry | Steam, Gog, Epic

Nemělo by to fungovat. Ruiner zahrnuje všechny povrchní prvky Cyberpunk: Neon, motorky, sexy kyberladie, tematické gangy, orientalismus. Funguje to však, protože pod tím, že existuje pevně navržená akční hra. Ruiner je střelec shora dolů, který hraje stejně dobře s myší a klíčem, stejně jako s dvojitými tyčinkami (pokud ne lepší). Čas se zpomaluje, když vyzvednete padlou zbraň a přidáváte rytmus do svého zběsilého tance. Pomlčej a bash s kovovou trubkou, popadněte něčí Chaingun, vyložte jej na jiném gangeru s praštěnou maskou, yoink jejich katana a znovu jít-konstantní kinetický push-pull rychlého a pomalého, který se také stává stylovým jako sakra.

Akane

Datum vydání: 2018 | Vývojář: Ludic Studios | Pára, svědění.io

Jsi to jen ty, sám, na náměstí uprostřed mega-tokyo. Jen ty – a každý člen Yakuzy, který vás všichni chtějí mrtvé. Akane je bitva s jedním zabijákem arény, kde máte katanu, zbraň a upgradovatelné cigarety. Typická hra trvá minuty, pokud budete mít štěstí, ale budete se stále snažit znovu a znovu, abyste zjistili, zda dokážete přežít jen trochu déle. Posun pomlčky, kde nakreslíte čáru přes obrazovku do cíle a pak všichni mezi vámi a ten bod padají mrtvý, je obzvláště pěkný dotek.

Generace umurangi

Datum vydání: 2020 | Vývojář: Origami digitální | Parní

Mnoho dalších her na tomto seznamu se spoléhá na estetiku vize budoucnosti z 80. let, která se kdysi cítila jako čerstvé odmítnutí sci-fi klišé zlatého věku a od té doby se kalcifikovalo v něco téměř zatuchlého. Generace Umurangi je správně vize 21. století, fotografie o dokumentování Tauranga Aotearoa jako krize. Na obzoru jsou mechy na ulicích, ale jste jen kurýr s kamerou a sledujte, jak se to všechno rozvíjí. Nezapomeňte vyzvednout základní makro DLC, který přidává čepele válcových a sady úrovní v podzemí Tauranga, které využívají každou lekci získanou ze základní hry k vytvoření nejzajímavějších prostorů generace Umurangi.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade

Datum vydání: 2021 | Vývojář: Square Enix | EPIC, pára

Kde původní Final Fantasy 7 byl rozlehlý JRPG s příliš velkým množstvím pro své vlastní dobré, Final Fantasy 7 Remake se zaměřuje na nejlepší část: ponuré futuristické město Midgar, kde chudé žijící v špinavých slumech pod bohatým výše uvedeným. Hrozný, jak by to bylo žít ve městě, kde chudí jsou nuceni žít v doslovném stínu bohatých, jehož výškové budovy jsou nad nimi pozastaveny na obřích talířích, je v jeho zobrazení slumů hodně srdce a v jeho zobrazení slumů a Ve svém zobrazení ekoteroristů, kteří se stali nepravděpodobnými hrdiny.

Nerezervovaný

Datum vydání: 2021 | Vývojář: Studio Pixel Punk | Steam, Gog

Nerezervovaná je akční hra ve stylu anime, která byla stanovena v důsledku války mezi lidmi a roboty, kde hrajete jednoho z robotů. Má mrtvolu běhy duší a zpětné sledování Metroidvania, které mohou potenciálně ztrácet čas, ale používají je chytře, aby se nakrmily do svého tématu: hodnota naší krátké životnosti. Jako boj s Androidem na prohrávající straně války máte omezený čas před anima, která vám dává a všechny vaše robotické přátelé se vnímají a necháte bezduché skořápky. Každý NPC, se kterými se setkáte, může žít nebo zemřít v závislosti na vašich akcích. Nerezervovaný má spoustu možností dostupnosti, pokud byste raději udělali méně napjaté, a s nimi nebo bez nich zůstává mocný zážitek.

Občanský spánek

Datum vydání: 2022 | Vývojář: Skok nad věkem | Steam, Gog, Epic

Ve videohru Blade Runner pronásledujete replikátory. Občanský spánek převrátí tento skript. Jsi spáč, únikový odsazený pracovník vyrobený ze syntetizačního masa, který se schovává ve městě vesmírné stanice s názvem Erlin’s Eye. Lovci odměn a bezpečnost AI jsou venku, ale mezi vyhýbáním se je také musíte jíst, spát a nějak se dostat kolem. Konkulář představuje vaši schopnost čelit každý denní cyklu. Nepravděpodobné, že spojenci lze nalézt mezi většinou lidskou populací stanice a poznávání je je stejně důležité jako váš boj v tomto jedinečném, ale příliš známém kapitalistickém pekelném scenu.

Memoirs of Battle Brothel

Datum vydání: 2022 | Vývojář: Vzpomínka na věčnost | Pára, svědění.io

Stejné díly Sin City a Shadowrun, Memoirs of Battle Brothel je RPG zasazený do město Cyberpunk-Fantasy s názvem Moonfall, který má tradici tak hluboký Krakens by v něm mohl plavat v něm. Jako facilitátor pro pobočku Cech Moonfall Courtesan’s Guild je součástí vaší práce správa a upgrade bordelu, ale většina vaší práce jedná s mnoha frakcemi ve městě a příležitostné ohniska kosmické horor.

Cech Courtesana je uznávanou diplomatickou institucí, jedinou organizací, která má jednání se všemi úrovní společnosti od pouličních gangů po korporace, stejně jako okultní kulty a syndikáty zločinu. S vaší stranou dobře vyškolených kurvach navigujete nebezpečnou politickou situaci, kdy získávání důvěry jakékoli frakce, aniž by ztratila další.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.