Hlavní změny přicházející do Rainbow Six Siege’s Starter and Standard Editions | PCGamesn, Rainbow Six Siege Starter Edition Majitelé získají bezplatnou upgrade – Dice & D -Pads

Držitelé Rainbow Six Siege Starter Edition získají bezplatnou upgrade

Pro všechna jiná vydání než startér budou mít hráči odemčeni všech původních 20 operátorů, aniž by museli brousit pro renowd. Navíc ti, kteří mají startovací vydání, budou moci odemknout aditonální dva původní operátory zdarma, což znamená, že nyní mohou odemknout šest, než jen čtyři startovací operátory.

Hlavní změny přicházející do Rainbow Six Siege’s Starter and Standard Editions

Duhový šest obléhání

Ubisoft oznámil některé velké změny na cestě pro ekonomiku Siege Rainbow 6, díky ni.

Hráči, kteří si koupili startovací vydání, musí strávit více proslulé odemknutí operátorů a vybavení. To může být bolest, ale nyní všechna vydání, včetně startéru, budou mít všechny přílohy zbraní pro všechny operátory odemčené z get-go.

Pro všechna jiná vydání než startér budou mít hráči odemčeni všech původních 20 operátorů, aniž by museli brousit pro renowd. Navíc ti, kteří mají startovací vydání, budou moci odemknout aditonální dva původní operátory zdarma, což znamená, že nyní mohou odemknout šest, než jen čtyři startovací operátory.

Hráči startovací edice budou stále muset zaplatit další proslulé odemknutí operátorů, ale nyní bude snazší vyřadit ty, které máte.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Držitelé Rainbow Six Siege Starter Edition získají bezplatnou upgrade

Ubisoft mění startovací edici Rainbow Six Siege. Dříve startovací edice dávala hráčům těžký čas při odemknutí operátorů. Jen pro odemknutí provozovatelů základní hry by hráč musel strávit asi 150 hodin hraní zápasů. Dalších pár hodin na získání operátorů DLC, které jsou dvojnásobné ceny již tak těžko odemktelné základně.

Letos má Ubisoft léčbu pro ty hráče se startovacím vydáním. Od 12. února už nebude startovací vydání a bude nahrazena základní edicí, která se právě nazývá Rainbow Six Siege, která má cenu 20USD/750PHP. Tím se odstraní sníženou míru akumulace renomované edice, což je stejné jako standardní vydání. Kromě toho budou dědictví operátoři: FBI, GSG9, Gign, SAS a Spetznaz nyní stát pouze 500 známých, což se zvyšuje o přírůstky o 500 známějších operátorů, které vlastníte ve stejném CTU, a stojí na maximálně 2000 renomé. Zrcadlení původního postupu hry po jejím vydání jsou tyto nové ceny dechem čerstvého vzduchu ve srovnání s jejich dřívějšími cenami po 12 000 renomování.

Operátoři DLC také získají určitou lásku, protože operátoři DLC také získají snížení cen. Jako seznam operátorů ve hře bude Ubisoft snižovat náklady starších operátorů DLC. Představení systému škálování, který sníží cenu starších provozovatelů DLC, jak hra roste každý rok s 8 operátory za rok.

Budou také přidávat změny i jeho dalších 3 vydáních hry, edice Deluxe bude automaticky mít dědické operátory a operátory 1 DLC v roce 1. Zlaté vydání bude zahrnovat dědictví operátorů, operátory 1 a také v průchodu ročníku. Konečně, Ultimate Edition bude zahrnovat všechny operátory kromě průchodu 4 roku.

Jako závěrečná léčba Ubisoft upgraduje všechna aktuální startovací vydání na vydání Rainbow Six Siege Edition, což vám umožní získat provozovatele, které chcete, lepší rychlostí. Na oslavu svého 4. ročníku budou mít také úvodní prodej pro všechna vydání na omezenou dobu a bezplatný víkend.