Hry pro více hráčů �� Hrajte nyní zdarma na CrazyGames!, 16 nejlepších her pro více hráčů zdarma pro hraní s přáteli – kultivované supy

16 nejlepších her pro více hráčů zdarma pro hraní s přáteli

Contents

Vývojář: Bungie
Vydavatel: Bungie

Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X & S, Xbox One

Hry pro více hráčů

Soutěžit a spolupracovat s hráči z celého světa v naší rozsáhlé sbírce her pro více hráčů.

Bloxd.io

Smash Karts

Evowars.io

Děravý.IO Battle Royale

Kirka.io

Deadshot.io

Mini Royale: Nations

Dálniční závodník

Ludo King

Čtyři barvy

Bullet Force

Ev.io

Šílený drift

Air Wars 3

Forward Assault Remix

Forward Assault Remix

Master Chess

SKILLFITE.io

Tic tac toe online

Minigiants.io

Highway Racer 2

Worms.Zone

Šachy online multiplayer
Adoptovat děti a vytvořit vaši rodinu

Adoptovat děti a vytvořit vaši rodinu

Lodě 3d

Území.io

Backgammon online

Ludo Hero

4 v řadě připojený multiplayer online

Tzared

Feudální války

Koš zabouchl dunk 2

Kogama War 4

Gridpunk – 3v3 Battle Royale
Masivní platforma pro více hráčů

Masivní platforma pro více hráčů

Air Wars 2

Populární značky

Online hry pro více hráčů

Hry multiplayery jsou ideální, pokud chcete vzít na svět Fun Online Battles a 3D Open Worlds. Pokud si nejste jisti, jakou hru chcete hrát dál.

Hry pro více hráčů IO

Nejoblíbenější hry pro více hráčů mají otevřenou arénu a bitvy v reálném čase s ostatními hráči. Mnoho z těchto bitevních her v aréně se nazývá .IO hry a jsou vždy k dispozici pro hraní ve vašem webovém prohlížeči – není nutné stahovat.

Populární .IO hra v tuto chvíli je mini Royale: národy, online střelecká hra s důrazem na klany, aliance a sociální mechaniku.

Pohybovat se klouzavě.IO a AGAR.IO jsou v tomto žánru dvě další populární hry pro více hráčů, ale je jich mnoho víc, než zde můžeme!

Online střelba

Většina her online střelby jsou hry FPS (první osoby). Toto jsou některé z nejpopulárnějších her pro více hráčů a od té doby, co vzestupily nesmírně vlivné tituly, jako je Counter-Strike.

Dobrou zprávou je, že ve svém webovém prohlížeči můžete hrát podobné hry FPS. Bullet Force a Krunker jsou dvě střelecké hry, které můžete hrát na webu, a mají aktivní komunity, takže vždy budete moci najít zápas!

Hry MMO

Masivně multiplayer online hry (MMO) mají mnoho aktivních uživatelů a často velmi vášnivé komunity. Obvykle jsou zasazeny do obrovských otevřených světů založených na fantazii a mytologii.

Tyto hry nejsou vždy k dispozici pro hraní ve vašem webovém prohlížeči, ale některé určitě stojí za stažení.

Doporučujeme kriticky uznávané hry MMO jako Goodgame Empire pro nejlepší zážitek zdarma.

Další hry pro více hráčů

Ne všechny hry pro více hráčů jsou online. Někteří mají spolupráci mezi dvěma hráči lokálně. Pokud hledáte tento druh hry pro více hráčů, podívejte se na naše 2-hráčové hry pro relevantní tituly.

K dispozici jsou také hry pro více hráčů, bojové hry a jakoukoli jinou hru, na kterou si vzpomenete, ale online s ostatními lidmi, kteří nabízejí větší výzvu než odpůrci AI.

Free-to-Play

Všechny naše hry pro více hráčů jsou zdarma a většina z nich je k dispozici pro hraní ve vašem webovém prohlížeči. Hry zdarma jsou zcela zdarma, ale některé nabízejí možnost koupit kosmetické předměty a příležitostně další předměty ve hře.

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější hry pro více hráčů?

  1. Bloxd.io
  2. Smash Karts
  3. Shell Shockers
  4. Evowars.io
  5. Děravý.IO Battle Royale
  6. BuildNow GG
  7. Kirka.io
  8. Deadshot.io
  9. Mini Royale: Nations
  10. Wrestle Bros

Jaké jsou nejlepší hry pro více hráčů na mobilní telefony a tablety?

Jaké jsou některé podceňované hry pro více hráčů?

Co jsou hry pro více hráčů?

Hry multiplayery hostí dva nebo více hráčů, kteří soutěží a spolupracují. Hry jsou obvykle online, s možností hrát sólo. Mnoho her pro více hráčů obsahuje konkurenci hráčů po celém světě, zatímco jiné jsou jednoduché, návykové a zábavné hry, které jsou skvělé pro lidi všech věkových skupin.

Hrajte nejlepší online hry pro více hráčů zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. �� Hrajte Bloxd.io a mnoho dalších právě teď!

16 nejlepších her pro více hráčů zdarma pro hraní s přáteli

Valoranta

Jak často jste si zakoupili zbrusu novou hru za plnou cenu, abyste byli vážně zklamáni? I když podporujete důvěryhodné vývojáře AAA, není neobvyklé spálit tím, co se cítí jako hotovost nebo neleštěná hra. Je to dobrý důvod začít se přesouvat na hry zdarma pro více hráčů, jak mohou být stigmatizované, jak mohou být.

To, co najdete v tomto seznamu nejlepších bezplatných her pro více hráčů. Neoznačuje to levné, nedokončené nebo prolínané mikrotransakcemi, ale můžeme zaručit, že všechny tyto hry stojí za hraní napříč PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X&S a Switch.

Nejlepší hry pro více hráčů zdarma

16. World of Tanks

World of Tanks

Vývojář: Anton Sitnikov
Vydavatel: Wargaming
Platforma: PC, PS4, Switch, Xbox One, iOS, Android

Warfare jakéhokoli druhu rozhodně není nový koncept nastavení pro více hráčů, ale pokud jde o hry pro více hráčů, World of Tanks je jedním z mála, které vynikají.

World of Tanks, původně vydán již v roce 2010, se stále sestává s velkou hráčskou základnou a nepřetržitými aktualizacemi pro hraní a obsah. Existuje důvod, proč to trvalo tak dlouho a zběsilé hasičské firmy založené na tancích založené na překvapivě detailním prostředí, jak se mluví za sebe. Ať už víte něco nebo dva o tancích nebo jen rádi vyhodí věci, World of Tanks je bezpečná sázka, která uspokojí tento svědění pro více hráčů.

15. Brawlhalla

Brawlhalla

Vývojář: Hry Blue Mammoth
Vydavatel: Ubisoft

Platforma: PC, PS4, Switch, Xbox One, iOS, Android

Představte si, pokud chcete, verze Super Smash Bros. To vyměňuje největší postavy Nintendo s historickými vojáky a dumby po hraní trochu. To je Brawlhalla. Ale to také není kritika hry, protože oba aspekty jsou masivní prodejní body pro hráče, kteří si chtějí užít chaotický konkurenční zápas s přáteli nebo protivníky po celém světě.

Vyberte si svou jedinečnou legendu z masivního seznamu odemykatelných bojovníků vytažených z různých historických období, mytologií a dokonce i několika videoher, filmů a televizních pořadů a přejděte do 2D arény v 8-hráčském boji. Brawlhalla je vizuální pochoutka se spoustou nabídky, přestože vyžaduje absolutně žádné peníze, aby si užili plnou zážitek.

14. Destiny 2

Destiny 2 Opádné tipy

Vývojář: Bungie
Vydavatel: Bungie

Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X & S, Xbox One

Objevte se jako opatrovník, poslední ochránci společnosti se rozpadají pod váhou jejích nejsmrtelnějších darebáků. V Destiny 2 se připojte k ostatním strážcům na úkolu přes sluneční soustavu, abyste porazili ďábly, kteří udržují lidstvo dole nebo chodí na nohou v konkurenčních zápasech pro více hráčů založených.

Variety je klíčem k dlouhodobé hře pro více hráčů a Destiny 2 si klade za cíl poskytnout hráčům spoustu prostřednictvím několika tříd postav s jedinečnými dovednostmi, rozmanitost baddies a galaxie v hodnotě střelných zbraní. Destiny 2 je leštěná zážitek AAA, který se cítí jako plně cenově dopůjčovací vydání, ale můžete hrát prostřednictvím základního zážitku, aniž byste utratili desetník. Naproti tomu vás bude stát DLC.

13. Fall Guys: Ultimate Knockout

Podzim

Vývojář: Mediatonic
Vydavatel: Epické hry

Platforma: PC, PS5, PS4, Switch, Xbox Series X&S, Xbox One>

Zadejte jednu z nejvíce chaotických bitevních royale arén, jaké kdy budete vědět. Fall Guys staví zběsilé hasičské firmy Fortnite, aby se hanli s soutěží ve stylu herní show, kde až 60 hráčů soupeří jako poslední stát.

Navigace překážkových kurzů, odstrčte své soupeře z římsy a vyhýbejte se řadě rizik napříč více herními režimy. Každé kolo jsou hráči vyloučeni, dokud nezůstane jeden hráč nebo jeden tým, a pro Victor jde kořist a vychvalovací práva. Fall Guys je typ hry, která zůstává zábavná pokaždé, když ji zavedete. I když hrajete stejné režimy, nikdy není nudný okamžik.

12. Multiversus

Multiversus

Vývojář: První hry hráče
Vydavatel: Warner Bros. Interaktivní zábava

Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X & S, Xbox One

Multiversus je to, co by se stalo, kdybyste si vzali Brawlhallu a přidali licence Warner Bros a zároveň vyšplhali do rozpočtu nahoru. Pokud jste někdy chtěli vidět, jak Steven Universe převzít Bugs Bunny nebo Wonder Woman, přiveďte to do Arya Stark, multivessus je v podstatě bitva smrti ožívat.

Představení Slick Platform Fighter Gameplay se zaměřením na Teamplay je multivessus pro WB rozzlobeným úspěchem od jejího spuštění – a je to jen opravdu začít. Smash Bros x Fortnite je stejně zábavný, jak to zní, a se spoustou nových bojovníků v potrubí a cenovka absolutně nula s vámi, dokonce si můžete vyzkoušet některé postavy zdarma, multiversus stojí za to si vylepšit.

11. Roblox

Roblox

Vývojář: Roblox Corporation
Vydavatel: Roblox Corporation

Platforma: PC, Xbox One, iOS, Android

Některé z nejlepších her pro více hráčů zdarma jsou ty, které nejsou tak definovány jako, řekněme, bitva třetí osoby Royale nebo 2D výtržník. Roblox je cokoli, co to hráč chce, díky intuitivním nástrojům vytváření uživatelů. Neexistuje prakticky žádný limit, s výjimkou vaší kreativity.

Můžete se odrazit od strašidelného hororového titulu k překvapivě hlubokému střelci z první osoby. Někteří uživatelé dokonce napodobovali placené zkušenosti, jako je PUBG: PlayerUnknown’s Battlegrounds. Ačkoli Roblox může být stigmatizován jako „dětská“ hra, je toho spousta, do které se hráči všech věkových skupin mohou opravdu potopit.

10. Paladins

Paladins

Vývojář: Zlé mojo hry
Vydavatel: Hi_rez Studios

Platforma: PC, PS4, Switch, Xbox One

Popsání mnoha bezplatných her pro více hráčů může často začít s frází „Co když…“, například: „Co kdyby Overwatch byla hra na hra k hraní zdarma?„Odpověď je Paladins. To je samozřejmě příliš zjednodušení střelce hrdinů zlých her Mojo Games, ale srovnání lze absolutně provést snadno.

Jak je typické u střelců hrdinů, hráči začínají výběrem svého hrdiny. V této hře je to šampion s jedinečnou sadou dovedností. Poté se připojí k jednomu ze čtyř herních režimů, včetně obléhání, náporu, týmu Deathmatch a zařazení. Tam, kde se Paladins opravdu odděluje od ostatních střelců hrdiny, je kartonový systém, který zvyšuje statistiky šampionů a umožňuje přizpůsobitelnou hru.

9. Cesta vyhnanství

Cesta vyhnanství

Vývojář: Hry broušení výstroje
Vydavatel: Hry broušení výstroje

Platforma: PC, PS4, Xbox One

Path of Exile posílá hráče do temné země Wraeclast jako exilu vyloučený pro své hříchy. Tento bezplatný hack a lomítko RPG poskytuje spoustu přizpůsobení, protože hráči vybírají třídu postav a během své cesty si vybírají z různých dovedností, aby vytvořili devastující kombinace.

Stejně zábavné a poutavé jako boj je to opravdu přizpůsobení postavy a mnoho z jedinečných systémů hry, které řídí zážitek. V průběhu mnoha aktualizací se cesta exilu vyvinula v náročnou a pohlcující hru, která odměňuje ty, které do ní mohou vložit čas.

8. PUBG: Battlegrounds

PUBG Xbox One

Vývojář: Krafton, vč
Vydavatel: Krafton, vč

Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X&S, Xbox One, iOS, Android

PUBG je tak klasická, jak se můžete dostat s moderní inkarnací her Battle Royale. Až 100 hráčů klesne z oblohy a spěchejte při hledání lepšího vybavení. Velká mapa a dostatek otevřené půdy podporuje boj s dlouhým dosahem, což je dobrá zpráva pro kvalifikované ostřelovače. Chytit se otevřeně je zaručená ztráta.

Přežití zápasu vyžaduje mazaný a dovednost – nebo opravdu dobré místo úkrytu. PUBG si zachovává o něco realističtější estetiku než většina ostatních her Battle Royale, přičemž vaše nejlepší šance na pobyt pobyt zůstal odstíny opálení a zelená.

7. Valoranta

Valoranta

Vývojář: Riot Games
Vydavatel: Riot Games

Platforma: PC

Jak porazíte další studio v žánru, který nakonec předefinovali? Jít zdarma na hraní rozhodně neublíží. Ale střelec hrdiny nebyl jediný očí v nepokoji při vývoji Valoranta a dotyky Counter-Strike jsou docela zřejmé. V první řadě se hodně štěstí snažilo přistát čistý výstřel během pohybu, což byl známý prvek střelce Valve.

Ve Valorant hráči skočí do zápasů jako jeden z 19 agentů a chodí do města na sebe v sedmi různých typech her. Je to všechno docela standardní, ale rozmanitost agentů a režimů, jako je boje a replikace sněhové koule, pomáhají, aby zážitek čerstvý v moři bezplatných střelců z první osoby.

6. Raketová liga

Raketová liga

Vývojář: Psyonix
Vydavatel: Psyonix

Platforma: PC, PS5, PS4, Switch, Xbox Series X&S, Xbox One

Milujete fotbal, ale myslíte si, že je to trochu příliš pomalu? Co kdybys hodil na pole nějaké mini raketové auta a zvýšil velikost míče? Slibujeme, že to přispívá k mnohem rychlejší hře s zděšenými faktorem zábavy.

Rocket League staví hráče za volant automobilu poháněného raketou ve zběsilé bitvě o kontrolu nad míčem. Pozemní hra je jen poloviční zaměření, protože nejlepší hráči se učí, jak manipulovat s autem ve vzduchu, aby vstřelili působivé cíle a vzali domů vítězství. Rocket League je docela jednoduchý koncept s překvapivě složitými ovládacími prvky a spoustou možností přizpůsobení.

5. Counter Strike: globální útočné

CSGO

Vývojář: Ventil
Vydavatel: Ventil

Platforma: PC

Některé hry jsou tak klasické a známé, že o nich nepotřebují moc řečeno. Counter-Strike: Global Offensive je jedním takovým titulem, který byl vydán v roce 2012 a stále silní. Série Counter-Strike začala v roce 2000 jako mod pro poločas, ale poslední, dlouhodobá iterace je samostatný zážitek známý pro svůj konkurenční okruh.

Ačkoli aspekty globální ofenzívy se v průběhu času změnily, mechanika hry zůstala do značné míry stejná. Je to naprosto pravda, když řeknou: „Pokud se to nezlomí, neopravujte to.„Zdá se, že pro populární střelce Valve není žádný konec.

4. Warframe

Warframe

Vývojář: Digitální extrémy
Vydavatel: Digitální extrémy

Platforma: PC, PS5, PS4, Switch, Xbox Series X&S, Xbox One

Pokud je to dlouhověkost, kterou hledáte ze své bezplatné hry pro více hráčů, možná budete chtít zvážit válečnou rámu. Přestože jeho 13 expanzí přichází s různými náklady, staví na původním bezplatném zážitku s dostatečným obsahem, jako jsou nové zbraně, nová místa, do kterých se mají skočit, a nové prvky příběhu.

Samozřejmě jsme tu pro hry zdarma a jako bezplatný název Warframe přináší hráče, aby se ponořili s přáteli, rodinou nebo cizími lidmi. Převezměte kontrolu nad starověkým válečníkem a bojovým nepřátelům pěšky nebo v hloubkách vesmíru. Přizpůsobte si svého válečníka a připravte se na epickou bitvu napříč systémem původu.

3. Dota 2

Dota 2

Vývojář: Valve Corporation
Vydavatel: Valve Corporation

Platforma: PC

Původně postavená z Warcraft III: Vláda chaosu se obrana Antiků stala mnohem víc než jednoduchým mod. Komunita DOTA rychle rostla s kopírováním a klony, které se objevily po startu zmrazeného trůnu. Nakonec Dota 2 nastala jako adaptace modu originálu.

Dominovat na bojišti jako jeden z 123 hrdinů hry, kteří všichni sportují své vlastní silné a slabé stránky. Můžete zničit starověké soupeře, než se dostanou k vašemu? Je to všechno o strategii na bojišti a vědět, jak využít schopnosti každého hrdiny k ovládání mapy. Stačí jen jeden skluz a špatné rozhodnutí obrátit příliv války v Dota 2.

2. Apex legendy

Apex Legends Defiance

Vývojář: Respawn Entertainment
Vydavatel: Elektronické umění

Platforma: PC, PS5, PS4, Switch, Xbox Series X&S, Xbox One, iOS, Android

Apex Legends mísí žánry střelce hrdiny a bitvy Royale společně v zážitku, na který rychle zapomenete. Chcete -li být mezi nejlepšími hrami pro více hráčů zdarma, musíte nabídnout něco jedinečného a Apex to přesně dělá s úplným seznamem událostí, často se měnící roční období a hraní, které jsou stejné části Overwatch a Fortnite.

Hráči skočí do zápasů jako jeden z 22 znaků, všichni založené ve stejném světě jako milovaná série Titanfall Respawn Entertainment. Od chvíle, kdy skočíte z bezpečnosti letadla na poslední střelbu, je Apex bohatý a nezapomenutelný zážitek, který byl v průběhu let apedován spoustou bezplatných her pro více hráčů.

1. Fortnite

Fortnite sezóna 3

Vývojář: Epické hry
Vydavatel: Epické hry

Platforma: PC, PS5, PS4, Switch, Xbox Series X&S, Xbox One, iOS, Android

Sloužte elegantně dolů na ostrov, ve kterém jsou umístěny Goku, John Wick, Venom, Thanos a celou řadu licencovaných postav ve hře Battle Royale, která prostě dává stále dávání. Někteří mohou kritizovat Fortnite a cítit, že je příliš mladistvý na jejich představu, ale dominantní dovednost vyžaduje dovednosti a pochopení celé mechaniky hry.

Fortnite byl kdysi jednoduchou hrou nalezení nejlepších zbraní a věděl, jak rychle stavět. Ale teď jsou věci všude na místě, a pokud jste se nepřipojili k zápasu od jeho vydání v roce 2017, budete se zacházet s zcela novou hrou plnou mechaniky, která jistě mění, jak se každý zápas rozvíjí. Opravdu nás to jen nechává zpochybňovat, co bude dál pro svět Free-Play of Fortnite.

Některé z pokrytí, které najdete u kultivovaných supů, obsahují přidružené odkazy, které nám poskytují malé provize založené na nákupech provedených z návštěvy našeho webu. Pokrýváme herní zprávy, filmové recenze, zápas a mnoho dalšího.

Mark je technický recenzent a spisovatel obchodu pro How-to Geek a Review Geeka, kořeněného spisovatele na volné noze a marketingový manažer se silným základem v herních a esports Industries.

Kultivované supy jsou webové stránky popkultury založené v roce 2013, který pokrývá všechny věci, filmy a další. Jíme vaše slova.

17 nejlepších online her zdarma, které můžete hrát se svými přáteli, rodinou a spolupracovníky

Jacey Hen

Vyzvěte své přátele k epickým bitvám z domova!

Online hry zdarma ke stažení skupiny přátel

Foto kredit: Kelly Sikkema

Hledáte zábavnou hru, kterou si tento víkend hrajete se svými přáteli, nebo jednoduše plánujte lepenku s kolegy nad Zoom? Už nehledejte, protože jsme tento seznam sestavili Online hry zdarma že můžete snadno Hrajte se svými přáteli přes videohovory a stále se cítíte spojeni, dokonce i z dálky. Přejděte dolů a vyberte si – nebo proč ne hostit a Virtuální párty vyzkoušet je všechny?

Podívejte se na tyto špičkové aktivity a atrakce v Malajsii, kde najdete zábavnou relaci pro budování týmů:

17 Best Free Multiplayer Online Games 2023

1. Gartický telefon

Gartic telefon nejlepší zdarma online hra pro více hráčů pro hraní s přáteli

Obrázek z gartického telefonu

Přímo v horní části našeho seznamu je Gartický telefon, Pravděpodobně naše oblíbená bezplatná online hra, která si letos hraje s přáteli. Možná jste obeznámeni s telefonní hrou nebo čínskými šepoty, populární dětskou party hra, kterou mnozí z nás hráli vyrůstající. Tvůrci Gartic Phone, inspirovaní telefonní hrou, se rozhodli dát klasické hře moderní, digitální zvraty, které si jistě užijete.

Gartic telefon nejlepší zdarma online hra pro více hráčů pro hraní s přáteli

Obrázek z gartického telefonu

Spojení skupiny svých přátel do hlasového hovoru a nastavení místnosti – hra může držet Až 30 hráčů (Ano, 30!). Hra je v podstatě mix mezi interpretační hrou kresby a věty a je pro vás až 11 různých režimů vyzkoušet. Připravte se na psaní hloupých výzev a pokusu o replikaci vtipných kreseb vašich přátel!

Vyzkoušejte hru tady . K dispozici je také zdarma v obchodě s aplikacemi pro mobil.

2. Mezi námi

Mezi námi stahování mobilních her zdarma

Mezi námi byl bezpochyby oblíbený dav během období uzamčení v roce 2020, ale pokud to ještě musíte vyzkoušet, říkáme vám, že byste to určitě měli jít se svými přáteli! Přestože byla vydána před pandemií, nebylo to až do doby, než došlo k uzamčení, které mezi námi přineslo nesmírnou popularitu jako perfektní hra Whodunnit, která je ve skutečnosti nejlepší k tomu, aby se nehrála tváří v tvář. Mluvte o povzbuzení sociálního distancování, huh?

Mezi námi stahování mobilních her zdarma

Hra je zcela zdarma na mobilu a můžete ji hrát Až 10 přátel ve stejné hře! Jak každá hra začíná, budete náhodně vybráni hrát jako nevinný kamarád posádky nebo vražedný podvodník, přičemž vaším hlavním cílem by bylo zůstat naživu nebo zabít všechny spoluhráče posádky. Je to zábavná hra, která vás určitě nutí zpochybňovat své nejbližší přátele. Připravte se na bodnutí dozadu!

K dispozici zdarma v obchodě App Store / Play a RM12.50 na páře pro PC.

3. Skribbl

Skribbl zdarma hra online ke stažení přátelé

Uvolněte vnitřní Picasso ve vás! Pokud jste trávili celou tu dobu uvíznutím doma a honili vaše umělecké dovednosti, je čas je dobře využít ve hře Skribbl. Nebo, pokud jsou vaše dovednosti kresby hrozné. Připravte se nechat své přátele trpět. Tato bezplatná kresba a hádací hra pro více hráčů nám připomíná dobré dny, kdy jsme hráli pictionary nebo něco nakreslili s našimi vlastními přáteli.

Skribbl zdarma hra online ke stažení přátelé

Skribbl je hra prohlížeče, která se skládá z několika kol, ve kterých se střídáte, abyste nakreslili, zatímco zbytek hádá, jaká jsou strašná umělecká díla ostatních. Je to opravdu snadné použít – stačí vytvořit soukromý pokoj a sdílet odkaz s Až 7 dalších přátel. Shromážděte co nejvíce bodů, jak můžete, protože mi věřte, je docela uspokojivé vidět, jak se váš malý avatar nakonec korunuje jako vítěz.

Vyzkoušejte to zdarma tady .

4. Desková hra aréna

desková hra aréna zdarma ke stažení hry s přáteli

Obrázek z deskové hry arény

Jste velkým fanouškem deskových her? Víme, jak znepokojující to může být, když je už nemůžete hrát, s společenskými shromážděními, které jsou v těchto dnech mimo možnost, ale ne obtěžujte! Své oblíbené deskové hry můžete stále hrát online Desková hra aréna, Platforma online deskové hry s online K dispozici je více než 230 her. S populárními hrami jako 6 nimmt! A saboteur, byl bys zkažený pro výběr s jejich bezplatnými možnostmi her!

desková hra aréna a aréna zdarma ke stažení přátelé

Obrázek z deskové hry arény

Nadšený Hostujte svou první deskovou hru? Rozhraní je jednoduché a opravdu snadno použitelné, a to i pro první časovač a můžete hrát přímo pomocí webového prohlížeče. Hry lze hrát buď v reálném čase nebo založených na tahu, a s obrovskou komunitou hráčů s více než 4 miliony členů na webu můžete snadno najít někoho, s kým si můžete hrát, pokud jsou vaši vlastní přátelé zaneprázdněni!

Vyzkoušejte své deskové hry zdarma tady .

5. Psych!

Psych! Zdarma mobilní hry Friends Download

Máte tajný talent v blafování? Shromážděte své přátele online a hrajte Psych!, party hra vhodná pro hraní ve skupinách! Tato mobilní hra vytvořená Ellen DeGeneres poskytuje více balíčků herních karet, ve kterých vytváříte falešné odpovědi na skutečné trivia otázky, slibujete mnoho herních kol plné vtipných odpovědí a nekonečných smíchů.

Psych! Zdarma mobilní hry Friends Download

Tato vzrušující hra Word je zkouškou vaší kreativity při blufování na vrchol, když přejete své přátele chytrými odpověďmi a vyberete správnou odpověď mezi všemi falešnými. Chcete -li zahájit hru, můžete si vybrat z různých zábavných kategorií – v současné době existují čtyři paluby, které jsou k dispozici zdarma.

K dispozici zdarma v obchodě App Store / Play.

6. Stolní

Talctetopia online hra ke stažení zdarma přátelé

Hledáte ještě více deskových her, které můžete hrát online? Stolní je další možnost vyzkoušet, pokud máte rádi deskové hry vytvořené jak slavnými i nezávislými vydavateli her. Jejich digitální systém sandboxu vyrobený pro hraní hraní her je nekonečné hřiště, které můžete objevit s více než 1000 dostupnými hrami, které si můžete hrát zdarma. Mají dokonce jedinečnou možnost editoru, abyste si vytvořili vlastní hru a vyzkoušeli své dovednosti navrhování her!

Talctetopia online hra ke stažení zdarma přátelé

Obrázek z Tabletopia

Pokud vás rádi tráví čas v kavárnách deskových her se svými přáteli a máte autentický zážitek z hraní u stolu, má Tabletopia pravděpodobně nejbližší k autoautentské uživatelské zkušenosti, pokud jde o stolní hry. Můžete také být ve dvou místnostech současně, což znamená, že můžete mít dvě hry běžet současně se svými přáteli.

Vyzkoušejte jejich deskové hry tady . K dispozici také zdarma v obchodě s aplikacemi pro mobily a ve Steam pro PC.

7. Sky: Děti světla

Sky: Děti světla Best Best Free Mobile Game s přáteli

Obrázek z oblohy: Děti světla

Sky: Děti světla Best Best Free Mobile Game s přáteli

Obrázek z oblohy: Děti světla

Pokud jste vy a vaši přátelé na zábavnou dobrodružnou hru, Sky: Děti světla může být pro vás jen ten. Tato oceněná hra indie je postavena na konceptu dobrodružství otevřeného světa, kde se můžete prozkoumat 7 ohromujících říší napříč krásně animovaným královstvím Sky s přáteli, doplněnou o okouzlující hudbu ve hře .

Sky: Děti světla Best Best Free Mobile Game s přáteli

Obrázek z oblohy: Děti světla

Můžeme o této hře vyjmenovat tolik věcí, které absolutně milujeme, od všech možností přizpůsobení roztomilých postav, které můžete shromažďovat, až po vzrušující sezónní události a nové říše v tomto neustále se rozšiřujícím světě. Není to však všechno sluneční svit – existují temné říše s děsivými starověkými příšerami, které ztěžují hraní této hry, ale odměny na konci to stojí za to a nejlepší na tom je, že můžete držet ruce se svými přáteli, když ji procházíte spolu!

K dispozici zdarma v obchodě App Store / Play.

8. Kolonista

kolonistka online hra ke stažení zdarma přátelé

Pokud jste vášnivým fanouškem deskových her, určitě byste slyšeli o Catanovi. Tato desková hra pro více hráčů zůstala za poslední dvě desetiletí obrovským hitem a vyžaduje spoustu konkurenční strategie. K dispozici je několik možností online, kde můžete hrát Catan, ale náš oblíbený výběr je Kolonista, bezplatná možnost, která je považována za implementaci nejčistšího katanu online.

Kolonistka zdarma ke stažení hry online

V kolonistech vy a vaši přátelé přebíráte role osadníků, přičemž každý z vás pracuje na budování a rozvoji vlastních osad, zatímco obchoduje a získává zdroje. Jak vaše osady rostou, získáte body a první z vás, který dosáhne stanoveného počtu vítězných bodů, vyhraje. Nemusíte se ani stahovat ani zaregistrovat – stačí vytvořit pokoj na svých webových stránkách, nastavit jej na soukromé a sdílet odkaz na herní místnost až s 3 svými přáteli!

Vyzkoušejte to zdarma tady .

9. Riziko

riziko online hry ke stažení zdarma

Někdy snil o vládnutí světa jednoho dne? Nyní to můžete udělat v bezpečí a pohodlí vašeho domova hraním rizika. Riziko: Globální nadvláda je online verze klasické hry Hasbro Risk, strategická desková hra zaměřená na diplomacii, konflikt a nakonec dobytí.

riziko online hry ke stažení zdarma

V riziku budete vyzvat své přátele v bitvách pro celosvětovou nadvládu, když nasadíte své jednotky a dobytí území. K dispozici je několik herních režimů, které si můžete vybrat mezi hraním s AI, připojováním her nebo hostitelských her, abyste mohli hrát s ostatními online, nebo pozvat až 5 vašich přátel, aby se k vám připojili! Připravte se na zábavnou a intenzivní zasedání strategie a plánování, když plánujete, abyste převzali země svých přátel!

K dispozici zdarma v obchodě App Store / Play a ve Steam pro PC.

10. Cardzmania

cardzmania zdarma hra ke stažení přátelé

Obrázek z Cardzmania

Toto uzamčení nemusí zastavit své obvyklé noci s karetními hrami se svými kamarády. Pokud jste více klasickým osobnostem karetní hry oproti deskovým hrám, pak Cardzmania je pro vás správné místo. CardzMania je další drahokam nálezu – web zaměřený na karetní hru, kde můžete zdarma hrát více než 20 různých karetních her! Některé z jejich velkých hitů jsou srdce, piky, euchre a gin rummy.

cardzmania zdarma hra ke stažení přátelé

Obrázek z Cardzmania

Můžete se rozhodnout hrát sólo s roboty, celosvětově soutěžit se skutečnými hráči, nebo jen začít hru pro vás a vaše přátele v režimu pro více hráčů. Jejich domovská stránka zobrazuje celou řadu her, které jsou k dispozici ke hře, a dejte vám vědět, kolik lidí může hrát, což je užitečné odkazovat, pokud již nejste obeznámeni s karetními hrami. Web je jednoduchý na použití, ale také obsahuje řadu funkcí ve hře, které by si nadšenci karetní hry určitě užili.

Vyzkoušejte to zdarma tady .

11. Krunker

Krunker Free Mobile Game Friends Stáhnout

Ti z vás, kteří hledají více akce nabité akce, aby si hráli s vašimi přáteli, by si užili Krunker. Tato jednoduchá hra pro prohlížeče je rychlá hraní střelce z první osoby, která nedávno byla spuštěna také na mobilu (prozatím pouze v obchodě Play, omlouvám se uživatelům iPhone pro iPhone!). S jeho barevnou grafikou a blokovou grafikou je funky estetika hry již zábavná, zejména pokud jste si užili hraní her jako Minecraft.

Krunker Free Mobile Game Friends Stáhnout

Krunker v současné době hostí celkem 19 různých herních režimů Na výběr – běžně hraní jsou obvyklé zdarma pro všechny nebo týmové deathmatch, což jsou standardní režimy v jakékoli jiné hře první osoby střelce. Jednoduché rozhraní hry také usnadňuje přístup a zahájení vlastního soukromého zápasu se svými přáteli. Stačí vytvořit vlastní hru a pozvat až 9 dalších, abyste si s vámi hráli!

Vyzkoušej to tady . K dispozici také zdarma v obchodě.

12. Kvíz

kvíz zdarma mobilní hry přátel ke stažení

Závodit s hodinami, když se snažíte odpovědět na otázky maličkosti a porazit své přátele na správné odpovědi. Kvíz je hra v reálném čase, která přináší zábavné drobnosti s vašimi přáteli přímo do vašeho telefonu. Aplikace je křížem mezi platformou sociálních sítí a trivií, přičemž miliony hráčů přispívají k vytváření nespočetných otázek trivia na základě jejich zájmů, s tisíci různých témat od obecných znalostí po filmy Disney.

kvíz zdarma mobilní hry přátel ke stažení

Chcete -li hrát, budete muset konkurovat svému příteli v koéře Trivia s více volbami. S pouhými 10 sekundami na odpověď bude vám udělena více bodů, čím rychleji odpovídáte na každou otázku! Tato rychlá hra vám poskytuje rychlé sezení, díky nimž vás určitě přiměje k tomu, aby se váš mozek stal mozkem.

K dispozici zdarma v obchodě App Store / Play.

13. Scrabble Go

Scrabble go zdarma ke stažení online hry

Obrázek z Scrabble Go

Jste chytrý se svými slovy? Vyzkoušejte svou slovní zásobu, když vyzýváte své přátele na konkurenční hru Scrabble v telefonu, aniž byste se museli setkat. Scrabble Go je mobilní hra zdarma, která reimaginuje klasickou slovní hru, s dalšími funkcemi a herními režimy, díky nimž je hraní ještě zábavnější.

Scrabble go zdarma ke stažení online hry

Obrázek od srabble go

Barevné, ale jednoduché herní rozhraní usnadňuje zahájení zápasu kdykoli. Můžete se rozhodnout hrát denní turnaje pro rychlou a okamžitou hru, ale můžete také hrát proti svým přátelům pozváním nebo připojením hry k vašemu účtu Facebook. S cílem skóre nejvíce bodů je Scrabble Go konečná hra křížovky, ve které se počítá každé písmeno, takže se připravte na rozdrcení každého slova, které jste se kdy naučili za celý svůj život.

K dispozici zdarma v obchodě App Store / Play.

14. Airconsole

Airconsole zdarma online ke stažení

Obrázek z AirConsole

Další na našem seznamu je Airconsole, Další vzrušující online herní platforma, kterou můžete použít s přítelem. AirConsole je cloudová konzola založená na cloudu, která ukládá různé a jedinečné hry přizpůsobené nejvyššímu hernímu zážitku pro více hráčů. Od zábavných výzev Minigame po závodní hry hostí tento web řadu možností.

Obrázek z AirConsole

Chcete -li hrát, budete muset použít jeden prohlížeč jako konzolu a používat své chytré telefony jako své gamepady. Nevýhodou je, že bezplatná verze AirConsole podporuje pouze maximálně 2 hráče, ale pokud chcete hrát jen s jedním přítelem, je tento herní web dost dobrý. Stačí sdílet obrazovku prostřednictvím videohovoru a připravte se na hraní přes 10 různých her v bezpečí svých domovů.

Vyzkoušejte to zdarma tady .

15. Codenames

Codenames Online Games ke stažení zdarma

Obrázek z Codenames

Spojte se se svými přáteli a uvidíte, jak dobře je vaše komunikace mezi sebou. Codenames je brilantní stranou založená na slově, která vyžaduje, aby hrály minimálně čtyři lidé. Ocenění jako jedna z nejlepších deskových her v roce 2016, Codenames má nyní pro vás bezplatnou online verzi! Vy a vaši přátelé budete rozděleni do dvou týmů – červených a modrých – s alespoň jedním odhadem a jedním „Spymaster“ na každé straně. Cílem je, aby odhad vybral všechna barevná slova svého týmu, než to druhý tým udělá jako první.

Codenames Online Games ke stažení zdarma

Obrázek z koňské pasty

Dejte si pozor – existují také černé barvy slovních karet rozptýlených po celou dobu, představující „Assassin“, který by vás zabil, kdyby to hádal. V této hře můžete komunikovat pouze pomocí jednoslovných stop, takže zde je klíčová dobrá komunikace se svými kamarády! Vyzkoušejte to vytvořením herny a odesláním odkazu na pozvání svým přátelům – nejlépe se hrajete mezi 4 až 8 hráči a ve dvojicích.

Vyzkoušejte to zdarma tady .

16. Golfová bitva

Golfová bitva online hra ke stažení zdarma

Obrázek z golfové bitvy

Chystáte se do golfových letovisek a hraní hry s vašimi přáteli může být pro vás právě teď vyloučeno díky zápletce, ale to neznamená, že se stále nemůžete bavit a předvést své dovednosti při získávání této díry v jednom. S jeho barevnou grafikou a více než 120 mini-golfovými hřištěmi, Golfová bitva je rychle se rozvíjející mini-golfovou hrou na mobilu, která je návyková hra na hraní, i když jste v celém životě nikdy nedrželi golfový klub.

Golfová bitva online hra ke stažení zdarma

Obrázek z golfové bitvy

Hra je opravdu jednoduchá začít – stačí připojit hru s Facebookem, abyste mohli hrát až s 5 vašimi přáteli. Skočte do herní relace, kde budete všichni hrát na stejném golfovém hřišti v reálném čase, takže také musíte být rychle při potápění putts, na vrcholu přesného s vaším cílem. Nyní to odpalte a připravte se na ně na konkurenční mini golfové relaci.

K dispozici zdarma v obchodě App Store / Play.

17. Chomáč

Bunch online hra ke stažení zdarma

Stále hledáme více společenských her na mobilu? Snaž se Chomáč! Bunch je mobilní aplikace, která je velmi podobná Discordu, ale přizpůsobená pro mobilní hry, což je mnohem snazší hrát hry na vašem telefonu s přáteli z dálky. Jakmile jste vy a vaši přátelé stahovali aplikaci, můžete nyní plně hostit zdravé hry na mobilu – stačí se navzájem spojit prostřednictvím vestavěného systému zvukového a videochatu, poté spusťte hru a hrajte společně!

Bunch online hra ke stažení zdarma

Bunch má v současné době na své platformě celkem 6 různých party pro více hráčů, které jsou zábavné hrát s vašimi přáteli, včetně nechvalně známého ptačího ptáka. Aplikace však také vytvořila vztahy s mnoha dalšími tvůrci her třetích stran, což umožnilo propojit další mobilní hry na aplikaci; Některé další hry, které jsme zde uvedli (Risk, Scrabble Go, Psych!, Golfová bitva) jsou plně hratelní i přes parta.

K dispozici zdarma v obchodě App Store / Play.

Chcete chytit další film společně? ����

Proč nestrávit nějaký kvalitní čas se svými blízkými tím, že je spojíte, aby sledovali film dohromady v nejbližší kině? Zarezervujte si lístky na TGV nebo GSC na Klook, abyste si užili exkluzivní úspory Až 20% sleva. Nejlepší na tom je, že tyto lístky jsou Open-Dated a flexibilní, Umožnit vám jej používat pro jakýkoli film, který se vám líbí!