Hráči Bradavic mohou prozkoumat všechny čtyři společenské místnosti bez ohledu na dům, můžete vstoupit? | Načtení

Můžete vstoupit do společných místností jiného domu v Bradavických dědictvích

Prohlídka čtyř společných místností níže.

Hráči Bradavic mohou prozkoumat všechny čtyři společenské místnosti bez ohledu na dům

Hráči Bradavic mohou prozkoumat všechny čtyři společenské místnosti bez ohledu na dům

Bradavice Legacy Hráči mohou skutečně prozkoumat všechny čtyři společenské místnosti bez ohledu na jejich současný dům.

Jak by se dalo očekávat při uvedení do Bradavické školy čarodějnictví a čarodějnictví, mohou se studenti připojit buď Hufflepuff, Ravenclaw, Gryffindor nebo Zmijozel. Tuto volbu vytváří třídicí klobouk. Před dokončením indukce však studenti stále mají možnost učinit jinou volbu.

Prohlídka čtyř společných místností níže.

Totéž lze říci o Bradavice Legacy Ale jakmile je váš výběr nastaven do kamene, jste uvízli s tímto domem, pokud nezačnete novou kampaň. Jakmile se připojíte ke svému domu Bradavice Legacy, Navštívíte svou příslušnou společenskou místnost. Někteří fanoušci však zůstanou zvědaví, jaké by to bylo prozkoumat domov vašeho soupeře daleko od domova.

Naštěstí, jak uvádí načtení, fanoušci objevili závadu, která vám umožní navštívit další tři společenské místnosti, o nichž by mohla být lepší než vytvořit celkem čtyři úspory, jen aby byl zvědavý soused.

Jak se tedy dostanete do společenských místností ostatních domů ve společných místnostech ostatních domů? Podle YouTuber Goldenhalk je jen vaše koště. Podrobnosti o tom, jak toho dosáhnout, byly také sdíleny v příspěvku Harry Potter Reddit.

Začněte v Irondale, osídlení v oblasti Feldcroft na mapě. Najděte dům s zavěšeným hadříkem a vstoupíte do něj, dokud nespadnete podlahou. Potom svolejte koště a letujte k hradu Bradavic směrem k společenské místnosti podle vašeho výběru. Každý z společných místností čtyř domů bude mít mezeru, kterou byste měli být schopni projít. Jednou dovnitř můžete prozkoumat společenskou místnost ve svém volném čase a komunikovat s objekty, jako by to bylo vaše vlastní. Tvář z toho.

Doufejme, že software Avalanche to z hry brzy neopraví. S pravděpodobností, že se to stane, však možná budete chtít tuto závadu provést brzy jen pro případ. Pokud si nejste jisti, jak odemknout koště Bradavice Legacy, Nikdy se nebojte, protože GamingBible vás zakryl v našem rychlém průvodci.

Můžete vstoupit do společných místností jiného domu v Bradavických dědictvích?

Ať už hrajete jako Zmijozel nebo jako Nebelvír.

Můžete vstoupit do společenských místností jiného domu v Bradavicích Legacy: Protagonista se dívá na Pensieve v Bradavickém dědictví

Publikováno: 17. února 2023

Zatímco společenská místnost vašeho zvoleného domu může být nejlepší, možná budete chtít zkontrolovat další pokoje, ale ale Můžete vstoupit do společných místností jiného domu v Bradavických dědictvích. Všichni jsme viděli mnoho kultovních pokojů v jiných formách médií, ale bylo by hezké chodit tam v nejnovější čarodějnické světové hře.

Bohužel nemůžete změnit domy v Bradavicích, jakmile jste si vybrali, což jsme zjistili během našeho času pro revizi Bradavic, takže další nejlepší možností je, zda můžeme vstoupit do společenské místnosti jiného domu. Takže, když dále chodíte po mapě dědictví Bradavic, můžete to udělat jen?

Bohužel nemůžete vstoupit do společných místností jiného domu ve věku Bradavic. Ve skutečnosti není ani výzva k tomu, že nemůžete.

Když se vydáte kdekoli, kde je společenská místnost jiného domu, není jina možnost vstoupit. Pokud tedy doufáte, že uvidíte jinou společenskou místnost, budete muset udělat další přehrávání. Bohužel také neexistuje žádná Bradavice Legacy New Game Plus Mode pro použití stejného znaku.. Ale můžete mít více znaků díky více slotům ukládání v Bradavicích.

Je škoda, že nemůžete vstoupit do společných místností jiného domu v Bradavickém dědictví. Ve světě kouzelníka však musíte udělat spoustu věcí, o kterém se můžete dozvědět v našem průchodu Bradavice Legacy. Doporučujeme naučit se co nejdříve nejlepším kouzlem Bradavic Legacy a Bradavice Legacy.

Bradavice Legacy během jeho vývoje přineslo značnou kritiku, hlavně kvůli skutečnosti, že tvůrce série Harry Potter, J.K. Rowlingová, v posledních letech učinila řadu transfobických poznámek o sociálních médiích.

Zatímco lavina potvrdila, že J.K. Rowling není „přímo zapojený“ do vývoje Bradavic Legacy, pracuje s „jejím týmem“ a Portkey Games, Warner Bros. Štítek věnovaný spuštění nových zkušeností inspirovaných j.K. Rowlingovy původní příběhy. V současné době není jasné, zda z prodeje hry vydělá jakékoli licenční poplatky, ale je pravděpodobné, že je založena na jejím původním těle práce.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o transgenderových právech nebo půjčit svou podporu, doporučujeme vám, abyste si prohlédli Národní středisko pro rovnost transgenderu v USA a mořských panenách ve Velké Británii.

Více z načtení

Callum Self, pokud se nepírá o Marvel’s Spider-Man 2, spadne do nejlepších bitvy, jako je Fortnite, nebo sledování přívěsu Mortal Kombat 1 znovu a znovu, Callum lze najít téměř jakýkoli žánr hry na PS5, Xbox nebo Nintendo Switch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.