Hostování serveru Valheim | Pronajměte si server, 8 nejlepších hostingů serveru Valheim (2023)

8 Nejlepší hosting serveru Valheim (2023)

Contents

Zásady vrácení peněz: 48hodinová náhrada
Zákaznická podpora: 24/7 Live Chat, Discord, Ticket a znalostní základna
Upozornění na prostoje:
Síťová SLA: 99.99% záruka dostupnosti sítě. Pokud jejich služba nedrží dohodu po dobu 10 po sobě jdoucích minut kdykoli, budete se zabývat jejich SLA (do týdne od výpadku). Za každých 12 hodin prostojů obdržíte jeden den navíc.
Umístění globálních serverů: 10 datových center v USA, Německu, Turecku, Austrálii, Asii a Velké Británii

Počínaje 13 $/měsíc, hostování serveru Valheim vám umožní vytvářet a spravovat server, který je pro hráče připraven za 5 minut.
Nejlepší část? Až po 24 hodinách vám nic nenabízíme.

Všechny vaše servery přicházejí

Hostování serveru Valheim

.

Vstupte do světa Valheimu jako nebojácný vikingský válečník, aby porazil Odiny starověké soupeře a přinesl mír do království pomocí Valheimserverhostingu.

Jsme jedním z nejlepších hostitelů serveru Valheim na trhu a nabízí špičkové rychlosti a výkon serveru, ovládací panel snadno použitelný, spolehlivá datová centra, zabezpečená servery a spoustu nástrojů zaměřených na hráče, funkce a funkce.

Kolik stojí hosting?

Ceny začínají na 13 $ měsíčně. Všechny hlavní kreditní a debetní karty byly přijaty. Žádné skryté poplatky.
Pokud jste novým uživatelem, můžete hrát 24 hodin, než zaplatíte.

16 $ / měsíc

1 měsíc předplatné
účtováno měsíčně

Ušetřete 12 $ ročně!

$ 15 / měsíc

3 měsíce předplatné
účtováno čtvrtletně

Ušetřete 30 $ ročně!

Starší

$ 14 / měsíc

6 měsíců předplatné
účtováno každých 6 měsíců

Ušetřete 36 $ ročně!

Valkyrie

12 $.42 / měsíc

účtováno ročně

Proč se rozhodnout pronajmout vyhrazený server před sebepojetím?

Jste nadšenec hry, který se chce ponořit hlouběji do herního světa?

Chcete nepřetržité hry Valheim s kýmkoli, kdo se nachází v jakékoli části světa?

Věř nám; Potřebujete vyhrazený server Valheim z Valheimserverhosting!

. Je těžší provozovat Valheim se zvětšeným časem hry a počtem hráčů, takže místo toho, aby se svlékl místní server-kde je váš herní zážitek ovlivněn velikostí světa a počtem hráčů, můžete vytvořit rychle a rychle a můžete vytvořit rychle a Zabezpečený server s ValheimServerhostingem.

Naše pokročilé herní servery jsou účelové, aby vám poskytly nejlepší rychlost a výkon pro Valheim, takže se můžete zaměřit na to, abyste si užívali svou hru a zároveň se zachránit před častými prostoji, zpoždění a pády serveru. Nemluvě o tom, že sebehostování zve další problémy týkající se vaší sítě a systémů, ke kterým se může stát kdykoli. Výsledkem je, že můžete ztratit své zaměření ze hry, což stačí k zabití vašeho nadšení.

S námi nemusíte trávit čas dělením věcí, jako je správa serveru, řešení bezpečnostních problémů a další úkoly, které vás mohou odvrátit od užívání vaší hry. Všechny tyto faktory křičí potřebu Valheimserverhostingu, takže si můžete svou hru důkladně užít.

Prozkoumejte naše funkce

Okamžité nastavení

Okamžité nastavení

Rozbalovací šipka

Dostat se na palubu s námi není nikdy bolestivé. Poskytujeme okamžité nastavení serveru, které je automatizované a bez námahy, takže můžete hru začít hrát hned po dokončení platby.

Vlastní ovládací panel

Vlastní ovládací panel

Rozbalovací šipka

Náš ovládací panel vám poskytuje intuitivní, výkonné, ale snadno použitelné rozhraní, které můžete použít k konfiguraci serveru Valheim a přizpůsobení nastavení serveru na základě vašich preferencí.

Můžete nainstalovat podporované mody, začít, pozastavit nebo restartovat server rychle a provádět mnoho dalších operací pomocí tohoto bez námahy ovládacího panelu bez námahy. Budeme také přidat šablony serverů Valheim na míru, které mohou nabídnout lepší zážitek vašemu hostování serveru Valheim

Globální datová centra

Globální datová centra

Rozbalovací šipka

Valheimserverhosting slouží hráčům z celého světa a v současné době máme vysoce výkonná datová centra umístěná v USA a Kanadě. Naše datová centra nabízejí bleskovou rychlost s malým až žádným zpožděním nebo prostoji. Připojení serveru můžete dokonce zkontrolovat pomocí našeho testera ping.

. V datových centrech také udržujeme přísné zabezpečení, takže se nemohly vynořit žádné problémy s zabezpečením.

Automatizované zálohování serveru

Poskytujeme automatizované zálohy serveru, abychom zajistili, že se můžete vrátit k dřívějšímu uložení, pokud se něco pokazí. Stručně řečeno, neztratíte žádné ze svých souborů, konfigurací a dalších dat.

Kromě toho neustále aktualizujeme naše schopnosti, abyste mohli využít nejnovější funkce a funkčnost, aniž byste zapojili jakékoli bezpečnostní rizika.

Ovládací prvky přístupu

Ovládací prvky přístupu

Rozbalovací šipka

Získáte úplnou kontrolu nad svým serverem Valheim, abyste ji mohli použít na základě vašich požadavků a preferencí. .

Poskytujeme vám snadný způsob nahrát své mapy bez použití FTP. Při organizaci je můžete bez námahy spravovat svůj server a nainstalovat pluginy, mody a mapy, jakkoli chcete.

Zabezpečené servery

Rozbalovací šipka

My ve Valheimserverhosting bereme bezpečnost vážně! Proto chráníme vaše servery s vysokými bezpečnostními standardy. Výsledkem je, že naše síť je bezpečná před bezpečnostními útoky i vysokých velikostí, jako jsou DDOS, povodně UDP, útoky dotazů zdrojových motorů atd.

Naše servery jsou online 24/7 a my neustále skenování vektorů hrozeb, abychom vám poskytovali všestrannou ochranu, takže se nemusíte starat o vaše data nebo zdroje, protože jsou stále v bezpečí. Naše platební brány jsou navíc také bezpečné, abyste mohli provádět online platby.

Podpora modingu

Podpora modingu

Rozbalovací šipka

Naše servery podporují komunity, pluginy a mapy, které mohou zlepšit funkčnost nebo zkušenosti s vašimi hrami.

*Momentálně stavíme podporu modu našeho serveru a máme dobrý seznam modů na vyžádání. Schopnost nahrát si vlastní mody bude brzy k dispozici!

Chrome Extension pro mody

Chrome Extension pro mody

Rozbalovací šipka

Přidejte své preferované mody v několika kliknutích s naší nejnovější funkcí, Chrome Extension for Thunderstore Valheim Mods.

Proč jsme lepší než ostatní?

24/7 zákaznický servis

24/7 zákaznický servis

Rozbalovací šipka

Když říkáme, že nabízíme 24/7 zákaznickou podporu, máme na mysli to!

My ve Valheimserverhosting jdeme nad a dále, abychom sloužili našim zákazníkům tak, jak od nás očekáváte, bez ohledu na to, kolik je hodin nebo kde se nacházíte. Nedovolíme vám čekat na dlouhé hodiny nebo dny, abyste vyřešili dotaz.

Místo toho máme specializovaný tým hráčů Valheimu, kteří mají hluboké znalosti o Valheimových technických areálech. Pomohou vám vyřešit vaše otázky během několika minut, abyste mohli pokračovat v hraní Valheimu se stejným vzrušením.

Vše, co musíte udělat, je kontaktovat nás prostřednictvím e -mailu nebo prostřednictvím ostrého a všech vašich dotazů souvisejících se správou serveru Valheim, účtu a fakturační obavy budou tříděny v době rychlé odezvy.

.

Vícejazyčné rozhraní

Vícejazyčné rozhraní

Rozbalovací šipka

Cílem Valheimserverhostingu je sloužit hráčům z celého světa. Proto jsme navrhli rozhraní ovládacího panelu ve více jazycích. Naše jednoduché, ale výkonné rozhraní v současné době podporuje několik jazyků, jako jsou angličtina, hindština, mandarinka, španělština, němčina a francouzština.

Zkušený tým

Rozbalovací šipka

Nabízíme servery Valheim vytvořené hráči Valheim pro hráče Valheim. Rozumíme vstupům a výstupy hry a hrajeme ji od jejího poprvé spuštění.

Proto bychom mohli lépe porozumět výzvám, jako je časté zpoždění, chyby, nedostatek zdrojů, potíže s řízením a matoucí technické amartující, kterým hráči čelí, pokud nemají výkonný server zálohování jejich her.

Postavili jsme robustní server Valheim s uživatelsky přívětivým rozhraním a pokročilými funkcemi, které řeší všechny tyto výzvy, takže si můžete užít nejlepší možné hry.

Účelně postavené schopnosti hostingu

Účelně postavené schopnosti hostingu

Rozbalovací šipka

Všechny naše schopnosti hostingu serveru Valheim jsou vytvořeny účelem pro maximalizaci velikosti vašeho dobrodružství a vzrušení ve hře. Získáte robustní infrastrukturu serveru, abyste se postarali o výkon a rychlost, správu serveru bez námahy s efektivními ovládacími prvky a další. Zároveň nabízíme nejlepší zabezpečení ve své třídě, abychom zajistili bezpečnost vašeho serveru, dat a zdrojů.

Konkurenční ceny

Konkurenční ceny

Rozbalovací šipka

Dalším jedinečným aspektem, který nás odlišuje od zbytku, je to, že novým uživatelům nabízíme 24hodinový bezplatnou zkušební verzi, takže můžete získat zážitek z reálného času hraním Valheimu na našem serveru. Pomůže vám to ve velké délce, zejména když jste začátečník ve hře nebo dokonce zkušený hráč, který chce otestovat, jak naše servery provádějí.

Všechny ostatní plány mají stejné funkce, ale ceny se liší, pokud si vyberete jiný platební cyklus. To je užitečné, vzhledem k tomu, že nemusíte kompromitovat žádné funkce.

?

Pro hostování Valheim používáme nejlepší vyhrazené servery založené na třídě ve své třídě.

Naše datová centra po celém světě mají a minimální specifikace 128 GB RAM spárovaného s procesory Intel Core i9 9900K. Nikdy není přepracováním zákazníků na jeden počítač, abychom se vyhnuli co nejvíce přetížení serveru, s metrikami serverů, jako je použití CPU, snadno sledovatelné na palubní desce. Zaměřujeme se na poskytování nejlepších zkušeností s Valheim a dodržujeme postupy správy serverů doporučené odborníky IT a komunitou Valheim. Pokud se obáváte o své připojení k našim serverům, můžete použít naše Ping Tester níže.

Vyzkoušejte své připojení

Co o nás říkají naši uživatelé

Co nás odlišuje od ostatních poskytovatelů serveru a vs. držíte server sami?

Co je Valheim?

Od vývojářů Iron Gate Studio a publikovaných společností Coffee Stain Studios je Valheim videohra sandboxu a přežití, která do herního žánru přináší zcela nový svět vzrušení a dobrodružství.

Hra lze hrát v režimech pro jednoho hráče a více hráčů a je v současné době přístupný prostřednictvím Linuxu a Windows 10.
Valheim představuje krásný, procedurálně generovaný svět, ve kterém jsou zabití Vikingové zapotřebí, aby se prokázali, že jsou vhodné pro stěny Valhally. Vy jako hráč vstoupíte do hry s ničím a vaším cílem je porazit pronásledovací zlo z Valheimu, abyste dosáhli norského posmrtného života.
Hra vám umožní pustit se do jeho hlubokých lesů, svěžích údolí, horských hor a plavby přes moře na úžasné dlouhé lodi. Stavíte a zvednete své vikingské hrady, domy a medové haly pomocí robustního konstrukčního rozhraní. .

Valheim vás vystaví světu mýtických zvířat a divoké zvěře, před kterou se musíte chránit, abyste přežili. Craft Armor and Weapons, Coople Food and Drink Mead a vytvářet lék, který se bránit před zlem Valheim.

Valheim je bezpochyby vysoce prospěšná, vzrušující a vizuálně přitažlivá videohra. Přijala historii a mytologii norského, aby se zábavu a dobrodružství dostalo na další úroveň. Kromě toho dává nový pohled na to, proč by hráči měli přežít a vyhrát hru: Porazit Odinovy ​​starověké soupeře ve Valheimu, přinést mír do království a dosáhnout posmrtného života.

Makisu..
2261 Market Street, #5247
San Francisco, CA 94114-1612
ahoj@valheimserverhosting.
+1 (925) 568-2358

© 2021 Valheimserverhosting.com, Makisu.

Hostování serveru Valheim

Makisu..com
2261 Market Street, #5247
San Francisco, CA 94114-1612
ahoj@valheimserverhosting.
+1 (925) 568-2358

8 Nejlepší hosting serveru Valheim (2023)

Hra o přežití otevřeného světa jako Valheim je nejpříjemnější, když se hraje na dedikovaném serveru. Ve srovnání se sebehostováním můžete hrát se svými přáteli na nejrychlejším pingu s nejsilnějším připojením a server bude k dispozici 24 hodin den. Kromě toho nemusíte čekat hodiny na stabilní spojení a můžete nastavit vaši online přítomnost během několika minut.

Pečlivě jsme si vybrali a vytvořili jsme seznam 8 nejlepších poskytovatelů hostingu serveru Valheim, které najdete v roce 2022. Naše recenze porovnává jeho funkce, zákaznický servis a ceny a poukazuje na výhody a nevýhody, aby bylo vaše rozhodnutí co nejjednodušší.

Nejlepší servery Valheim

Apex hosting

Vynikající – 4.8
Vynikající – 4.5
Dobré – 4.3
Dobré – 4.2
Odborná rada:

„Při výběru serveru Valheim zvažte svůj rozpočet, specifikace serveru a úroveň zkušeností s technologií. Vyberte si pečlivě. Poslední věc, kterou chcete, je přepínat servery, protože nejlevnější nenabízí potřebné funkce.

1) GTX Gaming

Společnost GTX Hosting byla založena v roce 2008, má dlouhé výsledky poskytování vynikajících herních serverů a vynikající podpory. . Stejně jako Valheim mají na výběr přes 130 herních titulů, se servery na 20 různých globálních místech.

Funkce:

 • Špičkový hardware
 • Nízká latence
 • Úplný přístup FTP
 • Podporuje všechny mody + mapy
 • 24/7 podpora
 • Automatizované místní zálohy a zálohy mimo pracoviště
 • Naplánované úkoly

Klady

 • Valheim plus nainstalujte jedno kliknutí
 • Ovládací panel pro mobily a snadno sledovatelné návody
 • Několik snadno přepínacích plánů hostingu
 • Rychlá doba odezvy a živý chat

Nevýhody

 • Rust Limited DLL přístup pro zabezpečení
 • Upgrady paměti jsou nabízeny

Ceny:

Počínaje základní úrovní se ceny liší, protože přidáváte pouze možnosti, které potřebujete:

Cena Paměť Úložný prostor Sloty
.17 8 GB Neomezený 10

Nejlepší pro celkový hosting serveru Valheim

Americký hosting Apex byl založen v roce 2013 a jeho hlavním posláním je poskytovat vynikající zákaznickou podporu a nejnovější hardwarové technologie pro herní servery. . Kromě hostování serveru Valheim IT také nabízí servery pro videohry jako Minecraft Hosting, Archa, Rust, Conan a mnoho dalších.

Funkce:

 • Úplný přístup k souborům serveru FTP
 • Automatické zálohy a aktualizace
 • Pokročilá ochrana DDOS
 • Prémiový hardware a nízká latence
 • Snadné nastavení – za pět minut můžete svůj server zvednout
 • Volná subdoména
 • Jednoduchá konfigurace
 • Podpora modheimplus mod
 • Vždy online herní servery
 • CPU s vysokou rychlostí
 • Drivy s pevným stavem (SSD)
 • Modpacks na jedno kliknutí
 • Linuxový operační systém

Klady

 • Mobilní ovládací panel pro mobily přátelský s videi
 • Zdarma databáze MySQL
 • Snadná možnost přepínače her
 • Velká řada plánů hostingových služeb

Nevýhody

Ceny:

Apex Hosting nabízí několik hostingových plánů, které si můžete zakoupit prostřednictvím paypal nebo kreditní/debetní karty. Zde jsou tři nejlevnější:

Cena Paměť Úložný prostor Sloty
$ 7.49/měsíc Neomezený
$ 11.24/měsíc 3 GB Neomezený
14 $. 4 GB Neomezený

Poznámka: 10% sleva.

Klíčové specifikace:

Zásady vrácení peněz: 7denní záruka zpětného peněz
Zákaznická podpora: 24/7 Live Chat, Tickes a znalostní základna
Upozornění na prostoje: Ano, pouze prostřednictvím e -mailu
Síťová SLA: 99.. V případě sítě není SLA zaručena. Máte nárok do 30 dnů za klientský kredit, který zahrnuje jeden měsíc úvěru na servis přidaný na váš účet
Umístění globálních serverů: 11 globálních míst, včetně USA, Evropy a Japonska.

3) Shockbyte

Nejlepší pro zásady záruky do provozu

Shockbyte je populární australská společnost pro hostování her, která byla založena v roce 2013. .

V průběhu let hostil přes půl milionu herních serverů pro stovky tisíc zákazníků po celém světě, díky čemuž byl Shockbyte průkopníkem mimo jiné hostitele herního serveru. Vyniká v hraní pro více hráčů, jako jsou upravená minecraft, archa, rez a mnoho dalších.

Shockbyte

Funkce:

 • Zaručená ochrana DDOS
 • Volná subdoména
 • Konzola serveru
 • Okamžité nastavení
 • Úplný přístup FTP
 • Automatické denní zálohování a aktualizace
 • Neomezená šířka pásma
 • ..

Klady

 • Hardware a pokrytí SLA DDOS

Nevýhody

Ceny:

Paměť Úložný prostor Sloty
14 $.99/měsíc 4 GB+ Neomezený 10

Kromě tohoto měsíčního plánu se můžete také rozhodnout pro čtvrtletní, pololetní a roční plány.

Klíčové specifikace:

Zásady vrácení peněz:
Zákaznická podpora: 24/7 Live Chat, Knowledgebase
Upozornění na prostoje: Ano
Síťová SLA: 100% záruka dostupnosti. Pokud jejich služba nebude udržovat tuto dohodu po dobu 5 po sobě jdoucích minut, máte nárok na vrácení peněz – za každou minutu prostojů, ShockByte vypočítá ekvivalentní kompenzaci.
Umístění globálních serverů: .

4) BISECT HOSTING

Nejlepší pro bezpečnostní možnosti

Společnost BISECT Hosting je dalším poskytovatelem herního serveru v USA, který zahájil své podnikání již v roce 2011 jako dětská společnost společnosti Venture Node LLC. Přestože se většinou zaměřují na poskytování služeb hostování serverů Minecraft, pokrývají také několik dalších videoher, jako jsou Valheim, Ark, Rust, Terraria a mnoho dalších. Kromě hostingu herního serveru nabízí BISECT Hosting také cenově dostupnou sdílenou službu webhostingu.

BISECT HOSTING

 • Ochrana DDOS
 • Úplný přístup FTP
 • Servery bez zpoždění
 • Ovládací panel pro vícekruh
 • SSD úložiště
 • Zdarma mysql
 • Jednorázová dílčí doména

Klady

 • Zálohy jsou uchovávány po dobu sedmi dnů
 • 24/7 monitorování serveru
 • Výkonná rychlost procesoru

Nevýhody

 • Žádná podpora Live Chat

Ceny:

Hosting BISECT nabízí jeden plán pro hostingovou službu Valheim:

Cena Paměť Úložný prostor Sloty
12 $.99/měsíc 50 GB Neomezené sloty pro hráče

Poznámka: Pokud se rozhodnete pro jejich čtvrtletní, pololetní nebo roční plán, získáte Sleva 10%, 12., .

Klíčové specifikace:

Zásady vrácení peněz:
Zákaznická podpora: 24/7 prodeje vstupenek, znalostní základna, Discord
Upozornění na prostoje: Ano
BISECT Hosting nenabízí konkrétní SLA; Nabízejí však prodloužený čas serveru ve vzácné události dlouhých prostojů.
Umístění globálních serverů: Několik vysoce kvalitních datových center se nachází v USA, Austrálii, Brazílii a Evropě

Nejlepší pro zákaznický servis

Spaced Host je jednou z nejnovějších společností hostingových společností na tomto seznamu. Začalo to v roce 2017 jako hostitel Electrum, ale brzy rebrandingoval své jméno na aktuální. Prodala přes 50 000 serverů, má 7000 aktivních klientů a vyřešila přes 40 000 vstupenek na podporu. Kromě herních služeb nabízí vyhrazené servery a cenově dostupné plány sdíleného hostitele.

Vyvolal

Funkce:

 • Přístup subuser
 • Bezkonkurenční hardware-RAID 1 NVME SSD, 1Gbit Multi Blend, DDR4-3200 RAM, AMD Ryzen 7 3700X procesor
 • Zdarma databáze MySQL
 • Naplánovat úkoly
 • Přístup SFTP
 • Ochrana DDOS
 • Okamžité nastavení po registraci a platbě

Klady

 • Rychlé rychlosti serveru
 • Přátelský rozpočet
 • Špičkový zákaznický servis
 • Cenově dostupné

 • Omezené skladování

Ceny:

Spaced Host nabízí tři plány hostování serverů Valheim:

Cena Paměť Úložný prostor Sloty
$ 3/měsíc . Maximum 10 hráčů
5 $. 2.5 GB RAM 20 GB NVME 5 hráčů maximum
$ 8.80/měsíc 4 GB RAM 20 GB NVME Maximum 10 hráčů

Zásady vrácení peněz: 48hodinová náhrada
Zákaznická podpora: 24/7 Live Chat, Discord, Ticket a znalostní základna
Upozornění na prostoje: Ano
Síťová SLA: 99.. Pokud jejich služba nedrží dohodu po dobu 10 po sobě jdoucích minut kdykoli, budete se zabývat jejich SLA (do týdne od výpadku). Za každých 12 hodin prostojů obdržíte jeden den navíc.
Umístění globálních serverů: 10 datových center v USA, Německu, Turecku, Austrálii, Asii a Velké Británii

6) Scalacube

Nejlepší bezplatné plány hostitele Serveru Valheim

ScalaCube je estonská společnost hostitelské společnosti, která byla založena v roce 2019. Většinou získalo popularitu jako poskytovatel hostování serveru Minecraft. Nyní však také nabízí další herní servery, jako jsou ARK, Rust, Hytale, Project Zomboid a Valheim.

Scalacube

 • ZDARMA doména
 • Okamžité nastavení
 • Ochrana DDOS
 • Nainstalujte podporované mody
 • Kompletní přístup FTP
 • Podpora modů a pluginů
 • Vyhrazený IP (náklady navíc)

Klady

 • Dodává se s možností plánu hostování serveru Valheim
 • Snadno použitelný ovládací panel
 • Výkonný 8 × 3.4 GHz CPU

Nevýhody

 • Síťová SLA není poskytována
 • Žádné jednorázové náhrady

Ceny:

ScalaCube je jedinou platformou hostování her na tomto seznamu, která nabízí, kromě placených plánů také, Hosting serveru Valheim zdarma Služby.

Cena Paměť Sloty
VOLNÝ, UVOLNIT 12 GB RAM 30 GB SSD Základní servery
$ 14/měsíc 12 GB RAM 30 GB SSD 10

Zásady vrácení peněz: Počáteční platby se nevrátí. Automatické platby (automatické obnovy) se vrátí do 10 dnů od dokončení platby.
24/7 Live Chat, Knowledgebase a Ticket Place
Upozornění na prostoje: Ano, přes ovládací panel
Síťová SLA: Není poskytnuto
Umístění globálních serverů: Více míst v USA, Velké Británii, Evropě, Asii a Austrálii.

7) Servery přežití

Servery přežití přinášejí novou perspektivu hostingu herního serveru. Většinou je chváleno za svůj intuitivní ovládací panel, což velmi usnadňuje použití, zejména pro začátečníky.

První hra na přežití byla 3 dny na zemřít, pak Valheim a Archa. Od té doby se rozšiřuje od pronájmu devíti serverů videoher, včetně Minecraft, Rust, Terraria, Project Zomboid, Confactory a V Rising.

Servery přežití

Funkce:

 • Vlastní ovládací panel se snadnou konfigurací
 • Nainstalujte mody serveru
 • nahrát .fwl a .Soubory uložení db
 • Vestavěný správce souborů (přístup FTP)
 • Bot Discord Server Manager
 • Až 10 zálohování
 • Valheim Plus Mod kompatibilní-nainstalujte mody pouze s jedním kliknutím
 • Rychlé nastavení

Klady

 • Minimální zpoždění serveru
 • Kvalitní hardware
 • Rychlá doba odezvy ze zákaznického servisu
 • Ve výchozím nastavení jsou mody bepinex nainstalovány

Nevýhody

 • Nedostatek datových center
 • Žádná síťová SLA

Ceny:

Servery přežití nabízí jeden plán hostingu Valheim Server:

Cena Paměť
$ 14/měsíc N/a N/a 10

Klíčové specifikace:

Zásady vrácení peněz: 72hodinová záruka na zpětné peníze
Zákaznická podpora:
Upozornění na prostoje: Ano
Síťová SLA:
Umístění globálních serverů: 7 serverů v USA, Evropě a Singapuru

Nejlepší vyhrazené servery

Hostitel Havoc je kanadská hostitelská společnost, která existuje od roku 2013. Dříve nabízí pouze hostingové služby, ale brzy poté se stal veřejností a rozšířil své služby do USA a Evropy. Od července 2021 má hostitel Havoc více než 85 000 jedinečných zákazníků.

Kromě služeb hostování her je také dodáván s NVME SSD-poháněným a DDOS chráněným sdíleným webhostingem a hostingem VPS a můžete si pronajmout vyhrazené servery.

Host Havoc

Funkce:

 • Ochrana DDOS zdarma
 • Přístup FTP a Správce souborů
 • Výkonný ovládací panel TCADMIN V2
 • Nastavení okamžitého serveru
 • Denní zálohy
 • Poháněno NVME SSD
 • Vysoce výkonný hardware
 • Dostupnost parní dílny

Klady

 • Kdykoli přepínač her
 • Služba monitorování serveru 24/7
 • Vlastní výběr slotů

Nevýhody

 • V Asii nemá datové centrum

Hostitel Havoc nabízí jeden cenový plán se svými službami hostingového serveru Valheim:

Cena Paměť Sloty
$ 15/měsíc (nebo 1 $.50/slot) Buď 64 GB nebo 128 GB RAM 50-60 GB 10

Poznámka: Pokud si vyberete čtvrtletní, pololetní nebo roční plán, Získáte 5%, 8%nebo 12%slevu, .

Klíčové specifikace:

Zásady vrácení peněz: 72hodinová záruka vrácení peněz bez rizika
Zákaznická podpora: 24/7 Live Chat, Tickes a Discord
Upozornění na prostoje: Ano
Síťová SLA: 99.9% záruka dostupnosti. Pokud záruka není splněna, hostitel Havoc připisuje 5% svého měsíčního servisního poplatku za každou hodinu odložení služby vzniklé až 100% měsíčního servisního poplatku.
Umístění globálních serverů: 10 celosvětových datových center. Všechna jejich datová centra používají nejspolehlivější zařízení a sítě se skutečnou redundancí.

9) nízké.SLEČNA

Nejlepší pro výběr herního serveru

NÍZKÝ.. Od svého založení hostují tisíce hráčů po celém světě.

Nízký..MS v současné době poskytuje více než 50 her na výběr a hostování serveru na čtyřech kontinentech.

 • Úplný přístup FTP
 • Úplné a bezplatné cloudové zálohy
 • Integrace modulů třetích stran
 • Plugin a instalační program jednotky
 • Kdykoli přepínací umístění
 • Ochrana DDOS
 • Bezpečná platba
 • Hardware Performance – Intel a AMD CPU a nejnovější NVME SSD
 • Okamžité nastavení
 • Sdílený ip

 • Přepněte hry kdykoli
 • Rychlé připojení k internetu
 • Zdarma migrace serveru od ostatních hostitelů
 • Skvělý výběr videoher

Nevýhody

 • Vyhrazené náklady na IP navíc
 • Žádná síťová SLA

Ceny:

Nízký.MS přichází s jedním plánem cen Valheim:

Cena Paměť Úložný prostor Sloty
13 $.14/měsíc (nebo 1 $.50/slot) 10 GB 64 GB 10

Poznámka: Můžete se také rozhodnout pro čtvrtletní, pololetní a roční platební plány a získat hostování serveru Valheim za nižší cenu.

Klíčové specifikace:

Zásady vrácení peněz: 5denní vrácení peněz
Zákaznická podpora: Vstupenky (během pracovní doby ve Velké Británii) a Discord
Upozornění na prostoje: Ano, nejméně 24 hodin před.
Síťová SLA: Není poskytnuta žádná záruka.
Umístění globálních serverů: .

Instalace serverů Valheim je podobná mnoha hostitelům her a webových hostitelů.

V našem příkladu používáme ScalaCube jako příklad, jak vytvořit server Valheim:

Krok 1) Přejděte na svou domovskou stránku pro hostování serveru Valheim, vyberte vhodný plán a klikněte na „Získat server“

Vyberte umístění pro servery Valheim

Krok 3) Vyberte vhodný server a pokračujte v dalším kroku

Krok 4) Vyberte typ adresy serveru a klikněte na „Další“

Krok 5) Na vašem serveru vyberte další software, který má být nainstalován

Krok 6) Zaregistrujte se, potvrďte podrobnosti serveru a provedete platbu. Jakmile je to hotovo, přihlaste se ke svému účtu a přejděte na kartu serveru.

Krok 7) Klikněte na Správa serverů

Krok 8) Nainstalujte server Valheim prostřednictvím knihovny Steam a nakonfigurujte specifikace serveru (název serveru, název světa a heslo)

Hotovo! Váš server by měl být v provozu ne více než 24 hodin.

. Vždy můžete požádat o pomoc od zákaznického servisu.

FAQ

❓ Jaké jsou nejlepší hostitelé serveru Valheim?

Zde jsou nejlepší poskytovatelé hostování serveru Valheim:

 • GTXGaming – nejlepší pro hosting Valheim
 • Apex Hosting – nejlepší hostování serveru Valheim
 • ShockByte – Nejlepší zásada záruky do provozu
 • BISECT HOSTING – Nejlepší možnosti zabezpečení
 • Spacedhost – nejlepší zákaznický servis
 • Servery přežití-Nejlepší snadno použitelný server Valheim
 • Host Havoc – nejlepší hardware serveru
 • NÍZKÝ.

�� Co hledat v hostování serveru Valheim?

Existuje mnoho hostingových společností, které slibují nabídnout nejlepší herní zážitek z Valheimu.

Zde je seznam Kritéria při výběru nejlepšího hostitele herního serveru Valheim:

 • – Pokud si chcete hrát s více než jednou osobou, můžete podle toho vybrat svého hostitele. Standarda v oboru je 10+ slotů pro hráče, ale někteří další herní hostitelé nabízejí i neomezené množství slotů.
 • – Ujistěte se, že hostingové služby přicházejí s ochranou DDOS, zálohy a bezpečnými platbami (PayPal, Stripe, Debet/Credit Card) Možnosti.
 • Zákaznická podpora – Zkontrolujte, zda společnosti hostingové společnosti, které nabízejí podporu 24/7/365, získejte pomoc kdykoli ji potřebujete (prostřednictvím živého chatu, lístků, telefonu nebo nesouhlasu).
 • Více umístění serveru – Pokud hostingové společnosti nabídnou co nejvíce serverů, obdržíte lepší herní výkonnost. Více možností umístění datového centra vám pomůže najít lepší server.
 • Okamžité nastavení – Vyberte hostitele, který nabízí okamžité nastavení herního serveru Valheim. Self-hosting je zdlouhavý, takže nechcete strávit stejné množství času pronájmu serveru od hostingových společností.
 • Ceny – Nemusíte utrácet všechny své úspory na službách hostingu serveru Valheim. Většina herních hostitelů přichází za velmi cenově dostupnou cenu a nabízí slevy, pokud se zavážete na delší dobu. Kromě toho mnoho nejlepších poskytovatelů hostingu serveru Valheim má na svých webových stránkách k dispozici pravidelné promo kódy.

Nejlepší servery Valheim