Hraní CreepyPastas, které vás nutí vypnout konzolu, nejlepší hry CreppyPasta pro Android | Uptodown

Hry CreppyPasta

Mysleli jste si, že strašidelné věci „Sonic the Hedgehog“? ani náhodou. Je toho víc!

Herní creepypasty, díky nimž budete chtít vypnout konzoli

Je to vůně vařící marinarová omáčka a plíživý pocit hrůzy? Vypadá to, že je čas se dostat do nějaké creepypasty.

Dobře, takže to není aktuální těstoviny. „CreepyPasta“ je úlovek používaný k popisu hororových legend a strašidelných příběhů, které byly široce šířeny po celém internetu. Mezi nejslavnější creepypasty patří příběhy štíhlého muže a Jeff the Killer. A stejně jako skutečné těstoviny, existují nekonečné odrůdy Creepupasty v celé obrovské, často děsivé krajině internetu.

Existují creepingpasty o vlastnostech milovaných dětí, jako jsou „Spongebob SquarePants“ a Disney World, pronásledované internetové soubory a prokleté knihy a vědecké experimenty se katastrofálně mýlily. Ať už vaše hluboce znepokojující loď vznáší cokoli, musí o tom být příběh.

Nemělo by tedy být žádným překvapením, že existuje spousta creepypasty, které kombinují dvě z největších lásky internetu: videohry a vyděšení svinstva z lidí. Ať už se jedná o příběh o zkroucené verzi klasické oblíbené nebo ztracené hry, kterou byste se nikdy neměli snažit najít, existuje desítky děsivých příběhů, z nichž si můžete vybrat. Takže sklopte světla, zamkněte dveře a připravte se na zůstat celou noc a přemýšlet o tom, co ten hluk v další místnosti byl, protože zde jsou některé děsivé herní ceepypasty, díky nimž budete chtít vypnout konzolu.

Zvukový.exe

Sonic the Hedgehog je jednou z nejznámějších znaků videoher venku. Od roku 1991 jede rychle, sbírá prsteny a užívá si chilli psů. Je těžké si představit verzi tohoto milého modrého ježek, která by mohla být děsivá (s výjimkou nějakého nechutného chování sem a tam), ale Creepupasta “Sonic”.Exe “se podaří proměnit tohoto moudrého hrdiny v něco docela chlazeného.

Příběh sleduje dospívajícího hráče, který dostane ruce na PC port původní hry „Sonic the Hedgehog“ – ale něco o tom není úplně správné. Pryč je bezproblémový zvukový, který všichni známe a milujeme, a na jeho místě je zvuk, který má méně hlad po chilli psech a hlad po vraždě a krveprolití. Jak dítě hraje, Sonic honí ocasy, klouby a robotnik přes úrovně a příšerné je vybírá jeden po druhém. Tento tmavý zvrat na Sonic zaujal představivost fanoušků natolik, že jeden podnikavý vývojář dokonce vytvořil fanouškovskou hru založenou na něm.

Super Mario 64: zatraceně

Jednou z mála postav videoher je známější než Sonic je určitý italský instalatér se zvykem skákat na goombasu a přítelkyni, která se prostě nemůže přestat unést. „Super Mario 64“ je klasika, jasně zbarvená oblíbená 90. let a rozhodně to není zvlášť děsivá hra. Pokud, Samozřejmě skončíte s prokletým kopií bootleg ve středu “Super Mario 64: zatraceně.”

Když se vypravěč této creepypasty pokouší hrát svou novou kopii „Super Mario 64“, on a jeho přítelkyně jsou uvítáni překvapivě pochmurným pohledem. Obloha království hub je tmavá a bouřlivá a Lightning udeří po zemi před Mario, kdykoli se pokouší pohnout. To je docela zlověstný začátek a odtud se to jen zhoršuje. Obrázky Mario se objevují s smyčkou kolem krku a jeho tělo je pravidelně pokryty rány. Nejstrašnější částí je však to, že tato prokleté verze Mario má zavřené oči a ústa. Jak má říct „je to a mě to!” Nyní?!

Bledá luna

Jednou ze značek skutečně efektivního hororového příběhu je jeho schopnost vzít něco světského a přeměnit ho v něco naprosto chlazeného. Klasický příběh Edgara Allena Poeho „The Tell-Tale Heart“ to dělá s jednoduchým bušením srdečního rytmu. Creepypasta “Pale Luna” dosahuje tohoto efektu s jednou frází: “Paledská Luna se usmívá široká.”

„Pale Luna“ je kratší než některá z slavnějších herních cérápas. Příběh vypráví o nejasné textové dobrodružné hře, která kvůli různým chybám, díky nimž byla téměř nehratelná, se nikdy šířila mimo oblast San Francisco Bay Area. V celé hře se s malým kontextem objeví fráze „bledá Luna úsměvy široký“.

Jeden odhodlaný hráč protlačí havárie a závady, aby dosáhl konce hry, a odemkne řadu souřadnic. Když jde na místo, vykopává ponuré překvapení: rozkládající se odříznutá hlava mladé blondýnky.

Ben se utopil

„The Legend of Zelda“ je obrovská franšíza s širokou škálou her, které nabízí, ale pouze jedna z nich, „Majorova maska“, je to, co je pravděpodobně nejslavnější videohrou Creepypasta venku: „Ben utopil se utopený.”

V průběhu pěti textových příspěvků je řečeno „Ben Drowned“ a také řada doprovodných videí na YouTube, díky nimž se celá věc cítí skutečná. Eerie sága se zaměřuje na mladého muže, který najde starou kazetu Nintendo 64 při výprodeji na zahradě. Strašidelný starý muž, který provozuje prodej na dvoře, vysvětluje, že býval k dítěti, které „zde už nežije.„Když hráč zavádí hru, najde soubor uložení s názvem„ Ben.”

Po otevření souboru zjistí, že hratelnost je podivná a poškozená, včetně sochy, která ho sleduje kolem, šéfů, které nelze zabít, a opakované scény odkazu umírajícího prostřednictvím spontánního spalování. Hráč začne zaznamenávat své zkušenosti a je stále více přesvědčen, že hra je pronásledována duchem mrtvého hráče jménem Ben. Je to jeden z nejkomplikovanějších videoher CreachePastas, který do jeho vyprávění začlenil více médií a je těžké neocenit pouhé množství úsilí na displeji zde.

Nes Godzilla

Zatímco „Pale Luna“ je jednou z kratších herních cérápasů, příběh „Nes Godzilla“ je jedním z nejdelších. Tento příběh se soustředí kolem hráče, který zvedne podivnou verzi hry NES „Godzilla: Monster of Monsters“, která jde na některá přímá pekelná místa. Hráč zjistí, že tato verze hry vyměnila známý obří Kaiju za démonické stvoření, podivné symboly a zprávy o své mrtvé přítelkyni.

Odtud se to jen zhoršuje. Jak hráč sestupuje dále do chaosu hry, zjistí, že škoda, kterou způsobí ve hře, se stává až příliš reálná. Pokud jde o to, jak to končí – musíte si to přečíst sami, abyste to zjistili.

Toto je jedna z mála videoher CreepiraPastas, která zahrnuje několik podrobných 8bitových ilustrací, zobrazující scény z poškozené verze hry vedle textové části příběhu. Vývojář her Iuri Nery, inspirovaný CreepyPasta a jeho neuvěřitelnou úrovní detailů, se rozhodl vzít věci do svých rukou a oživit příběh jako plná hratelná hra (na Kotaku).

pan. Směs

Museli jste někdy hrát psaní her jako dítě? Možná jste se setkali s „Mario učí psaní“, možná jste vyrostli ve více domě „Mavis Beacon“, nebo jste možná příliš mladí na to, abyste někdy hráli psaní hru a zíráte na obrazovku s prázdným výrazem jako Právě jste dostali discman z 90. let.

Pro ty, kteří to nevědí, byly psaní her obzvláště stresující typ vzdělávací hry, která se pokusila spárovat hraní s cvičeními, aby posílila rychlost a techniku ​​psaní. Jedna taková psaní hra (se zlověstným zvratem) je zaměření CreepyPasta „MR. Směs.„V příběhu,“ pane. Mix “byla notoricky obtížná hra na psaní s karikaturním šéfkuchařem, který by v misce rozruchl ingredience, když hráč dokončil psaní cvičení.

Jak příběh pokračuje, tato hra spustila traumatické noční můry u dětí, které ji hrály, i když přesná příčina nočních můr nemohla být určena. Skupina hackerů fascinovaná skvěle nepřekonatelnou konečnou úrovní, zmocnila se hru a prorazila kód, aby získala přístup k dříve nepřístupné části hry. Nikdo není jistý, co přesně našli, ale jedna věc je strašně jasná: viděli něco, co nikdo nikdy nechtěl vidět.

Stanice Fallout 3 Numbers

“Fallout 3” byl Bethesda první příspěvek k post-apokalyptické “Fallout” franšíze, a ačkoli je ve hře hodně milovat, jeden prvek obzvláště přitáhl spoustu fascinace a spekulací od fanoušků: z několika rozhlasových her hry Stanice se říká, že k tomu má více než s okem (nebo uchem).

Podle The CreePepasty „Fallout 3: Numbers Station“ se zdá, že tato stanice vysílá Gibberish, stejně jako řada čísel. Podle příběhu to ve skutečnosti vůbec není nesmysly, ale místo toho je to komplikovaný kód, který se překládá na přesné datum a čas významných událostí. Některé zprávy údajně předpovídají úmrtí královny Anglie a celebrit Gary Coleman, zatímco jeden předpovídá, že Britney Spears vyhrál Oscara. Některé zprávy, které se údajně nacházejí ve skryté stanici, jsou zvláštní, některé jsou hloupé a některé jsou naprosto znepokojující.

Legenda o stanici čísel byla tak zajímavá, přesto tak uvěřitelná, že mnoho fanoušků „Fallout“ diskutovalo o tom, zda je skutečně skutečná nebo ne.

Syndrom Lavender Town

„Pokemon Red“ a „Pokemon Blue“ představovaly první vystoupení místa zvaném Lavender Town. Tato oblast má děsivou atmosféru, s strašidelnou hudbou hraje na pozadí a věží, která funguje jako pohřební půda pro Pokémona. Je snadné si to představit jako nastavení hororového příběhu, a to je přesně místo, kde přichází „syndrom Lavender Town“.

Legenda je krátká a jednoduchá: tvrdí, že strašidelná hudba na pozadí v této konkrétní části hry obsahovala speciální vysokofrekvenční tóny, které v době jeho vydání spustily vyrážku záhadných úmrtí a nemocí u japonských dětí. Ti, kteří nezemřeli, trpěli bolestmi hlavy a nosemi.

Příběh tam také nezastaví. Tvrdí, že v roce 2010 analýza původního japonského zvuku hry odhalila skrytou zprávu od UNOWN, Pokémona, která se neobjevila až mnohem později ve franšíze. Zpráva se překládá na zlověstné varování: „Odcházejte hned.”

Tails Doll Curse

Mysleli jste si, že strašidelné věci „Sonic the Hedgehog“? ani náhodou. Je toho víc!

Tentokrát je to závodní hra „Sonic R“, která je ve středu příběhu, a je to Sonicovy sladké, nevinné Pal Tails, který se stal darebákem – druh. Je to vlastně a panenka vyrobeno tak, aby vypadalo jako ocasy a zjevně je to prokleté. Ve skutečnosti existuje několik různých „ocasů panenku“.

V příbězích se panenka objeví v „Sonic R“ v odemktelném „Tails Doll Mode“, který se narazí, pokud se hráč pokusí spojit se Sonic. Panenka má násilný pruh, který se snaží pouze ublížit, zabíjet a konzumovat duše nešťastných hráčů, kteří na ni narazili. Ale možná, stejně jako původní ocasy, je to jen milý chlapec, který chce přítele. Opravdu existuje jen jeden způsob, jak to zjistit.

Ačkoli jeden z původních příběhů „Tails Doll“ byl z původního domu smazán (Ooh, Spooky!), strašidelné čtení dostupného příběhu.

Pokemon ztratil stříbro

„Pokemon“ Creepirapass ještě neskončili. S tak rozsáhlou franšízou prozkoumat – od her po anime – je jen příliš mnoho obsahu pro aspirující hororové spisovatele internetu, aby ho nechali na pokoji. „Pokemon Lost Silver“ vypráví příběh další použité kopie hry, která přichází s některými nešťastnými doplňky.

Stejně jako v „Ben Drowned“, nový hráč najde ve své hře podivný soubor uložení, zanechal předchozí majitel pozadu. Postava předchozího majitele, známá jednoduše jako “. „Maxistence jejich Pokedex, peníze a úroveň. Co se s nimi stalo? Zdálo by se, že se nic dobrého. Aktivní strana, kterou zanechal předchozí majitel hry, obsahuje varování se skupinou UNOWN, která vyhláskuje „dovolenou“ a Cyndaquil s názvem „Pospěšte si.”

Stejně jako některé z nejlepších herních creepypastasů, odhodlaný vývojář vytvořil hratelnou verzi příběhu, která sleduje jeho události velmi úzce. Pokud to nechcete hrát (srozumitelné), ale stále jste zvědaví, jak hra vyšla, existuje několik videí na YouTube k dispozici.

Hra Luna

„Hra Luna“ není tradiční Creepirapaska, ale spíše řada úmyslně strašidelných her pomocí pokřivených verzí rozkošných postav ze série „My Little Pony“. Nyní mají tyto hry dostatečnou pověst, aby měla stránku CreepyPasta Wiki a videa plná teorií fanoušků, které jim byly věnovány, ale byl to velmi odlišný příběh, když poprvé vyšli.

Dne 3. dubna 2011 byla na webu Equestria Daily nahrána první hostina „Luna Game“. Hra se prezentovala jako obyčejný plošinka, kde hráč mohl převzít kontrolu nad daným poníkem. Místo nádherné hraní a šance na Frolic přes zemi Equestrie je však nešťastný hráč, který se snaží ruku na „Luna Game“, konfrontován s rušivými blikajícími obrazy poníků a děsivými remixy písní z show.

Od prvního se objevilo několik následných her, které rostou v jejich obsahu stále děsivější a otřesné. Pokud jde o tvůrce původní hry, nikdo neví svou pravou identitu.

Herobrine

Svět hry Sandbox “Minecraft” je osídlen otravnými a explodujícími popínavými popínavými, ale není to hra, kterou by většina zvažovala zejména děsivé. A pokud jde o Creepupastas, „Minecraft“ Legend of „Herobrine“ je záhadnější než děsivější, zejména ve srovnání s některými z příšernějších příběhů tam, ale stále to není hra, kde byste se očekávali, že se setkáte s ní. duch.

V příběhu se běžný hráč „Minecraft“ setká s jiným hráčem ve své hře. Není to ze své podstaty zvláštní, s výjimkou jedné věci: nehraje v režimu pro více hráčů. Hráč vypadá jako výchozí postava, s výjimkou jeho očí, které jsou bílé. Když zvědavý vypravěč sleduje podivného hráče, vidí věci, které se začínají pokazit ve světě hry kolem něj. Existují stromy s odříznutými listy, perfektní pyramidy písku a tunely, které vypadají, jako by je někdo postavil spíše než hra, která je generuje automaticky.

Hráč se věnuje některým herním fórům, aby se zeptal, zda někteří jiní hráči měli stejnou zkušenost, ale zjistí, že všechny jeho příspěvky jsou odstraněny. Zkouší se znovu, ale jeho příspěvky znovu zmizí a dostane zprávu od hráče jménem Herobrine, která říká jedno slovo: „Zastavte.„Příběh nakonec odhalí, že Herobrine může být ovládán někým, kdo„ už není s námi “, a fanoušci stále debatují o tom, zda příběh může mít určitou pravdu.

JVK1166Z.esp

Tato obzvláště ceepypasta je stejně strašidelná, jak je titul těžké vyslovit. “JVK1166Z.”.esp “je příběh zlomeného“ modu “Morrowind”, který prošel malými herními kruhy, což způsobuje potíže.

Jakmile hráči zakončili hru s mod, všimli si, že se něco děje. Hráči by od začátku neustále ztratili zdraví a hlavní NPC byli mrtví (s jejich mrtvoly jen ležící). Nezastavení se tam také nezastavila a mod zahrnoval stvoření podobné pavoukům, tajemnou uzamčenou místnost a některé vážně znepokojující chování NPC. Když do hry padla noc, NPC se vzhlédla a řekla: „Sledujte nebe.„Když vypravěč Creepingypasta vypráví své vlastní zkušenosti s mod, začnou si uvědomovat, že linie mezi hrou a skutečným světem nejsou tak jasné, jak kdysi byly.

Někteří hráči tvrdí, že objevili mod v reálném životě, i když zdůrazňují, že každý, kdo to stahuje, tak činí na vlastní riziko.

Divadlo

Některé z příběhů na tomto seznamu se týkají masivně populárních herních franšíz, některé jsou o podivných malých nezávislých hrách s strašidelným podtónem a další, jako je „Theatre“, se týkají skutečně odkládacích her, které z nějakého důvodu mají z nějakého důvodu, z nějakého důvodu, byly ztraceny navždy z veřejných znalostí.

„Divadlo“ vypráví příběh podzemní hry, vydané přibližně ve stejnou dobu jako „Doom“, což je neuvěřitelně obtížné najít. Ačkoli design hry byl jednoduchý, bylo na něm něco, co hluboce zmenšilo ty, kteří to hráli. Podle příběhu představovala hra postava s názvem „The Ticket-Taker“, která by stála u vchodu do titulárního divadla. Někdy by vstupenka zmizela a hráč by musel projít nekonečnou, navíjející červenou cestou, dokud je postavou znovu uvítá.

Při pohledu na takera by se hráč začal cítit fyzicky nemocný z hrůzy. Poskytl by varování „nikdy nedosáhne ostatních úrovní“, ačkoliv nebylo nabídnuto žádné další vysvětlení. Ať už to bylo cokoli v „Theatre“, které bylo tak znepokojivé, jeho účinky by po hraní po dlouhou dobu zůstaly s jeho hráči po nějakou dobu. Tento legendární název také inspiroval indie hru v reálném životě-ale postupujte opatrně.

Hry CreppyPasta

Štíhlá: Ikona chodů

Najdete lásku za pár dní v této simulační hře?

Ikona projektu

Ať už hrajete s přítelem nebo cizincem, je to určitě děsivé

Ikona Slenderman musí zemřít

Když tentokrát uvidíte Slendermana, budete mít zbraň!

SLENDRINA: Ikona sklepa

Dávejte pozor na Slendrinu, když uniknete z tohoto suterénu

Pět nočních ikon řemesla

Chtějí hru, která vám poskytne dobrý strach?

Blokovaná ikona Pizzeria pět nocí

Zkuste přežít noc v této hře s nízkým poly

Ikona CreePepastas

Tuny děsivých příběhů na vašem Androidu

Štíhlá hra zdarma

Když se skrývá poblíž, není kam se skrývat

Pět nocí u Freddyho

Trůra Freddyho je zpět

Slenderman Retro ikona

Nejděsivější scénáře představující tuto strašidelnou postavu

Štíhlý muž: Laboratorní ikona

Nejděsivější postava na internetu je zpět

Ikona děsivá továrna na hračky

Vyřešte hádanky a unikněte z továrny

Základy Baldis ve vzdělávání a ikonu učení

Vyřešte všechny problémy, které vám vkládají na vaší střední škole

Slendrina The Cellar 2 ikona

Slendrina číhá ve stínu

Živá ikona Slenderman

Slenderman číhá. běh. Nedívej se. běh!

Štíhlé ikony Tubbies

Štíhlé trubky číhají ve tmě

Slender Man Ikona

Štíhlý muž přijde na Android, aby vás mučil všude

Ikona CreePepastas

Povídky, které vás určitě vyplatí

Ikona CreepyPasta

Krátké hororové příběhy, které vás a vaše přátele vyděsí

Baldi

Běžet, chodit nebo plazit se uniknout z této rozdrcené školy

Blue Monster Escape: kapitola 2 ikona

Vyřešte záhadu továrny na hračky

I

Záchrana Huggy Wuggy na každé úrovni

Ikona CreepyPasta

Přečtěte si všechny „creepypasty“ v jedné aplikaci

Ikona FNAF Five Night Guide

Díky této příručce hrajte tuto hru jako profesionál

Paměť pět nocí ve Freddy

Páry postav z pěti nocí na Freddy’s

Slenderman musí zemřít kapitola 6 Ikona

Podívejte se do tváře True Terror

Štíhlává ikona

Rád se bát? Poté stáhněte tuto hru!

Ikona děsivého chatu

Hororové příběhy vyprávěné ve formě chatu

Oči - ikona hororové hry

Hrůza v každém rohu mobilního telefonu