House Cup | Bradavice Legacy Wiki | Fandom, co je to The Bradavice Legacy House Cup? | PCGamesn

Co je to The Bradavice Legacy House Cup

Tento úkol se nepočítá do úplné výzvy hlavních úkolů, takže XP není vydělán za jeho dokončení.

House Cup

House Cup je poslední hlavní úkol v Bradavice Legacy. Skládá se pouze z cutscénu oslavujícího konec školního roku a oznámení vítěze House Cupu.

Tento úkol se nepočítá do úplné výzvy hlavních úkolů, takže XP není vydělán za jeho dokončení.

Obsah

  • 1 cíle
  • 2 Závěr
  • 3 poznámky
  • 4 související úspěchy

Cíle []

„Měl bych se zúčastnit festivalu na konci roku ve Velké hale.”

  • Jít do Velké haly

Závěr []

„Dnes večer jsem šel do Velké haly, abych se zúčastnil hostiny na konci roku. I když se stále navíjím z událostí, které se odehrály pod Bradavicemi, chtěl jsem být kolem svých přátel. Ředitel přednesl krátký projev o ctnostech každého domu a po nějakém na poslední chvíli mi přidělal body na návrh profesora Weasleyho, můj dům vyhrál House Cup! Byli tam všichni moji přátelé a povzbuzovali mě. Byla to noc. Bradavice je můj domov.”

Poznámky []

  • Požadovaná úroveň pro tento úkol je 34, ve srovnání s 24 pro předchozí hlavní úkol. Výsledkem je, že někteří hráči možná budou muset dokončit další vedlejší úkoly a další výzvy, než mohou tento úkol provést.

Související úspěchy []

Co je to The Bradavice Legacy House Cup?

Fanoušci Harryho Pottera budou chtít vědět, zda je House Cup v Bradavickém dědictví, a pokud ano, pokud mohou získat cenné body, aby přispěli k konečnému skóre.

Bradavice Legacy House Cup - Dva studenti Bradavic se vklouznou do stanu s podšívkou kožešin

Publikováno: 5. května 2023

Chcete vědět, jestli můžete vyhrát Bradavice Legacy House Cup nebo zda je to dokonce ve hře? Pokud jste obeznámeni s vesmírem Harryho Pottera, už víte, že učitelé při každé příležitosti rozostřují „deset bodů na Neffindor“. Tato prohlášení slouží účelu v knihách a filmech: Každý bod se studentův dům stále blíží k vítězství v těsnění a vydělává si pohár House Cup.

Studenti v Bradavicích získávají body z mnoha důvodů, ať už se učením Bradavic kouzlí rychle ve třídách nebo výkony statečnosti nebo mazaní. Vítězství v House Cupu je čestným odznakem pro všechny studenty ve škole, takže bez ohledu na to, ve kterém domu vás vyhodí klobouk Bradavice Legacy, které vás vyhodí, bude pro vás teoreticky šance získat podíl na slávě jako součást toho nejlepšího Bradavice Legacy House. Pokud to pomůžete vyhrát v prvním roce dokončením úkolů ve hře s otevřeným světem, pak o to lepší.

Bradavice Legacy House Cup - Temný čaroděj se chystá vrhat kouzlo. Má na sobě lebku. Drak pomalu za ním míchá

Můžete vyhrát House Cup v Bradavickém dědictví?

Nemůžete získat body za House Cup v dědictví Bradavic, nebo alespoň ne tradičním způsobem. Existuje mise po hře, kde profesor Weasley přidává do vašeho domu body v poslední vteřině, a tak vyhrál váš zvolený dům The House Cup. Chcete -li to získat, musíte dosáhnout úrovně 34 a dokončit hlavní kampaň. Pokud chcete představu o tom, jak dlouho je dědictví Bradavic, měli byste se podívat na našeho průvodce Bradavice Legacy výzvy pro úplný přehled.

Pokud uslyšíme více o House Cupu v dědictví Bradavistů, určitě vám dáme vědět, jak můžete získat body za váš dům. Když už mluvíme o domech školy, najdete několik společných místností Bradavic, z nich. Můžete také přistupovat k Bradavickému pokoji požadavku, pokud potřebujete vyrábět předměty nebo se starat o Bradavice Legacy Beasts uvnitř vivarium hry RPG hry. I když tam neexistují žádné Bradavice Legacy Mod pro sledování celkových bodů vašeho domu, můžete si alespoň prohlédnout nadcházející mody pro více hráčů Bradavic, který vám potenciálně umožní prozkoumat školní areál s ostatními hráči s ostatními hráči.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a Mořské panny ve Velké Británii.

Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.